Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2004., 15:59   #1
Talking Drugovi Und Drugarice,

a kaj da vam kažem?

Obveselisteli ste me i danas.


Fratri obučeni u ustaške uniforme i s puškomitraljezima u višednevnim borbama s partizanima, urote protiv Jakovljevića istarskog Oca Domovine, novinar bivši narkoman a Dežulović novinar godine, Hrvatska presječena na tri dijela i 40% pod okupacijom dovoljno moćna da izvrši agresiju na susjednu državu, popovi koji su za vrijeme Jugoslavije vozili mercedese....

Fićo - Reuters.

Danke.



Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:02   #2
Vidi ti Pallasa što ima brz prst. Da probaš kod Tarika?
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:05   #3
E Vuco, daj mi reci, kakve veze Jasenovac ima s ustašama?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:07   #4
Nemre walter bez ustaša.


Walter, koliko je 1+2?
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:07   #5
Quote:
walter kaže:
E Vuco, daj mi reci, kakve veze Jasenovac ima s ustašama?
Pa nema nikakve, evo ja sam se skoro spreman okladiti da u Jasenovcu nema nijednog ustaše.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:08   #6
Re: Drugovi Und Drugarice,

Quote:
Vuco kaže:
a kaj da vam kažem?

Obveselisteli ste me i danas.


Fratri obučeni u ustaške uniforme i s puškomitraljezima u višednevnim borbama s partizanima, urote protiv Jakovljevića istarskog Oca Domovine, novinar bivši narkoman a Dežulović novinar godine, Hrvatska presječena na tri dijela i 40% pod okupacijom dovoljno moćna da izvrši agresiju na susjednu državu, popovi koji su za vrijeme Jugoslavije vozili mercedese....

Fićo - Reuters.

Danke.



Nemoj se cuditi Vuco, jer njihovi kadrovi su ili drogirani ili retardirani, pa nisu u stanju donositi adekvatne sudovo, nego onako od oka, kao i uvjek do sada.

Od oka "per dekret" dokinuti religiju, vjernike potjerati na farme i rudokope, kako bi ih "klasno" osvijestili i konacno osvjestene zakopali u zemlju. Izgladniti ostatak, a sto prezivi glad nece komunisticku psihicku torturu. Ako se i to prezivilo onda raseljavanje! Vrlo smisljena politika, posebno klasno svrsishodna!

Nikakvo cudo, da ovi vampiri opet zele krv!
Postali su smrtno anemicni.
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:12   #7
Quote:
Vuco kaže:
Vidi ti Pallasa što ima brz prst. Da probaš kod Tarika?
Ha, cuj... Mi Hrvati smo oduvijek bili trigger happy.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:19   #8
Re: Re: Drugovi Und Drugarice,

Quote:
Secundus kaže:
Nemoj se cuditi Vuco, jer njihovi kadrovi su ili drogirani ili retardirani, pa nisu u stanju donositi adekvatne sudovo, nego onako od oka, kao i uvjek do sada.

Od oka "per dekret" dokinuti religiju, vjernike potjerati na farme i rudokope, kako bi ih "klasno" osvijestili i konacno osvjestene zakopali u zemlju. Izgladniti ostatak, a sto prezivi glad nece komunisticku psihicku torturu. Ako se i to prezivilo onda raseljavanje! Vrlo smisljena politika, posebno klasno svrsishodna!

Nikakvo cudo, da ovi vampiri opet zele krv!
Postali su smrtno anemicni.
S.
Ma, ne čudim se ja. Odavno mi je jasno da se kod naših levičara radi ili o drogerašima ili retardima.... samo ne znam bili im se smijao ili ih žalio.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:19   #9
Re: Re: Drugovi Und Drugarice,

Quote:
Secundus kaže:
Od oka "per dekret" dokinuti religiju, vjernike potjerati na farme i rudokope, kako bi ih "klasno" osvijestili i konacno osvjestene zakopali u zemlju. Izgladniti ostatak, a sto prezivi glad nece komunisticku psihicku torturu. Ako se i to prezivilo onda raseljavanje! Vrlo smisljena politika, posebno klasno svrsishodna!
E da, samo što u programu KPJ/SKJ nije nikad bilo borbenog ateizma. Pa je ovo tvoje laprdanje po principu "lupaš da se lupa"!
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:21   #10
Quote:
Pallas kaže:
Ha, cuj... Mi Hrvati smo oduvijek bili trigger happy.
Dragi moderatore qurac-palac,

zamolio bih te da na ovom mom topicu ne upotrebljavaš nacionalističko-šovinističe fraze tipa "Mi Hrvati".

Hvala.

Pozdrav

W.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 16:22   #11
Quote:
Pallas kaže:
Ha, cuj... Mi Hrvati smo oduvijek bili trigger happy.
Pallas izvadio metlu iz guzice.

I još počeo protiv Hrvata?!

Bolja vremena dolaze, vidim ja.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 20:01   #12
Re: Re: Re: Drugovi Und Drugarice,

Quote:
Vuco kaže:
Ma, ne čudim se ja. Odavno mi je jasno da se kod naših levičara radi ili o drogerašima ili retardima.... samo ne znam bili im se smijao ili ih žalio.
zalio...zalio...njihovo vrijeme je proslo...
iva1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 00:37   #13
Re: Re: Re: Re: Drugovi Und Drugarice,

Quote:
iva1 kaže:
zalio...zalio...njihovo vrijeme je proslo...
Sad mi i' baš ža'.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 10:53   #14
Quote:
Vuco kaže:
Dragi moderatore qurac-palac,

zamolio bih te da na ovom mom topicu ne upotrebljavaš nacionalističko-šovinističe fraze tipa "Mi Hrvati".

