Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2007., 15:07   #21
Quote:
ileana_ kaže: Pogledaj post
U Krugu prijatelja sam 5 godina, ako koga zanima može na PP..

U biti u Krug prijatelja dolaze mnogi sa neizliječivim bolestima kojima suvremena medicina nije uspjela pomoći, ima i poseban odsjek liječnika koji zatim provjeravaju ta iscjeljenja i daju stručni komentar (također svatko je slobodan otići kod neovisnog liječnika, koji na poslijetku i potvrde iscijeljenje ako se ono desilo, ne zabranjuje se ni ne preporuča nikakva terapija, nema nikakvog liječenja ni pregleda u smislu klasične medicine, liječnici su tu samo da zabilježe ako pojedinac osjeća da je doživio neku promjenu u svom tijelu ili iscjeljenje)...

...nema nikakvih članarina niti vezanosti, dapače svatko je slobodan doći i otići kako želi, nema nikakvih posljedica od takvog postupka..također svaki novac koji se želi ostaviti može se na dobrovoljnoj bazi, dakle čovjek dođe posluša,ako osjeća da je to nešto za njega može i dalje dolaziti ako ne i to je također u redu..

...kao što rekoh dolaze mnogi ljudi sa neiscjeljivim bolestima i teškim dijagnozama, kojima se liječnici nažalost uzeli svaku nadu i kroz školsku medicinu im se ne može pomoći..

Zanima me da li je bilo kakvog efekta? Imam rodbinu koji su stariji , zive u ZG i teski secerasi......poslala sam im link da sami vide i odluce...voljela bi cuti nekog ko ima iskustva iz prve ruke....

Zadnje uređivanje luiz : 25.05.2009. at 02:16.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:16   #22
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Zanima me da li je bilo kakvog efekta? Imam rodbinu koji su stariji , zive u ZG i teski secerasi......poslala sam im link da sami vide i odluce...voljela bi cuti nekog ko ima iskustva iz prve ruke....
Poslala sam ti PP
ileana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:22   #23
Nisam nista primila........
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:23   #24
Pun ti je mailbox izgleda
ileana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:31   #25
Quote:
ileana_ kaže: Pogledaj post
Pun ti je mailbox izgleda

Uf sorry nisam primjetila....evo ispraznila sam...
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:28   #26
Ja sam mogu reći svoje iskustvo na osnovu 5 godina pripadnosti Krugu prijatelja i činjenice da je jako puno zdravstveno pomoglo......pozdrav
ileana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:30   #27
Ja sam prije par dana gledala film, a onda i otišla na predavanje...nisam se puno nadala, nekako mi se činilo da su vezani uz crkvu (što mi se nije sviđalo)...zaista sam očekivala da ću poslušati predavanje i gotovo... Istoga dana sam ušla u klub prijatelja...
Geja76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 12:21   #28
Evo da se javim konacno, bila sam na predavanju i mislim da cu ostati u tome kako zasad stvari stoje....mozda je sve pitanje autosugestije, i inace nisam religiozna niti najmanje, zaprAVO te crkvene stvari i velicanje BOga sve mi je to nekako sta ja znam............

Ali otkad sam bila na tom predavanju, fakat osjetim one trnce, svaki put kad se Einstellen...i na predavanju...i to ima veze sa jacinom mojih misli , sto sam koncetriranija i moje misli dublje, i iskrenije, trnci su izrazeniji.

