Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2018., 01:19   #21
A kaj ce tek vam djecu u školi zvati kopilad i jos ih grupno tuć kao da su crnci u Alabami 1950ih
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 07:43   #22
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Za mene je njegova odluka da me ozeni znak da mu ne trebaju sporedna vratasca za beg, ako se pokaze pogresnim sto smo se spojili. Osim toga, brak je za mene simbol pred celim svetom da se on odlucio bas za mene i da me voli dovoljno da bi proveo ceo zivot samnom.......
Aha, a moj dokaz da sam s tobom i duram te - "bez papira" ne vrijedi! Neki papirnati brakovi su se raspali.....nakon dan, tjedan, mjesec.....
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
A kaj ce tek vam djecu u školi zvati kopilad i jos ih grupno tuć kao da su crnci u Alabami 1950ih
Pronađi što znači kopilad! I gdje se u današnje vrijeme taj izraz upotrebljava. Upotrebljavao se u onim sredinama gdje se trebalo znati da li se "nastavlja loza" i da se nije možda netko drugi umiješao u nasljedstvo. Danas žena odlučuje hoće li imati dijete i s kim!
Danas žena čak razmišlja da rodi dijete, a da se u isto vrijeme ne mora baviti odraslim klipanom, trutom, pijandurom drogerašem, lezilebovičem......koji troši njezino vrijeme, novac, živce
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 07:58   #23
Brak je bezvezni ugovor kojeg se ne trebas drzati.

I jos moras trpjeti bridezillu.


Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 08:45   #24
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Jeli to vrijedi samo ako si potpisao u javnog biljeznika da si u zajednici?

Ne, izjava kod jb je samo formaliziranje faktičnog stanja, ali nije nužno, mislim da ga previđaju samo pojedini zakoni, npr. Zakon o medicinski pomognutoj oplodnji.

Pravno - izvanbračnu zajednicu treba dokazivati, svjedocima i dokumentacijom, jer se ne može jednostavno utvrditi kad je počela i koliko traje.

Zna biti dosta problema kod nasljeđivanja, netko ti ospori da si izvanbračni drug i moraš u parnicu dokazivati.
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 09:25   #25
ja bi se odlučila na brak pa makar kod maticara, ali radi iskustva kojeg imam.

9 godina veze-7 godina zajedničkog života. međutim, ja tih 7 godina nisam bila prijavljena da živim na toj adresi kao ni on.
vjencali se nismo jer što nam znači papir, volimo se i bez papira. lova nikad nije bila moja ili njegova nego zajednička i s tom zajedničkom lovom smo renovirali cijeli stan i otplaćivali kredit za auto.

i onda je ljubav pukla. u tom trenutku najmanje mi je bilo bitno to što smo stekli... a kad sam došla sebi, je bilo prekasno... mislim mogla sam tražiti svjedoke, dizat tužbu i tako to... ali nisam. imala ni para za odvjetnika....

...ali i dalje tvrdim da mi podjela imovine nebi bila dovoljna utjeha za taj osjećaj kad te sjebe netko kome si vjerovao cijelim svojim bićem.

u slučaju braka, čak i ako nisi u stanju tad - at the moment, kad tad će doći trenutak za provest razvod na sudu kada će doći i do podjele imovine.

eto. to je moj jedini + za brak.
dovoljno velik + po mom mišljenju.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 09:38   #26
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ja bi se odlučila na brak pa makar kod maticara, ali radi iskustva kojeg imam.

9 godina veze-7 godina zajedničkog života. međutim, ja tih 7 godina nisam bila prijavljena da živim na toj adresi kao ni on.
vjencali se nismo jer što nam znači papir, volimo se i bez papira. lova nikad nije bila moja ili njegova nego zajednička i s tom zajedničkom lovom smo renovirali cijeli stan i otplaćivali kredit za auto.

i onda je ljubav pukla. u tom trenutku najmanje mi je bilo bitno to što smo stekli... a kad sam došla sebi, je bilo prekasno... mislim mogla sam tražiti svjedoke, dizat tužbu i tako to... ali nisam. imala ni para za odvjetnika....

