Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 18:57   #61
Joj dijete drago, ne slušaj savjete teoretičara koji u praksi pojma nemaju o ženama i zapravo uopće ne vole žene. Ne želiš bit takav.

Mlad si još i imaš vremena da stekneš nekakve zdravije navike u socijalnim odnosima jer budimo realni, negdje je problem ako doslovno nemaš osobu s kojom bi mogao na kavu. Unatoč US-ovskom konstantnom kukanju u tome kako su ljudi otuđeni, teško da je ikad bilo lakše ostvariti inicijalni kontakt s većim brojem ljudi. Za početak, internet. Imaš li na fejsu nekog s kim si bio ok tijekom dosadašnjeg života? Možda da pokušaš uspostaviti komunikaciju s tom osobom, komentiraš joj slike i statuse i što se već na fejsu radi i onda je pozoveš na kavu? Forum je recimo takoder super mjesto, uključi se u rasprave, komuniciraj s ljudima, ako osjetiš zanimljivu vibru na nekom podforumu otiđi na forumsko druženje. Objavi oglas u kojem tražiš druškanje (Prijateljsko. Vjeruj mi, počni s prijateljstvom). Ako si želiš širiti vidike nekim zanimljivim hobijem pokušaj s nečim što je društvenije i usmjerenije na timski rad, npr.tečajevi jezika ili neki timski rekreativni sport.

Općenito, prvo se moraš naučiti komunicirati, osobito sa ženama. Prestani sve žene gledati kroz prizmu želje za romantičnom vezom. To šalje ful očajnu vibru koja se osjeti. Zašto se ne bi za početak jednostavno družio sa ženom kao s osobom i čovjekom? Zašto ne bi pokušao uživati u druženju s nekim bez pretenzija, jednostavno uživati u zanimljivom razgovoru, zanimljivoj razmjeni stavova, u smijehu, u nečijim idejama? Em što bi se naučio komunicirati s curama da to ne bude weird i PUAsto, em što je zbilja oplemenjujuće.

Neka ti misija bude osobni rast i razvoj, a ne nužno ljubavna veza asap, to ti je jedini način da ne postaneš frustrirani us-ovac kojem su žene i današnja kultura krivi jer ne može uspostaviti normalan odnos.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:23   #62
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post

Autoru, nažalost gruba istina je da uopće ne možeš puno toga napraviti.
S ovim stavom sigurno ni ne može ništa napraviti, ne vezano za pronalaženje cure nego općenito za išta.

Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Nisi prvi (ni zadnji) sa ovakvom vrlo sličnom problematikom, a dosad nije pronađeno riješenje. Vjerojatno ga ni nema i osim ako ne budeš imao neke lude sreće, najvjerojatnije ćeš ostat sam. Jako ružno to zvuči, ali je brutalna istina i ne može se to drugačije reći.
Ima milijun rješenja, ovo tvoje da ne poduzima ništa je jedno od njih, tko zna, možda i to upali.

Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Svi se danas upoznaju preko drugih osoba, i rijetko koja ozbiljna vezna, ako ijedna, započne uletom totalnom strancu.
Ovdje si dosta u pravu, zato mu je broj 1 savjet da nađe prijatelje, po mogućnosti iskrene, s kojima dijeli interese i koji ga vole.

Sljedeće na listi je pronalazak posla i preuzimanje odgovornosti za svoj život.

Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
PUA ti isto neće puno pomoći, pogotovo od stranaca, jer smo malo i specifično društvo, još uvijek potpuno drugačije od velikih zemalja i gradova.
PUA neće pomoći nikome tko gleda na žene kao na objekte koje je moguće obmanuti da ih odvučeš u krevet. Ne znam točno što je u tome zanimljivo.

Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
S druge strane, zadržali smo onaj tradicionalni (seljački) dio mentaliteta u kojem je žena na postolju, u kojem je muškarac taj koji sve mora napraviti i koji se mora vrtiti oko nje.
Naravno da to nije tako, recimo ja ne bih nikad mogao biti sa ženom koja smatra da je na postolju. S druge strane, cijelo vrijeme ću se ponašati kao da zaista jest.

