Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 01:36   #21
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
samo spominjanje nezrelih sranja je pomalo nezrelo sranje

dobra stvar je da je u tebi problem. da je u drugima, ne bi bilo druge nego se odseliti. ovako možeš poraditi na sebi. to ti znači uglavnom analiza vlastitih postupaka i razloga iz kojih si šta radila i traženje novih načina ponašanja.
vjerojatno najbolji i najprirodniji način je imitiranje ljudi koji imaju osobine koje ti želiš.

kažeš da ne znaš što želiš i voliš. to se rješava tako da isprobavaš puno stvari i nešto će ti se svidjeti.
imitiranje ljudine bih bas rekao.pa onda to nije ona..vec kopija drugih ljudi..mora sama vidjeti i pronaci svoje najbolje osobine
Alex84 is offline  
Old 16.03.2008., 01:38   #22
Quote:
#kejt# kaže: Pogledaj post
konkretna situacija bi bilo prepričavanje cjelog mog života. neznam jesam li sjebana zbog okoline u kojoj sam živjela ili to nema veze sa mojim trenutnim stanjem. predugo bi trajalo nabrajanje svih mojih boljki i razloga njihova nastanka... recimo samo da mi je obitelj sjebana... onak jako...
a mozda da se rijesis duhova proslosti..meni je pomoglo...
Alex84 is offline  
Old 16.03.2008., 01:41   #23
Quote:
#kejt# kaže: Pogledaj post
ali želim reći da ljudi iz nekog razloga steknu o meni neke predodžbe koje ne stoje... a najboja prijateljica me dobro pozna. što tek pomisle oni koji me manje znaju. čak i kad sam najprirodija što mogu bit nešto ne štima; ne šaljem prave signale očito...
znači ti imaš dojam da oni imaju dojam da ti šalješ čudne signale. asti, ovo je zajebano

u čemu je stvar? glumiš fikus na tulumima?
Aphex is offline  
Old 16.03.2008., 01:43   #24
Quote:
#kejt# kaže: Pogledaj post
no pa dobro, to me zanima; kako se to radi na sebi? mislim znam ja to ali pitam za tuđa iskustva. to mi pomogne...
za početak.....kreneš komunicirati s ljudima.
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 16.03.2008., 01:45   #25
Quote:
alex21 kaže: Pogledaj post
imitiranje ljudine bih bas rekao.pa onda to nije ona..vec kopija drugih ljudi..mora sama vidjeti i pronaci svoje najbolje osobine
da, imitiranje. tako stječemo obrasce ponašanja od roditelja kad smo klinci, a oni ne moraju biti baš najkorisniji (obrasci, jelte). kad vidiš nekoga tko se dobro snalazi u društvenim situacijma, malo proučiš kako funkcionira ta osoba i kopiraš. najprirodniji mogući način.
Aphex is offline  
Old 16.03.2008., 01:45   #26
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
za početak.....kreneš komunicirati s ljudima.
mislim da nije to problem..
Alex84 is offline  
Old 16.03.2008., 01:47   #27
Quote:
alex21 kaže: Pogledaj post
mislim da nije to problem..
jel'to možda bio tvoj suptilan način da mi kažeš kako sad moram čitati sve postove od početka do kraja?
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 16.03.2008., 01:51   #28
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
jel'to možda bio tvoj suptilan način da mi kažeš kako sad moram čitati sve postove od početka do kraja?
aha...jesi ljuta
Alex84 is offline  
Old 16.03.2008., 01:53   #29
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
za početak.....kreneš komunicirati s ljudima.

hm.. da... možda bi mogla napokon počet...
#kejt# is offline  
Old 16.03.2008., 01:54   #30
Quote:
#kejt# kaže: Pogledaj post
hm.. da... možda bi mogla napokon počet...
a sta je onda ono o prijateljici tulumu,utakmici ??zbunjujes me..zapravo zbunjena si i sama..ili sam ja umoran
Alex84 is offline  
Old 16.03.2008., 01:57   #31
i sta te boli dupe sta neko drugi misli da ti mislis da on misli......
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 16.03.2008., 01:57   #32
Quote:
alex21 kaže: Pogledaj post
aha...jesi ljuta
nisam......tj.JESAM, ne da mi se sad sve čitati, uf!
može mali sažetak ''preko veze''?