...ali i dalje tvrdim da mi podjela imovine nebi bila dovoljna utjeha za taj osjećaj kad te sjebe netko kome si vjerovao cijelim svojim bićem.

u slučaju braka, čak i ako nisi u stanju tad - at the moment, kad tad će doći trenutak za provest razvod na sudu kada će doći i do podjele imovine.

eto. to je moj jedini + za brak.
dovoljno velik + po mom mišljenju.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Stan je ionak njegov.
Morala bi dokazivati ulaganje bas kao i bez bracnog ugovora.
Uz to, 7 godina suzivota nisi placala stanarinu, a to je nekih 17 000 eura ako racunamo 200 eura mjesecno.
Uz to, ulozeno se djelomicno izamortiziralo.
Npr. sjedeca garnitura placena 10 000 kuna nakon sedam godina nema neku trzisnu vrijednost. Mozda 1000 kuna.

Bilo bi nefer da si trazila ista.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 09:43   #27
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ja bi se odlučila na brak pa makar kod maticara, ali radi iskustva kojeg imam.

9 godina veze-7 godina zajedničkog života. međutim, ja tih 7 godina nisam bila prijavljena da živim na toj adresi kao ni on.
vjencali se nismo jer što nam znači papir, volimo se i bez papira. lova nikad nije bila moja ili njegova nego zajednička i s tom zajedničkom lovom smo renovirali cijeli stan i otplaćivali kredit za auto.

i onda je ljubav pukla. u tom trenutku najmanje mi je bilo bitno to što smo stekli... a kad sam došla sebi, je bilo prekasno... mislim mogla sam tražiti svjedoke, dizat tužbu i tako to... ali nisam. imala ni para za odvjetnika....

...ali i dalje tvrdim da mi podjela imovine nebi bila dovoljna utjeha za taj osjećaj kad te sjebe netko kome si vjerovao cijelim svojim bićem.

u slučaju braka, čak i ako nisi u stanju tad - at the moment, kad tad će doći trenutak za provest razvod na sudu kada će doći i do podjele imovine.

eto. to je moj jedini + za brak.
dovoljno velik + po mom mišljenju.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Forum je super mjesto na kojem se vidi kako smo svi različiti.
Nadovezala bih se samo na tvoju priču. I ja sam uložila hrpu novca u zajednički stan. Ali, kad je došla situacija koja je mene dovela do ruba da tražim razvod, za novac me nije bilo brige. Da nismo bili u braku samo bih se pokupila i od njega ništa ne bi tražila. Novac mi je nebitan pogotovo u odnosu na vlastiti mir.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:17   #28
pa ja sam svjesna da se nečega bojim, samo ne znam čega
ili je možda samo stvar u komforu, dobro nam je i ovako pa jednostavno nemam neku motivaciju za to

