Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2004., 16:10   #21
Quote:
Roko kaže:
e bogati a opce je poznato da je Split u biti na skandinavskom poluotoku prema tome hehehehoooo ti si skandinavac zajedno sa mnom.

ajde ne pravi se previse fin
Dala sam sebi malo truda i gledajuci iz zemljopisnog ugla Hrvatska nije na balkanskom poluotoku. Na balkanskom poluotoku su Grcka, Turska i Bugarska(najvjerojatnije sam i zaboravila koju drzavu).
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 16:30   #22
Jok! Samo Island je na Balkanu...
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 16:38   #23
Quote:
Greven kaže:
Ti si totalni idiot. Split JESTE na Balkanu i ti JESI Balkanac, mjestom rodjenja i prebivalista, a nevaspitani idiot karakternim crtama, neobrazovanoscu, ophodjenju, sto nema nikakve veze sa Balkanskim poluotokom i Dalmacijom. Tebi slicnih primitivnih neandertalaca ima i medju rodjenim, original Skandinavcima.

Garant imas nisko celo, jedno dva centimetra...


Osoba koja ima teskoce sa razumijevanjem procitanog ima disleksiju a ne autizam, neznalico.
dislekticar ne razumi procitano, a autist ne razumi nista jer je zatvoren u svom balkanu, sto je slucaj sa svim smrdljivim bosansko-ciganskim kretenima poput tebe.

Ti i svi balkanci mi mozete udrit jedno dudlanje, al' stani u red stoko.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 16:40   #24
Quote:
Greven kaže:
Jok! Samo Island je na Balkanu...
jel' imbecilu, a di su granice balkana.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 16:49   #25
http://www.britannica.com/eb/article...ry=balkans&ct=

ali sigurno je Encyclopedia Britannica jedna srbocetnicka organizacija kojoj je jedini cilj postojanja vratiti jugoslaviju i sjebati dignitet hrvaskih branitelja...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 17:09   #26
Quote:
kemik kaže:
http://www.britannica.com/eb/article...ry=balkans&ct=

ali sigurno je Encyclopedia Britannica jedna srbocetnicka organizacija kojoj je jedini cilj postojanja vratiti jugoslaviju i sjebati dignitet hrvaskih branitelja...
I nemos da se suzdrzis da ga jebes, moras me citat, cccccccc.

Nisi mogla pustit onoga idiota bosanskog da cacka.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 17:16   #27
Quote:
kemik kaže:
http://www.britannica.com/eb/article...ry=balkans&ct=

ali sigurno je Encyclopedia Britannica jedna srbocetnicka organizacija kojoj je jedini cilj postojanja vratiti jugoslaviju i sjebati dignitet hrvaskih branitelja...
Encyclopedia Britannica je falila. Balkanska brda su se na karti prvi put pojavila 1808, tada se vjerovalo da pocinju kod Crnoga Mora pa sve do Hrvatske. Kasnije se saznalo da Balkanski lanac pocinje kod Crnog Mora, ali da prestaje u istocnoj Srbiji.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 17:58   #28
Quote:
hehehoho kaže: ...da cacka...
Iskreno govorec, nije mi palo na pamet da trazim po netu. Nisam ti ja ucitelj, ako si uopste isao u skolu, a nisam ni' psihijatar da se opterecujem tvojim problemima.
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 18:05   #29
Quote:
Greven kaže:
Iskreno govorec, nije mi palo na pamet da trazim po netu. Nisam ti ja ucitelj, ako si uopste isao u skolu, a nisam ni' psihijatar da se opterecujem tvojim problemima a i problemima ostalih pacijenata.
mdaa ...al te opterecuje, samo se naslonite i dajte svojim rijecima pokusajte nam objasnit sto vas muci.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 12:08   #30
Ti si totalni idiot. Split JESTE na Balkanu i ti JESI Balkanac, mjestom rodjenja i prebivalista, a nevaspitani idiot karakternim crtama, neobrazovanoscu, ophodjenju, sto nema nikakve veze sa Balkanskim poluotokom i Dalmacijom. Tebi slicnih primitivnih neandertalaca ima i medju rodjenim, original Skandinavcima.

Garant imas nisko celo, jedno dva centimetra...


Takvi su obicno najgori, do prekjucer je srao po ulici, a danas je kozmopolit...obicna pokondirena tikva. Naucio se jedini u porodici sluziti internetom, pa mu je ego porasao i misli da su svi ovdje seljacine ko njegovi, te da se prema svima moze tako i odnositi...to je inace sama srz balkanizma...mozda mu se jednom mozak dovoljno razvije da to i sam shvati.
 
