Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 15:45   #41
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Pa smisao je MAXtv sat ponude da se može imati MAXtv tamo gdje je bakar preloš za IPTV/internet kombinaciju... To često i sami nude u takvim slučajevima...a što ćeš, i sam znaš tko sve priučen, radi u call centru

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
Ja da samo kaj nema CI modula na pretplatu, a specijalno ne u nekakvim MAX2/3 paketima, nego platiš karticu na godinu dana...
Osim toga nisu ni isti kanali u MaxTV sat (reciver) paketima i CI CAM paketima

Iz kojeg razloga ne žele da ljudi pređu na te CI CAM kartice nemam pojma
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:04   #42
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
onda je out, mora imat 100hz najmanje. kakav je 4682, u cemu je losiji od 7502?

Pa što se tiče modela 6482, je uglavnom u svim aspektima lošiji napram modelu 7502. A pored toga, nema 100Hz osvežavanja, i P5 procesora. Ali svakako nije model 6482 loš..Ali je lošiji, napram modelu 7502.
majstor2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:14   #43
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ja da samo kaj nema CI modula na pretplatu, a specijalno ne u nekakvim MAX2/3 paketima, nego platiš karticu na godinu dana...
Osim toga nisu ni isti kanali u MaxTV sat (reciver) paketima i CI CAM paketima

Iz kojeg razloga ne žele da ljudi pređu na te CI CAM kartice nemam pojma
Zvao podrsku pa mirekli napisati ce prigovor vezano uz CI modul

Za 4 dana (danas) zvali iz reklamacija i objasnili mi da moram nazvati podrsku ne reklamacije

Nazvao podrsku koji su rekli da nazovem reklamacije na sta sam XXX. Pa mi objasnili da nema problema, uzmem satelitski reciver i idem ut-com centar gdje cu sve rijesiti.

Vec mi se sanja nastavak, ali kada budem nervozan i ljut idem do t-com centra po CI modul.


Ako me pocnu muljati zbog premale brzine neta XXX otkazujem t-com.

...a sad zamisli da sam kupio Philips, dosao doma i krepo ekran???
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:05   #44
Quote:
majstor2 kaže: Pogledaj post
Pa što se tiče modela 6482, je uglavnom u svim aspektima lošiji napram modelu 7502. A pored toga, nema 100Hz osvežavanja, i P5 procesora. Ali svakako nije model 6482 loš..Ali je lošiji, napram modelu 7502.
znaci ovo je krivo sto pise?
The 6482 includes many of the features of the models higher up in the Philips 4K HDR range: 400-nit peak brightness, 14-bit colour processing and a wide colour gamut. It – and the rest of the LCDs below it – use direct-lit LED. It’s a 100Hz panel – down from the 7502’s 200Hz – so it drops a little on the motion front.
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:14   #45
Quote:
majstor2 kaže: Pogledaj post
Pa što se tiče modela 6482, je uglavnom u svim aspektima lošiji napram modelu 7502. A pored toga, nema 100Hz osvežavanja, i P5 procesora. Ali svakako nije model 6482 loš..Ali je lošiji, napram modelu 7502.
Sto je majstore ovo ne komentiras...

Quote:
sbara7 kaže: Pogledaj post
Samo kratak osvrt na vikend kupovinu.

Kupio Philips 49PUS6501 u Emmezeti za 4360 kn (15% njihovih + 5% mojih s bodovne kartice).
Montirao, nakon sat vremena panel izdahnuo, a skoro i moje srce.
Spakirao ga, vratio i odmah preuzeo novi.

Dojam nakon dan gledanja je poprilično dobar. Spojio Bnet preko HDMI-a.
Zadovoljan slikom, čak i kad se gleda HRT. HD programi su fenomenalni, Youtube na 1080 vrhunski, a iduće dane moram još testirati i napraviti kalibracije.

Sve u svemu, jako zadovoljan, samo da ne bude više neugodnih iznenađenja.
Ta famozna filips kvaliteta, najbolji medju najboljima
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:53   #46
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Sto je majstore ovo ne komentiras...



Ta famozna filips kvaliteta, najbolji medju najboljima
kakvo hvatanje za slamke...ovo se inace sigurno nije desilo niti na jednom televizoru...
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:43   #47
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
kakvo hvatanje za slamke...ovo se inace sigurno nije desilo niti na jednom televizoru...
Meni nije...
A kupio sam ih unutar deset godina 9 komada i gle čuda svi do jednog normalno rade od prvog dana i svi do jednog i dalje rade...

3 x Samsung
2 x Sony
1 x Panj
1 x Philips (pravi Philips, a ne ovo danas...)
1 x LG
1 x Vivax taj mi je za apartman, najte me

Jedini koji je ikad bio na servisu je Philips, iako tome nije kriv Philips nego ja...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:02   #48
Meni riknuo Sony LCD nakon 7 god...., kolegi
sličan takav, malo veći samo...iste godine
Kolegi Samsung u 5-oj godini....