možda si umišljam neke fobije, a zapravo je puno jednostavnije
Prajapati is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:17   #29
nebrak
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:21   #30
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Citala sam da se zajednicki zivot ne izjednacava sa izvanbracnom zajednicom nakon 3 godine automatizmom kao dosad jer ne zele svi preuzeti obveze i prava kao da su u braku tj. da je po novom zakonu potrebno potpisati u javnog biljeznika da ste u zajednici. Moje pitanje za ove koji nisu u braku je: da li ste to obavili, to kod biljeznika?
Meni je to jedan od glavnih razloga za brak, jer ako moram u biljeznika, onda mogu i u maticara. Mi se volimo i bez papira, ali razmisljam sto bez potpisa u nedajboze slucaju, da mi se sto dogodi, moram se oslanjati na razum mojih roditelja da mu daju punomoc ili sto?
Nisam to obavila iako razmišljam da napipem neku oporuku, za svaki slučaj. Jedino što me spriječava u tome je to što ne volim razmišljati o takvim situacijama, kao da bi ih izazvala (glupo razmišljanje, priznajem).
Dakle, moj dragi i ja imamo svatko svoj dio nekretnine (ja od svojih roditelja, on od svojih) i da se bilo kome što dogodi onaj drugi ima riješeno stambeno pitanje. Imamo svatko svoj posao i plaću. Živimo u mojoj kući u kojoj je on uložio neku kešovinu (jer je ja nisam imala, mislila sam dignuti kredit), i dogovor je da svaki mjesec uplaćujem koliko mogu na njegov račun do polovice ulaganja, druga polovica ulaganja je njegova. Ja sam mu predložila da svoje životno osiguranje prepišem na njega (još uvijek je na mamu jer sam ga ugovorila davno), a on nije htio ni čuti (pretpostavljam iz istog razloga koji sam navela gore). Ali sve sam bliža ome da to uradim sama, da on i ne zna jer sam svjesna da je čovjek uložio novce koje je zaradio prije nego smo se upoznali u nešto moje (iako ja to smatram našim). Oboje imamo aute i moja mama ga sigurno ne bi potraživala jer ne vozi i ne bi znala što s njim, kad je tata umro odmah mi je rekla da auto ide na mene (ovo je sada moj novi auto, koji sam sama kupila). Njegov auto, sumnjam da bi brat tražio, jer on i familija imaju doma 3 auta novija i bolja.
Sve ostalo mi je nebitno (iako, meni je nebitno i ovo, jer da se njemu nešto dogodi, uopće i ne bi bilo bitno šo ću dobiti, jer mi njega ništa ne može nadomjestiti, a ja mogu sama živjeti od onoga što imam).
Da se raziđemo iz nekog razloga, skoro pa sam 100% sigurna da bi se dogovorili o svemu, tim više što je on u nepovoljnijoj situaciji obzirom na ulaganja svog novca i meni ne bi palo napamet ne vratiti mu, ne samo svoju polovicu, nego bi digla kredit da isplatim i njegov dio jer bi, ipak, ja ostala živjeti u tom stanu u koji je on uložio.
Tako da meni taj papir stvarno ništa ne predstavlja, samo neki tramak.
Uostalom, mi se nismo odrekli prava i obveza, tako da se naša zajednica već i zakonski smatra brakom (a tako smatraju i svi oko nas).
I nije problem ako oboje tako razmišljaju, problem nastaje ako jedno želi brak, a drugi ne želi.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:25   #31
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Stan je ionak njegov.
Morala bi dokazivati ulaganje bas kao i bez bracnog ugovora.
Uz to, 7 godina suzivota nisi placala stanarinu, a to je nekih 17 000 eura ako racunamo 200 eura mjesecno.
Uz to, ulozeno se djelomicno izamortiziralo.
Npr. sjedeca garnitura placena 10 000 kuna nakon sedam godina nema neku trzisnu vrijednost. Mozda 1000 kuna.

Bilo bi nefer da si trazila ista.
hm.. zanimljivo... a auto?

kad tako poslozis stvari i meni se cini logično. but than again.

krenuli smo oboje a nule i ništa nismo imali... nakon prekida on je ostao sa renoviranim stanom i novim autom...

a ja sam imala kao i na početku veze-ništa.

također ako ćemo o stanovanju bez plaćanja stanarine - a da ja popisem sva čišćenja, kuhanja, pranja robe pa da i to prebijemo? mislim gluposti...