Imala sam problema sa krvarenjima kod menzesa, i sadzadnja je bila potpuno normalna bez vecih problema i bolova, cak nisam morala niti tabletu popit. Vidjet cemo kako ce to ici i dalje....ali zasad moja iskustva su pozitivna.....da kucnem u drvo..............
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 00:06   #29
Vrlo zanimljivo! Evo tu par trailera zanimljivih. Izgleda da je izliječio na stotine ljudi što i sami tvrde:
http://www.bruno-groening-film.org/hr_index.htm

Čudno mi je da nikada prije nisam čuo za njega.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 00:13   #30
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Vrlo zanimljivo! Evo tu par trailera zanimljivih. Izgleda da je izliječio na stotine ljudi što i sami tvrde:
http://www.bruno-groening-film.org/hr_index.htm

Čudno mi je da nikada prije nisam čuo za njega.
Nije to čudno. Pravi ljudi se ne deru na sav glas i ne skupljaju pristaše od kojih će uzimati novac. Pa od tih bukača često ne čuješ prave duhovne učitelje.
shin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 14:27   #31
Skinuo sam si i par trailera, a znamo da njemci baš i nisu skloni vjerovanju u gluposti i da su prilično pametna nacija, a i toliko svjedoka o takvom instant izliječenju dosta govori.
Tip je vratio vid slijepima od rođenja, invalidi su prohodali, gluhi pročuli, ona sa smrtonosnim rakovima ozdravili ... baš sam si pogledao taj trailer jedan od 12 minuta.... zbilja intrigantno.
Jedina druga osoba za koju znam da joj je to uspjelo u povijesti je Isus, pa sad eto.... previše je tu ljudi koji govore iz vlastitog iskustva.

Išao bih si taj film pogledati sutra, ali traje 6 sati i mislim da bih umro u kinu gledajući to u komadu, a i imam neke poslove tako da na žalost ništ od toga, ali kada stigne na DVD, kupujem odmah jer ovo me zbilja zaintrigiralo!
Od svih tih kvazi iscjelitelja, ovo je izgleda jedini koji je imao prečvrste dokaze za uspješnost svog rada.
A i taj njegov vrat mi je bome čudan
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 17:01   #32
Prijateljica mi je u Krugu prijatelja BG.
Ne znam ništa o njemu ni o tom krugu, no znam da uopće nisu nametljivi niti vrše pritisak na ostale koji nisu unutar zajednice. To mi je vrlo okej
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 22:07   #33
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Vrlo zanimljivo! Evo tu par trailera zanimljivih. Izgleda da je izliječio na stotine ljudi što i sami tvrde:
Izliječili su se sami vjerujući da ih je on izliječio, a njegova karizma je važna jer su zbog nje povjerovali da se mogu izliječiti. Predodžbu o bolesti su zamijenili predodžbom o zdravlju.
Vertigo M is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 22:27   #34
bok svima!

vidim da se ovdje pise o temi koja mi je jako poznata, a ovaj forum/ topic sam nasao guglanjem o Bruni Gröningu..

sad ovo pisem na brzinu jer sam na poslu i nasao sam malo vremena u pauzi da vam napisem svoje zivotno iskustvo.

inace sam obican gradski decko koji zivi u ZG, kvart Maximir.
da ne duzim puno, vec sam se nekoliko puta vratio na pocetak ove recenice.. tipka backspace je vec vruca
zelim sa vama podijeliti moje zivotno iskustvo jer ljudi zele crno na bijelo a ne puste price, kome danas vjerovati..?

cijeli zivot nisam prihvacao Boga, niti ikakvu vjeru, i uopce nisam htio niti cuti o svemu tome.
kad bi mi majka pricala o tome sam samo negirao i govorio kako vjerujem samo u ono sto vidim. (to je bio utjecaj ulice..)
odrasao sam kao sretno dijete uz majku, zavrsio osnovnu i srednju skolu.
no bez obzira na svu tu srecu, nakon vojske sam malo previse zaglibio u cuganju i izlascima pa tako dosao i do droge..

kako? ne znam.. mislio sam da nabavljam tablete za podizanje raspolozenja..
a i osobe od kojih sam ih nabavljao danas vise nisu medju nama..
te tablete su bile XTC tablete, i to sam saznao tek nakon 6mj kad sam zavrsio u bolnici zbog predoziranja.

uglavnom, u bolnici su mi rekli "3 godine uz svakodnevnu terapiju, kuru po saku tableta" i da nece biti lako.
svakodnevno sam halucinirao, strahovao od umiranja i lupanja srca, gubio se u vremenu i prostoru.

