Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2004., 16:19   #81
Toliko je pitanja, a samo jedan odgovor - Drug Tito!
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 16:21   #82
Master bejts, tek sam jučer vidio da si ti zapravo Phil Lynott... Zašto deder ne pišeš pod tim nickom?
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 16:24   #83
Ja sam otudjen od svog nicka i od sredstava za proizvodnju.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 16:26   #84
Quote:
obelix kaže:
Ajde sad ti meni reci, koju je svrhu imao tvoj upis ili šala da bi ga bacio u savu s maljem? Moliiim te, objasni mi to. Kakav smisao ima taj tvoj grandiozni konstrukt na jednoj ozbiljnoj diskusiji?
Tako je. Ja se isto slazem da je ova konstrukcija besmislena. Naime, sto bi ga lupo maljem u glavu kad ce ga bacit u Savu??
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 16:34   #85
A vidi koliko sam ja kao cijeli lik besmislen; umjesto da se ovdje zajebavam s vama, mogao sam napokona banati ili pobrisati i ništa ne pitati, a ovako pitam vas što mislite, a opet ću napraviti po svome? Pa jesam li ja doktore, uopće normalan?
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 16:36   #86
strpi se obelikse, sad cu ja to...

Quote:
Master Bejts kaže:
Tako je. Ja se isto slazem da je ova konstrukcija besmislena. Naime, sto bi ga lupo maljem u glavu kad ce ga bacit u Savu??
To je njihova konstrukcija, ja sam gore objasnio da ga ne bi udarao zato sto je vec udaren.
A nisam lud da ga JA bacam u Savu!
Kud bi ja okom on bi skokom
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 16:52   #87
Eto sta su komunjare. Ja cu vas pitati sto vi mislite, a ako vi ne mislite onako kako ja mislim onda ce bit maljem u glavu ili cenzure u boljem slucaju.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 16:54   #88
Trebalo ti je ravno dvadeset minuta da to shvatiš!
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 17:02   #89
Ne, samo sam cekao pogodnu priliku da to priopcim. Nesto kao touché.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 17:13   #90
Bogami, vremena hranjenja riba u Savi su prosla, izgleda je doslo vrijeme da se podjubre neka polja

Cekamo druga Dimnjacara
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 17:18   #91
napokon - reprezentativni djelatnik MUP-a

Quote:
napokon kaže:
svasta ti nadrobi... pravi drug iz komiteta. profi lazov.
kako ti samo nije neugodno toliko skicit!? ko da sam te rekao baciti piranama, jebote! ja te bacao, sigurno, ne bi!
'ko tebi prijeti, brankice?
napisao sam točno tvoje riječi, post je još uvijek tamo, uostalom dao sam link pa svi mogu pročitati. toliko o lažovima. ti stvarno misliš da su diskutanti ratni zarobljenici ili civili nepoćudne nacionalnosti pa da ih ti možeš maltretirati kao što to vjerojatno činiš u stvarnom životu?....ts,ts...prevario si se.

Quote:

kad bi ti netko htio nesto napraviti, pojeo bi te mrak bez ikakve pompe.
a ti to kao drug policajac znaš? već si to negdje vidio? sudjelovao možda? fine ljude imamo u MUP-u...svaka čast

Quote:
i ovo je logicno, nije prijetnja... samo sto si priglup da bi to shvatio.
naravno da je prijetnja. zapakirana. testiraš moderatore. samo daj...

Quote:

s ovim sam samo usporedio tvoju glupost.
a ti bi, svinjo razmazena, labodove hranila!? E pa nema, jebiga!
ma ne buncaj, glupaco!
druže policajac.. kaj se događa? ženu i djecu ste stukli danas, alkohol je pocugan...a vi još imate neispucane agresije...ma nemate frke...sutra je novi dan na radnom mjestu....moći ćete nekog maltretirat...možda neke gayove, možda rome, azilante kao ponestane srba...? malo se strpite...druže policajac. e fakat taj MUP je postao još veće leglo vucibatina neg kaj je bio...

SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 17:50   #92
roko kiks esis!
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 17:57   #93
Quote:
obelix kaže:
Ajde sad ti meni reci, koju je svrhu imao tvoj upis ili šala da bi ga bacio u savu s maljem? Moliiim te, objasni mi to. Kakav smisao ima taj tvoj grandiozni konstrukt na jednoj ozbiljnoj diskusiji?
To je tvoj konstrukt, na osnovi isto takvog konstrukta by revolution, a sad, evo i Brankice.
A to sto je "grandiozan" zahvali grande alapaci koja je pocela dizati frku bez ikakvog razloga.
E, sad ,sto si se ti odmah uhvatio u kolo... valjda kako bi ostavio utisak na nju, a malo i skreneuo paznju na sebe.
No, ja stim ne bih trebao imati nista.
Otkud ti samo to "bacanje u savu s maljem"!?
Taj malj bi bila necioja privatna svojina, mozda cak moja... Da je
tvoja, jel' bi je ti bacio?
Mislim da ne bi.
Quote:
Ma ne bi ti apsolutno ništa rekao da si to napisao ovdje, ali zašto gore? Zašto? ZAAAAŠTOOO? Kako si ti time pridonio diskusiji i kvaliteti foruma? Ma daj mi samo to objasni? Kako da diskusija ne ode u kvasinu ako ja dopuštam svakome kako im padne napamet da pišu gluposti potpuno nevezane za diskusiju nego samo za osobu?
Ne kenjaj sad o kvaliteti foruma zbog te dvije recenice. Mogao bi umjesto toga vidjeti koliko npr. Brankicini upisi, u cjelini, doprinose kvaliteti foruma?
Moj post nije bio samo te dvije recenice, to je bio tek usputni odgovor na Brankin post, a s tim u kontekstu ima veze s temom.
I reci mi, molim te, kakve veze s temama imaju moderatorska upozorenja? Time sami rusite topic... ljudi izgube interes javljti se kad vide da ste djeca u glavama.
Quote:

Jeli se ti dobro osjećaš kad diskusija izgubi smisao? Zašto ti dolaziš na forum? Čemu tebi forum služi?
A jel' se ti dobro osjecas kad se ovako preseravas?
Quote:

I što bi ti napravio na mojem mjestu kad te dvoje ljudi upozori da je ta izjava van konteksta teme i može se protumačiti najmanje kao neukusna? Ajde mi molim te reci, točno što bi ti napravio, pa ću ja drugi put tako postupiti.
Ot6isao bih vidjeti o cemu oni to (Dvoje ljudi!? Kojih? I kada? Jel' jedno onda , a jedno danas?) pa kad bi vidio da prave od buhe slona, zamolio ih, kulturno, da ne pizde bez veze.
Ne bih se sigurno ponasao bahato, u stilu "sad cemo mi to sredit, koji je taj".
Prije si odredio kaznu pa onda konstruirao optuznicu na osnovu podataka koje si prikupio od "Save", a to nije u redu. Koliko god vam Haag bio drag.
Posto si predlozio, ocekujem da to imas na umu ubuduce i napravis kako bih ja to kod slicnih pizdarija.

Vas "konstrukt" je izvan konteksta, moj post nije; i taj "konstrukt" mozete tumaciti onako kako ste htjeli protumaciti moje rijeci.
Stavio sam tocku na kraju i tu je trebao biti kraj. Sve ostalo je vas konstrukt.

BTW; Hoces li svaku recenicu u postovima pipati i ocjenjivati jel' u kontekstu teme?
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 18:08   #94
Neću naravno, ali vrijeđanja nisu u kontekstu bilo koje teme.

Uostalom, jesi li se kad probao staviti u kožu moderatora foruma kakav je Politika? Misliš da bi se prestali vrijeđati i da bi postali kulturniji kad bih vas ja na temi samo zamolio za isto? Kud sreće kad bi tako bilo, ali nijedna strana ne želi odstupiti od svoje želje, a onda se mod naže u nezahvalnoj situaciji.

