Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 17:05   #1
Kako do žene bez trošenja novca

Na glasu sam kao škrtac i ne plaćam rado pića, kave i slične stvari, a to žene ne vole. Zanima me, postoje li neki trikovi kako do žene bez da se potroši previše novca?
Revolucion is offline  
Received Infraction
Old 09.02.2018., 17:14   #2
Odi u Žensku opću gimnaziju, tamo uđi u wc. U wc-u se skini gol (sve, i gaće skini). Ostavi odjeću negdje kod umivaonika. I prošetaj hodnikom.

PS: malo poštucaš barem dlake na intimnim zonama..nije problem ako imaš pomalo i pivski trbuh, ali važno da nisi baš neka izobličena karikatura i bit će dobro.

Sretno
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Old 09.02.2018., 17:15   #3
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Na glasu sam kao škrtac i ne plaćam rado pića, kave i slične stvari, a to žene ne vole. Zanima me, postoje li neki trikovi kako do žene bez da se potroši previše novca?
Zadivi ju izgledom i karakterom, i lovom ako ju imaš...reci da voliš
i cijeniš samopouzdane žene koje se znaju brinuti za sebe i koje su financijski samostalne i emancipirane. I onda kad uđeš u vezu predloži striktno odvojene račune... Problem riješen...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 09.02.2018., 17:15   #4
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Odi u Žensku opću gimnaziju, tamo uđi u wc. U wc-u se skini gol (sve, i gaće skini). Ostavi odjeću negdje kod umivaonika. I prošetaj hodnikom.

PS: malo poštucaš barem dlake na intimnim zonama..nije problem ako imaš pomalo i pivski trbuh, ali važno da nisi baš neka izobličena karikatura i bit će dobro.

Sretno
Za takve se stvari ide u zatvor...
Revolucion is offline  
Old 09.02.2018., 17:16   #5
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Zadivi ju izgledom i karakterom, i lovom ako ju imaš...reci da voliš
i cijeniš samopouzdane žene koje se znaju brinuti za sebe i koje su financijski samostalne i emancipirane. I onda kad uđeš u vezu predloži striktno odvojene račune... Problem riješen...
To je OK kada si već u vezi. No kad nisi i želiš nekog upoznati, gledam ima li koja opcija koja ne uključuje trošenje novca...
Revolucion is offline  
Old 09.02.2018., 17:20   #6
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
To je OK kada si već u vezi. No kad nisi i želiš nekog upoznati, gledam ima li koja opcija koja ne uključuje trošenje novca...
Ima naravno. Curu na prvu moraš počastiti pićem ili večerom, shvati to kao kupnju ulaznice za kino jebi ga.. Ali više od toga ne moraš ukoliko sebe prezentiraš kao priliku i njoj ubaciš visoka mjerila (mora biti samostalna, financijski zbrinuta i sl.) Njoj će ego titrati u želji da ti se dokaže a ti ćeš jednostavno postaviti igru kako tebi odgovara. Imaš vremena dok ne skuži da nisi vrijedan truda (zna to i potrajati) i da je lakše naći nekog drugog tko sve plaća (jebo ponos kad moraš rintati a prijateljica raširi noge i dobije novi mobitel ili auto)...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 09.02.2018., 17:26   #7
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ima naravno. Curu na prvu moraš počastiti pićem ili večerom, shvati to kao kupnju ulaznice za kino jebi ga.. Ali više od toga ne moraš ukoliko sebe prezentiraš kao priliku i njoj ubaciš visoka mjerila (mora biti samostalna, financijski zbrinuta i sl.) Njoj će ego titrati u želji da ti se dokaže a ti ćeš jednostavno postaviti igru kako tebi odgovara. Imaš vremena dok ne skuži da nisi vrijedan truda (zna to i potrajati) i da je lakše naći nekog drugog tko sve plaća (jebo ponos kad moraš rintati a prijateljica raširi noge i dobije novi mobitel ili auto)...
Može biti, treba probati pa vidjeti.
Revolucion is offline  
Old 09.02.2018., 17:29   #8
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Za takve se stvari ide u zatvor...
Ne ide, bio bi obavijesni razgovor.

Šalim se ja naravno. Mislio sam da podjebavaš.

Na kratke staze je to apsolutno moguće. E sad na duže jedino ako naletiš na neku kojoj si baš neodoljiv. Ali nije ne moguće.
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Old 09.02.2018., 17:31   #9
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Ne ide, bio bi obavijesni razgovor.

Šalim se ja naravno. Mislio sam da podjebavaš.

