Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2012., 06:50   #681
bravo za vas dvije kako se zajedno trudite. Na vašoj sam strani i želim vam da pobijedite ta čudovišta! Pusa!
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 08:24   #682
noćas sam u polusnu,znaš ono dok se još nisi razbudila počela noktom prelazit preko trepavica. a onda sam se sjetila našeg pakta i prestala! a također sam se sjetila i savjeta jedne cure s videa koja kaže prije no što upadnemo u trans da se sjetimo nekog cilja koji nam je jako bitan za prestavanje.ja se sjetim svog mališe čim ruka krene,kako ne želim da me kopira i time stvori šansu za trich. neki dan sam na jednom forumu čitala neku ženu čija djeca (tinejdžeri) imaju trich. nije im priznala da i ona ima.često je se sjetim..i upravo zato želim i hoću prestati! sutra ako je moj mališa imadne (a moguće je,jer je genetski) želim mu biti primjer da je moguće prestati!

Jay!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 11:42   #683
Quote:
JayGee kaže: Pogledaj post
bravo za vas dvije kako se zajedno trudite. Na vašoj sam strani i želim vam da pobijedite ta čudovišta! Pusa!
Puuno ti hvala ))


Da, baš bude trans, kao zombie se osjećam....
Jako dobar cilj, nadam se da ga neće držati. Djeca su baš jedne male spužvice koje sve upijaju
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 15:55   #684
Ricinusu ubrzaj svoje djelovanje, pliz, pliz, pliz. Tako sam nestrpljiva!!

Iako je puno lakše ispuniti praznine, nego prije recimo 14 dana.
Skoro sam povukla par dlačica (desna obrva), te sičušne male koje tek izrastaju.
Zaustavila sam se, zamislila sam kako sam izgledala nakon posljednjeg velikog čupanja, sjetila sam se muke dok sam crtala i nadopunjavala te opustošene dijelove, sjetila sam se suza, i našeg pakta.
Još uvijek traje nečupanje. jeeeeej!
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 17:25   #685
i kod mene draga moja! i kao da poriv nestaje! ruka pođe,ali iz navike,lako ju zaustaviti.
čitala sam jednom kako u ovom stadiju kad tek prestanemo ne smijemo se zanemarivati rastom/nerastom,nego svu snagu usmjeriti na nečupanje,i slaviti uspjeh.
ja sam isto zadovoljna rastom,premda bi i ja ubrzala,naročito obrve.al polako..
i ja kad se sjetim onog groznićavog iscrtavanja.. al dobro,to su prekrivale šiške.i sad su veće rupe na obrvama al dobro su prekrivene.
meni je najteže kad počupavm trpavice,pa ne mogu uživati kod mame,jer samo strahujem jel primjetila,i ko zna koji put jel joj srce stalo od šoka.jer tako je nekad reagirala.i prigovarala.od kad sam se udala ,ako i primjeti ne govori ništa.al zato kad narastu sva se ponosna šepurim ispred nje! i znam da je sretna! samo naprijed raga moja!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 20:03   #686
i dalje navijam za vas! pobijedite te nemani!

JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 22:34   #687
Da je više ljudi kao ti

Toliko me ražalosti kada po netu naiđem na toliko nerazumijevanje za trich

Hvala Bogu na ljudima kao što su Beckie0 i slični, koji bez obzira na tuđe ružne riječi govore o svojim problemima,
ja nažalost još uvijek nisam dovoljno psihički spremna nositi se sa spoznajom da svi znaju što mi je.
Možda se jednog dana oslobodim tog tereta, ali do tad nadam se da ću zajedno sa ostalima koji razgovaraju na ovoj temi pomoći drugima koji su baš kao i mi, mislili da su sami na cijelome svijetu. A NISU
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 07:50   #688
kod mene samo mama zna za trich,i tako će ostati! velikoj ma ogromnoj većini ljudi sigurno smo frikovi kad sam bila mala moj stric je imao trich,i prelazio je rukom po glavi,i bio u onom transu.bilo je zaista spooky.nije mario što drugi gledaju. a ja sam mislila eto da sam na njegovu mjestu sigurno bi mogla prestati to raditi! sigurno!! a eto nažalost na njegovom sam mjestu,većinom nisam uspjevala,al ja slavim i male pobjede!

uf char juče je bilo gusto!uveče sam učila (imam neki ispit),i jedva sam se suzdržala da ne čupam obrve.tako su taman za najslađe čupkanje!ništa nije pomagalo! pa sam odlučila ostavit knjigu i opustit se.sutra (tj danas ) je novi dan!

Jay je jedna divna žena ,puna razumijevanja,i zato joj se divim!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 12:12   #689
Xlash za rast trepavica
Postići rast trepavica nikada nije bilo tako jednostavno, sigurno, brzo i učinkovito.

pepeljuga.hr

našla sam reklamu na facebooku
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 07:46   #690
Jay znam za taj proizvod al bome je dosta skup.

