Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2006., 08:03   #41
Titranje kapaka nastaje najcesce zbog premorenosti organizma i manjka magnezija. Uzmi izmedju 150 - 300 mg/day
dentist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 09:38   #42
eh preumorenost
može biti
ajde utrpam taj magnezij
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 10:02   #43
Quote:
dentist kaže:
Titranje kapaka nastaje najcesce zbog premorenosti organizma i manjka magnezija. Uzmi izmedju 150 - 300 mg/day
Meni se od deficita Mg noću grče mišići podkoljenice! Strašna bool!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 12:13   #44
joj to tako iritantno,

ne dao bog većeg zla
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 21:44   #45
Titranje kapka

ovo će se možda nekima učiniti kao smiješan problem no meni dosta smeta. ugl. otkako sam se danas ujutro probudila, svako malo mi zatitra desni kapak. u početku nisam pridavala tome neku pažnju, misleći da sam se možda 'zaležala' ili je to neki trenutni grč, no traje već cijeli dan i dosta je neugodno. svakih 15-30 minuta mi na par sekundi kapak zatritra na taj način da ide malo udesno gore, kao da me neko vuče za trepavicu u tom smjeru. smiješno izgleda možda imam problema s poltergistom
e sad, dal je to nešto ozbiljnije i trebam li pretrpjeti gužvetine u čekaonama čekajući doktora da mi to pregleda, ili je to samo nešto trenutno, 'neozbiljno' što će uskoro prestati? pala mi je na pamet i mogučnost da mi je možda živac popustio, a to se naravno koliko mi je poznato ne može liječiti
ajd, ako je netko imao sličnih problema neka mi kaže, jer ću samu sebe na kraju splašiti i zabrinuti
*Fenrir* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 21:55   #46
Quote:
*Fenrir* kaže:
ovo će se možda nekima učiniti kao smiješan problem no meni dosta smeta. ugl. otkako sam se danas ujutro probudila, svako malo mi zatitra desni kapak. u početku nisam pridavala tome neku pažnju, misleći da sam se možda 'zaležala' ili je to neki trenutni grč, no traje već cijeli dan i dosta je neugodno. svakih 15-30 minuta mi na par sekundi kapak zatritra na taj način da ide malo udesno gore, kao da me neko vuče za trepavicu u tom smjeru. smiješno izgleda možda imam problema s poltergistom
e sad, dal je to nešto ozbiljnije i trebam li pretrpjeti gužvetine u čekaonama čekajući doktora da mi to pregleda, ili je to samo nešto trenutno, 'neozbiljno' što će uskoro prestati? pala mi je na pamet i mogučnost da mi je možda živac popustio, a to se naravno koliko mi je poznato ne može liječiti
ajd, ako je netko imao sličnih problema neka mi kaže, jer ću samu sebe na kraju splašiti i zabrinuti
Meni se to isto često događa.Ja iman alegijski konjuktivitis i alergijsku upalu sinusa i mislin da je to zbog toga iako možda i nije,ali nisan baš točno doktora pita je li se baš to događa zbog alergije.Ajde isto na pregled kod doktora da vidiš šta tije to točno.
captainvuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 22:44   #47
I meni titra gotovo svaki dan. I to isključivo desni kapak. zatira jedno 3-4 puta, onda po par sati ništa, pa opet zatitra Neka titra, šta mu ja mogu.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 23:05   #48
hehe i meni se to događa... al nekad mi stvarno počne ići na živce.. pa je vjerojatno da živčanoj bazi
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 01:43   #49
Tremor oka

Može bit da je od stresa, premorenosti, možda ti fali magnezija, možda je kombinacija svo troje... Enivej, mene isto strašno živcira i kad dosegnem krajnju granicu tolerancije, roknem si malo magnezija i mam mi je lakše...

Al nemoj mene slušat, ja niš ne znam...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 02:09   #50
dok sam radio s kompjuterima i meni je znalo dolazit povremeno. kad sam prestao prestalo je i titranje
Kamik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 11:30   #51
e...znaš onu scenu u Shreku kad Donkey kaže da je već poludio.. you see my eye tvitching
e da.... na nekim vidoigrama il dvdu il negdje sam pročitala mjere opreza kao da može uzrokovati trzanje oka... ... to ti je od gledanja u monitor
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 12:30   #52
To se mom bratu događalo neko vrijeme i isto ga je izluđivalo Onda je nazvao okulista i rekao mu je da to može biti od nedostatka vitamina B. Uglavnom, nakon što se našopao vitaminima, prestalo je. Pa probajte. Ne može škoditi
Mya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 21:34   #53
meni se to zna dešavat kad sam pod stresom.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 00:09   #54
Meni se to zna događati od premorenosti... ili kad zimi izvana uđem u toplu prostoriju...
Već sam se navikla, i ne zamaram se previše time...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 12:56   #55
Uvijek, uvijek mi za to pomogne magnezij 300.
__________________
Ako podignes pogled neces vidjeti granice...
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 19:38   #56
moje iskustvo:

uzrok: premorenost i stres
lijek: magnezij
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:29   #57
Titranje očnog kapka

Vjerojatno nije ništa strašno ali kopka me.Prvo mi je prije 2 dana počela titrati obrva, a sada je to prešlo i na kapak. Ništa me ne boli, ali strašno je iritantan osjećaj, a ljudi misle da im fingiram nešto. Želim da prestane! Što je to?
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:30   #58
stres na poslu, faksu ili već čime se baviš.
prikoči malo
ja sam dobio neke b vitamine, prošlo nakon nekog vrimena
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:33   #59
Quote:
grogo bolger kaže:
stres na poslu, faksu ili već čime se baviš.
prikoči malo
Može biti, ali moj stres nije te vrste...bolesna mama...ne mogu prikočiti
Možda me napuhalo ili sam ulegla previše tu stranu, spavam na lijevom boku.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:34   #60
nedostatak magnezija...
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.