Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2008., 14:11   #41
mah, nekakav luksemburg, to mogu igrat i nasi juniori, dobro ce im doc trening... 2 ozbiljne reprezentacije po skupini i 2 reprezentacije idu dalje

bjelorusija je i u 3. i u 5. sesiru
Serse is offline  
Old 12.04.2008., 16:37   #42
Quote:
Serse_Cosmi kaže: Pogledaj post
mah, nekakav luksemburg, to mogu igrat i nasi juniori, dobro ce im doc trening... 2 ozbiljne reprezentacije po skupini i 2 reprezentacije idu dalje

bjelorusija je i u 3. i u 5. sesiru

B92.

Imaju dost grešaka, stavili su Bjeloruse 2x, Francuska im nedostaje, nisu napisali tko prolazi dalje, gdje se igra...
Luyindula is offline  
Old 19.04.2008., 12:29   #43
Nisam ni sumnjao...najjača moguća grupa...ne bi se je postidjela ni skupina Europskog prvenstva.

Hrvatska
Mađarska
Slovačka
Grčka
Finska

Evo baš gledam renking repki. Sve su sa najvišim brojem bodova u svojim bubnjevima osim Mađarske ispred koje je tek Slovenija. Od ostalih grupa zanimljive su 1 i 2.

PHP Code:
1       2       3       4       5       6       7
POL     RUS     ISL     CRO     GER     FRA     ESP
SWE     SRB     NOR     HUN     SLO     CZE     UKR
ROU     SUI     MKD     SVK     BLR     POR     LTU
MNE     BIH     EST     GRE     ISR     LAT     NED
TUR     ITA     BEL     FIN     BUL     LUX     CYP
GEO     FAR     MDA 
fortaleza is offline  
Old 19.04.2008., 14:46   #44
ma ajd, slovaci i grci su napola diletanti a finci ne postoje nema straha
Serse is offline  
Old 20.04.2008., 15:42   #45
Prva je jača od naše
Luyindula is offline  
Old 23.04.2008., 10:42   #46
Konj Nodesbo pao na Balica u polufinalnoj tekmi kupa kralja, i slomio mu neki qrac ispod ruke, kost ili misic, jos se ne zna.

Ili je pukla kost ili je pukao misic.

Balic najavio da nema straha, lijecnici sumnjicavo vrte glavom, Cervar u problemima.
Vanjushka is offline  
Old 23.04.2008., 14:06   #47
Pa po najnovijim imformacijama nije ništa strašno,tj. nije ništa puklo.Samo je bio jaki udarac...
McAucliffe is offline  
Old 23.04.2008., 17:37   #48
Izgleda ce vec u nedelju na parkete. Srecom.

ali zato je Tonci dosao u Zagreb kao poluinvalid, Ademar je prodao ozljedjenog igraca a Zagreb istog kupio u takvom stanju... Cervar popizdio zbog toga, Valcic izgubljen za Zadarske kvalifikacije, a u pitanju su i OI.
Vanjushka is offline  
Old 24.04.2008., 10:27   #49
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Izgleda ce vec u nedelju na parkete. Srecom.

ali zato je Tonci dosao u Zagreb kao poluinvalid, Ademar je prodao ozljedjenog igraca a Zagreb istog kupio u takvom stanju... Cervar popizdio zbog toga, Valcic izgubljen za Zadarske kvalifikacije, a u pitanju su i OI.
Nema veze, uskocit ce netko od mladica.

A i te nase price o ozljedama su uglavnom pila naopako. Ako se izgubi onda je krivo zdravlje, ako se dobije pobjeda jos vise dobiva na tezini. Ne sjecam se niti jednog turnira gdje nije bilo jadikovki.
Kazneni udarac is offline  
Old 24.04.2008., 21:00   #50
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Izgleda ce vec u nedelju na parkete. Srecom.

ali zato je Tonci dosao u Zagreb kao poluinvalid, Ademar je prodao ozljedjenog igraca a Zagreb istog kupio u takvom stanju... Cervar popizdio zbog toga, Valcic izgubljen za Zadarske kvalifikacije, a u pitanju su i OI.
Červar popizdio...pa što radi ZG liječnička služba?!

Jedini krivac što su kupili "mačka u vreći" su Zagrebovi doktori...a i Valčić je znao da je ozlijeđen,mogao je i on nešto reći...

Da su pravi,sve koji su zaslužni za taj transfer,najurili bi...
McAucliffe is offline  
Old 26.04.2008., 23:21   #51
Podravka se fenomenalno vratila u zadnjih desetak minuta nakon -10 međutim par sekundi do kraja nije suđen ČISTI sedmerac za nas kod 30-33. Gol bi značio prolaz na temelju više datih golova u gostima. Faul je bio viđen iz aviona pošto je naša igračica bila objema rukama gurnuta u teren. Ali jebiga nije poput Cristiana Ronalda pa se nije bacila kao pokošena ali prema svemu sudeći ni to joj ne bi bilo koristilo.