Da ti možda nemaš problem s time što kao muškarac moraš preuzeti inicijativu? Jbg, sretno s time, pošto žene to vole i ima mnogo muškaraca koji su to hrabri napraviti.

Možeš i pokušati s time da čekaš da ulijeću one tebi, probaj pa javi kako napreduje.
Crazy Diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:36   #63
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Dakle ovako, imam 21 godinu i htio bih si prosiriti drustveni zivot i po mogucnosti zapoceti romanticni zivot. No problem je u tome sto do sada se uopce nisam obazirao na socijalne odnose i doslovce su mi zakrzljali. U zivotu sam se bavio drugim stvarima, uglavnom radio na sebi i ucio/proucavao nove stvari.
Nisi propustio ništa vrijedno spomena. U biti bilo bi ti najpametnije da i nastaviš radit na sebi i proučavat nove stvari i dalje.
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:13   #64
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Joj dijete drago, ne slušaj savjete teoretičara koji u praksi pojma nemaju o ženama i zapravo uopće ne vole žene. Ne želiš bit takav.

Mlad si još i imaš vremena da stekneš nekakve zdravije navike u socijalnim odnosima jer budimo realni, negdje je problem ako doslovno nemaš osobu s kojom bi mogao na kavu. Unatoč US-ovskom konstantnom kukanju u tome kako su ljudi otuđeni, teško da je ikad bilo lakše ostvariti inicijalni kontakt s većim brojem ljudi. Za početak, internet. Imaš li na fejsu nekog s kim si bio ok tijekom dosadašnjeg života? Možda da pokušaš uspostaviti komunikaciju s tom osobom, komentiraš joj slike i statuse i što se već na fejsu radi i onda je pozoveš na kavu? Forum je recimo takoder super mjesto, uključi se u rasprave, komuniciraj s ljudima, ako osjetiš zanimljivu vibru na nekom podforumu otiđi na forumsko druženje. Objavi oglas u kojem tražiš druškanje (Prijateljsko. Vjeruj mi, počni s prijateljstvom). Ako si želiš širiti vidike nekim zanimljivim hobijem pokušaj s nečim što je društvenije i usmjerenije na timski rad, npr.tečajevi jezika ili neki timski rekreativni sport.

Općenito, prvo se moraš naučiti komunicirati, osobito sa ženama. Prestani sve žene gledati kroz prizmu želje za romantičnom vezom. To šalje ful očajnu vibru koja se osjeti. Zašto se ne bi za početak jednostavno družio sa ženom kao s osobom i čovjekom? Zašto ne bi pokušao uživati u druženju s nekim bez pretenzija, jednostavno uživati u zanimljivom razgovoru, zanimljivoj razmjeni stavova, u smijehu, u nečijim idejama? Em što bi se naučio komunicirati s curama da to ne bude weird i PUAsto, em što je zbilja oplemenjujuće.

Neka ti misija bude osobni rast i razvoj, a ne nužno ljubavna veza asap, to ti je jedini način da ne postaneš frustrirani us-ovac kojem su žene i današnja kultura krivi jer ne može uspostaviti normalan odnos.
Da, doslovno nemam osobu s kojom bi otisao na kavu. Je, zvuci suludo, ali jednostavno se tome nisam obracao, a i kroz skolovanje nisam upoznao nikoga s kim sam kliknuo. Facebook/social media account-e nemam, ne koristim uopce, to mi uopce ne pomaze u mom slucaju. Za drugo se slazes, definitivno trebam stvoriti prijateljstva.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:14   #65
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Pa evo ak trazis neko drustvo, ja ti mogu biti drustvo. Imam isto tak godina ko i ti. A? Sto kazes?
Ajde ako hoces javi mi se.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:17   #66
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post


Ovo je problem, razmišljaš preozbiljno.

Kod uleta nemaš apsolutno nikakvih jamstava. Que sera, sera.

