Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 18:47   #3781
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Oprostite. Nista osobno nemojte shvatiti, to su samo moja zapazanja iz iskustva sa mojim kolegicama i bivsim deckom
Ma nisan se uvridila dapace, zanimljivo mi je citat iskustva/videnja drugih posebno vezano za ovako kompleksa bica ka sta smo mi
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 17:27   #3782
Quote:
ocelotta kaže: Pogledaj post
ja osobno iz tvojih postova osjecam veliku snagu i volju za izlazak na kraj sa svim mukama

djelujes kao pravi borac i na tome ti svaka cast
Hvala ti...joj ne znam nadam se da je tako, sve se svelo na to ili cu se ubiti ili nastavit zivjet. I kada se desio shift da mi nije drago ubit se onda sam pocela ovako razmisljat, ali agonija je ipak velika..moram bit strpljiva.
Dugo nisam dobila takav kompliment, hvala ti!

Poslano sa mog X5 koristeći Tapatalk
AnaLuna8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 09:30   #3783
On vodenjak, ja vagica
Kako da mu se prišuljam jer decko mi je totalno zanimljiv i stalno me nesto gura njemu. Nikako da ga procitam. Stalno baca neke udice, a ja jadna ne znam na cemu sam. Kako se najlakše približiti vodenjaku ?
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 16:19   #3784
Kroz prijateljstvo.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:11   #3785
Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
On vodenjak, ja vagica
Kako da mu se prišuljam jer decko mi je totalno zanimljiv i stalno me nesto gura njemu. Nikako da ga procitam. Stalno baca neke udice, a ja jadna ne znam na cemu sam. Kako se najlakše približiti vodenjaku ?
zagolicaj mu mastu
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:18   #3786
Quote:
ocelotta kaže: Pogledaj post
zagolicaj mu mastu
Hmmm...npr?
Ne znam ja to 😂
Ja sam direktna
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 23:44   #3787
Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
Hmmm...npr?
Ne znam ja to 😂
Ja sam direktna
ne znam koliko se dobro poznajete, ali umjesto da mu direktno saspes sve u facu, malo se igraj zavodjenja (igre rijeci, pogleda, pokreta)

da mu bude izazov

vodenjaci ne vole 'sterilne' odnose
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 06:28   #3788
Quote:
ocelotta kaže: Pogledaj post
ne znam koliko se dobro poznajete, ali umjesto da mu direktno saspes sve u facu, malo se igraj zavodjenja (igre rijeci, pogleda, pokreta)

da mu bude izazov

vodenjaci ne vole 'sterilne' odnose
Ajmo rec da se i znamo i ne znamo. Jedno vrijeme smo nesto mutili kao klinci prije nekih 10-12 godina i opet se slucajno sreli i sve je krenulo onako prijateljski nastrojeno. Dosao je kao prijateljski kod mene nesto popraviti u 6 navecer i otisao u 4 ujutro 😂😂😂
Ja mislila on sve popraviti to i tipa brzo otic. Sjedi on, jedna cuga, druga, peta.. Malo je fin, malo podjebava, malo sarkastičan, malo se smije... Pa muk.... Pa baca udice da vidi moje reakcije... pa odjednom pitanje sta bi se ti ljubila? 😲Mislim...meni je to zavađanje i koketiranje kao vagi stvarno prirodno. 😂 ali nemam strpljenja... Ja bi to sve sad odmah.... Ok, ok... Onda mi je ovaj vodenjak sad misija ... Skuzila sam poantu.p Procitala sam dobar dio teme pa vidim da nisam jedina koja muku muči.😉😂
Uglavnom.... Jako malo ima primjera o vezi muskarac vodenkak- zena vaga.
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 11:39   #3789
eto vidis kako se on igra

ocito je da mu se svidjas na vise od prijateljskog nacina, a ta igra zavodjenja je upravo car u kojoj se trebas opustit i uzivat, pa slatko je pobogu !