Švicarci kurtzevi vam usahnuli da bog da....
fortaleza is offline  
Old 27.04.2008., 10:33   #52
Šteta vidjelo se na snimci da ju je ova kuya s dvije ruke gurnula. Al igrale su sjajno i to ohrabruje za iduću sezonu.
Luyindula is offline  
Old 29.04.2008., 16:32   #53
SVI SE NADAMO DA ĆE SLJEDEĆE SEZONE OSVOJITI LIGU PRVAKINJA AKO ZOVKO OSTANE
O++ is offline  
Received Warning
Old 05.05.2008., 15:03   #54
Kileri ubili Siudad 29:27...ako ako....
__________________
www.balkan-handball.com
DIVAC is offline  
Old 05.05.2008., 17:43   #55
Govorio sam svojoj raji da me nijedan rezultat neće iznenaditi. Ali ostao sam malo razočaran Šterbikom. Nije bio loš, posebno prvo poluvrijeme ali ipak golman njegovoga renomea u ovako važnoj utakmici mora pružiti više.
Omeyer fantastičan, Karabatić pola momčadi. Prvi put ću ovo reći iako me je i samom sebi to strah priznati ali: Mislim da je Karabatić sada bolji igrač od Balića. Nezanam dali je to samo radi Karabatićeve forme ili ga je prešišao za stalno!?!
Josip321 is offline  
Old 05.05.2008., 20:30   #56
Još samo jedna tekma do kraja LP, Lazarov i dalje glavni kandidat za naj strijelca. Poredak je za sada ovakav:

Lazarov 95
Romero 93
Ahlm 86
Rutenka 85
Steffanson 84

Yoon 84


Ova tri crvena su još u igri. Što se tiče ostalih koji igraju finale, Karabatić ima 83. E sad evo poredak tih koji igraju:

Ahlm (KIE) 86
Rutenka (CIU) 85
Steffanson (CIU) 84
Karabatić (KIE) 83

Što se tiče hrvatskih igrača za ovu sezonu, najbolji strijelac je Drago Vuković, koji je postigao 69 golova za Gorenje. Kod Zagrebaša najbolji je Lazarov (95), a drugi je Vori s 58 golova.
Luyindula is offline  
Old 05.05.2008., 21:46   #57
Quote:
Josip321 kaže: Pogledaj post
Govorio sam svojoj raji da me nijedan rezultat neće iznenaditi. Ali ostao sam malo razočaran Šterbikom. Nije bio loš, posebno prvo poluvrijeme ali ipak golman njegovoga renomea u ovako važnoj utakmici mora pružiti više.
Omeyer fantastičan, Karabatić pola momčadi. Prvi put ću ovo reći iako me je i samom sebi to strah priznati ali: Mislim da je Karabatić sada bolji igrač od Balića. Nezanam dali je to samo radi Karabatićeve forme ili ga je prešišao za stalno!?!
šterbik je bio fenomenalan,skupio je 19 obrana,kolko je samo zicera obranio,ona obrana kavtičniku u kontri ,da nisu njega imali na golu već bi sad mogli komotno udjeliti kielu naslov

omeyer je bio malo ispod svoje razine ,pogotovo kad se zna da je u polufinalu imao u dvije utakmice preko 40 obrana i kako inače brani

karabatić je već malo duže vrijeme bolji igrač od balića ,jedino što ta razlika iz dana u dan sve više raste
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Old 06.05.2008., 04:06   #58
šterbik je bio fenomenalan,skupio je 19 obrana,kolko je samo zicera obranio,ona obrana kavtičniku u kontri ,da nisu njega imali na golu već bi sad mogli komotno udjeliti kielu naslov

kukuriza upravu si za ovo. Isuviše sam oštro ocijenio Šterbika. Odbraniti Kiel-u 18 ili 19 lopti je velika stvar. Nije niti imao sreće jer je nekoliko lopti koje je odbranio hvatao Kiel i zabio golove. Da su te lopte pokupili njegovi igrači vjerujem da bi se on još više založio i odbranio bi preko dvateset lopti. Nego kada sam rekao da me je malo razočarao to je zbog one lopte kada se lomila utakmica. 24-23 vodi C.R. sudci dugo drže ruke u zraku i on prima od Karabatića gol sa 12-13 metara. I to Karabatić pucao preko odbrane.
Josip321 is offline  
Old 06.05.2008., 15:01   #59
je,je.karabatić je bolji od balića toliko da nas je njegova france satrala u polufinalu prije 3 miseca.balić je najbolji na svitu kada je to najpotrebnije a to je kada repka igra ključne utakmice i zato mu niko ne može donit vode.
bili. is offline  
Old 06.05.2008., 16:27   #60
Quote:
bili. kaže: Pogledaj post
je,je.karabatić je bolji od balića toliko da nas je njegova france satrala u polufinalu prije 3 miseca.balić je najbolji na svitu kada je to najpotrebnije a to je kada repka igra ključne utakmice i zato mu niko ne može donit vode.
sam sebi uskačeš u usta ,kolko se ja sjećam hrvatska je izgubila u finalu od danske ,prema tome ne stoji ti baš ta teza
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.