Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2009., 16:10   #81
Auuuh! Znaci nigdje mira...kako se mogu podloziti vec izgorjeli ugarci?
jednom sam se vec opekla, ali sada bi mi trebalo nesto ozbiljnije...
Znaci samo veliko spremanje???
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 20:22   #82
Quote:
ornit kaže: Pogledaj post
Osim sto odnosi smece, moze li Pluton i donijeti sto novo, neku novu vezu naprimjer?
Može, narafski. Ako si za nju spremna . Ne verujem u te priče o fatalnim ljubavima i vezama punim ljubomore. Ako ti osnovna kombinacija nije sklona ljubomori, onda će to jednostavno biti veza sasvim u simbolici Plutona - nepregledna dubina emocija . A i ako jesi sklona fatalnim vezama, spremi se za novu lekciju. Radujte se Plutonu, lakše će se disati posle njegove čistke .

Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Mjesec u ovnu + Saturn u prvoj + Mars u Jarcu + Asc.Bik = "prava riba"
koja smatra i vise nego pozeljnim svak kirurski zahvat odstranjivanja mrtvih tkiva
od strane dr Plutona.
Tebi mora da je uvek žurka u glavi Ontopic: za Ribe je naročito dobro Plutonovo pročišćujuće dejstvo, pošto su sklone prikupljanju tuđih otpadaka.
__________________
Ko čeka, taj jednom mora i da dočeka. :)
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 00:52   #83
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
Može, narafski. Ako si za nju spremna . Ne verujem u te priče o fatalnim ljubavima i vezama punim ljubomore. Ako ti osnovna kombinacija nije sklona ljubomori, onda će to jednostavno biti veza sasvim u simbolici Plutona - nepregledna dubina emocija . A i ako jesi sklona fatalnim vezama, spremi se za novu lekciju. Radujte se Plutonu, lakše će se disati posle njegove čistke .

Tebi mora da je uvek žurka u glavi Ontopic: za Ribe je naročito dobro Plutonovo pročišćujuće dejstvo, pošto su sklone prikupljanju tuđih otpadaka.
Moj natalni Pluton mi je u 4. kuci, pa se malo bojim, sada ulzeci u 7 kuci radit ce kvadrat, znaci li to da ce mi umrijeti majka ili netko od uze obitelji?
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 19:47   #84
Mislim da ti to niko ne može reći sa sigurnošću (osim ako nije vidovit). Nemoj tako fatalno () shvatati Plutona, čak je najverovatnije da ga nećeš osetiti, nemoj se traumirati tako unapred i bez razloga. Verovatno je vreme da se oslobodiš starih trauma i loših iskustava .
__________________
Ko čeka, taj jednom mora i da dočeka. :)
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 23:02   #85
Ma ja cekam tog Plutona u 7. kucu kao suzanj oslobodjenje, samo to nebi htjela platiti zivotom majke.
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 12:23   #86
Quote:
ornit kaže: Pogledaj post
Moj natalni Pluton mi je u 4. kuci, pa se malo bojim, sada ulzeci u 7 kuci radit ce kvadrat, znaci li to da ce mi umrijeti majka ili netko od uze obitelji?
Nabrajanjem pozicija u karti, bez da se pogleda kompletna karta, nemožeš dobiti neki suvisli odgovor... to ti je isto kao da me dovedeš u hodnik u tvom stanu, pokažeš mi vrata od kuhinje , dnevnog boravka i neznam spavaće sobe i pitaš me da ti opišem kako oni izgledaju...a sve na osnovu hodnika i vrata..
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 13:21   #87
Dragi sasa,
Moja natalna karta se nalazi negde na posljednjim stranicama podforuma "Pitanja II natalna karta"...
ne znam kako da ti je prenesem ovamo ne baratam bas tako dobro racunalom...
lijep pozdrav
ornit

@Sasa!

http://i44.tinypic.com/dd0t2o.gif


izgleda da mi je ipak uspjelo-1

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 22.02.2009. at 13:26.
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 14:31   #88
Nema razloga za zabrinutost... Pl podosta vremena neće raditi nikakav aspekt s natalnim planetama

Zadnje vrijeme osjećaš pritisak na ličnost... što je s poslom? jel radiš? i što je s ocem? vidi se kao neprisutan u odgoju osobe?
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 15:33   #89
Nemam oca, umro je kada sam bila 5 godina...
a do svoje 18 godine nisam ni znala da mi je on otac...
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 16:58   #90
Žao mi je.. izvini na slobodnom pitanju... samo sam htio provjeriti neke očite stvari...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 17:23   #91
Pritisak na licnost???
Od silnih pritisaka ne mogu da razlucim koja je ustvari na licnost?

