Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 09:21   #201
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je u tom slucaju zivot s partnerom puki suzivot bez emocija ili neke povezanosti?
Pa ne nužno. Ponekada ti se samo ševi nešto drugo osim zakonite/zakonitog.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 09:41   #202
ma ima svega... znam primjer, on u braku, odrasla djeca, sa zenom ide u setnje, soping, na izlete, seve se. ljubavnica duplo mladja, solo, zgodna, vodi je na ruckove, vecere, izlete. znaci nema je iskljucivo radi seve uz sebe.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 09:43   #203
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ma ima svega... znam primjer, on u braku, odrasla djeca, sa zenom ide u setnje, soping, na izlete, seve se. ljubavnica duplo mladja, solo, zgodna, vodi je na ruckove, vecere, izlete. znaci nema je iskljucivo radi seve uz sebe.
To već nije samo ljubavnica i svatko pametan bi trebao shvatiti da muž/žena više nema žara prema drugoj strani.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 09:45   #204
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
To već nije samo ljubavnica i svatko pametan bi trebao shvatiti da muž/žena više nema žara prema drugoj strani.
slazem se. mozda ljudi i shvate, al sami sebi to ne zele priznati. ko zna.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 09:58   #205
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa ne nužno. Ponekada ti se samo ševi nešto drugo osim zakonite/zakonitog.
Ali to znaci da ti je pomalo i svejedno za partnera.
Da nije, pretpostavljam da bi se osjecaj srama, straha, nelagode ili cega vec probio iznad zelje.
Osim ako se nije zalomilo. Ali nece se ni zalomit pet puta za redom.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 09:58   #206
Razumjela bih prevaru nakon 10,20 godina.
Ali ljudi moji, ovo što se danas radi, to je van svake pameti.
Znači ljudi svjesno ulaze u brak vodeći dvostruke živote, bez da tu drugu stranu suoče s tim, a kad ona sazna: pa nije to ništa strašno.
To su teške iskompleksirane osobe kojima je falilo ljubavi i pažnje u djetinjstvu pa sad to "nadoknađuju" sa par žena istovremeno. Ali prazninu koja im na kraju dana ipak ostane, nijedna ljubavnica ne može ispuniti. To je mnogo dublje.
Nažalost, spas nije u vođenju dvostrukih života.
Zato uzgojite kičmu i nemojte biti sebična gamad. Druga strana ima pravo znati s kim ima posla.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:00   #207
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
slazem se. mozda ljudi i shvate, al sami sebi to ne zele priznati. ko zna.
Tu je u pitanju ona brizna vrsta preljubnika. Gusta se za svoje dupe, ali cuva i obitelj. Koji je razlog nebitno.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:02   #208
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Nisu sve kao ti...sva sreća

Stoga im ne sudi po sebi 😉
Jelda???Jesi sad sretnija kad si to napisala???

I naravno da svatko piše iz svojeg iskustva...otuda i moj komentar.
Ludvet već jako dugo zna moje mišljenje o tome...ne prtljaj bezveze
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:05   #209
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Razumjela bih prevaru nakon 10,20 godina.
.
Ne razumijem ovo bas najbolje.

Recimo, ja i suprug smo od puberteta zajedno i jedno drugom smo prve ljubavi.
Bilo me uzasno strah na pocetku braka da ne pozeli jos nesto sa strane, ali bila sam nekako na cisto s tim u glavi i razmisljala da bih mu mogla oprostiti, jer bi imao izgovor da nista nije prosao. Cak sam se bila i pomirila s tim u glavi. Sada nakon 20 i vise godina zajednickog zivota, opet bih mu oprostila jer sada znam neke druge stvari koje u mladim godinama nisam razumjela i znala.
No bez obzira na to, mislim da bih mu tada oprostila jer bih mislila da je glup i neizivljen, a sada mislim da bi prevara sada, bila nepostivanje mene. Jer prevara onda i sada je ista, ali mislim da bi sada imala vecu tezinu.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:13   #210
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ali to znaci da ti je pomalo i svejedno za partnera.