i da... suma sumarum je da mi se nije dalo tlaciti sa sudovima i dokazivanjima radi nešto para. u konačnici VIŠE boli prekid nego izgubljena novcana vrijednost, ali drugi put sigurno neću ni kune dati bez ugovora na kojem piše i moje ime.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:30   #32
Molila bi odgovor onih koji smatraju da to nije isto jer bez papira možeš išetati, a izaći uz braka je mao teže - da ste u braku, s apapirom, i da vas suprug tuče, vara, zanemaruje, da ste nesretne u tom braku, da li bi pokrenule razvod? Eto, ja bi pokrenula razvod, baš kao što bi i išetala iz zajedničkog života. Meni taj papir ne bi bio otežavajuća okolnost za odlazak niti bi zbog papira trpila takav život.
Moj stav je da smo svi mi jedinke koje zaslužuju najbolje od života, a to znači i osobu s kojom smo sretne, s kojom se nadopunjujemo i uživamo. Ako s tom osobom sve to nestane nema tog papira, niti djeteta koje će me zaustaviti.
Zato je jako bitno da svaka žena ima osiguranu egzistenciju i ne ovisi o muškarcu financijski, po mogućnsoti da je i mobilna, odnosno da je vozačica.
Možda zato, što sam ja tako stvari posložila u svojoj glavi, meni taj papir ne znači ništa.
Primjer dijela moje obitelji koju sam spomenula ranije - radi se o dvoje mladih ljudi koji imaju kćer od 8 godina. Kažu da im se ne da prolaziti te ceremonije i da im to ne treba. Nitko ih ne gleda kao nevjenčane, svi ih smatraju obitelji. Kći ima očevo prezime, digli su zajedno kredit za stan i meni su primjer jedne prave, pozitivne obiteljske priče.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:33   #33
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Molila bi odgovor onih koji smatraju da to nije isto jer bez papira možeš išetati, a izaći uz braka je mao teže - da ste u braku, s apapirom, i da vas suprug tuče, vara, zanemaruje, da ste nesretne u tom braku, da li bi pokrenule razvod? Eto, ja bi pokrenula razvod, baš kao što bi i išetala iz zajedničkog života. Meni taj papir ne bi bio otežavajuća okolnost za odlazak niti bi zbog papira trpila takav život.
Moj stav je da smo svi mi jedinke koje zaslužuju najbolje od života, a to znači i osobu s kojom smo sretne, s kojom se nadopunjujemo i uživamo. Ako s tom osobom sve to nestane nema tog papira, niti djeteta koje će me zaustaviti.
Zato je jako bitno da svaka žena ima osiguranu egzistenciju i ne ovisi o muškarcu financijski, po mogućnsoti da je i mobilna, odnosno da je vozačica.
Možda zato, što sam ja tako stvari posložila u svojoj glavi, meni taj papir ne znači ništa.
Primjer dijela moje obitelji koju sam spomenula ranije - radi se o dvoje mladih ljudi koji imaju kćer od 8 godina. Kažu da im se ne da prolaziti te ceremonije i da im to ne treba. Nitko ih ne gleda kao nevjenčane, svi ih smatraju obitelji. Kći ima očevo prezime, digli su zajedno kredit za stan i meni su primjer jedne prave, pozitivne obiteljske priče.
to je normalna reakcija,u tim okolnostima
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:34   #34
ja ionako ne bi mijenjala prezime, a djeca neka nose očevo, to mi nimalo ne smeta

ali ovo što je više vas spomenulo da vas okolina gleda ozbiljnije kad ste u braku - to je istina.
Jer veza se još uvijek gleda kao nešto na vaganju bez obzira koliko ste godina u vezi. Iako on za mene uvijek kaže moja žena kad nekome priča, a i ja za njega često moj muž. Valjda mi dečko zvuči malo neozbiljno nakon svega što smo zajedno prošli.

