Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 21:42   #5861
Hvala na pomoci , mislim da cu ipak Forest pari mi jednostavnija iako i stay focused izgleda dobro .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:40   #5862
jel postoji neka aplikacija da mogu slusati fm radio na vanjski zvucnik od mobitela?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:24   #5863
Koji mobitel imaš?
Jesi sigurna da ugrađena radio aplikacija nema tu mogućnost (koji god mobitel sam imao- postojala je)?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:32   #5864
I ja mislim da bi trebalo bit u postavkama kad se uštekaju slušalice da se prebaci na zvučnik.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:41   #5865
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Koji mobitel imaš?
Jesi sigurna da ugrađena radio aplikacija nema tu mogućnost (koji god mobitel sam imao- postojala je)?
huawei p9 lite
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:12   #5866
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
huawei p9 lite
Probaj pokrenut radio sa uključenim slušalicama i pogledaj koje su ti onda funkcije na kocki na dnu ekrana desno.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:16   #5867
koji sam tupson radi, hvala...
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:16   #5868
Koju aplikaciju za povezivanje mobtela s automobilom, za pračenje potrošnje i te stvari a da je free sa svim funkcijama?
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:27   #5869
Preko OBD2 ili?
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 06:16   #5870
Pogledaj Torque za obd2

Poslano sa mog E6853 koristeći Tapatalk
Ne treba mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:21   #5871
Da prek obd2 (bluetooth)

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 12:02   #5872
Ima li tko preporuku za aplikaciju za email koja ima mogućnost registracije više (barem 5) pop/imap računa, te ima spam filter.

Spam filter mora djelovati i tako da ja definiram pravila - npr. određenog pošiljatelja ili ako naslov poruke sadrže neku ključnu riječ (npr. "reklama", "promocija" i sl.)

Konkretno - t-com u naslov takvih smeće poruka nadodaje riječ "[SPAM]", pa bi htio da moj email klijent na telefonu sve takve poruke koje u svom naslovu sadrže tu ključnu riječ ([SPAM] samostalno i bez pitanja i obavijesti (zvučne, ledice, pop-up poruke...) baca u bezvrijednu poštu.

Hvala znalcima na savjetu.
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 12:06   #5873
Gmail ti ne odgovara?
Možeš namjestiti bilo kakvo pravilo pa da po njemu baca u smeće bez prolaska kroz inbox.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 21:16   #5874
Znači veliš Gmail. Inače sad koristim defaultnu emali aplikaciju koja dolazi na LG smartphonu pa sam gmail onemogućio.

Prije par godina sam koristio Gmail i znam da se i tada mogla pošta prijaviti kao neželjena ali mislim da li se to zapravo radilo i o prijavi gmail serveru (tj. njihovoj abuse službi), no, ne sjećam se baš da se spam filter mogao definirati i po želji.
OK probat ću ponovno, možda se u međuvremenu nešto promijenilo.
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 21:41   #5875
E da, sad sam se sjetio da u Gmail aplikaciji nemaš namještanje filtera.
To se može samo u browseru.

No, možeš probati MailDroid- piše da bi trebao moći uređivati spam filter u aplikaciji.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 01:55   #5876
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
E da, sad sam se sjetio da u Gmail aplikaciji nemaš namještanje filtera.
To se može samo u browseru.
Može preko mobilnog browsera otvorit gmail, namjestit filtere i onda ga nastavit koristit dalje putem app .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 10:24   #5877
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Može preko mobilnog browsera otvorit gmail, namjestit filtere i onda ga nastavit koristit dalje putem app .
Nažalost to mi nije elegantno rješenje, jer na mobitelu paralelno kontroliram par privatnih i par poslovnih email računa, pa ne bih htio napraviti preusmjeravanje poslovnih računa (politika firme restrikcije) na neki gmail račun pa da onda na kompjuteru definiram što želim primati na mobitel a što ne.

Isto tako neželjena pošta na mobitelu mi ne mora nužno biti spam (po definiciji) ili neželjena pošta koji primam na računalu na poslu u firmi, pa bi želio da za te poslovne POP račune spam filter se može konfigurirati samo na nivou aplikacije u mobitelu, a ne da su pravila spama definirana na nivou servera (gmaila).

Možda sam malo zakomplicirao objašnjenje no nadam se da ste razumjeli što želim reći
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 10:26   #5878
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
...možeš probati MailDroid...
OK tnx. probat ću
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 11:57   #5879
Da li postoji kakva aplikacija koja bi vodila evidenciju kada je upaljen i koliko dugi wifi ili mobile data,bt i sl?
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 22:30   #5880
Koja app pokazuje broj obavjesti na ikonicama telefona kao na iphone.Znam da je bila ne sjecam se imena
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.