Ako neki zajebant uleti i s ovim uletom, možda će i proć (mala je vjerojatnost, no ipak postoji, ako je čovjek zgodan, a osmijeh lijep, te je očito da je riječ o zafrkanciji).
Ok, evo pitanje. Jel kod uleta dolazi u pitanje "lakoca" cure ili je to ne vazno?
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:26   #67
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Ok, evo pitanje. Jel kod uleta dolazi u pitanje "lakoca" cure ili je to ne vazno?
Bitan si samo ti.
Nitko drugi.
Ako si zabavan i samopouzdan, skoro sve će ti jesti iz ruke.
Ako gledaš ženu kao organ za karanje ili vezu, šanse da ćeš nekaj napraviti su ti nikakve.

Otkuda znaš koliko je cura "laka"?
Možda se oblači kao "droljica" jer voli provocirat. Možda čeka dečka (kad si već imao ono glupo pitanje ).
Ništ ne znaš, to ti je početak.

Nemreš uletjet ženskoj s riječima, sviđa mi se tvoja droljasta obleka, ćeš se karat

Sorry ak sam bio preokrutan.
Dakle, zabava i samopouzdanje.
Ako curi paše, flert ide dalje, pa malo grljenja.
Ako znaš masirati, to je isto dobra stvar...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:27   #68
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Je, zvuci suludo, ali jednostavno se tome nisam obracao, a i kroz skolovanje nisam upoznao nikoga s kim sam kliknuo.
Kako je to moguće? Koje je tvoje objašnjenje za to?
Crazy Diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:36   #69
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Potpisujem većinu toga što je napisao flipflop7.

Autoru, nažalost gruba istina je da uopće ne možeš puno toga napraviti. Nisi prvi (ni zadnji) sa ovakvom vrlo sličnom problematikom, a dosad nije pronađeno riješenje. Vjerojatno ga ni nema i osim ako ne budeš imao neke lude sreće, najvjerojatnije ćeš ostat sam. Jako ružno to zvuči, ali je brutalna istina i ne može se to drugačije reći.
(...)
I to ti je otprilike to!

Radi na prihvaćanju samoga sebe i svijeta onakvim kakav jest.
InterroBang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:03   #70
Quote:
Crazy Diamond kaže: Pogledaj post
Kako je to moguće? Koje je tvoje objašnjenje za to?

Iskreno ne znam. Djelomicno dolazi iz toga sto nisam dijelio interese sa skoro nikim iz razreda.


Gledaj, u skoli sam uvijek bio onaj "quiet kid"; imao sam par prijatelja tu i tamo, ali su to bila uglavnom skolska prijateljstva, tj. kada je skola zavrsila svi nasi odnosi bi prekinuli. A sa svima drugima se jednostavno nisam mogao druziti. Cak sam i probao, vise puta, no svaki put je zavrsilo katastrofalno, dakle ili se drustvo ponasalo grozno prema meni, ili sam se ja morao mijenjati da me drugi prihvate. Pa sam rekao da se necu mijenjati, bit cu svoj, pa nek bude kako bude.


Evo dat cu ti par konkretnih primjera. U srednjoj mi stojimo vani ispred skole, jedan kolega iz razreda mi dode i kaze, "ej zasto ti ne pusis cigarete?? pa svi drugi puse?!" ja odgovaram da ne zelim pusit, on meni da sam mlakonja etc etc Tako svaki put kad sam bio blizu tog drustva, morao sam slusati nekakve uvrede, ali ozbiljno koja je svrha takvog prijateljstva?? Sada taj isti primjer primjeni na svaku drugu interakciju s nekim. S tim da u svojoj srednjoj, ja sam bio jedan od par ljudi (od par sto ucenika) koja nisu pusila/pili svaki vikend pa sam tako dobio reputaciju maminog sina i svi su me izbjegavali ko kugu. Sto je jos i bolje jer nisam imao nista zajednicko s njima pa sam i njima i sebi pojednostavnio zivot. Bavio sam se svojim stvarima, usavrsavao karakter, ucio, i iskreno sam jako sretan sa svojim uspjehom. Uvijek sam bio u svim detaljima razlicit, od toga kako se oblacim, do ponasanja, etike/morala, zanimanja i cak odgoja. Profesori su mi rekli da sam "prefin", "ukocen", "shvacam sve preozbiljno", "zamisljeno dijete" (u osnovnoj). Jos da situacija bude bolja, cure su mi govorile da sam "najzgodniji u godini" ali "kao da sam pao s marsa" Cak sam i uspio otici na par dejtova, no grozno su zavrsili (necu u detalje).


