Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2018., 23:17   #101
Quote:
Kaksikaj kaže: Pogledaj post
Netko bi trebao otvoriti nešto slično kao Kickstarter u Hrvatskoj

https://www.kickstarter.com/

http://www.poslovni.hr/tehnologija/c...i-rizik-297989
ne moze kik u hrvatskoj
indigogo da

to je platforma samo. bez marketinga nista. za dobar marketing jedno 10 000 dolara da probijes odgovarajuci prag
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 23:23   #102
Quote:
Kaksikaj kaže: Pogledaj post
kad si vec tu jel znas nekog tko bi znao postavit poslovni plan i predati ga. ugrubo cjena. ja imam par ozbiljnih ideja. elektricne naravi. manje srednji budet. za sad mi treba prvi nivo netko tko ce ga znat predocit u profi obliku.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 23:33   #103
Quote:
crazysplico kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu,a ova je slična znači imam jedan poslić koji donosi godišnje prihode,e sada mene zanima jeli investitorima zanimljiv povrat od 8% uloženog?Naravno govorim o čistom profitu,znači daš 100kn i na kraju godine imaš 8,jeli to malo ili zanimljivo?Hvala svima na odgovoru
imas site sell busines i tamo opisises busines i sto trazis.

ako ti netko kupi 50 posto partnerstva, onda mu ne mozes da 10 posto profita vec 50. sve jedno jel pasivan ili aktivan. ako se radi o investiranju, to je vec druga prica.. ovisno koliko sad to vrijedi i koliko obecava. to u hrvatskoj tesko da zazivi. nemamo mi toliko kupaca. nesto za gobalno trzise jedino
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.