good luck
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 11:43   #3790
Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
Ajmo rec da se i znamo i ne znamo. Jedno vrijeme smo nesto mutili kao klinci prije nekih 10-12 godina i opet se slucajno sreli i sve je krenulo onako prijateljski nastrojeno. Dosao je kao prijateljski kod mene nesto popraviti u 6 navecer i otisao u 4 ujutro ������
Ja mislila on sve popraviti to i tipa brzo otic. Sjedi on, jedna cuga, druga, peta.. Malo je fin, malo podjebava, malo sarkastičan, malo se smije... Pa muk.... Pa baca udice da vidi moje reakcije... pa odjednom pitanje sta bi se ti ljubila? ��Mislim...meni je to zavađanje i koketiranje kao vagi stvarno prirodno. �� ali nemam strpljenja... Ja bi to sve sad odmah.... Ok, ok... Onda mi je ovaj vodenjak sad misija ... Skuzila sam poantu.p Procitala sam dobar dio teme pa vidim da nisam jedina koja muku muči.����
Uglavnom.... Jako malo ima primjera o vezi muskarac vodenkak- zena vaga.
Iz ove priče bi se dalo zaključiti da se nadao nekom seksu, zato je i stajao do 4 ujutro, ali nije bio siguran može li krenuti u napad. Nemaš mu kako prići, on ima kontrolu, upravlja situacijom... Gleda li te kao materijal za vezu ne možemo znati, em je muško em je vodenjak avantura mu je na umu a ti romantiziraš situaciju. Sad ti vidi kako se postaviti ako i dalje budete u kontaktu. Najbolje da budeš što prirodnija i da se ne saplićeš u koketiranju posebno ako je prozirno i nespretno. Simpatična si mu a koliko mu se sviđaš ovisi koliko mu možeš intelektualno parirati, tip te čita ko otvorenu knjigu rekla bi.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 12:04   #3791
Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
Ajmo rec da se i znamo i ne znamo. Jedno vrijeme smo nesto mutili kao klinci prije nekih 10-12 godina i opet se slucajno sreli i sve je krenulo onako prijateljski nastrojeno. Dosao je kao prijateljski kod mene nesto popraviti u 6 navecer i otisao u 4 ujutro 😂😂😂
Ja mislila on sve popraviti to i tipa brzo otic. Sjedi on, jedna cuga, druga, peta.. Malo je fin, malo podjebava, malo sarkastičan, malo se smije... Pa muk.... Pa baca udice da vidi moje reakcije... pa odjednom pitanje sta bi se ti ljubila? 😲Mislim...meni je to zavađanje i koketiranje kao vagi stvarno prirodno. 😂 ali nemam strpljenja... Ja bi to sve sad odmah.... Ok, ok... Onda mi je ovaj vodenjak sad misija ... Skuzila sam poantu.p Procitala sam dobar dio teme pa vidim da nisam jedina koja muku muči.😉😂
Uglavnom.... Jako malo ima primjera o vezi muskarac vodenkak- zena vaga.
Vodenjaci teško da će obnovit neke "ljubavne" veze iz prošlosti,
a ne znam ni tko koga ovdje zavodi.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 12:24   #3792
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Vodenjaci teško da će obnovit neke "ljubavne" veze iz prošlosti,
a ne znam ni tko koga ovdje zavodi.
Nije to bila ni ljubavna veza bas... Rekla bi prije neka brijačina 😂
A ono... Znas kako to ide kad imas 17-18 🙄😂😂😂😂
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 12:57   #3793
Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
Nije to bila ni ljubavna veza bas... Rekla bi prije neka brijačina ��
A ono... Znas kako to ide kad imas 17-18 ����������
On valjda nastavlja retrogradno, tamo gdje je stao, 17-18 (?),

ja bih to njega direktno upitala, "misliš li ti ozbiljno ili ne"
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 13:17   #3794
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
On valjda nastavlja retrogradno, tamo gdje je stao, 17-18 (?),

ja bih to njega direktno upitala, "misliš li ti ozbiljno ili ne"
Hahahah mozda... Vidit cemo sve kad dode opet popraviti ostatak sto je ostavio za drugi put.
Uglavnom, sad sam ja spremna za igranje😂😂
Ali naravno, nije sve ni u horoskopu. Sve ovisi od osobe do osobe.
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 08:25   #3795
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
On valjda nastavlja retrogradno, tamo gdje je stao, 17-18 (?),

ja bih to njega direktno upitala, "misliš li ti ozbiljno ili ne"
Gdje ces vodenjaka to pitat odmah u startu
Ajde nakon nekog vremena al da me krenu gusit s tim pitanjima u samom pocetku ja kidnem koliko me noge nose ma koliko mi se netko jako svidjao..
Sam taj koncept da moram nesto poslozit u ladicu i obiljezit imenom konkretnim meni djeluje kao omca oko vrata
Samo polako s tim verbalnim igricama s tim tvojim vodenjakom i skuhat ces ga samo tako. Budi zanimljiva, duhivita i malo neuhvatljiva
LuckyLucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 10:39   #3796
Quote:
LuckyLucy kaže: Pogledaj post
Gdje ces vodenjaka to pitat odmah u startu
Ajde nakon nekog vremena al da me krenu gusit s tim pitanjima u samom pocetku ja kidnem koliko me noge nose ma koliko mi se netko jako svidjao..
Sam taj koncept da moram nesto poslozit u ladicu i obiljezit imenom konkretnim meni djeluje kao omca oko vrata
Samo polako s tim verbalnim igricama s tim tvojim vodenjakom i skuhat ces ga samo tako. Budi zanimljiva, duhivita i malo neuhvatljiva
Pa start je bio već prije ohoholala. Ako znaš napravit na pravi način "dramu" od tog pitanja, postane komedija i ode mu strategija, njen je.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 11:27   #3797
Hahahahah niste normalni 😂😂😂
U svakom slučaju postaje zanimljivo. Vidit cemo kako Ce sve završiti...
E da.. on je vodenjak, podznak vaga 😂😂😂
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 11:35   #3798
Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
Hahahahah niste normalni 😂😂😂
U svakom slučaju postaje zanimljivo. Vidit cemo kako Ce sve završiti...
E da.. on je vodenjak, podznak vaga 😂😂😂

načekat ćeš se
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 11:41   #3799
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
načekat ćeš se
Pa cekala sam 12 godina, di ces duze...
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 12:53   #3800
on je ja u muskom obliku

i da, nemoj uprskat sve s pitanjem o ozbiljnosti odnosa ... to odmah ubija sarm
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.