Mislila sam da te moja natalna karta zaintrigirala te sam ti ju stavila na topicu...
neka si me pitao, odgovarujuci na slicna pitanja i sama razmisljam o svom zivotu a i
pronalazim pkoji odgovor za put ka izlazu...
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 19:49   #92
Pa pitala si za Pl ... i to sam ti i odgovorio da nemaš razloga za zabrinutost... ostalo sam onako uzgred rekao , jer je ovo tema o Pl , tako da se u stvari skreće s teme ....

Zadnjih otprilike , godinu i pol do dvije osjećaš pritisak i ujedno stresno razdoblje koje je, uglavnom, iza tebe, a vezano je uz tranzit Pl ...

Najbitnije u ovom razdoblju je posao, no kao što rekoh izlazi iz teme, isto kao i pitanje "blokade" vlastite ličnosti, odnosno traženje same sebe....
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 22:46   #93
izgleda da se stvarno ne treba bojati plutonovih tranzita.
evo meni prelazi preko ac-a,i radi kvadrat na natalnu veneru,merkur i mars u vagi,bilo me je užasno strah toga,ali ništa se hvala bogu nije desilo.
jedino što sam intenzivno počela trenirati u teretani,to je vjerovatno zbog ovoga kvadrata na mars.
samo da ovako ostane.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 23:07   #94
što se dešava kad mi pluton prelazi veneru u 10. kući, a venera mi je ujedno i vladarica 6. i 7. kuće
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 00:32   #95
Quote:
cici mici kaže: Pogledaj post
što se dešava kad mi pluton prelazi veneru u 10. kući, a venera mi je ujedno i vladarica 6. i 7. kuće
trebale bi ti se dogoditi neke promjene u ljubavnom životu.
evo meni je plutonov kvadrat na veneru donio povećani broj udvarača
doduše ne znam je li to baš zbog tog kvadrata ili zbog trigona tranzitnog jupitera na nat.veneru,merkur,mars i jupiter.
pa jesi primjetio neke promjene u vezi ljubavi?
ja se samo nadam da se neću zaljubiti.

inače mom bratu tranzitni pluton radi kvadrat na nat.sunce,i ušao je u novu vezu,uskoro će diplomirati,dobio novi posao,život mu se mijenja iz temelja.
doduše i tranzitni jupiter mu radi trigon na sunce u vagi.
ali njemu je pluton natalno istaknut,nalazi se točno na ac-u,pa zbog toga vjerovatno doživljava tolike promjene u životu.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 01:59   #96
krivo sam napisao gore, venera je u 9. kući.

u životu nemam apsolutno nikakvih promjena. doduše, nisam ni imao bogzna što što bi se mijenjalo. sve mi se vrti oko posla. koji mi je sad postao ozbiljno neizazovan. prije 2 godine, kad je pluton bio 3 ili 4 stupnja prije moje venere, završio sam faks (a venera mi je taman u 9. polju) i odmah počeo raditi. u struci. a unazad nekoliko mjeseci posvetio učenju jednog drugog područja što se tiče posla, nevezano za ovo što sad radim. mars u 6. polju u djevici mi je vladar horoskopa, pa vjerojatno time mogu opravdati što sam radoholičar i da me posao i učenje toliko zanimaju.

što se tiče ljubavi, tu je stagnacija. ali kao i oduvijek i ne očekujem nikakve promjene na tom planu.

možda bolje da stavim kartu, više će reći možda ... kakve to promjene meni pluton može donijeti ... http://img207.imageshack.us/my.php?image=012345v.jpg

Zadnje uređivanje cici mici : 23.02.2009. at 02:26.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 09:42   #97
Question

Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
... i što je s ocem? vidi se kao neprisutan u odgoju osobe?
Kako to vidis??? Molim te objasni.
__________________
in my secret life
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 10:39   #98
Ne So aspekt... može varirati od potpuno nepoznatog oca pa preko neprisutnog, nalik na pomorca ili radi negdje dalje, pa do oca koji je cijelo vrijeme u obitelji ali ne učestvuje u odgoju ličnosti djeteta... dakle neprisutan u odgoju djeteta iz bilo kojeg razloga, kojih može biti milion...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 11:48   #99
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Ne So aspekt... može varirati od potpuno nepoznatog oca pa preko neprisutnog, nalik na pomorca ili radi negdje dalje, pa do oca koji je cijelo vrijeme u obitelji ali ne učestvuje u odgoju ličnosti djeteta... dakle neprisutan u odgoju djeteta iz bilo kojeg razloga, kojih može biti milion...
Dakle, bilo koji aspekt So-Ne ili samo ovi "tezi" aspekti?

A kako se vidi odsustvo majke?
__________________
in my secret life
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 13:25   #100
Naravno "teži"...

Za majku pitaš? pojma nemam... puno rjeđe je izostanak majke... trebalo bi istražiti na onim horoskopima gdje su djeca ostala bez majke...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.