Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 22:58   #6261
Meni je pasalo to, jaka međusobna privlačnost, dosta otvorena i direktna s obje strane, od početka nije bilo dvojbe o čemu se radi

Piše često da ti kontakti ve-pl znaju prelaziti u opsesiju, ali ja brijem da ja onda imam neke jače točke u karti koje to sprečavaju jer ne da nisam opsesivna nego ako bih osjetila da nije obostrano taj tren mi više nije zanimljivo, entuzijazam mi splasne na nulu.

Venera mi je u Ovnu.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:02   #6262
..

Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
I u odnosima sam uvijek imala opoziciju venere i plutona s muskarcima.
Ja sam uvijek venera

Svašta piše o tome, meni paše, volim ići u dubinu i uvijek je dosta intenzivno.

Jel ti ponavljas neki aspekt ve-pl u odnosima?

Mogu reći da ne osjećam dobra ovog aspekta.

Takodje, ja sam uvijek ta Venera u opozitu sa Plutonom.....previše nekakvog ludila u odnosima, previše inteziteta u svemu, nekakve strastvenosti koji prožimaju kontakti, fatalnosti koje se graniče sa ivicom života i smrti, ono mrzim-volim....
Jednom riječju, rušilački aspekat !

Što se mene tiče, lako sam mogla bez ovog ukrasa u ovom životu....

______________

Ajme, kod tebe Venera takodje u Ovnu
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:15   #6263
Flat,moram se nadovezati na tebe.Kod mene takoder bilo da sam uvijek naletjela na nekog tko je ili skorpion ili mu je podznak ili mu se tamo nalazi Mars i Venera.I sve mi se cini da nezakoniti ima nešto u skorpionu takoder,iako mu ne znam sat rodenja

Kad smo kod Venere,mene zivcira moja Venera u biku Precmoljavo mi zvuci

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:19   #6264
..

Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Flat,moram se nadovezati na tebe.Kod mene takoder bilo da sam uvijek naletjela na nekog tko je ili skorpion ili mu je podznak ili mu se tamo nalazi Mars i Venera.I sve mi se cini da nezakoniti ima nešto u skorpionu takoder,iako mu ne znam sat rodenja

Kad smo kod Venere,mene zivcira moja Venera u biku Precmoljavo mi zvuci

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Jel voliš papati ?
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:21   #6265
da, tak to je kad imas osobni planet u aspektu na neki spori vanjski planet.
onda tvoj osobni planet radi aspekt na vanjski planet svih tvojih vrsnjaka. kod plutona je to najjace izrazeno jer je najsporiji.
posto je ovdje u pitanju venera u odnosu na pluton, ako uzimate vrsnjake za partnere, onda vasa venera aktivira njegov pluton i obrnuto pa vama natalni aspekt bude jos naglaseniji jer ima poticaj izvana.

nisam ljubitelj kontakata plutona i osobnih planeta u sinastriji. sa time imam samo losa iskustva s time da sam ja uvijek bio pluton pa je meni bilo lakse.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:24   #6266
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Jel voliš papati ?
Glava mi je non stop u frizideru Ali i dalje zgledam ko neuhranjena
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
da, tak to je kad imas osobni planet u aspektu na neki spori vanjski planet.
onda tvoj osobni planet radi aspekt na vanjski planet svih tvojih vrsnjaka. kod plutona je to najjace izrazeno jer je najsporiji.
posto je ovdje u pitanju venera u odnosu na pluton, ako uzimate vrsnjake za partnere, onda vasa venera aktivira njegov pluton i obrnuto pa vama natalni aspekt bude jos naglaseniji jer ima poticaj izvana.

nisam ljubitelj kontakata plutona i osobnih planeta u sinastriji. sa time imam samo losa iskustva s time da sam ja uvijek bio pluton pa je meni bilo lakse.
Ja sam kod sebe primjetila da su svi od mene stariji, minimalno 4 godine...Bas si razmisljam s kojim aspektom to da povezem

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:29   #6267
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Flat,moram se nadovezati na tebe.Kod mene takoder bilo da sam uvijek naletjela na nekog tko je ili skorpion ili mu je podznak ili mu se tamo nalazi Mars i Venera.I sve mi se cini da nezakoniti ima nešto u skorpionu takoder,iako mu ne znam sat rodenja

Kad smo kod Venere,mene zivcira moja Venera u biku Precmoljavo mi zvuci

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
ne treba ti sat za odrediti u kojem je planet znaku. eventualno za mjesec moze biti problem jer on mijenja znak svaka dva i pol dana.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:07   #6268
..

Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Glava mi je non stop u frizideru Ali i dalje zgledam ko neuhranjena Ja sam kod sebe primjetila da su svi od mene stariji, minimalno 4 godine...Bas si razmisljam s kojim aspektom to da povezem

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Tipično za gurmansku Veneru u Biku....

Vremenom će se i početi "primati" svo obilje hrane....malo se zaokrugliš, makar tako ovi koje poznajem.
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 08:01   #6269
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
imam iskustvo sa venerom u skorpiji koja je ujedno u konjunkciji sa plutonom.
nije manipulativna, ali je intenzivna, zahtjevna i teska, ali kad ne stvara probleme, onda je savrsena u svim pogledima.
luda privlacnost i intenzivna seksualnost, to definitivno. to se ne nadje dva puta u zivotu.

ja imam musku verziju tog aspekta pa mi je mars u kvadratu sa plutonom.
doduse, to nije ni blizu jer jer mars i venera ne predstavljaju iste stvari iako je mars vazniji muskima, a venera zenama.

dosao sam do zakljucka da biram krive cure.
moram se kloniti zena sa naglasenim skorpionstvom, a takve me uglavnom privlace.

edit: imam frendicu sa kvadratom venere i urana. udala se sa 19, rastala se iz cista mira vrlo brzo. onda je zivjela sa nekim tipom, sagradili su kucu, ali ona je nakon neke procitane knjige otvorila oci, spakirala se i otisla. sad je u trecoj dugoj vezi i sve djeluje super. nadam se da ce tako i ostati jer joj je decko moj najbolji frend.
bio sam kratko i sa jednom curom koja ima isti taj kvadrat venere i urana i ima suludu ljubavnu povijest. skoro drugi muz je nestao tjedan dana prije svadbe, nju je ostavio trudnu.
vjerojatno ti imaš u natalu neki aspekt kojim tražiš baš taj, škorpionski.Kod mene ipak više radi venera sa saturnom i uranom.Ali, par puta me venera /pluton jako uzdrmala.U tom aspektu jedino seks funkcionira kako treba.Nisam imala previše veza, valjda je Saturn prejak.Ali sam mogla bez problema biti s nekim samo zbog seksa.

a ovaj ve/uran, odličan ti je primjer imala sam i ja tako veza,danas je tu, sutra ode, pa piše i piše pisma.Imala sam ljubavne veze s muskarcima koji su bili u braku pa se razveli,to bih pripisala ve/ur. Mada mislim da je cijeli proces pokrenut zbog moje ve/pl, odnosi se transformiraju.
uglavnom, koristila sam sve energije svoje venere u njezinim aspektima.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:45   #6270
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
vjerojatno ti imaš u natalu neki aspekt kojim tražiš baš taj, škorpionski.Kod mene ipak više radi venera sa saturnom i uranom.Ali, par puta me venera /pluton jako uzdrmala.U tom aspektu jedino seks funkcionira kako treba.Nisam imala previše veza, valjda je Saturn prejak.Ali sam mogla bez problema biti s nekim samo zbog seksa.

a ovaj ve/uran, odličan ti je primjer imala sam i ja tako veza,danas je tu, sutra ode, pa piše i piše pisma.Imala sam ljubavne veze s muskarcima koji su bili u braku pa se razveli,to bih pripisala ve/ur. Mada mislim da je cijeli proces pokrenut zbog moje ve/pl, odnosi se transformiraju.
uglavnom, koristila sam sve energije svoje venere u njezinim aspektima.
rekoh vec da imam kvadrat marsa i plutona, a oba su vladari skorpiona pa je to neki skorpionski element u meni.
podznak mi je isto skorpion, a pluton je 9 stupnjeva prije podznaka pa ne znam ima li to veze.
lilith je u skorpionu, na nultom stupnju i u konjunkciji sa podznakom. mislim da je to glavni problem.

najbolje kaj imam veneru u strijelcu koja je sve suprotno od skorpiona i iznervirana je sa skorpionkom zeljom za kontrolom, posesivnoscu i ljubomorom. sve ostalo od skorpiona volim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 12:14   #6271
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
rekoh vec da imam kvadrat marsa i plutona, a oba su vladari skorpiona pa je to neki skorpionski element u meni.
podznak mi je isto skorpion, a pluton je 9 stupnjeva prije podznaka pa ne znam ima li to veze.
lilith je u skorpionu, na nultom stupnju i u konjunkciji sa podznakom. mislim da je to glavni problem.

najbolje kaj imam veneru u strijelcu koja je sve suprotno od skorpiona i iznervirana je sa skorpionkom zeljom za kontrolom, posesivnoscu i ljubomorom. sve ostalo od skorpiona volim.
ne pamtim ti ja natalne karte, treba me podsjetiti

muška,seksualna energija ti je škorpionska,pa te seksualno privlače žene koje mogu na taj način uzvratiti,najidealnije bi bilo da imaju ve/pl.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:24   #6272
Škorpija je ženski znak.

