Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2008., 16:26   #121
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
More, ja sam pitala fotografa kao što ćemo ako bude padala kiša, a on mi je rekao da ćemo se slikati drugi dan, premda se meni ta solucija ne sviđa, al on je rekao da ako mi se haljina isprlja da on to sve sredi u photoshopu......
ja se neću na kraju slikati drugi dan. ipak to nije to. a kaj se tiče kiše, ne brini. mojoj frendici se pravi pljusak. fotograf im je dao bjeli kišobran i slike su bile fenomenalne. predivne.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 19:33   #122
meni je palo na pamet da se idemo slikati u tower centar ispod staklene kupole ako bude kiša padala, vjerovatno bi završili u novine..... al nećemo brijati ružno..... pa neće valjda usred ljeta cijeli dan pljuštati kiša???
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 19:35   #123
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
meni je palo na pamet da se idemo slikati u tower centar ispod staklene kupole ako bude kiša padala, vjerovatno bi završili u novine..... al nećemo brijati ružno..... pa neće valjda usred ljeta cijeli dan pljuštati kiša???
Nitko ne zeli da mu pada kisa. Ja sam svaki dan m,olila posebno za vrijeme i bilo je idealni, ma bolje nisam mogla zamisliti. Ima kisa svojih cari, uvijek se pronade neka alternativa....
Amarilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 19:38   #124
moja kuma se udala 06.08.2005. u slavoniji, tog ljeta je danima prije i danima poslije padala kiša, ja sam došla kod nje u četvrtak prije pira i bilo je blata svugdje (to je bilo u jednom selu) bilo mi je hladno ful, ali u subotu je zasjalo sunce i bilo je predivno
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 15:42   #125
Može pomoć, gdje se slikati negdje na zapadnom dijelu grada ... podsused, gajnice, perjavica i te lokacije... jel ima tu negdje nešto romantično i lijepo s obzirom da nam je i restoran u blizini i crkva, pa tak da ne gubimo previše vremena na slikanje?
dea_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 16:35   #126
Ja sam iz Gajnica;slikali se u zaprešiću u Novim dvorima. Nije ti predaleko,predivno je i nije gužva. Baš na ovom dijelu i nemaš nešto .
milkica is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 16:52   #127
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Ja sam iz Gajnica;slikali se u zaprešiću u Novim dvorima. Nije ti predaleko,predivno je i nije gužva. Baš na ovom dijelu i nemaš nešto .
Hvala... ako još ima netko nekakav prijedlog neka slobodno napiše ...
dea_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 17:08   #128
Quote:
dea_20 kaže: Pogledaj post
Može pomoć, gdje se slikati negdje na zapadnom dijelu grada ... podsused, gajnice, perjavica i te lokacije... jel ima tu negdje nešto romantično i lijepo s obzirom da nam je i restoran u blizini i crkva, pa tak da ne gubimo previše vremena na slikanje?
i ja sam iz gajnica i moram priznat da me ta činjenica isto muči, ali naši fotografi (D&T Studio) su nam rekli da su imali par slikanja u drvoredu ispred ludnice u vrapču i da su slike bile supač. znam da blizina ludnice zvuči kao mjesto na kojem se većina nas ne bi slikala, no da je ta šetnica lijepa, nema što (spoj aleje bolognje i karažnika). druga lokacija koju moram izvidit su kameni svati u podsusedu. nisam dugo bila pa ne znam u kakvom su stanju
__________________
jedva čekam 06.09.2008.
-Tia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 17:49   #129
meni su daleko najlipse slike uz more
lozinka8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 15:23   #130
Mi smo sve obavili na Plitvicama
I, makar je bio kisan dan, fotke su ispale prekrasno.
londonski ledo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:31   #131
Quote:
-Tia- kaže: Pogledaj post
i ja sam iz gajnica i moram priznat da me ta činjenica isto muči, ali naši fotografi (D&T Studio) su nam rekli da su imali par slikanja u drvoredu ispred ludnice u vrapču i da su slike bile supač. znam da blizina ludnice zvuči kao mjesto na kojem se većina nas ne bi slikala, no da je ta šetnica lijepa, nema što (spoj aleje bolognje i karažnika). druga lokacija koju moram izvidit su kameni svati u podsusedu. nisam dugo bila pa ne znam u kakvom su stanju
Hm... baš zanimljivo, često je tamo sve puno smeća jer se ekipa tamo zna okupljat, cugat i sl., a baš da to netko svaki dan čisti i nije tak,pa mi se ne čini ko najbolji i najromatičniji izbor, bolje da onda odemo na perjavicu
dea_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:43   #132
jel zna netko dobre lokacije za slikanje na području sesveta??
BillieJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:40   #133
Joj, Sesvete su ti koma za slikanje na zalost... Probaj smisliti neku drugu lokaciju, stvarno....
Tamy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 05:34   #134
Quote:
BillieJean kaže: Pogledaj post
jel zna netko dobre lokacije za slikanje na području sesveta??
zašto ne odeš do maksimira pa nije ti to tako daleko
__________________
20.06.2009
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 09:38   #135
joj, nisam opce razmisljala o tome.......sva sreca na ovom forumu pa vidim o cemu jos sve moram mislit, a dobijem i neke ideje

ak idemo do maksimira - joj, gdje to ugurat?! jer nekak ne bi se htjela nac s dragim u maksimiru prije svega da se poslikamo i onda opet svako svojim putem, pa onda on dolazi po mene i kao iznenadjen je kad me vidi

ne znam, pitat cu fotograficu jel ima kakav savjet
BillieJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 13:05   #136
Quote:
BillieJean kaže: Pogledaj post
joj, nisam opce razmisljala o tome.......sva sreca na ovom forumu pa vidim o cemu jos sve moram mislit, a dobijem i neke ideje

ak idemo do maksimira - joj, gdje to ugurat?! jer nekak ne bi se htjela nac s dragim u maksimiru prije svega da se poslikamo i onda opet svako svojim putem, pa onda on dolazi po mene i kao iznenadjen je kad me vidi

ne znam, pitat cu fotograficu jel ima kakav savjet
nama je fotograf preporučio da obavimo slikanje ranije,ili eventualno kada dragi dođe po mene ,dok si ljudi malo popaju i popiju da na sat vremena pobjegnemo u maksimir,vjeruj nitko neće biti ljut na Vas a Vi ćete imatiprekrasne slike.u kojem restoranu imate svadbu.Ja sam iz Dubrave
__________________
20.06.2009
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 13:34   #137
Antunovic u sesvetskom kraljevcu - i kuca mi je tamo i crkva, odnosno sve je u promjeru 1000m i onda to fotografiranje odskace
BillieJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:43   #138
Cure, da li koja zna ak za slikanje u Botaničkom vrtu treba dozvola?
maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 15:27   #139
Quote:
maan kaže: Pogledaj post
Cure, da li koja zna ak za slikanje u Botaničkom vrtu treba dozvola?
Treba. Ali to nije nikakav problem za izvaditi. Nazoveš Botanički vrt, javi ti se jedna jako simpatična gospođa i njoj kažeš Ime, ime fotografa i datum i ona ti napravi dozvolu po koju ti dođeš.
Ja sam je vadila ove godine. Kada smo bili na slikanju u neko doba je došao čuvar do nas i morali smo mu je dati.
mm22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 15:41   #140
Nije mi valjda kasno zvati za sljedeći petak, da li se šta plaća?
maan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.