U srednjoj sam imao malu grupicu od troje ljudi, svi smo bili slicni tj. "mamini sinovi" nismo nikud izlazili, uvijek smo igrali igre online ili se bavili klasicnim nerd stvarima. S njima sam se primarno druzio. No to druzenje nije bilo zato sto smo mi bili slicno, nego zato sto nas eticki kodeks je bio polarno suprotan od svih drugih. Zamislite situaciju da stavite dva ortodoksna krscana u japan. Naravno krscani bi se druzili skupa, ali ne jer su savrsen match, nego jer su vise manje bili prisiljeni. U biti smo svi mi imali razlicita zanimanja, jedan se bavio sportom, drugi je svirao instrumente, ja se fokusirao na teretanu i inzenjering itd. Kada je srednja zavrsila svi smo ni otisli svojim putem. Ako hoces vise specificnih informacija drago bi ti rekao, no zbiljam je prica pre dugacka i ima previse detalja. No, vjerujte mi probao sam i nije islo, sto da sada radim?


Tako sam izasao iz srednje bez ikakvih (istinskih) poznanstava.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:12   #71
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
...
Pitam najprije jer je to nekako čudno, recimo ja sam uvijek bio među kul klincima , no ovi koji nisu su također našli sebi nekoga, ako ne iz razreda, onda iz škole.

Ovo s cigaretama je samo njihovo testiranje možeš li se nositi sa zadirkivanjem, mene recimo u društvu koje koristi svakakve ilegalne supstance ne smatraju mlakonjom jer ja odbijam, to je više do stava nego do same konzumacije. No nebitno.

Ok, moguće je da si introvertniji po prirodi, nisi kliknuo s nikim, ne mora to biti ništa neobično, možda si samo inteligentniji bio za svoje godine, ili nisi imao sreće.

Kakvi su ti planovi za život? Čime se planiraš baviti, kakve interese imaš? O kakvom fakultetu si razmišljao?
Crazy Diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:27   #72
Quote:
Crazy Diamond kaže: Pogledaj post
Pitam najprije jer je to nekako čudno, recimo ja sam uvijek bio među kul klincima , no ovi koji nisu su također našli sebi nekoga, ako ne iz razreda, onda iz škole.

Ovo s cigaretama je samo njihovo testiranje možeš li se nositi sa zadirkivanjem, mene recimo u društvu koje koristi svakakve ilegalne supstance ne smatraju mlakonjom jer ja odbijam, to je više do stava nego do same konzumacije. No nebitno.

Ok, moguće je da si introvertniji po prirodi, nisi kliknuo s nikim, ne mora to biti ništa neobično, možda si samo inteligentniji bio za svoje godine, ili nisi imao sreće.

Kakvi su ti planovi za život? Čime se planiraš baviti, kakve interese imaš? O kakvom fakultetu si razmišljao?
Hmm, planovi za zivot. Rado bi imao svoju obitelj, djecu i to, a vidis za to mi treba zena, sad smo nazad na prvom polju. Zato sam ustvari i dosao ovdje vidjeti koje mi savjete drugi mogu dati. Programiram, bavim se developmentom, freelance-am u slobodno vrijeme, pridonosim open source projektima itd. Poslovno, mama ima hotele u Istri i Primorsko-Goranskoj zupaniji pa te projekte vodim. Ona ocekuje da preuzmem business kada ona bude otisla u penziju pa malo po malo radim na tome. Financijski zaradujemo bolje nego da radim kao programer full-time, stresno je, ali to je business.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:38   #73
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Hmm, planovi za zivot. Rado bi imao svoju obitelj, djecu i to, a vidis za to mi treba zena, sad smo nazad na prvom polju. Zato sam ustvari i dosao ovdje vidjeti koje mi savjete drugi mogu dati. Programiram, bavim se developmentom, freelance-am u slobodno vrijeme, pridonosim open source projektima itd. Poslovno, mama ima hotele u Istri i Primorsko-Goranskoj zupaniji pa te projekte vodim. Ona ocekuje da preuzmem business kada ona bude otisla u penziju pa malo po malo radim na tome. Financijski zaradujemo bolje nego da radim kao programer full-time, stresno je, ali to je business.
Odlično!