proslo je 4mj. i otisao sam sa Krugom prijatelja Brune Groeninga na planinarenje na Paklenicu.
na planinarenju sam se osijecao dobro, svakim danom sve bolje.
koliko se sijecam bili smo 10ak dana.
nakon planinarenja sam se vratio u ZG i ubrzo nakon toga primjetio kako je sve proslo, da sam dobro i da je sve u redu.

moje iscjeljenje skolska medicina objasnjava kao neobjasnjivo.
razlog tome je sto se u slucajevima poput mojeg ocituju posljedice trajne cijeli zivot.
meni je bilo uzasno svaki dan do odlaska na planinarenje i odjednom je stalo.
stalo je samo uz Bozju pomoc i snagu koju sam naucio primati u Krugu prijatelja Brune Groeninga.
jednostavno je i besplatno.

danas sam sretna i zadovoljna osoba, radim i sposoban sam za puno toga.
trenutno radim u GSM firmi kao tehnicka podrska korisnicima, ujedno sam i prijatelj Brune Groeninga tako da pomazem kroz rad u djelu (informaticar hardveras, video i audio tehnicar) a u slobodno vrijeme se bavim autima, najvise sa svojim Nissanom iz 1989. godine.
ne drogiram se, nikada mi to nije vise palo na pamet, ne pusim niti ne pijem alkohol.
najvaznije od svega je to sto sam naucio prema Bruninom Ucenju (koje nam nije donijelo puno toga novoga vec samo priblizilo ono sto jos nismo znali) kako se odnosti prema svojim bliznjima i uopce prema ljudima, kako voljeti sebe i veseliti se zivotu.
ako nekome smeta to sto sam drifter i volim konje u podhaublju svog 200SX-a, to sto zavoj ne prolazim na stazi "normalno" vec kako treba, po boku, to je ono sto iz mene izbacuje negativnu energiju i svo smece koje se pokusava priljepiti u svakodnevnici. to mi je hobi, zabava. sto je tebi zabavno?
jos kad se prije toga svega zamolim za Bozje vodstvo i zastitu od sveg negativnog, uspjeh je tu.
vjera u dobro mi daje snagu.

zelim vam svima samo pribliziti svoje zivotno iskustvo koje mi je omogucilo da se uvjerim da smo svi Bozja djeca i da svakodnevno imamo sansu ispraviti sve ono negativno sto smo cinili i nastaviti dalje kroz dobro.

svi oni koji govore protiv Brune je stvarno nepotrebno.
imam par pitanja za njih:
da li si dosao/dosla na uvodno predavanje i pogledao/la dokumentarni film?
da li si ikada cuo/la da je Bruno rekao ista negativno o ikome?
da li je Bruno rekao da ne idete u hram vaseg Boga? (crkva, dzamija.. idr.)

Bruno mi je samo priblizio kako da se odnosim prema Bogu.
kroz Brunino Ucenje sam postao vjernik, moj Bog kao i sin Bozji je Isus Krist.
odlucno sam prihvatio katolicku vjeru nakon ulaska u Krug prijatelja Brune Groeninga a do tada sam bio ateist, nisam vjerovao u nista pa cak niti ljubav!
nitko me na to nije prisilio, nitko me u to niej uvjeravao, nitko mi to nije platio, nitko mi za to nije prigovorio.
sám sam dosao do Boga, Bruno mi je bio putokaz.
tako je isto putokaz i drugim ljudima koji su razlicite vjere.
meni je Bruno pojednostavio ono sto nisam znao i pruzio mogucnost da i ja budem sretan covjek, sretno Bozje dijete.
sada kada odem u crkvu se molim iz srca na Polnocki a ne onako automatski samo da izverglam sto treba pa na neki drink na tulum.

