Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 21:30   #61
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kak se to ulazi u vezu?
pa bez kalkulacija ikakvih valjda. bungee.



autor je temu zapravo trebao nazvati; 'je li u redu kalkulirati s ljudima, kako bi se lakše premostili periodi samoće?'
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:38   #62
Ide valentinovo, mnoge veze koje su trebale puknuti sada se drže na aparatima da izguraju do 15. barem a mmoge će nastati na temeljima na kojima je postavljena tema.
Možemo mi tu moralizirati o smislenosti toga svega ali činjenica je da ljudi to rade i raditi će i dalje.

Ne znam što se čudimo tome, ne tako davno čitali smo ovdje negdje pravdanje brakova zasnovanih na temeljima bolje išta nego ništa gdje su obje strane svjesne toga a sada je odjednom čudimo na što su ljudi spremni za redovan seks i izbjegavanje pitanja zašto su sami.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:42   #63
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pa bez kalkulacija ikakvih valjda. bungee
Ne mora to bit kalkulacija, može biti i osjećaj. Npr, lijepo ti je s nekim ali nemaš potrebu ga viđati svaki dan. I to tak funkcionira dok netko ne počne razmišljati o budućnosti tog odnosa. Tek onda to postaje kalkulacija.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:46   #64
Ja znam tko se neće upariti prije 14.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:49   #65
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ide valentinovo, mnoge veze koje su trebale puknuti sada se drže na aparatima da izguraju do 15. barem a mmoge će nastati na temeljima na kojima je postavljena tema.
Bljujem na ovakve veze.

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Možemo mi tu moralizirati o smislenosti toga svega ali činjenica je da ljudi to rade i raditi će i dalje.

Forum se cudi i na smotanije stvari.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja znam tko se neće upariti prije 14.
Kompletan US?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:52   #66
To se nikad ne zna. Mislio sam na sebe. Male nade polažem da se išta pokrene u tom smjeru do ljeta
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:54   #67
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne mora to bit kalkulacija, može biti i osjećaj. Npr, lijepo ti je s nekim ali nemaš potrebu ga viđati svaki dan. I to tak funkcionira dok netko ne počne razmišljati o budućnosti tog odnosa. Tek onda to postaje kalkulacija.

e ovo boldano. to je dosta za start. ostalo se gradi. day by day. i nitko nema čarobnu kuglu. i svašta se može izdešavati. ali valjda u startu nećeš o tome razmišljati... to mi je bezveze, jer osudim to odmah na propast...
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:57   #68
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja znam tko se neće upariti prije 14.
Znam i ja.
Osloniš se na sebe i bar znaš s kim imaš posla

~T
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:00   #69
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ali valjda u startu nećeš o tome razmišljati... to mi je bezveze, jer osudim to odmah na propast...
I eto nam odgovora na temu. Nemoj razmišljat!
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:11   #70
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Mozes li definirati "vezu"?

Zaljubljenost ima svoj rok trajanja, obicno je to oko tri mjeseca najvise.
Tri mjeseca traje infantilnima.

Neću ti ja definirati veze ni ljubav, bilo bi to kao da slijepcu objašnjavam boje.

Ali jedno mogu reći. Ako im oduzmeš onu posebnost "ti i nitko drugi nikad više", ne valjaju. Kao bljutava ili presoljena juha. Zato obično mirenja nikad ne završe dobro jer oboje znaju da te posebnosti više nema (posebno ako su u međuvremenu bile prisutne druge osobe).

Istrgni vezi tu posebnost i ona će uvenuti. Zašto bi to itko radio na početku, nije mi jasno.
Pogotovo ne u današnje vrijeme kad ima toliko cura voljnih za fuck friend odnose.

U redu je ne biti za vezu. Ti nisi tip za veze. Nemoj ulaziti u njih zato jer osjećaš da bi morao. Samo ćeš sjebati nekog, a ni tebi neće biti lijepo.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:08   #71
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja znam tko se neće upariti prije 14.
Pa gdje je još 14. Stigneš do tad se upariti kaj ti je?! Pojačaj oglase. Stavi malo jači font i bold i mislim da ne bi trebal imati prevelikih problema!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:10   #72
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa gdje je još 14. Stigneš do tad se upariti kaj ti je?! Pojačaj oglase. Stavi malo jači font i bold i mislim da ne bi trebal imati prevelikih problema!
Kaj ce mu veci font? Pa ne lovi moju babu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:17   #73
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kaj ce mu veci font? Pa ne lovi moju babu.
Ne treba sad cijepidlačiti ako do 14 se želi pronać dama za primanje čokolade.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:58   #74
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
po mom iskustvu par godina
"Zaljubljenost" ili "ljubav"? Po mom je tri mjeseca, a i gledao sam neku emisiju gdje kazu znanstvenici da traje toliko jer je to vrijeme potrebno da se oplodi zenka, nakon tog se mijenja kemija mozga.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 01:01   #75
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
a jesi opsjednut
nemoj ulazit u veze i sve riješeno
nije ti vrijeme
Kako to mislis opsjednut? I kako to mislis da ne ulazim u veze, mislis da se odreknem zena skroz? Pa kak ti zamisljas da bi mi ljubavni zivot izgledao tad? :O Da odem u samostan zato jer gledam vise od jedne zene? Pa to svi rade, jedino ja to priznam, pa makar ovako anonimno.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 01:04   #76
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Više manje svaki ženskaroš jednom naleti na curu koja mu se toliko sviđa da je želi oženit.
Moguce, i da malo kasnije nadje ljubavnice. Ili da ih ne nadje jer ne moze to iskombinirat, pa trejda slobodu za sigurnost.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 01:11   #77
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ovaj stav ti je pizdunski, sorry. osobno ne mogu zamisliti ulazak u vezu u kojoj od starta imam pomisao; 'ovo neće trajati, ali well... imam redovan seks i nekoga kao modni dodatak u prigodama kada zatreba.' hell no. gadila bih se sama sebi u ogledalu.
u trenutku kada osjetim da nešto neće trajati, prekidam.
Haha, tipicno zensko razmisljanje. Cim nije dozivotno, po automatizmu to znaci da nema emocija. Ako ima emocija, odmah znaci da se treba zenit, tj. da hoces da traje do smrti.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 01:14   #78
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Evo zašto je dobro biti solo.
Kad god ste tužni i u bedu, dođite na forum i proći će vas i najmanja želja za drugom polovicom :kokice

~T
A to samo ako ste udavace, a ako vas zanima odnos s kvalitetnim frajerom, eee to je onda vec nesto drugo
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 01:20   #79
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pa bez kalkulacija ikakvih valjda. bungee.



autor je temu zapravo trebao nazvati; 'je li u redu kalkulirati s ljudima, kako bi se lakše premostili periodi samoće?'
Zapravo je obrnuto. Autor zna kako stoje stvari i nema potrebu za kalkuliranjem, i postavlja pitanje drugoj strani hoce li tu stvar ubaciti u svoju racunicu ili nece, hoce li trgovati ili ce se vodit emocijama
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 01:34   #80
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Zapravo je obrnuto. Autor zna kako stoje stvari i nema potrebu za kalkuliranjem, i postavlja pitanje drugoj strani hoce li tu stvar ubaciti u svoju racunicu ili nece, hoce li trgovati ili ce se vodit emocijama
Pa da bi druga strana mogla odlučiti hoće li trgovati ili će se voditi emocijama valjda mora biti upućena i u autorovo stanje svijesti
MalaTija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.