Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2007., 18:16   #41
Zvizdičavi previše gledaš španjolskih sapunica
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:40   #42
Quote:
**** kaže: Pogledaj post
Kako otici ,jer znam da joj ne mogu srecu donijeti i ne mogu pruziti sto zasluzuje..
U ovoj prici ja nisam vazan ..samo zelim da ona nađe nekog ko ce da je razumije..
Jednostavno. Objasni curi da ne planiraš sa njom ništa ozbiljno. Ne nameravaš da se njome oženiš, ne želiš da te čeka, ne može otići kod tebe, kad se vratiš - smatraš da se nećeš vratiti njoj. Da ne gubi vreme čekajući nešto što najverovatnije nikad neće biti. Ne možeš je ne povrediti, ako te voli i želi da bude sa tobom, ali možeš ispasti korektan i fer. Najgore što možeš učiniti je da odeš bez reči pozdrava ili da je ostaviš u neizvesnosti u kojoj može i dalje da se nada. Tako bi tebi svakako bilo lakše , ali ako je voliš - ostavi svoj konformizam po strani - i suoči je sa situacijom. To je najviše što možeš za nju učiniti, ako si već odlučan u svojim stavovima.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 12:39   #43
Quote:
**** kaže: Pogledaj post
Vazna mi je..ali
...ali ne i vaznija od K1? hm..

The choice is yours
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 12:59   #44
ajmo moderatori raditi malo i zatvoriti ovoj topic, pa stvarno ovdje hebe lud zbunjenog.
Jebote, svi mu rekoše isto, ali on i dalje :mama, sta da ladim??
ma, nosi se u Japan , a curu ostavi da napokon bude voljena, mažena i pažena kako zaslužuje od nekog normalnog UFFFF
choco LADA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 19:54   #45
vidiš, s bivšim sam se posvađala i rekao mi da mi se nikada više neće javiti, pa i nije. s tim da je prije tog zadnjeg puta to rekao 98 puta, ali nakon par dana ljutnje ipak bi se javio.

e sad, dao si mi da razmišljam.

pošto ga nisam ni vidjela od tada, a nogometaš je, da nije možda ista budala kao ti pa otišao van igrati bez pozdrava??
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.