Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2005., 15:28   #61
Ma ne treba nista. Ako nadjes posao u firmi koja nije na popisu SCa (iako ne vidim kako ces to, lol), tada samo netko od odgovornih iz firme mora otic u sc na par minuta, a mozda cak i samo nazvati, te dati podatke o firmi. To je cijela procedura.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 15:31   #62
odi na www.moj-posao.net. Brdo honorarnih poslova koji se plaćaju preko student servisa.
Neke ni ne možeš dobiti nego preko student servisa. Probala ja, ali pošto još uvijek nisam student, ne žele ni pričat o poslu...
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 16:58   #63
Hvala na liknu.
Ma bit cemo mi studenti uskoro. Ali, necu biti bez posla..
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2005., 00:48   #64
Mozes i tu na forumu ostaviti neki svoj profil, pa onda, ako netko zaluta a treba im netko preko SC... Takve stvari se uvijek isplate .

Ne mora iz firme nitko ici u SC, vec samo faksirati podatke koje ti zaklamaju za prvi ugovor - ime, MB, broj racuna i kontakt osoba. To firmu nista ne kosta.

BTW, ako jos nisi upisao faks mozes u SC Zagreb izvaditi iskaznicu sa potvrdom od mature te raditi i ovo ljeto.

Fizikale barem sada ima, pa sretno
MissT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2005., 02:09   #65
Ja fino otisao na moj posao, nasao zanimljiv oglas, poslao mail i to je to. Sad imam posao koji je super placen, uvjeti rada su savrseni, radno vrijeme idealno fleksibilno, a sef i ostali zaposleni vise nego prijateljski raspolozeni i opusteni.

Moj posao dot net rula
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2005., 11:36   #66
Da, bio sam i ja tamo i nisam vidio niti jedan jedini posao u ponudi?

Bit ce da se moram registrirati
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2005., 22:01   #67
Quote:
The_Equilibrist kaže:
Ja fino otisao na moj posao, nasao zanimljiv oglas, poslao mail i to je to. Sad imam posao koji je super placen, uvjeti rada su savrseni, radno vrijeme idealno fleksibilno, a sef i ostali zaposleni vise nego prijateljski raspolozeni i opusteni.

Moj posao dot net rula
Osim sto se hvalis mogao bi dati neke notes o svom poslu, tipa bransa, tip posla i sl. da znamo i mi ostali sta valja.
MissT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2005., 23:04   #68
Quote:
Ariston kaže:
Da, bio sam i ja tamo i nisam vidio niti jedan jedini posao u ponudi?

Bit ce da se moram registrirati
Pa i ne baš. Ja nisam registrirana, a stalno nalazim oglase. Možda ne tražiš dobro. Probaj si detaljnu tražilicu, pa si stavi sve kategorije, županiju Zagrebačku, a ostalo si sam pogledaj što ti odgovara.
Ima dosta zanimljivih oglasa.
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2005., 23:37   #69
Hm, ne znam tko je lud.. niti jedna ponuda..

Ok, moram prestati pit
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2005., 23:45   #70
Izgleda..
a evo.. šta ću od tebe.. link
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2005., 11:48   #71
Quote:
MissT kaže:
Osim sto se hvalis mogao bi dati neke notes o svom poslu, tipa bransa, tip posla i sl. da znamo i mi ostali sta valja.
Heh, moj "Nista ne prodajem, samo se hvalim" nije prosao neopazeno, ha?

Posao je programiranje, u mojoj struci, radim doma, kada hocu i koliko hocu (doduse, ne mogu bas reci "e sad petnaest dana necu nista raditi", ali ono..). I sve super. Mislim da cu ovaj mjesec imati nekih 5kkn.

Ja zadovoljan
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2005., 14:35   #72
meni se od tamo ponuđenih poslova sviđa samo anketiranje
smješka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2005., 16:12   #73
ja sam jos u srednjoj. druge godine biti cu maturantica. Za par dana punim 18. da li netko zna da li se nudi kakav posao na podrucju rijeke a da i ja mogu raditi.

vec mjesec dana trazim gdje stignem, ali bez uspjeha....

Heeelppp!!!
__________________
"Ljubav je jedina snaga koja može neprijatelja pretvoriti u prijatelja!"
(Tupac Shakur)
štogod....
Miss_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 12:35   #74
Quote:
The_Equilibrist kaže:
Ljudi svasta rade. A kad kazes "sve sam spreman raditi", budi svjestan da dosta poslova mozda izlazi iz okvira tvoga "svega". Ima dosta poslova tipa iskrcavanja gajbi Coca-Cole cijeli dan (i to zna znaciti deset, dvanaest sati) za sto, sto pedeset kuna.
Ej ja bi to išao radit, gdje toga ima? Jel postoji ograničenje u godinama? Ja imam 15?!
black hawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 12:41   #75
odgovor pronađi u naslovu prvog posta
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 15:27   #76
Quote:
black hawk kaže:
Ej ja bi to išao radit, gdje toga ima? Jel postoji ograničenje u godinama? Ja imam 15?!
Mozes, barem u Zagrebu, raditi i u srednjoj skoli, dakle, dok si ispod 18, ali uz pristanak roditelja.

Probaj se raspitati u svojoj skoli, postoji agencija koja se time bavi (mislim da ima neke veze s Privatnom klasicnom gimnazijom, pa mozes i tamo provjeriti).

Ja sam radila ljeto nakon 1. srednje, na neciji tudji studentski ugovor, a kasnije sam u novinama procitala za tu agenciju i za mogucnost da radis preko njih.

Sretno
MissT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 23:57   #77
meni mater danas rekla da mi se rodica (koja je isto završila 2. ko i ja) zaposlila ko sobarica

daj nema šanse

ubijat se tamo ko sobarica

dosuše ja ne pravin ni svoj krevet, nit čistin zahod u kući tako da....

@black hawk
možeš radit i s 15
smješka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2005., 23:15   #78
ja radila sa 16 isto sezonski. čak me i prijavili, išao mi staž... i tako par ljeta zaredom. i kao student sam radila cca 2 godine. uvijek si posao sama našla.
__________________
33 u hladu...
llilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 05:35   #79
radio tko u McDonaldsu i kakva je šuška?
može li se raditi samo preko vikenda?
Vikend poslovi?
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 12:50   #80
Nije bas, 15tak kuna. Ali moze se samo vikendom. Nedjeljom, poslije 22 i sl. je osjetno visa satnica.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.