Nego, evo malo priče o Saturnu, u njegovu čast s obzirom na ulazak u Jarca.

Saturn je poslednja planeta u Zodijackom, Kaldejskom poretku planeta. Nakon njegove sfere sledi sfera fiksnih zvezda, čiji uticaj je minoran na nase natalne karte.
Kreće se najsporije po zvezdanom nebu, trom je, hladan, suv. Najveći je malefik, neplodan je, jer na hladnoci tela pucaju a hladna i ledena zemlja nista ne radja. Vlada nasim 1 i 8 poljem, i simbolise alfu I omegu, početak i kraj ljudskog zivota.
Simboliše naše fizicko telo, kosti, kožu i sve ono što mi kao ljudsko bice jesmo, tako vlada nasim prvim poljem u prirodnom horoskopu.

Isto tako simboliše kraj naseg života na zemlji, razaranje našeg fizičkog tela, zato vlada 8 poljem u kome se naše fizičko postojanje završava.
Saturn je pravi kradljivac vremena, on nas zavarava, manipuliše, obmanjuje. On je privid, sa njim nam se čini da imamo svo vreme ovoga sveta dok nam vreme zapravo neumitno teče. Pa čekamo da se nešto desi, čekamo svojih pet minuta, svoj nastup, svoje vreme, dok na kraju ne postanemo svesni da smo previše vremena izgubili u cekanju. On ume da da, da nam se učini kako nam je sve krasno i kako smo moćni i jaki, a onda ( obično u svom retro hodu ) sve razori do temelja. Jer Saturn je najopasniji kada je retrogradan, takodje je teži u noćnim rodjenjima jer je onda previše hladan i suv. Darežljiviji je u dnevnim kartama jer mu je Jupiter jedini ravan i prijatelji su iz iste sekte.

On nas udaljava od ljudi svojom hladnoćom, sa njegovim teškim aspektima u kartama odnosi se prekidaju hladnoćom, barijerama, zidovima koje je nemoguce srušiti. Jer Saturn je strah, strah od odbačenosti, neprilagodjenosti, neadekvatnosti, od nevoljenosti. Saturn je okrutan, surov, grub, od njega nam prolazi jeza kroz kosti, narušava poverenje i uvlači se kao senka izmedju dva bića, udaljava, pravi razdore, provalije...

Ako nema jakog uticaja benefika, prvenstveno Jupitera i dobre povezanosti Sunca, Meseca, podznaka, Venera, razdori koje on napravi su nemogući za prevazilaženje jer ljude nadvaladaju strahovi, sujeta, hladnoca, okrutnost, optuzivanje, povlačenje u sebe I zidovi koje je nemoguće prevazići.

Inače Saturn je majstor obmana i laži. Jako je izražen u horoskopima lopova, lažova, prevaranata, jer Saturn je maska, i po tome je poznat. Njegova kombinacija sa Merkurom i Marsom je česta u kartama kriminalaca, ako je na uglu onda je to kriminal koji završava kaznom. Saturn kao kradljivac vremena i majstor manipulacije i obmane ume da zavara, ili makar pokuša, on vezuje, stavlja u okove, deluje kao lepak...

Loš Saturn je beznadje, očaj, tuga, patnja, siromaštvo, njegova boja je crna, on je mrak iz kojega nema izlaza, nema nade da ce biti bolje. Narocito ume ovako da muci kada je položen loše pa nam oduzima nadu da ce biti bolje, da se problemi mogu resiti, da će sve proći.

S obzirom na to koliko je bitan i jak u nasim kartama, jedino Jupiter ima snagu da ga zauzda, ublazi njegov loš uticaj. Protiv Saturna se jedino možemo boriti Jupiterom. Nadom, optimizmom, blagošću, plemenitošću...posebno je težak kada vlada kadetnim kućama koje su poznate kao mračne, a to su 6. 8. 12. jer tada ume da muči depresijom, mračnim mislima, tugom, suzama...

Ono što možemo učiniti u ovakvim situacijama, kada nas potopi veliki, mračni talas jeste misao da će i to proći i da nas posle kiše i oluje uvek čeka Sunce, da se treba umiriti, verovati, ne padati u blato. Ne lagati, ne pokušavati izmanipulisati jer kazna će stići kad - tad.