Sve neisplativo za popravak.....
olif is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:18   #49
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
1 x Vivax taj mi je za apartman, najte me
Jako nisko cijeniš svoje goste ako je riječ o apartmanu za iznajmljivanje...jedino ako je logika: domaće je domaće onda OK
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:42   #50
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Meni nije...
A kupio sam ih unutar deset godina 9 komada i gle čuda svi do jednog normalno rade od prvog dana i svi do jednog i dalje rade...

3 x Samsung
2 x Sony
1 x Panj
1 x Philips (pravi Philips, a ne ovo danas...)
1 x LG
1 x Vivax taj mi je za apartman, najte me

Jedini koji je ikad bio na servisu je Philips, iako tome nije kriv Philips nego ja...
Auuuu
Zuti karton
Vivax
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:52   #51
Ako se želi uzet neki ok televizor sposoban za FHD. Srednje veličine. Recimo od 81 do 100 cm. Da nije smart tv
Što bi valjalo kupit do recimo 4000 kn
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:54   #52
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Auuuu
Zuti karton
Vivax
Odmah žuti i

Neki dan sam na tv-u ulovio neku promo emisiju o Vivaxu, zanimljivo je da kod nas slažu čak i same panele, očekivao sam da im oni dolaze već sklopljeni...
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Ako se želi uzet neki ok televizor sposoban za FHD. Srednje veličine. Recimo od 81 do 100 cm. Da nije smart tv
Što bi valjalo kupit do recimo 4000 kn
Pitaj radije u ovoj temi:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1039041
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 04:31   #53
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Jako nisko cijeniš svoje goste ako je riječ o apartmanu za iznajmljivanje...jedino ako je logika: domaće je domaće onda OK
Ma ništ drugo jednostavno nije stalo
To je nekakav 4:3 LCD TV i bil je jedini za kojeg je bilo mjesta...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:16   #54
Pozdrav!

Imam namjeru kupiti tv-e, za 4000kn, s obzirom da u Slav Brodu i nema neke velike ponude, ono što mene zanima što je bolje kupiti grundig ili lg??

Ova dva modela su mi upala u oko!

http://www.lg.com/hr/televizori/lg-49LJ614V

http://www.grundig.com/hr-hr/tv/mode...49-vle-6621-wp

Zadnje uređivanje kova_sb : 21.11.2017. at 11:27.
kova_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:36   #55
@kova_sb :

Pitaj radije na ovoj temi:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1039041

Da ti sad ne premještam post jer će se zagubiti među novijim upitima...
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 07:39   #56
Šta mislite o kupnji TV-a u Italiji, Sloveniji, neke stvari su dosta jeftinije?
Arctos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:29   #57
U inozemstvu su stvari jeftinije?
Meni je do Trsta 60km
Dakle idem u Trst po TV
Recimo da me benzin, put, amortizacija, tamo nazad dode 50 eura
Zena ce si nesto uzeti makar reda radi 100 eura
Najcesce TVi u italiji ako je dobra cijena imaju 2 godine jamstva
Pa prijevoz do doma.
Pa ne daj Boze kupiti Philips kada ga doma otvoris odmah krepa ekran (gornji troskovi puta 2)
A akonkupis i pravi TV i zatreba ti kakva usluga vezana uz garanciju (uputstva itd nema hrvatskog) otkrijes da garancija vrijedi samo u Italiji tj da moras otpeljati TV tamo gdje si ga kupio.

I onda kada sve rezimiramo...koliko si ustedio?
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:26   #58
Ma ok, sada te stvari ne znam, ali prijevoz i sve tamo uključujući talijanski mi nije problem kada imam prijatelje tamo i sada ako je razlika i 100€ u tu ruku mi isplativije jer su oni svakih par tjedna Italija-Hrvatska. Jedino ako je zajeb sa garancijom da ne daju na duže od 2 godine onda je to druga stvar.
Arctos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:33   #59
Quote:
Arctos kaže: Pogledaj post
Ma ok, sada te stvari ne znam, ali prijevoz i sve tamo uključujući talijanski mi nije problem kada imam prijatelje tamo i sada ako je razlika i 100€ u tu ruku mi isplativije jer su oni svakih par tjedna Italija-Hrvatska. Jedino ako je zajeb sa garancijom da ne daju na duže od 2 godine onda je to druga stvar.
Dobro provjeri prije kupnje svaki detalj.
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:38   #60
Za plasmu, ja bih rekao da se isplati i vrijedi, ako znas sto kupujes (prednosti i mane).

za 1k € moze se naci ozbiljnih ponuda, a nas sadrzaj je shit i bit ce shit jos neko vrijeme.
Ja sam malo ispao zadnjih godina doduse, pa je bolje pricekat mozda iskusnije i koji su vise u tome. Ti pomozi utoliko da ces nam rec s koje bi se udaljenosti gledao tv.
Ako bas iskljucujes smart opcije tv-a i 4k varijante, mozda da se ide na vecu dijagonalu i npr. bolju kvalitetu zvuka u samom tv-u.


btw. kako kalibrirate tv, jesu li Rtings postavke najbolje za to (Npr model XE900), s obzirom da mi ipak imamo sd program?
pekmez_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.