Mislim da ću se možda odlučiti za brak kada dođu djeca, čisto zbog nekih povlastica...
Prajapati is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:36   #35
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Molila bi odgovor onih koji smatraju da to nije isto jer bez papira možeš išetati, a izaći uz braka je mao teže - da ste u braku, s apapirom, i da vas suprug tuče, vara, zanemaruje, da ste nesretne u tom braku, da li bi pokrenule razvod? Eto, ja bi pokrenula razvod, baš kao što bi i išetala iz zajedničkog života. Meni taj papir ne bi bio otežavajuća okolnost za odlazak niti bi zbog papira trpila takav život.
Moj stav je da smo svi mi jedinke koje zaslužuju najbolje od života, a to znači i osobu s kojom smo sretne, s kojom se nadopunjujemo i uživamo. Ako s tom osobom sve to nestane nema tog papira, niti djeteta koje će me zaustaviti.
Zato je jako bitno da svaka žena ima osiguranu egzistenciju i ne ovisi o muškarcu financijski, po mogućnsoti da je i mobilna, odnosno da je vozačica.
Možda zato, što sam ja tako stvari posložila u svojoj glavi, meni taj papir ne znači ništa.
Primjer dijela moje obitelji koju sam spomenula ranije - radi se o dvoje mladih ljudi koji imaju kćer od 8 godina. Kažu da im se ne da prolaziti te ceremonije i da im to ne treba. Nitko ih ne gleda kao nevjenčane, svi ih smatraju obitelji. Kći ima očevo prezime, digli su zajedno kredit za stan i meni su primjer jedne prave, pozitivne obiteljske priče.
ma u potpunosti se slažem. ako se volite, cjenite i postujete i oboje ste odlučili da vam taj papir ne znači ništa - čemu se opterećivati? uživajte i volite se.

međutim ako jednoj strani to nešto znači, bilo iz emocionalnih razloga ili sigurnosti - ne vidim zašto joj ne priuštiti isto... tu govorim o odlasku kod maticara.

ja bi volila da sam u stanju da mi to ništa ne znači, ali život ti donese neke traume pa ih se ne znaš riješiti... osobno radim na tome da povjerujem opet u ljubav, ali ne znam dali će se sjećanje ikad toliko izblijediti da bi opet mogla reći - papir mi ništa ne znaci. ali to su moji demoni ne vaši.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:46   #36
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
hm.. zanimljivo... a auto?

kad tako poslozis stvari i meni se cini logično. but than again.

krenuli smo oboje a nule i ništa nismo imali... nakon prekida on je ostao sa renoviranim stanom i novim autom...

a ja sam imala kao i na početku veze-ništa.

također ako ćemo o stanovanju bez plaćanja stanarine - a da ja popisem sva čišćenja, kuhanja, pranja robe pa da i to prebijemo? mislim gluposti...


i da... suma sumarum je da mi se nije dalo tlaciti sa sudovima i dokazivanjima radi nešto para. u konačnici VIŠE boli prekid nego izgubljena novcana vrijednost, ali drugi put sigurno neću ni kune dati bez ugovora na kojem piše i moje ime.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Auto ste trebali nekako podijeliti.

Ovo brojanje kuhanja, ciscenja i svega je glupo jer danas ne vrijedi nista posto je to svakodnevni zivot. Valjda je i on nesto radio oko doma i zajednicke kvalitete zivljenja u to vrijeme?
Cistila si i za sebe, a isto je i sa kuhanjem.
Mislim, uzmes si cimericu u svoj stan i kaj onda? Ona ima pravo potrazivati dio necega kad se iseljava jer je cistila i kuhala?
Meni je to glupost.

Kak je krenuo sa nicime ako ste se uselili u njegov stan?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:48   #37
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
ja ionako ne bi mijenjala prezime, a djeca neka nose očevo, to mi nimalo ne smeta

ali ovo što je više vas spomenulo da vas okolina gleda ozbiljnije kad ste u braku - to je istina.
Jer veza se još uvijek gleda kao nešto na vaganju bez obzira koliko ste godina u vezi. Iako on za mene uvijek kaže moja žena kad nekome priča, a i ja za njega često moj muž. Valjda mi dečko zvuči malo neozbiljno nakon svega što smo zajedno prošli.

Mislim da ću se možda odlučiti za brak kada dođu djeca, čisto zbog nekih povlastica...
Meni su ljudi koji zive skupa, muz i zena.