Lijepo je što zarađuješ i baviš se onim što voliš. Za ženu i obitelj ne brini, koliko ono imaš, 21? Tvoj život još nije ni počeo.

Evo jedna ideja, zaposli se u IT firmi, 90% ljudi će ti odgovarati po interesima, steći ćeš poznanstva i prijatelje, nova poslovna iskustva, moguće i poslovna putovanja, družiti se i vjerojatno upoznati neku zgodnu IT girl.
Crazy Diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:41   #74
Quote:
Crazy Diamond kaže: Pogledaj post
Odlično!

Lijepo je što zarađuješ i baviš se onim što voliš. Za ženu i obitelj ne brini, koliko ono imaš, 21? Tvoj život još nije ni počeo.

Evo jedna ideja, zaposli se u IT firmi, 90% ljudi će ti odgovarati po interesima, steći ćeš poznanstva i prijatelje, nova poslovna iskustva, moguće i poslovna putovanja, družiti se i vjerojatno upoznati neku zgodnu IT girl.
To sam i ja mislio. :P
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:56   #75
Da, nezgodno je bez društva. I da nađeš curu, kad tad će doć vrijeme za zajedničke izlaske, izlete, kave itd. Ona će dovest svoje frendice, a ti nikad nikoga pa će bit weird, a mogli bi te prozvat i priljepkom.

Možda da probaš na forumu nać društvo? Par dečkiju za pivo bi se našlo sigurno. Ne morate bit best frendovi, ali barem da se socijaliziraš povremeno i možda nađeš wingmana.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:05   #76
Quote:
Crazy Diamond kaže: Pogledaj post
Evo jedna ideja, zaposli se u IT firmi, 90% ljudi će ti odgovarati po interesima, steći ćeš poznanstva i prijatelje, nova poslovna iskustva, moguće i poslovna putovanja, družiti se i vjerojatno upoznati neku zgodnu IT girl.
O da, samo mu treba neka firma sa 99% asocijalne muške populacije.


Autore, zaposli se kao IT podrška u nekoj firmi gdje su 90% žene, a takvih firmi ima dosta. Za mjesec dana ti garantiram da ćeš nam kukati ovdje kako se ne možeš riješiti napasnih žena.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:18   #77
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
S prijateljima se ne jebeš, ne treba on stvarati nikakva prijateljstva. Poznanstva se pretvaraju u veze, ne prijateljstva. Tko stvara prijateljstva dolazi ovdje kasnije otvarati teme "kako joj objasniti da sam ja idealan za nju?"
Kako da nađe onda curu? On se mora malo sprijateljeiti s curama, nije nužno da baš bude s nekom prijateljicom u vezi, ali može upoznati širi krug. Tako sam ja napravio, nažalost jako kasno počeo s curama Imao sam težak život, pa je to jedan od razloga.
Pythonhim is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:18   #78
Quote:
Crazy Diamond kaže: Pogledaj post
Odlično!

Evo jedna ideja, zaposli se u IT firmi, 90% ljudi će ti odgovarati po interesima, steći ćeš poznanstva i prijatelje, nova poslovna iskustva, moguće i poslovna putovanja, družiti se i vjerojatno upoznati neku zgodnu IT girl.
IT girl? Od onih 2 posto IT grlz 100 posto njih je u vezama.

Kuckanje koda po 8 + sati.

85.7 posto asocijalnih..

43.6 posto autističnih.

78.9 posto odraslih ljudi koji natjeravaju virtualne orke i čarobnjake.

Loš savjet.

Bolje autore kreni na cajke.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:24   #79
Quote:
Pythonhim kaže: Pogledaj post
Kako da nađe onda curu? On se mora malo sprijateljeiti s curama, nije nužno da baš bude s nekom prijateljicom u vezi, ali može upoznati širi krug. Tako sam ja napravio, nažalost jako kasno počeo s curama Imao sam težak život, pa je to jedan od razloga.
On se mora sprijateljiti s bilo kime za početak, više izlaziti i družiti se, cura će već naići. Pogotovo ako je zgodan kako kaže.