Saturnova boja je crna zato je trebaju izbegavati ljudi kojima je on u natalnoj karti loš. Dobro je nositi recimo zeleno, jer to je boja Venere a njom se jača srčana chakra, odnosno Anahata chakra i ublažava uticaj Saturna, kao i žad, rozen kvarc npr...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:49   #6273
...

Misterium, gdje se tebi i u kom znaku nalazi Saturn ?

______________

Još me zanima nešto, ...imaš li primjere u kojima je Saturn izražen, tj. jak, egzaltiran, a da su situacije koje si navela, kradje, ljude sa one strane zakona itd ???

Zadnje uređivanje Rejnna : 17.02.2018. at 22:56. Reason: dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 02:15   #6274
Quote:
Saturn združen sa Marsom i Merkurom daje lopove, falsifikatore novca, ubice, spravljače otrova, varalice u igrama. Ali Jupiter umesto Saturna daje odlične savetnike, pravnike, branioce, zastupnike građanskog prava. Ali ako je aspekt Jupitera prema Marsu i Merkuru loš, on će označiti gramzive ljude, hvalisavce, bučne zastupnike.

Mars, Merkur i Mesec u konjunkciji loše postavljeni, daju lopove i obijače kuća, varalice ili obmanjivače. Ako je Saturn u VII kući, takvi podlaci završavaju na vešalima.
Vilijam Lily, Hrišćanska astrologija

Ovo ne treba uzimati apriori, ali činjenica je da kombinacija ove tri planete daje pomalo mračan um.


Evo nasumično, u pretraživaču Saturn u Jarcu na MC a ME u znaku Marsa. Mars i Merkur su u kvadratu po znacima. https://www.astro.com/astro-databank/Riina,_Salvatore

https://www.astro.com/astro-databank...n%C3%A7ois
Merkur u znaku ASC i vladar podznaka u kvadratu sa Saturnom na uglu, i trigonu sa Marsom.

https://www.astro.com/astro-databank/Calvi,_Roberto
Merkur vladar podznaka na uglu u 7. Saturn u znaku ASC takodje na uglu i 60 Mars.

https://www.astro.com/astro-databank/Pilorge,_Maurice
Još jedan Merkurovac, Saturn na uglu u znaku Merkura i sekstilu sa Marsom,.....

Ovo je sve bilo nasumično, i bukvalno otprilike, bez nekog dubljeg analiziranja.
Uglavnom je Saturn na uglu.

I Hitler je imao Saturn na vrhu 10 kuće.

Navodno je imao i Vizental, s tim što je on bio lovac na naciste, ali njegova karta je B rejtinga, pa se ne može baš potvrditi raspored kuća ali svakako je Saturn bio u Marsovom znaku ( U Ovnu ) a Merkur u znaku Saturna i kadratu sa Saturnom, Mars u svom znaku...s tim što njegova karta nije baš pouzdana pa se ne zna da li je vreme rodjenja tačno.

https://www.astro.com/astro-databank/Wiesenthal,_Simon
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:41   #6275
Aaaaa koliko podataka Mist
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:09   #6276
Ma to je astrodatabank, ima svega, ko voli da čeprka.

A Rejna je pitala pa eto malo nešto...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:45   #6277
Uuu jbt imam i ja Saturn u Jarcu /10oj kući . Šta bi značilo da imam mračan um jel
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:31   #6278
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Uuu jbt imam i ja Saturn u Jarcu /10oj kući . Šta bi značilo da imam mračan um jel
Ma da, a odkada je Saturn um?
Trebao bi da imaš Merkur upetljan sa njim ili Mesec, sa Marsom zajedno to daje i dela, jer Mars je akcija. Vidiš da smo pisali o kombinaciji te tri planete, one zajedno daju ne samo da se nešto smisli ( Merkur ) već i sprovede u delo ( Mars) a ako si nevaljao, onda dodje Saturn i kazni te iz 10 polja.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:00   #6279
od navedenih mi je samo merkur kvadriran od strane saturna.
ne dao bog da je i mars. od toga si vjerojatno impotentan i imas malog pimpeka.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:17   #6280
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ma da, a odkada je Saturn um?
Trebao bi da imaš Merkur upetljan sa njim ili Mesec, sa Marsom zajedno to daje i dela, jer Mars je akcija. Vidiš da smo pisali o kombinaciji te tri planete, one zajedno daju ne samo da se nešto smisli ( Merkur ) već i sprovede u delo ( Mars) a ako si nevaljao, onda dodje Saturn i kazni te iz 10 polja.

Me je gledao sam ja malo te crvene i plave linije, i to je tak zapetaljano da izgleda kao da je dete crtalo. Znači onda najverovatnije nećem dobit poklon od deda mraza
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.