Hvala.
Pozdrav

W.
Dragi diskutante Vuco,
koji se iz razloga od mene skrivenih potpisujes kraticom "W".

Topic jest tvoj, ali podforum je moj! Stoga, rabim izraze koje hocu i kad hocu.

Nadalje, izraz "mi Hrvati" nije nacional-sovinisticki, ma sto god ti mislio o tome. Ako te pojmovi "Hrvat", "Hrvatska", "Dr. Franjo Tudjman - Predsjednik Hrvata", "katolik", "Crkva" i tome slicno smetaju, a ti lijepo potrazi drugi forum. Serbijan Kafe, mozda?

Hvala tebi,

q-p.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 11:02   #15
Tako jeeeeeee

Vucu na Serbian Cafe, dosta je nama ovih šta pljuju po svemu što je hrvatsko
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 11:40   #16
Quote:
Feniks kaže:
Pa nema nikakve, evo ja sam se skoro spreman okladiti da u Jasenovcu nema nijednog ustaše.
mozda ima pokoji... onako...dobro ukopan...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 13:17   #17
Quote:
Pallas kaže:
Dragi diskutante Vuco,
koji se iz razloga od mene skrivenih potpisujes kraticom "W".

Topic jest tvoj, ali podforum je moj! Stoga, rabim izraze koje hocu i kad hocu.

Nadalje, izraz "mi Hrvati" nije nacional-sovinisticki, ma sto god ti mislio o tome. Ako te pojmovi "Hrvat", "Hrvatska", "Dr. Franjo Tudjman - Predsjednik Hrvata", "katolik", "Crkva" i tome slicno smetaju, a ti lijepo potrazi drugi forum. Serbijan Kafe, mozda?

Hvala tebi,

q-p.
Draga moderatorice Pallas,

"Mi Hrvati" je itekako nacional-šovinistički izraz, a takve izraze u Europi se zadnji put koristilo prije 50 godina, kada je Adolf Hitler svoje govore počimao sa: "Wir Deutsche..."

Iz toga vidiš koliko si zaostao. Srećom kod tebe se radi o pojedincima, no upravo ti pojedinci koče Hrvatsku na njenom putu u civiliziranu Europu. S takvim stajalištima, uz to začinjem frazama tipa "Franjo Tuđman - prvi hrvatski predsjednik", "katolici" i "Crkva" Hrvatska će još dugo ostati u balkanskom blatu. Tebi i takvima kao što si ti tamo i je mjesto, ali ne i većini onih Hrvata, koji se ne osjećaju Hrvatima, niti su katolici, a niti idu u Crkvu.

Možeš ti mene tjerati s foruma koliko hoćeš, ali ja neću prestati u promiđžbi europske ideje, kojoj je i jedan Serbian Cafe puno bliže od ovog neonacističkog foruma, s neoustaškim moderatorom.

Lijep pozdrav i vidimo se u Europi!

W. (za zaostale Balkančine: W. = Wutzo, europski za Vuco)
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 13:18   #18
Quote:
Whatever kaže:
Tako jeeeeeee

Vucu na Serbian Cafe, dosta je nama ovih šta pljuju po svemu što je hrvatsko
Pajdo, hrvatsko nije ustaško. Osim za takve kao što si ti.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 13:44   #19
Quote:
Vuco kaže:
Pajdo, hrvatsko nije ustaško. Osim za takve kao što si ti.
E je mi se našo lik koji će mi objašnjavat šta je hrvatsko. Ja to svaki dan vidim. U Hrvatskoj, naime

I my country. Ne bi je dao za brdo karamela I živim u njoj
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 14:01   #20
Talking

Quote:
Whatever kaže:
E je mi se našo lik koji će mi objašnjavat šta je hrvatsko. Ja to svaki dan vidim. U Hrvatskoj, naime

I my country. Ne bi je dao za brdo karamela I živim u njoj
Imaš se čemu ponositi. Živiš u državi koja je izvršila najgore etničko čišćenje u novijoj povijesti, država koja je protrala preko 250.000 svojih stanovnika. Živiš u gradu u kojem je ostalo, koliko no, svega 9 Srba! Država koja je izvršila agresiju na susjednu državu, samo zato što je tadašnji predsjednik izabran od naroda da bi hrvatsku granicu pomaknuo za par brdina barem do Širokog.

Živiš u državi u kojoj Thompson pjeva ustaške pjesme, a Crkva pravi zakone i zabranjuje rad kafićima nedjeljom.

Živiš u državi u kojoj je nestašica karamela, pa ponekad trkneš do Wien-a, vraćajući se ljubomoran i bijesan u svoju balkansku krčmu.

Ukratko, živiš u državi u kojoj je HDZ-ovac predsjednik, HDZ-ovac premijer, a vlada HDZ u koaliciji sa srpskim nacionalistima.

Dobro je rečeno.... čega se pametan stidi, budala se ponosi.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.