A kak on dise oko pitanja braka?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:48   #38
Meni nije jasno zašto se većina ovdje opterećuje okolin i time kako oni gledaju na vas. Da li vas hrane, oblače, da li vam školuju djecu rođenu izvan službenog braka? Ako ne, onda ih odhebite i živite svoj život, ne trošite svoje misli na njih. Zapamtite, život je samo jedan i živite ga kako želite i s kime želite, s papirom i bez njega, naravno ako ne nanosite time zlo nekom drugom (a ne nanosite). Nažalost, većina Lijepe naše je i dalje vukojebina u kojoj je bitnije što će reći selo, i to je teško iskorijeniti. Imam sreću da živim u onom manjiskom, normalnom dijelu Lijepe naše gdje su, ipak, razmišljanja malo drugačija iako sam u manjem gradiću pa još ima onih starosjedilaca koji vole zabadati nos u tuđe krevete. Ali znate šta? Meni su to prestali odavno, upravo zbog mog stava. Postave mi pitanje o mom privatnom životu (kad ćeš naći nekoga, zašto si sama, onda kad ćešp se udati, kad će dijete i sl.), a ja se postavim tako da im je to prvi i zadnji put da me pitaju.
I da, da se nadovežem na ovo što piše Blonde bitch - da moj dragi poželi brak i da vidim da mu to nešto znači, ne bi mi bio bed udati se. Nisam toliki protivnik braka i papira, samo smatram da možemo jednako kvalitetno živjeti i bez njega. Moj jedini uvijet bi bio najuži krug, bez nekih cirkusa i tradicionalnih običaja i samo kod matičara. Poznavajući svog dragoga, njemu bit bilo dovoljno. Za sada nije iskazivao želju, pa niti ne razmišljmao o tome.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:53   #39
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Auto ste trebali nekako podijeliti.

Ovo brojanje kuhanja, ciscenja i svega je glupo jer danas ne vrijedi nista posto je to svakodnevni zivot. Valjda je i on nesto radio oko doma i zajednicke kvalitete zivljenja u to vrijeme?
Cistila si i za sebe, a isto je i sa kuhanjem.
Mislim, uzmes si cimericu u svoj stan i kaj onda? Ona ima pravo potrazivati dio necega kad se iseljava jer je cistila i kuhala?
Meni je to glupost.

Kak je krenuo sa nicime ako ste se uselili u njegov stan?
nije bio njegov nego od njegovih staraca, on bi ga s vremenom dobio na svoje ime-kao što i jest... isto tako, at the time, prvotna ideja je bila da idemo u stan od mojih staraca - koji bi bio moj na kraju... ali njegov tata je poludio kad je čuo da bi mu sin išao u stan od cure...

... ne mislim da se sva uložena lova u njegov stan izamortizirala s mojim besplatnim stanovanjem u njemu jer je moja plaća bila dosta veća od njegove, tako da ako striktno gledamo - ja sam ulozila puno više od njega, samo što tada nismo gledali moje/njegovo nego naše. da bi na kraju sve postalo njegovo.

vjeruj mi kad ti kažem da nisam osoba koja gleda okoristit se na tuđoj grbači. dapače.

ali sve je to offtopic sada...

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:56   #40
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
nije bio njegov nego od njegovih staraca, on bi ga s vremenom dobio na svoje ime-kao što i jest... isto tako, at the time, prvotna ideja je bila da idemo u stan od mojih staraca - koji bi bio moj na kraju... ali njegov tata je poludio kad je čuo da bi mu sin išao u stan od cure...

... ne mislim da se sva uložena lova u njegov stan izamortizirala s mojim besplatnim stanovanjem u njemu jer je moja plaća bila dosta veća od njegove, tako da ako striktno gledamo - ja sam ulozila puno više od njega, samo što tada nismo gledali moje/njegovo nego naše. da bi na kraju sve postalo njegovo.

vjeruj mi kad ti kažem da nisam osoba koja gleda okoristit se na tuđoj grbači. dapače.

ali sve je to offtopic sada...

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Ja pricam da te utjesim.
Kad stvari prodju, najbolje je izracionalizirati na pozitivu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.