Da nije, pretpostavljam da bi se osjecaj srama, straha, nelagode ili cega vec probio iznad zelje.
Osim ako se nije zalomilo. Ali nece se ni zalomit pet puta za redom.
Pa zakaj bi ti moralo biti svejedno? Imas s tom osobom nesto i ok ti je s njom ali isto tako ides po konferencijama i sluzbenim putevima gdje se vrlo dobro zna sto se radi i kako se provodi vrijeme. Strah i nelagodu osjetis samo prvi put, kasnije nemas tih "problema".
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:17   #211
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Razumjela bih prevaru nakon 10,20 godina.
Ali ljudi moji, ovo što se danas radi, to je van svake pameti.
Znači ljudi svjesno ulaze u brak vodeći dvostruke živote, bez da tu drugu stranu suoče s tim, a kad ona sazna: pa nije to ništa strašno.
To su teške iskompleksirane osobe kojima je falilo ljubavi i pažnje u djetinjstvu pa sad to "nadoknađuju" sa par žena istovremeno. Ali prazninu koja im na kraju dana ipak ostane, nijedna ljubavnica ne može ispuniti. To je mnogo dublje.
Nažalost, spas nije u vođenju dvostrukih života.
Zato uzgojite kičmu i nemojte biti sebična gamad. Druga strana ima pravo znati s kim ima posla.
Najbolji mi je ovaj dio s frizeraj psihologijom i prazninama i paznjom.
Vrlo cesto nema nikakve veze sa djetinjstvom nego se jednostavno prijebalo nesto drugo osim zakonitih.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:27   #212
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Najbolji mi je ovaj dio s frizeraj psihologijom i prazninama i paznjom.
Vrlo cesto nema nikakve veze sa djetinjstvom nego se jednostavno prijebalo nesto drugo osim zakonitih.
Dobro,ali zasto onda jednostavno ne pricati sa zenom/muzem o tome i dogovoriti otvoren brak? Ili rastavu-jer sve onda uglavnom ide ka tome-ako te uhvati.
Anyway, ima puno ocajnih primjera za koje znam. Prevara kao prevara mi nije toliko strasna, koliko samo nerazmisljanje i nepostovanje. Na zalost, znam zenu koja je varala u trudnoci(tad bez straha da ne "zakaci" ), kao i lika koji je odvezao zenu u porodiliste i u povratku pozvao drugu na "druzenje"
To su mi ipak bas onako ljudi bez obraza.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:28   #213
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa zakaj bi ti moralo biti svejedno? Imas s tom osobom nesto i ok ti je s njom ali isto tako ides po konferencijama i sluzbenim putevima gdje se vrlo dobro zna sto se radi i kako se provodi vrijeme. Strah i nelagodu osjetis samo prvi put, kasnije nemas tih "problema".
Jel primate vi djelatnike u vasoj firmi?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:42   #214
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
To su mi ipak bas onako ljudi bez obraza.
Malo je reci "bez obraza".
Tu je neka opaka poremećenost i i patologija u pitanju. To nisu samo emocionalno neinteligentni ljudi, ide puno dublje i opasnije od toga...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:43   #215
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Malo je reci "bez obraza".
Tu je neka opaka poremećenost i i patologija u pitanju. To nisu samo emocionalno neinteligentni ljudi, ide puno dublje i opasnije od toga...
Znam, meni je to vec psihopatija
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:50   #216
Zapravo je lako teoretizirat o nevjeri i preljubu sve dok ne hodas tim stazama, s ove ili one strane. Lako je osuditi, imati stav, misljenje, trkeljati....dal oprostiti ili ne, dal otici odmah ili sutra ili preksutra, dal se osvecivati ili biti "iznad toga", bla bla....
