Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2004., 21:54   #41
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
ok, može pitanje?

je li BiH na balkanu?
Balkanska brda se spustaju u istocnoj Srbiji, ne znam da li im je kraj u BiH ili vec u Srbiji.

Znam sto mislis ovim pitanjem, nego ukazujem na to kako neki ljudi inzistiraju da je Hrvatska na tom poluotoku. Nece cuti za drugo. Zar ne mislis da je to cudno?
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:08   #42
Quote:
Spot Perdita kaže:
Balkanska brda se spustaju u istocnoj Srbiji, ne znam da li im je kraj u BiH ili vec u Srbiji.

Znam sto mislis ovim pitanjem, nego ukazujem na to kako neki ljudi inzistiraju da je Hrvatska na tom poluotoku. Nece cuti za drugo. Zar ne mislis da je to cudno?
ha čuj, mene je to prije isto ljutilo, ali danas kad vidim kako se seljoberski ponašaju ljudi koji nas reprezentiraju....ne zamjeram strancima kad nas svrstavaju među balkance....a pod tim misle neuračunljive divljake ....to je ta bizantska krv u nama..na žalost....pogledaj hehehehaaahahaoa...pogledaj fil faggota...broadwaya...i slične...stočari.....i to je kompliment...


il ak hoćeš pogledaj "političare" i "ugledne osobe iz javnog života".....ljubo česić rojs i spajić se belje reporterima na izlasku iz sudnice...dubravka šuica truje pse za praznik sv. vlahe....đapić se neda iz državnog stana...thompson pjeva o klanju....cirkusant i nogometaš je doministar znanosti....bozanić zabranjuje kondome.....pa to je lakrdija od države.....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:10   #43
I jos si ti na slobodi da slika bude potpuna.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:13   #44
Quote:
hehehoho kaže:
I jos si ti na slobodi da slika bude potpuna.
dobro hehehehoohoho...jesmo onda zaključili konačno ...jel ivanišević srbin ili nije? meni se sve čini da je....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:16   #45
Ako mi dozvolite... U čemu bi bio problem da Ivanišević i je Srbin? Jel govorimo o istom? Onom tenisaču ogrnutom hrvatskom zastavom na pobjedničkom postolju? Koji je podržao Gotovinu?
Ili o onom ishlapjelom Račanovom ministru pravosuđa?
WhiteWhaleKiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:22   #46
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
dobro hehehehoohoho...jesmo onda zaključili konačno ...jel ivanišević srbin ili nije? meni se sve čini da je....




Ja mislim da je G. Ivanisevic (tenisac) , srbin al mu se to gadi (sto je i normalno), pa sebe gleda kao Hrvata.

BTW eh, hvala na uletu.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:28   #47
Quote:
hehehoho kaže: Ja mislim da je G. Ivanisevic (tenisac) , srbin al mu se to gadi (sto je i normalno), pa sebe gleda kao Hrvata.

BTW eh, hvala na uletu.
Popusio bi ti njemu, jel' da, pa nek' je Srbin, nema veze.
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:29   #48
Quote:
Greven kaže:
Popusio bi ti njemu, jel' da pa nek' je Srbin.
jel' ko ti i tvoji onima sto su te humano preselili na sjever?
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:32   #49
Nemoj se sad' izvlacit' na bajke vec priznaj da bi mu rado popusio da se mozes hvalit' kako si ga popusio cuvenom Ivanisevicu.
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:33   #50
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
ha čuj, mene je to prije isto ljutilo, ali danas kad vidim kako se seljoberski ponašaju ljudi koji nas reprezentiraju....ne zamjeram strancima kad nas svrstavaju među balkance....a pod tim misle neuračunljive divljake ....to je ta bizantska krv u nama..na žalost....pogledaj hehehehaaahahaoa...pogledaj fil faggota...broadwaya...i slične...stočari.....i to je kompliment...


il ak hoćeš pogledaj "političare" i "ugledne osobe iz javnog života".....ljubo česić rojs i spajić se belje reporterima na izlasku iz sudnice...dubravka šuica truje pse za praznik sv. vlahe....đapić se neda iz državnog stana...thompson pjeva o klanju....cirkusant i nogometaš je doministar znanosti....bozanić zabranjuje kondome.....pa to je lakrdija od države.....
Ah, ali ako netko stranca informira on ima da to prihvati To sto si gore naveo vazi i za druge zemlje, pa zapravo spada u europski model

Na forumu....neke stvari idu obostrano. Ne moze se pisati hvalospjeve petokraki i cuditi se kad netko ne ostane duzan.

Zadnje uređivanje Spot Perdita : 13.02.2004. at 23:30.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:36   #51
Quote:
Spot Perdita kaže:
Ah, ali ako netko stranca informira on ima da to prihvati To sto si gore naveo vazi i za druge zemlje, pa zapravo spada u europski model

Na forumu....neke stvari idu obostrano.

Ne moze se pisati hvalospjeve « i cudite se kad netko ne ostane duzan.
Ispravio sam ti text. I ti si moj ispravljala.

Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:40   #52
Quote:
Greven kaže:
Nemoj se sad' izvlacit' na bajke vec priznaj da bi mu rado popusio da se mozes hvalit' kako si ga popusio cuvenom Ivanisevicu.
ajde spavat, dat ce ti barba cuvar baraka litru brlje za kuci, da mu ga podojis.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 22:46   #53
Quote:
WhiteWhaleKiller kaže:
Ako mi dozvolite... U čemu bi bio problem da Ivanišević i je Srbin? Jel govorimo o istom? Onom tenisaču ogrnutom hrvatskom zastavom na pobjedničkom postolju? Koji je podržao Gotovinu?
Ili o onom ishlapjelom Račanovom ministru pravosuđa?

nema problema whitefatshit...nema problema... što se mene tiče....al mislim da će bata jovan blue broadway da protestvuje ...spominjao je nekakva polja...statute...od stoleća sedmog....ne znam...brije...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 23:09   #54
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
nema problema whitefatshit...nema problema... što se mene tiče....al mislim da će bata jovan blue broadway da protestvuje ...spominjao je nekakva polja...statute...od stoleća sedmog....ne znam...brije...
Eheheh, picko sugava...

To je Poljicka Republika i Poljicki Statut, stoko neobrazovana.

Samo ti nastavljaj prosipat mrznju na Hrvate s juga, a oni ce te uvijek jebati na ovom forumu pa i na drugima, shuuugo.

A uzrok tvojoj mrznji? Uzrok tvojim mnogobrojnim kompleksima? Uzrok tvojoj psihickoj bolesti???

Mora da ti je koji Hrvat s juga ili:

1)Jeba majku.

2)Picku razbio.

3)Jeba curu

A moze biti da je i 1,2,3...HAT TRICK!
BroadwayBlueshirt 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 23:37   #55
Quote:
BroadwayBlueshirt 68 kaže:

Samo ti nastavljaj prosipat mrznju na Hrvate s juga,
ja? pa ja sam se uvijek zauzimao za prava roma...kaj ti je?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 23:47   #56
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
ja? pa ja sam se uvijek zauzimao za prava roma...kaj ti je?
Bolje ti je da se zauzimas za nesto vrijedno u zivotu, i da prestanes lijeciti komplekse po internetu...

This isn't a free clinic, one day you're gonna pay what you owe.

A ja sam se uvijek zauzimao za prava pripadnicima marginalziranim i fringe grupama kojima ti ocito pripadas.

Dakle, po mome crnci imaju prava da ti razvaljuju supcinu, jer ti to volis, i izabrao si takav -lifestyle-, i to ti nitko ne smije zabranit.
BroadwayBlueshirt 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 23:53   #57
Quote:
BroadwayBlueshirt 68 kaže:
Bolje ti je da se zauzimas za nesto vrijedno u zivotu, i da prestanes lijeciti komplekse po internetu...

This isn't a free clinic, one day you're gonna pay what you owe.

A ja sam se uvijek zauzimao za prava pripadnicima marginalziranim i fringe grupama kojima ti ocito pripadas.

Dakle, po mome crnci imaju prava da ti razvaljuju supcinu, jer ti to volis, i izabrao si takav -lifestyle-, i to ti nitko ne smije zabranit.

čovjek može sat naštimati po tebi...točno prije dvanaest jovan broadway blueshirt izlazi iz svog štakorečeg ćumeza....logira se na net...i serucka...

e.. a di ti je juan lopez? prekinuli ste? sad te guzi 50 cent-look-a-like?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 23:59   #58
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
čovjek može sat naštimati po tebi...točno prije dvanaest jovan broadway blueshirt izlazi iz svog štakorečeg ćumeza....logira se na net...i serucka...

e.. a di ti je juan lopez? prekinuli ste? sad te guzi 50 cent-look-a-like?
Mora da se tvoj dedo zvao Jovan prije nego sto je stigao u Zagreb, tj, prije nego sto se poIvanio. Vidim da ga rado spominjes.

Reka sam ti, Jennifer, ne Juan, nego Jennifer. Pa, bolesnice, ne primamo ga svi u supak ako ti jesi.

A, nu, nije ti bilo dosta Dikembe-a i Rodmana, sad bi i half-dollar te ge guzi!

Izdrzi, pudlice, reka je Rodman da ce opet u ZG.
BroadwayBlueshirt 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 00:12   #59
Quote:
BroadwayBlueshirt 68 kaže:
Mora da se tvoj dedo zvao Jovan prije nego sto je stigao u Zagreb, tj, prije nego sto se poIvanio. Vidim da ga rado spominjes.
kaže se dida ili deda..čobane

Quote:
Reka sam ti, Jennifer, ne Juan, nego Jennifer. Pa, bolesnice, ne primamo ga svi u supak ako ti jesi.
juan i jovan...sutra je valentinovo

kaj će ti juan kupiti? aha...vodi te na večeru i ples....u gay joint...."flaming fag"


wow!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 00:14   #60
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
kaže se dida ili deda..čobane



juan i jovan...sutra je valentinovo

kaj će ti juan kupiti? aha...vodi te na večeru i ples....u gay joint...."flaming fag"


wow!
Kod mene je Dida, a kod tebe deda, zato sam i napisa, cobane.
BroadwayBlueshirt 68 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.