Char gdje si? ja i dalje ok,al sam si zabranila da ruka ne smije ni u kojim slučajevima primaknuti se obrvama i trepavicama,jer iz iskustva znam kako je lako pasti u trans.znači nema isprike za takvo što!! što sam stroga danas
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 11:58   #691
380 kn (na 30%) popusta bome košta, mislim da sam ja vidjela reklamu u dm-u, isto za rast trepavica.. sad il je to to, ili nešto pristupačnije, nisam sigurna..hm.

Jučer super dan, bez ikakvog poriva, čak su i one sitne dlačice dovoljno narasle da mi ne smetaju..jeeej.
Užasno mi smeta onaj zadnji dio počupani, nikako da se popuni.
Lijevu obrvu skoro da i ne moram popunjavati (izgledaju onako, čisto, solidno rijetke ), ali ipak radim to da bi je uskladila s ovom problematičnom desnom..
Kod trepavica je opet obrnuto, lijeve su tako sičušne, svijetle...
ali kao što si ti Syd rekla, na početku se trebamo usredotočiti na NEčupanje, a ne na rast.
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 12:07   #692
i ja sam imala mali milion problema, depresiju, snksioznost, socijalnu fobiju, napade panike.... nitko nije znao za njih niti bi me razumio.Tek kad sam došla psihijatrici osjetila sam razumijevanje.
Ja sam i dalje pod lijekovima i saznala je moja mama i kćer. dovoljno. nitko neće razumjeti, ne trebate se povjeravati nikome.
Zato nas ima ovdje koji smo prošli pakao pa možemo razumjeti.
I stvarno vam želim da ustrajete i postanete smirene i sretne.
Pusa.
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 20:33   #693
Jay i ja pijem lijekove evo 5.godinu ,imam uz ovo dijagnosticiranu socijalnu fobiju i depresiju,tako da znam o čemu pričaš.ja još nisam dobro kao ti,baš što se tiče socijalne depresije.započela sam onu terapiju što je stvaljena tamo na temi.mislim ja imam samo izraženu jaču anskioznost kad trebam pričati pred grupom ljudi na sastancim ai tako..u običnom životu većinom nemam tih problema.

char?ja i dalje super,samo me živciraju pomalo ogromne rupe na obje obrve,al znam da će se popuniti.iako sam si ljepša sa šiškama pa ih neću dirati!

danas kad sam učila u obje ruke su bile olovke kojima sam se igrala.il bi ustala u jednoj ruci držim zakon,a u drugoj olovku,tako da nema mjesta čupkanju!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 11:12   #694
Tako je popunit će se, valjda tako mora biti nakon toliko mrcvarenja. NE SMIJEMO POSUSTATI.

I moje su pune praznina, bez olovke ne mogu, ali i kad sam kod kuće bez šminke presretna sam jer više u ogledalu ne vidim onu buljatu spodobu bez samopouzdanja. Koji uspjeh, a tek nam je mislim 2. tjedan pakta.
Kakve tek stvari možemo učiniti za par mjeseci

Inaće kao noćne more imam apokalipse, ratove, zombije , noćas sam sanjala da sam počupkala desnu obrvu, baš jako počupkala.
Kako sam samo bila sretna kad sam skužila da je samo noćna mora.
Nadam se, i trudim se da na noćnoj mori samo i ostane, i da ću san o lijepim obrvama uspjeti do kraja provesti u javu
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 11:35   #695
ma naravno da će se popuniti,ta uvijek se popune,samo strpljenja!

ovo je proces,mi još učimo kako živjeti bez čupanja.meni ruka zna završiti u obrvama ili trepavicama,ako ništa automatski,bez razmišljanja,al brzo osvijestim taj čin i vratim ruku.

i ja često znam sanjati da sam čupala,i kao što kažeš koja sreća i ponos kad shvatim da je sve samo san.

mislim,znamo da nije lako.ne postoji čarobna pilula koju bismo popile i poriva bi nestalo.al uz ovu borbu nekako sam ponosnija na sebe učim kako živjeti bez čupanja.sad moramo iznalaziti nove načine kako se nositi s stresom i još uz to truditi se ne čupati.al vidiš da je moguće.toliko puta smo si pkazale.samo je najvažnije biti svjestan,osvijestiti svoje radnje,biti na oprezu i nastaviti!

sutra si kupujem novi mobitel,i počastiti ću se novom maskarom.još malo i slikanje! i napominjem,trebamo biti ponosne zbog nečupanja,znati da treba vremena dlačicama da ponovo narastu,a iz iskusta znamo da hoće! najradije bi ipak prespavala ovaj period i probudila se s čitavim obrvama i trepavicama.al doći će i to.brzo!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 10:23   #696
E baš dok sam čekala da se ulogiram, ruka oop gore prema obrvama
krene često tako, ali isto je brzo maknem.