Realno, ljudi su u takvom neopisivom stanju uma i opcenito psihofizickom stanju kad su suočeni s preljubom da rade nevjerojatne stvari. Ljudi se gube u alkoholizmu, kocki, dižu ruku na sebe, dižu ruku na drugoga (nema dugo kako je onaj tip ispalio metke u suprugu koja ga je varala, bilo u medijima...), prestrašno...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:54   #217
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Zapravo je lako teoretizirat o nevjeri i preljubu sve dok ne hodas tim stazama, s ove ili one strane. Lako je osuditi, imati stav, misljenje, trkeljati....dal oprostiti ili ne, dal otici odmah ili sutra ili preksutra, dal se osvecivati ili biti "iznad toga", bla bla....
Realno, ljudi su u takvom neopisivom stanju uma i opcenito psihofizickom stanju kad su suočeni s preljubom da rade nevjerojatne stvari. Ljudi se gube u alkoholizmu, kocki, dižu ruku na sebe, dižu ruku na drugoga (nema dugo kako je onaj tip ispalio metke u suprugu koja ga je varala, bilo u medijima...), prestrašno...
Rade to ljudi i koji nemaju veze sa preljubom... ove stvari su samo izlika od suocavanja sa stvarnoscu. A nekad ove stvari i gurnu u preljubu. Sve je to vrzino kolo
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:57   #218
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Dobro,ali zasto onda jednostavno ne pricati sa zenom/muzem o tome i dogovoriti otvoren brak? Ili rastavu-jer sve onda uglavnom ide ka tome-ako te uhvati.
Anyway, ima puno ocajnih primjera za koje znam. Prevara kao prevara mi nije toliko strasna, koliko samo nerazmisljanje i nepostovanje. Na zalost, znam zenu koja je varala u trudnoci(tad bez straha da ne "zakaci" ), kao i lika koji je odvezao zenu u porodiliste i u povratku pozvao drugu na "druzenje"
To su mi ipak bas onako ljudi bez obraza.
Pa zato što su ljudi većinom užasno posesivni i smatraju onog drugog za svoje vlasništvo. A zakaj bi se rastavljao ako imaš želju povremeno poševiti nešto drugo osim zakonite? ONo, ok ti je u većini stvari ali eto ne možeš ni kavijar baš jesti svaki dan. Pa ja znam milijun slučajeva di su ljudi godinama bili u braku i jebavali se okolo. I muških i ženskih poznam popriličan broj.
I manite se više te frizeraj psihologije i osuđivanja drugih. Sumnjam da je itko od vas završio specijalističku za psihijatra da bi tako olako mogao davati dijagnoze kao što se ovdje radi.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 11:10   #219
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Rade to ljudi i koji nemaju veze sa preljubom... ove stvari su samo izlika od suocavanja sa stvarnoscu. A nekad ove stvari i gurnu u preljubu. Sve je to vrzino kolo
Rade, ali ovdje pricamo o preljubu i težini koju on nosi. Nekada i jako dugo nakon saznanja, prekida, razvoda...
A primjecujem, na mnogo slicnih forumskih tema, da puno ljudi pristupa tome onako...rekli bismo olako, iako nije najbolji izraz..."ja bih ga izbacila, nogom u dupe i vozi, vise se ne vidimo". Super, međutim to je tek trenutna reakcija, sto je s tobom poslije, gdje si i tko si i kako si nakon takvog brodoloma, ljudi ne pocnu cugat dva sata nakon saznanja o prevari nego mjesecima kasnije, pa i godinama.... Ne znaju se izvući toga jer ostavlja ogromne posljedice i ožiljke. Ne svi, naravno, ali mnogi. Teško je to. Mene ta borba tek čeka. Ne znam kako cu i sto cu sutra misliti o tome, znam kako mi je danas. Mozda mi za tjedan dana bude bolje. Mozda ne bude.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 11:19   #220
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa ne nužno. Ponekada ti se samo ševi nešto drugo osim zakonite/zakonitog.

Znam dečka jednog koji švrlja s nikakvim ženskama, za curu ima komada no ljubavnice mu budu 3 razreda ispod žene po seksipilu..ne želi se kao zaljubit u neku drugu jer voli ženu i super mu je s njom pa mu ove posluže samo pražnjenje.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.