p.s. šalim se, evo sad ću.....sad! samo što nisam!
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 16.03.2008., 01:58   #33
Quote:
alex21 kaže: Pogledaj post
a sta je onda ono o prijateljici tulumu,utakmici ??zbunjujes me..zapravo zbunjena si i sama..ili sam ja umoran
pa komuniciram s ljudima ali jako malo i jako rijetko tj. ne onoliko koliko bi željela. u biti imam neke komplekse koji me tjeraju da želim da bar nekolicina ljudi obožava moje društvo i da se rado i često želi družit samnom.

a i zbunjena sam i sama... i ti si umoran...
#kejt# is offline  
Old 16.03.2008., 02:03   #34
Quote:
#kejt# kaže: Pogledaj post
hm.. da... možda bi mogla napokon počet...
hmmmmmmmmmmm....pročitala sam.

i koji je tvoj problem, zapravo?
pa imaš frendove i sve, znači nisi usamljena...ne?

''krivi signali''....pa kaj ja znam, ako si to ti, prirodna onakva kava i inače jesi, ne kužim u čemu je problem???
možda je tvoja frendica ''uvrnuta'', pa misli da moraš skakati po kauču od euforije dok se zabavljaš.....
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 16.03.2008., 02:04   #35
Quote:
#kejt# kaže: Pogledaj post
pa komuniciram s ljudima ali jako malo i jako rijetko tj. ne onoliko koliko bi željela. u biti imam neke komplekse koji me tjeraju da želim da bar nekolicina ljudi obožava moje društvo i da se rado i često želi družit samnom.
a i zbunjena sam i sama... i ti si umoran...
ovo boldano je syebano... NOT GOOD.
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 16.03.2008., 02:06   #36
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
hmmmmmmmmmmm....pročitala sam.

i koji je tvoj problem, zapravo?
pa imaš frendove i sve, znači nisi usamljena...ne?

''krivi signali''....pa kaj ja znam, ako si to ti, prirodna onakva kava i inače jesi, ne kužim u čemu je problem???
možda je tvoja frendica ''uvrnuta'', pa misli da moraš skakati po kauču od euforije dok se zabavljaš.....
predobro tebe cu predlozit za forumasicu godine samo tak nastavi
Alex84 is offline  
Old 16.03.2008., 02:06   #37
usamljenost nije bolest od koje se treba/može izliječiti, to je stanje kad ne pripadaš čoporu i obrazscu iz bilo kojeg razloga-ili si bolja ili lošija od čopor statistike, na isto ti dođe. Niti je čopor negativno stanje niti je usamljenost pozitivno i obratno, a promjenu možeš izazvati samo potragom za odgovarajučim čoporom. S vremenom postaneš svjestan i prednosti-ne dijeliš plijen, kojeg uglavnom ni nema, no opsjena opstaje, pa pridruži se onda opsjenarima, čoporu individualaca koji ne znaju dalje od "dobar dan", a pronalaze se mirisom po forumima
miha-ang is offline  
Old 16.03.2008., 02:09   #38
komplekse si vjerojatna sama sebi nabila, i oni te sprečavaju da budeš opuštna i mirna u društvu koje voliš...prvo moraš sama uživati u društu i voljeti njih i druženje s njima da bi oni mogli voljeti tebe i drženje s tobom... za početak bi trebala poraditi na samopouzdanju, tako ćeš zavoljeti samu sebe, riješti se svojih (bar nekih) kompleksa, a kad sama sebe budeš dovoljno voljela voljet će te i drugi...
nitaaaa is offline  
Old 16.03.2008., 02:19   #39
Quote:
miha-ang kaže: Pogledaj post
usamljenost nije bolest od koje se treba/može izliječiti, to je stanje kad ne pripadaš čoporu i obrazscu iz bilo kojeg razloga-ili si bolja ili lošija od čopor statistike, na isto ti dođe. Niti je čopor negativno stanje niti je usamljenost pozitivno i obratno, a promjenu možeš izazvati samo potragom za odgovarajučim čoporom. S vremenom postaneš svjestan i prednosti-ne dijeliš plijen, kojeg uglavnom ni nema, no opsjena opstaje, pa pridruži se onda opsjenarima, čoporu individualaca koji ne znaju dalje od "dobar dan", a pronalaze se mirisom po forumima




e jel ti imas crni pojas iz baleta?
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 16.03.2008., 02:23   #40
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
e jel ti imas crni pojas iz baleta?
Aha i prugasti, zašto?
miha-ang is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.