moje iscjeljenje kao i mnoga druga koja su proucena i dokazana od strane Medicinsko-znanstveno-fantasticne grupe unutar Kruga prijatelja Brune Groeninga koja sardzava forum od preko 6000 lijecnika.
neka iscjeljenja mozete naci i procitati na sluzbenoj stranici:
www.bruno-groening.org
koja je prevedena na HR i na jezike naseg govornog podrucja (link bivsa juga).


ovo je c/p sa sluzbene www:
Članstvo u krugu prijatelja Brune Groeninga je u svakom trenutku dobrovoljno i besplatno, kao što je i neovisno o nacionalnoj, ideološkoj ili vjerskoj pripadnosti. Sve aktivnosti se provode bez novčanih naknada, a svi troškovi se pokrivaju iz dobrovoljnih priloga. Molimo Vas da podrobnije informacije potražite na slijedećim internet stranicama. Ukoliko Vam se još nešto učini novim i neobičnim, provjerite to bez predrasuda! Samo tako možete spoznati istinu - po preporuci Brune Groeninga:

"Ne budite lakovjerni, uvjerite se sami."


moje ime je Ozren, nisam nekakav e-mail spammer niti reklama vec prava osoba.

Svako dobro!
Ozy999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 10:31   #35
Quote:
Ozy999 kaže: Pogledaj post
najvaznije od svega je to sto sam naucio prema Bruninom Ucenju (koje nam nije donijelo puno toga novoga vec samo priblizilo ono sto jos nismo znali) kako se odnosti prema svojim bliznjima i uopce prema ljudima, kako voljeti sebe i veseliti se zivotu.
kako vi iz kruga prijatelja objašnjavate zlo u ljudima? frendica i ja smo baš neki dan raspravljale o tome, u zadnje vrijeme smo i ona i ja čule za dosta ružnih stvari i nije nam jasno odkud odjednom toliko zlih ljudi, di to raste?
i kako se onda ponašate prema takvim ljudima, meni ono "voli svog neprijatelja, okreni drugi obraz" i takve stvari zvuče apsurdno i neprirodno.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 15:20   #36
mene zanima što ako me ne izlječi ??

piše li se o tolikoj masi koja je išla na Brunina predavanja, a nije se izliječila.
govori li se o tim osobama na predavanjima Brune Gröninga... !?
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 08:38   #37
2 izgubljena - zlo se razlicito objasnjava i definicija zla ne postoji.. mnogo vjeronauka govori o tome da zlo ne postoji i da su ljudi zli..
da ne duljim previse, treba proci uvodno predavanje kako bi se priblizili detalji koji su okvirno izneseni na www ili nekim drugim tipovima odnosa s javnoscu.
Bruno je govorio da covjek prima misli iz 2 izvora, dobrog i loseg.
u ovom Ucenju nas Bruno uci kako prepoznati i zastiti se od loseg izvora.
nije lako, to su velike borbe ali zato je Bog na nasoj strani i uz njegovu pomoc i svakodnevno primanje snage uz molitvu je lakse.
ono sto sam ja spoznao je to da je zlo kao takvo jedna visoka inteligencija koja si je zadala zadatak da unisti sve ono lijepo sto je Bog kreirao.
zlo se ne mora manifestirati kao nesto ruzno (trenutno ili na prvi pogled) vec kao nesto lijepo..
tako je i meni bilo tesko (bio sam odsutan od Boga, nisam ga zvao u pomoc niti se posvetio samom sebi) i trazio "pomoc" na druge nacine samo ne na onaj pravi.. i tako sam dosao do droge da si "pomognem".
"da al' ne denes!!"
zlo nam se nece prikazati kao nesto ruzno i zlocesto vec kao paket, poklon, lijepo ukrasen i jos sa masnicom na vrhu.. onako finom, mekanom..
poklon ce taj trenutak biti odlican, bas ono sto nam treba!
tako i zlo radi, pogadja nas tamo gdje smo najosjetljiviji.
a sto se tice zlih ljudi, moje misljenje je da nema zlih ljudi.. ti ljudi koji rade zle stvari su pod utjecajem zla koje ih je obuzelo, na taj nacin da su se oni odvojili od Boga.
svatko ima mogucnost biti dobar, bolji.. potreban je veliki trud i puno snage, vremena i volje a najvise od svega Bozje pomoci i zastite.
i kada krenemo putem kojim nas vodi Bog, tada se jos vise trebamo moliti i truditi da nas zlo ne sputava jer kada covjek krene ka dobru onda se to zlo trudi vratiti covjeka na onaj drugi losiji put..
proanalizirajte samo nekoliko situacija u vezi vas samih i nekih odluka ili stvari koje vam ili su vam puno znacile pa vidite koliko je dobro a koliko zlo na to utjecalo.
ako ih nemate, imam ih ja nekoliko ali mi se ne da bas buljit non-stop u monitor i pisati..
ali ako se potrudite sigurno cete ih pronaci u svojim primjerima!
mozda se nekome nece svidjeti sto sam napisao ali onda neka i taj netko konkretno pita sto zeli i kaze sto mu se ne svidja..
ovako na siroko mozemo do 'ko zna kad a i ja nisam tu da bih raspravljao vec samo dao svojijh nekoliko rijeci kako bih pomogao drugom covjeku.
a ne proturjecio u vezi nekog drugog duhovnog pravca ili uvjeravao..
ne ne, nisam sektas ili nekakav agresivni zabrijavator..
samo obicni decko s kvarta koji svima zeli svako dobro!