I ja sam se neki dan počastila maskarom, ali nisam zadovoljna xD, navodno je jako dobra za ljude koji imaju puuuno trepavica, i kratkih i dugačkih, što sam saznala već nakon što sam je kupila (max factor fusion), a ja i duge, guste trepavice , dobro poslužit će kasnije

Mislim da je meni ovo 21. dan bez ijedne počupane trepavice, obrvice.. stvarno sam ponosna, i na sebe i na tebe. Ovo je toliki uspjeh, i veće od toga biti će samo.. nastaviti tako i ne posustati. Bila sam i u stresnim situacijama, znam da si i ti, i eto nismo se dale. To je predivno.
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 11:00   #697
Quote:
Charlote080 kaže: Pogledaj post

Mislim da je meni ovo 21. dan bez ijedne počupane trepavice, obrvice.. stvarno sam ponosna, i na sebe i na tebe. Ovo je toliki uspjeh, i veće od toga biti će samo.. nastaviti tako i ne posustati. Bila sam i u stresnim situacijama, znam da si i ti, i eto nismo se dale. To je predivno.
bravo draga moja! morat ću i ja izbrojat svoje dane..iako pokušavam bit razumna što se tiče rasta obrva,i jesam to većinu vremena ipak ponekad mi dođe žuta minuta jer me živciraju rupe.imam ih par na obje obrve! kako ovo uči strpljenju čudo jedno!

ja ću si kupit onu žutu maybeline maskaru,najbolja mi se pokazala.koristila sam takvu ljubičastu,i neku njihovu crnu te max fator onu za dojam umjetnih trepavica al mi je ona žuta s početka priče ipak najbolja.

p.s točno 14 dana nečupanja!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 21:07   #698
razmišljam punih 20 minuta kako da ovo sročim..čupala sam! i to pošteno i luđački. obje obrve su nestale. a sama sam si krova što sam se dovela u ovakvo stanje. hrpetina neizvšenih obveza koja me čeka ,a ja odugovlačim.taj pritisak nisam mogla podnijeti,dopustila sam da toliko naraste i dovede do ovoga. Božić se bliži,mene čeka veliko čišćenje,kolači,kuća u neredu kao da je bomba na nju pala,mališa cio dan dreči prehlađem,hoće da je na meni.a ja imam završit seminarski ,kucat ću ga bez prestanka tri dana i opet ga neću predat na vrijeme. k tome imam prezentaciju na važnom seminaru,ja sa socijalnom fobijom.ni to nisam pripremila a vremena sve manje.još k tome imam naučit par zakona.pa opet druga prezentacija za mjesec dana,nevezana na ovu temu,i učenje iz početka. dolazi nam rodbina za Božić,pa kupuj darove,pa financijska kriza,a ja koliko sam kompulzivno kupovala ove godine mogla sam s tim novcem kuću završiti.al ozbiljno. i eto-umjesto da stanem na loptu, i na vrijeme rješavam obveze ja se dovedem do ovoga i počupam obrve
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 22:52   #699
Neee , tako si me rastužila sad s ovime, baš sam se ulogirala da ti odgovorim na prijašnji post..

Ma znaš šta uspjela si 14 dana, idući put će biti još duže. Rekla sam prije, počupale smo, pa što, ustaneš se, i kreneš ispočetka, ljudi smo, netko je alkoholičar, prije nego se totalno odvikne od alkohola još će se sigurno 100 puta napiti..
Nitko nije rekao da će biti lako, netko ima drugih problema uz sve, neku bolest, lošeg supruga, mi imamo ovo.
Ja trenutno nemam ispita, dečko mi se dobro ponaša, u obitelji je trenutno sve ok, ali ne garantiram da se neće dogoditi neki okidač (učenje, svađa s dečkom, loše stanje u familiji) koji će me potaknuti na još neko manično čupanje.

Nemoj biti žalosna, sutra je novi dan, nabaci šiške i osmijeh i polako s poslovima. Ja sam uglavnom ovih dana samo po internetu (nema faksa, pa besposličarim), čim osjetiš potrebu javi se, ja sam tu i neću te osuđivati, razumijem totalno kako se osjećaš, možda ću i ja za koji dan, mjesec..
nikad ne znaš
drž se
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 08:05   #700
Ajmo, ajmo, glavu gore. Dogodilo se.
Dug je i težak put pred tobom,Sydney, kao i pred Charlotom.
Nisu sve lađe potonule. Ima još nade, ima života, ima dana.
Ima im takvih dana kad se sve sruši i uništi svaki trud.
A sad lijepo ispočetka.
Želim vidjeti sličice lijepih malih obrvica i trepavica.
Znate da djeca uče ono što vide, ne ono što im govorite. Ne dajte da i to usvoje. Svi vole biti ponosni na svoju mamu i mama je najljepša na svijetu.
Sydney, hrabro ispočetka, vidjela si da možeš, i možeš to ponovno.
Ajmo, hrabro. Tu sam.
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.