Quote:
gigra kaže: Pogledaj post
IT girl? Od onih 2 posto IT grlz 100 posto njih je u vezama.

Kuckanje koda po 8 + sati.

85.7 posto asocijalnih..

43.6 posto autističnih.

78.9 posto odraslih ljudi koji natjeravaju virtualne orke i čarobnjake.

Loš savjet.
Ne, nije nimalo loš savjet da se zaposli u izrazito perspektivnoj grani privrede, usto i dobro plaćenoj, gdje će raditi s ljudima koji su vrlo slični njemu i s kojima će moći na pivu nakon posla. IT girl može biti bonus, ali i ne mora, nije ni bitno.

Inače, ovi postoci su glupost, znam da pričaš napamet, ali svejedno nije smiješno, poznajem hrpu IT-evaca, sve redom super ekipa.
Crazy Diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:38   #80
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
O da, samo mu treba neka firma sa 99% asocijalne muške populacije.
nice catch.

nevjerojatno kakve sve gluposti ovdje ljudi pisu, od toga da je 'njemacki bezveze ucit' jer eto ekipa nije dobra... pa do toga da autor treba ovo ono blablabla

ajde, lik ima 21 godinu i zaradjuje vec dobru lovu sad jer se bavi jebenim poslom, ima hobije itd itd..... realno vec s time je kilometrima ispred klasicnog jebivjetarskog balkanjerosa u ranim dvadesetima koji polaze prvu godinu faksa 3 godine, provodi vrijeme u narodnjackim klubovima ili hoda okolo i nosi tanjure i tacne veci dio tjedna.

jbt, citajuci postove ispada da je lik neki psihijatrijski slucaj pa mora radit neke velike preinake u svemu.

Vas problem dragi forumasi je sto ste nesposobni se stavit u tudje cipele

Vama je ful cudno kak lik nema frendove iz razreda... kak nema nikoga iz kvarta, kak je on sigurno iz manje sredine cim je ovak ispalo, kak ovo kak ono.
kak ne smije bit tak ozbiljan, kak se on mora zabavljat samo pa ce sve doc samo od sebe..

to sto su vasi zivoti isli prirodnim tokom ne znaci da su i tudji takvi, vecina ljudi se na ovoj kugli zemaljskoj mora jebacki potrudit za neke stvari, dok neki ni prstom ne moraju mrdnut. to je zivot.

edit: gle ovo tek sad vidim kakve pizdarije pises crazy diamond... ocajan je savjet i vec su ti drugi rekli zasto. nije rjesenje naci bilo kakvo drustvo, vec kvalitetno drustvo. poznajem i ja ITevce i znam tocno kakva je situacija. poznajem i gomilu ferovaca pa iz prve ruke prilikom druzenja s njima znam kakva je ekipa tamo... i kaj mislis gdje ta ekipa kasnije zavrsi poznajem i ostale tehnicke struke i uvijek je ista prica svugdje. Decki koji se bavi takvim inzenjerskim podrucjima imaju opcenito manje isksutva sa zenama, nemaju cure, zatvoreniji su i slicno. Posljedica okoline, a ne njih. kraj price i okani se pizdarija, hvala lijepa


i da... lijepo vam je forumasica Yuna napisala... a ja cu je nadopunit i reci da moze upoznat zensku i prekinut za 2 godine i ak nema kvalitetan krug ljudi opet je na istome samo jos gore jer je stariji. Treba razmisljat globalno, a ne lokalno. Nece se ljudi odjednom pocet druzit s njime jer zajedno slusaju francuski. Niti ce odjednom asocijalna skupina u IT firmi postat hardcore partijaneri.

i da ove spike sa mijenjanjem sebe da se uklopis negdje i 'pocnes zabavljat' .... procitajte Yunin potpis, pametnome dosta. Kad si 'preozbiljan' u 20oj onda na balkanu ispadas papak i mlakonja, a u civiliziranom svijetu je to indikator da ces bit netko i nesto pa to ljude intrigira i sva vrata ti se otvaraju ako to pravilno odigras.
flipflop7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.