2 normall - s obzirom na tvoj nick, pitanje je totalno kontra! LOL
"mene zanima sto ako me ne izlijeci?!"
1. Bruno ne lijeci.. on je govorio da je Bog najveci lijecnik.
2. tko ce biti "izlijecen" ne moze nitko znati.. to je Bozja volja i mi na to ne mozemo utjecati (na "mi" mislim na ljude)
necu vise nabrajati ali ako netko ima nekakvo fizicko/ psihicko opterecenje i zeli ozdraviti, to je vec puno. zeli si pomoci.
znaci samo zelja za ozdravljenjem je puno.
zvuci vam to "normalno"?
ima i ljudi koji su toliko bolesni pa jos vise uvelicavaju svoja opterecenja.
("jooooj boli me ovo, joooj boli me ono, jooooj nisam dobro, joooojjj ova bolest jooj jooojjj itd.")
bolest je dosla na tko zna koji nacin.. ja ne znam ali mogu lako povezati sa onime sto znam, a to je jako malo..
bolest je ZLO!
ona dolazi derektno od zla!
kako?
odsustvo od Boga, negativne misli i djela.. itd.
ne mogu o tome pisati jer ne zelim niti sam za to kompetentan.

sto se mene tice, ta "masa" nije potrebna ici igdje drugje dalje od onog bozjeg hrama koje je i vjere.
ako siu katolik odi u crkvu.
ako si musliman odi u dzamiju.
ako si ovaj odi ovamo.
ako si onaj odi onamo.
ALI odi sa srcem, voljom i vjerom u Boga svoga.
odi iz ljubavi prema svome Bogu i otvori svoje srce i primi sve ono divno sto ti najvece srece pruza, ljubav i mir.

a to sam "skuzio" kroz vrijeme..
u Krugu prijatelja nas nitko ne odvlaci ili zagovara u smjeru kontra institucija koje predstavljaju Boga, ili da se ne ide lijecniku..
naprotiv! moje misljenje je ako ides lijecniku odi sa vjerom da ce ti i pomoci!
a ne sa negativnim misljenjem..

ako imate nekakvo opterecenje onda ga predajte Bogu u ruke, neka On to rijesi za vas. zamolite ga za pomoc.
pa Bog vam je najveci priajtelj, obracajte mu se kao najvecem prijatelju.
ne postoje cuda, postoje samo cudni ljudi koji se cude svemu sto ne mogu objasniti.
ne zahtijevajte od Boga ozdravljenje.
bez obzira sto ne iscjeljivo ne postoji, ne zahtijevajte vec vjerujte i volite zivot, Boga.
zlo je mocno ali Bog je svemocan.

ovo sam napisao ja, obican decko s kvarta koji ima malo znanja o Bruni i njegovom djelovanju.
puno vise mozete saznati na info ili uvodnim predavanjima ili prezentaciji dokumetarnog filma.
posjetite www.bruno-groening.org i ne budite lakovjerni, uvjerite se sami.

svako dobro!