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 16:27   #31
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:Takvi su obicno najgori, do prekjucer je srao po ulici...
Mozda je bolje pustiti ga da isprazni frustracije ovdje nego da napada i gnjavi ljude na ulici. Neonacisti koji napadaju turiste i frustrirani gnjavatori koji im dosadjuju, su krajnje nepozeljna pojava svugdje a narocito u zemlji koja pretendira da postane turisticka destinacija. Los glas se daleko cuje.
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 18:28   #32
Quote:
Greven kaže:
Mozda je bolje pustiti ga da isprazni frustracije ovdje nego da napada i gnjavi ljude na ulici. Neonacisti koji napadaju turiste i frustrirani gnjavatori koji im dosadjuju, su krajnje nepozeljna pojava svugdje a narocito u zemlji koja pretendira da postane turisticka destinacija. Los glas se daleko cuje.

pa da , al' eto bar neke koristi, smradovi poput tebe, sad vise ne zive u barakama na 150 km udaljenosti , nego na 1.500 km.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 18:32   #33
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
Takvi su obicno najgori, do prekjucer je srao po ulici, a danas je kozmopolit...obicna pokondirena tikva. Naucio se jedini u porodici sluziti internetom, pa mu je ego porasao i misli da su svi ovdje seljacine ko njegovi, te da se prema svima moze tako i odnositi...to je inace sama srz balkanizma...mozda mu se jednom mozak dovoljno razvije da to i sam shvati. [/B]
Mama i tata su ti balkanci u doslovnom smislu te rijeci.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 18:49   #34
Stvar je u tome da Balkan uopce nije los, bas naprotiv, ali ljudi poput ovog hehheoheo ga cine predmetom sprdnje svih ostalih dijelova svijeta osim npr. J. Koreje jer njih vjerojatno nit ne uce da postoji ista osim Kine na sjeveru i J. K. na jugu....
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 20:13   #35
Quote:
morski_pljas kaže:
Stvar je u tome da Balkan uopce nije los, bas naprotiv, ali ljudi poput ovog hehheoheo ga cine predmetom sprdnje svih ostalih dijelova svijeta osim npr. J. Koreje jer njih vjerojatno nit ne uce da postoji ista osim Kine na sjeveru i J. K. na jugu....
pa da, i nepada im napamet da im je sj. koreja na sjeveru izmedju njih i kine,.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 21:13   #36
Da prdon (nije tipfeller) mislio sam na S. Koreju...
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 21:21   #37
Quote:
morski_pljas kaže:
Stvar je u tome da Balkan uopce nije los, bas naprotiv, ali ljudi poput ovog hehheoheo ga cine predmetom sprdnje svih ostalih dijelova svijeta osim npr. J. Koreje jer njih vjerojatno nit ne uce da postoji ista osim Kine na sjeveru i J. K. na jugu....
Balkan je zemljopisni pojam koji se cesto krivo koristi. Zemlje koje su na Balkanu se ne svrstaju na Balkan, a zemlje koje nisu se upravo svrstaje na Balkan.

Hrvatska je blizu Balkana, mnogo ljudi koji pojma nemaju ni o Hrvatskoj ni o Balkanu se uvazavaju druge uciti sto je Balkan i sto je Hrvatska. U tome je problem.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 21:26   #38
Quote:
Spot Perdita kaže:

Hrvatska je blizu Balkana, mnogo ljudi koji pojma nemaju ni o Hrvatskoj ni o Balkanu se uvazavaju druge uciti sto je Balkan i sto je Hrvatska. U tome je problem.
sorry tetka..al hrvatska je nažalost na balkanu...a tek rvacka....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 21:44   #39
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
sorry tetka..al hrvatska je nažalost na balkanu...a tek rvacka....

Gospodar, malo gore sam pojasnila zemljopisno lezanje Hrvatske, nije na balkanskom poluotoku. Ovo samo usput, jer, kao sto si mogao procitati, moj upis se nije radio o tome.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 21:46   #40
Quote:
Spot Perdita kaže:
Gospodar, malo gore sam pojasnila zemljopisno lezanje Hrvatske, nije na balkanskom poluotoku. Ovo samo usput, jer, kao sto si mogao procitati, moj upis se nije radio o tome.
ok, može pitanje?

je li BiH na balkanu?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.