Na kratke staze je to apsolutno moguće. E sad na duže jedino ako naletiš na neku kojoj si baš neodoljiv. Ali nije ne moguće.
Trošiš li mnogo novca na svoju ženu?
Revolucion is offline  
Old 09.02.2018., 17:31   #10
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Trošiš li mnogo novca na svoju ženu?
Sretno sam ne oženjen
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Old 09.02.2018., 17:45   #11
Meni nikad nije bio problem platiti kavu, klopu ili što već, ali ne do mjere gdje se osjećam iskorišteno. Tako sam imala prijateljicu koja je očekivala da ja financiram svaku kavu. Oke, nije problem, družimo se i dobro je. No nakon nekoliko tjedana (skoro 2 mjeseca) druženja mi je naprosto dopizdilo.
Ona ima vlastita primanja koja su veća od mojih i uz to ima i muža koji također radi.
Meni paše shema da jednom plati jedna strana, drugi put druga ili bilo koji dogovor gdje nemaš dojam da te druga strana muze za besplatno piće.

Ukoliko je osoba sa kojom idem na kavu u financijski lošijoj situaciji platit ću češće, ali većina normalnih ljudi ionako ne želi da ih itko financira i oni sami žele, barem tu i tamo, platiti kavu. Nitko se ne želi osjećati kao da ga druga strana financira.

Škrtost je odbojna osobina kad pogledaš odnos sa takvom osobom na duže staze jer pomisao na odnos sa osobom koja će svoje pare stavljat na stranu, a očekivat da ja financiram sve potrebno... Naprosto mi je odbojno to.

Jednako kao što ne očekujem da on plati ama baš sve tako isto očekujem da ne spadnu sve financijske stvari na moja leđa.
Niti volim "biti financirana" niti volim financirat druge.
Čist račun, duga ljubav.
dire Dawn is offline  
Old 09.02.2018., 18:09   #12
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Na glasu sam kao škrtac i ne plaćam rado pića, kave i slične stvari, a to žene ne vole. Zanima me, postoje li neki trikovi kako do žene bez da se potroši previše novca?
Niti JA, ustvari da ne moram nikad nebih platio nikome ništa jer svi oko mene su škrti gadovi pa im JA NEDAM apsolutno ništa, zaslužili oni takav tretman ili ne JA NJIMA to NEDAM ! Ženama pogotovo, njima NEDAM ni to što im NEDAM a još i manje od toga, naravno poučen vlastitim iskustvom.
Kako god okreneš mi se nebi nikad našli na nikakvom piću i drago mi je da postoji još takvih ljudi s kojima nemoram imat posla i pazit da mi ne isisavaju dušu iz novčanika. Vampiri...

Bolje ti je da nikad ne dođeš do žene, tj. priskrbiš si jednu. Ako ti se takvo zlo ikad dogodi ima još jedna sasvim besplatna tema koja će se sigurno do tada samoobogatiti korisnim savjetima: Gdje sakriti novac ako imate obitelj?

Sretno kolega !
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Čist račun, duga ljubav.
A ti radiš za poreznu upravu ?

Čuvaj se autore, snimaju te već.
__________________
X
Blurred Vision is offline  
Old 09.02.2018., 18:13   #13
Jebige, kurve nisu besplatne.
anđeo tame is offline  
Old 09.02.2018., 18:13   #14
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post

A ti radiš za poreznu upravu ?
šta nije njihovo geslo; bez računa se ne računa?

dakle odgovor autoru; ne'š jebat bez da odrešiš kesu.
wild rider7 is offline  
Old 09.02.2018., 18:16   #15
Nađeš neku bogatu udovicu kojoj je dosadno i rado bi mlado meso, što starija to veća šansa. Neš ni kune potrošit
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 09.02.2018., 18:16   #16
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Jebige, kurve nisu besplatne.
Zar nema takvih kojima je moje društvo dovoljna nagrada?
Revolucion is offline  
Old 09.02.2018., 18:23   #17
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
A ti radiš za poreznu upravu ?

Čuvaj se autore, snimaju te već.
Ne, ali sam netko tko se rastao i samim time prolazio kaos raspodjele financijskih pizdarija.
Veoma zabavno i sa normalnom osobom, a ne mogu tek zamisliti koje bi to bilo veselje da se radi o škrtcu .

Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Zar nema takvih kojima je moje društvo dovoljna nagrada?
Zar se odogovor ne nameće sam ?
dire Dawn is offline  
Old 09.02.2018., 18:29   #18
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Zar nema takvih kojima je moje društvo dovoljna nagrada?

nitko nije bogom dan, pa ni trolovi.

ali. ako želiš biti baš ona cost-benefit gnjida koja gleda čim manje uložiti, a čim više od ljudi dobiti, onda moraš biti jeben taktičar. igrati na emocije. dugo i pažljivo posmatrati žrtvu, koja je kako radical kaže self-sustainable. ali slaba na emocije. reći joj što želi čuti. i jest će ti iz ruke.
ne za dugo. ali hoće.
wild rider7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.