Ozren
Ozy999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 10:20   #38
Može se zlo pojaviti i nezapakirano, ko iskežena vučja faca. Nego, s obzirom na to kako je Bruno završio, bojim se da je u njegovom slučaju pobijedilo zlo nad dobrim. Hm?
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 11:29   #39
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
Može se zlo pojaviti i nezapakirano, ko iskežena vučja faca. Nego, s obzirom na to kako je Bruno završio, bojim se da je u njegovom slučaju pobijedilo zlo nad dobrim. Hm?
pa naravno da moze, takvo zlo i je ali ja sam pisao o svojim iskustvima i tu tako pisem kao ja a ne kao glasnogovornik Kruga prijatelja Brune Gröninga.

nego s obzirom kako kazes, bojis se malo previse jer ocito nisi upucena u te borbe cim kazes da je zlo pobijedilo..
dakle raspravljas i tu se povlacim jer nije ovo mjesto za raspravu bez obzira sto je forum.

mogu ti samo na ovo pitanje odgovoriti pitanjem:
da li mozda znas jos nekoga tko SEBI nije mogao pomoci i tko je TREBAO prozivjeti svu ljudsku muku kako bi DOKAZAO covjeku da je i ON samo COVJEK i da ce se iz LJUBAVI prema covjeku i Bogu zrtvovati za sve ljude ovoga svijeta?
i kako ces vjerovati i dopustiti da ti zivot poducava coviek koji nije prosao svu ljudsku patnju?

ne brzaj sa zakljucima nego ispeci pa reci!
nemoj biti "izgubljena"!

pozdrav carice i svako dobro!
Ozy999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 14:06   #40
Quote:
Ozy999 kaže: Pogledaj post
2 normall - s obzirom na tvoj nick, pitanje je totalno kontra! LOL
"mene zanima sto ako me ne izlijeci?!"
1. Bruno ne lijeci.. on je govorio da je Bog najveci lijecnik.
čitao sam o mom imenjaku dosta, uvijek je govorio da ne liječi on nego bog itd. no čitao sam i izjave bolesnika koji su rekli da sada i sam Bruno na predavanjima liječi.
Quote:
2. tko ce biti "izlijecen" ne moze nitko znati.. to je Bozja volja i mi na to ne mozemo utjecati (na "mi" mislim na ljude)
može, npr. ja ti mogu garantirati da ću izlječiti 99,9% bolesnika s akutnim (gnojni iskašljaj) bronhitisom u roku 15 dana i to antibioticima.
Quote:
necu vise nabrajati ali ako netko ima nekakvo fizicko/ psihicko opterecenje i zeli ozdraviti, to je vec puno. zeli si pomoci.
ništa novo, to medicina odavno zna.
Quote:
bolest je ZLO!
ona dolazi derektno od zla!
kako?
odsustvo od Boga, negativne misli i djela.. itd.
bolest je prirodna pojava i nema veze s religijskim tumačenjima.
ovo što sam ti boldao posebno zapamti.
što je s djecom na onkologiji koja umiru, koje su ona imala negativne misli, odsustvo od boga , loša djela.
sada mi možeš početi lupati o djelima njihovih roditelja, pa djedova, pa karmi.....
Quote:
ne mogu o tome pisati jer ne zelim niti sam za to kompetentan.
i bolje ti je da ne pišeš jer zaista nisi kompetentan
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.