Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 15:59   #241
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
nešto zanimljivo piše u tom članku:

Da li to znači da će Holding ispisivati kazne Čistoći zato što im je odredio da rjeđe odvoze smeće?
haha, ne, nego će naplatiti stanarima ispred čije zgrade/kuće su postavljene kante/kontejneri jer su napunili preko kvote koju čistoća može odvesti
Noise is offline  
Old 05.01.2018., 13:41   #242
dobra
Krkimir is offline  
Old 10.01.2018., 06:38   #243
Nestale su dvije hrpe koje sam gledao unazad par tjedana u Prečkom. Ali evo, sad su se počela gomilati božićna drvca.
exodus175 is offline  
Old 10.01.2018., 07:35   #244
Inače ima novi zakon o tome, a drvca bi se valjda trebala skupljati određeni dan.
dina m is offline  
Old 01.02.2018., 20:47   #245
rjesenje za Zagreb
Quote:
Osmislio pogon kojim se iz miješanog komunalnog otpada dobivaju kompost, sirovine i energija, ali Zagreb nije zainteresiran
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 02.02.2018., 00:51   #246
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Nestale su dvije hrpe koje sam gledao unazad par tjedana u Prečkom. Ali evo, sad su se počela gomilati božićna drvca.
U Njemačkoj hrane slonove u ZOO vrtovima s njima. Slonovi luduju za tim drvcima
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 02.02.2018., 13:40   #247
Ne radi link u gornjem postu.
Rjesenje za Zagreb
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 03.02.2018., 02:07   #248
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
U Njemačkoj hrane slonove u ZOO vrtovima s njima. Slonovi luduju za tim drvcima
Zagreb nema slonove!! Posaljite kamione iz Njemacke pa vozite borove slonovima!!
BONBONCIC is offline  
Old 18.02.2018., 09:34   #249
3 djelatnika, 1 specijalizirano vozilo, noćni rad, i mi sve to plaćamo...
https://www.youtube.com/watch?v=rV6wdjm5WZQ
najviše me čudi što ovo nisam niti jednom vidio uživo, a video je star 5 godina

malo je off topic ali ovo sigurno mora utjecati i na cijenu usluge i vjerujem da isti tip spec.vozila još uvijek otplaćujemo
__________________
X
Blurred Vision is offline  
Old 18.02.2018., 12:30   #250
U mom kvartu je pranje kanti jednom godišnje, jednom je bilo u 5 mjesecu, u neko čudno doba dana, kad su svi već manje više pokupili kante u dvorište. Ne znam gdje se može naći raspored, sad malo guglam al ne nalazim ništa, mislim da treba direktno Čistoći poslati upit(?).
Noise is offline  
Old 18.02.2018., 16:37   #251
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
3 djelatnika, 1 specijalizirano vozilo, noćni rad, i mi sve to plaćamo...
https://www.youtube.com/watch?v=rV6wdjm5WZQ
najviše me čudi što ovo nisam niti jednom vidio uživo, a video je star 5 godina

malo je off topic ali ovo sigurno mora utjecati i na cijenu usluge i vjerujem da isti tip spec.vozila još uvijek otplaćujemo


U moj zaseok zalaze vise puta godisnje, obicno idu za ekipom koja prazni kante.
AndrejX is offline  
Old 18.02.2018., 23:24   #252
Quote:
Noise kaže: Pogledaj post
, u neko čudno doba dana, kad su svi već manje više pokupili kante u dvorište.
mda. nama se to dogodilo već 2-3 puta i mislim da to nije slučajno. tako uštede vodu i više se voze okolo kako bi bili viđeni
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 14.04.2018., 09:19   #253
Što me centar grada svako jutro podsjeća da je slika i prilika političkih vladara istog.

https://imgur.com/a/xITwe
LongSinceDark is offline  
Old 14.04.2018., 10:05   #254
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Što me centar grada svako jutro podsjeća da je slika i prilika političkih vladara istog.

https://imgur.com/a/xITwe
Glavno da su nam poslali detaljne rasporede odvoza. Još ako je istina da se sve ionako baca na Jakuševac, onda je ova recentna kampanja za odvajanje otpada sprdačina na kvadrat (dosad je sve bila samo sprdačina).
slinava smrt is offline  
Old 14.04.2018., 10:22   #255
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
pa eto, vidiš kako neće ti biti bolje
mogao bi ranije krenuti,a ne zadnji čas
i recimo da stave da se onda penzići ne mogu voziti s povlaštenom kartom u tim vremenima ( kao u švabiji )

naravno, ponavljam, to sigurno ne očekujem ni od zeta, a ni od hrvata da budu normalni i civilizirani u jp
Ne krećem zadnji čas nego hoću reć da makar mi je klizno radno vrijeme ujutro (sat vremena unutar kojih mogu doć na posao) svejedno će biti gužva kad god krenuo, nema čekanja drugog busa.
StvarnoNeznam is offline  
Old 14.04.2018., 13:49   #256
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Što me centar grada svako jutro podsjeća da je slika i prilika političkih vladara istog.

https://imgur.com/a/xITwe
nije to sam centar neki dan secem blizu jaruna, ista ti je slika svugdje, kontenjeri su prepuni, ne prazne se, sve je razbacano...
to sto oni rade sa problematikom otpada je zlocin prema gradjanima, glavno da se sve masno naplacuje
random101 is offline  
Old 15.04.2018., 16:44   #257
što se tiče odvoza smeća situacija u centru grada je u redu, tamo češće odvoze (ili ima dovoljno kontejnera) ali na periferiji bome nije tako i to kako primjećujem u puno kvartova
Krkimir is offline  
Old 17.04.2018., 21:14   #258
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
što se tiče odvoza smeća situacija u centru grada je u redu, tamo češće odvoze (ili ima dovoljno kontejnera)
Lol je da, pogledaj moj post iznad.
LongSinceDark is offline  
Old 18.04.2018., 11:59   #259
ja ti kažem ono što vidim kad prođem po centru a to što novinari-lešinari slikaju svaki kontejner koji je pun je druga priča, njima je posao da izmisle članak
a nebi se začudio da je to kontejner sa periferije a piskaralo ga je podvalilo kao da je s centra, ionako svi kontejneri izgledaju isto
Krkimir is offline  
Old 19.04.2018., 11:37   #260
Interesira me gdje se odvozi „razvrstani otpad“ iz namjenskih kontejnera? Jeli netko vidio, dali je bio neki video zapis o tome? Gdje se nalaze ti deponiji na koje se odlaže taj otpad koji su građani pod prijetnjom sankcija (a i savjesti) dušni razvrstavati? Što se dalje radi s tim otpadom? Ni riječi o tome. Možda je bilo a meni promaklo! Čudi me da te činjenice nisu zaintrigirale novinare pa da netko krene istražiti kamo se odlaže i što se radi nakon odlaganj?
leo4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.