Da sam ignorirao brankeca i revolution, onda bi se oni bunili. Tebe sam samo upozorio (čak ti nisam brisao ništa), pa se onda ti buniš. Buniš se čak zato što ti nije pasao ton kojim sam ti se obratio. Pa ne misliš valjda da ću ja svih vas moliti ko bogove da se ponašate kulturno? Hoću ako imam povratnu informaciju, ali ovako...
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 18:27   #95
Quote:
obelix kaže:
Neću naravno, ali vrijeđanja nisu u kontekstu bilo koje teme.

Uostalom, jesi li se kad probao staviti u kožu moderatora foruma kakav je Politika? Misliš da bi se prestali vrijeđati i da bi postali kulturniji kad bih vas ja na temi samo zamolio za isto? Kud sreće kad bi tako bilo, ali nijedna strana ne želi odstupiti od svoje želje, a onda se mod naže u nezahvalnoj situaciji.

Da sam ignorirao brankeca i revolution, onda bi se oni bunili. Tebe sam samo upozorio (čak ti nisam brisao ništa), pa se onda ti buniš. Buniš se čak zato što ti nije pasao ton kojim sam ti se obratio. Pa ne misliš valjda da ću ja svih vas moliti ko bogove da se ponašate kulturno? Hoću ako imam povratnu informaciju, ali ovako...
Obelikse, koliko se ja sjecam, desnicari su u zadnje tri i pol godine NON STOP preotestirali da im j emoderiranje foruma previse lijevo, da se njih kinjim omalovazava, zakida...ta je bratija uvijek ugrozena. Isto kao i u relanom svijetu

Ja mislim da je to kod njih nasljedna pojava
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 18:32   #96
Quote:
OrangeC2 kaže:
Obelikse, koliko se ja sjecam, desnicari su u zadnje tri i pol godine NON STOP preotestirali da im j emoderiranje foruma previse lijevo, da se njih kinjim omalovazava, zakida...ta je bratija uvijek ugrozena. Isto kao i u relanom svijetu

Ja mislim da je to kod njih nasljedna pojava
Ne smijem se složiti s tobom jer će me optužiti za nepristranost.
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 18:33   #97
Quote:
OrangeC2 kaže:
Obelikse, koliko se ja sjecam, desnicari su u zadnje tri i pol godine NON STOP preotestirali da im j emoderiranje foruma previse lijevo, da se njih kinjim omalovazava, zakida...ta je bratija uvijek ugrozena. Isto kao i u relanom svijetu

Ja mislim da je to kod njih nasljedna pojava
da, ali desničari su izvrsno organizirani i ovdje i u RL pa zato svojom organiziranom galamom mogu od svake neistine napraviti istinu .. razlog tome je i neorganiziranost ljevice kako ovdje tako i u RL .. da si ti moj orandžino desničar nikada ne bi dobio onakav ban kakav si zadnji put dobio .. moderatori vas razbucaše ko govna jer se samo smješkate i solirate .. kakvo kurčevo lijevo moderiranje, pa ovdje se toliko podilazi desničarima da bi i Mladenu Schwartzu bilo neugodno

obelixe, banaj sve odreda .. tko pisne paf mjesec dana na hlađenje, pusti priče..
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 18:42   #98
Quote:
Jesus Quintana kaže:
da, ali desničari su izvrsno organizirani i ovdje i u RL pa zato svojom organiziranom galamom mogu od svake neistine napraviti istinu .. razlog tome je i neorganiziranost ljevice kako ovdje tako i u RL .. da si ti moj orandžino desničar nikada ne bi dobio onakav ban kakav si zadnji put dobio .. moderatori vas razbucaše ko govna jer se samo smješkate i solirate .. kakvo kurčevo lijevo moderiranje, pa ovdje se toliko podilazi desničarima da bi i Mladenu Schwartzu bilo neugodno

obelixe, banaj sve odreda .. tko pisne paf mjesec dana na hlađenje, pusti priče..
ma ban sam oba puta dobio jer sam ga zasluzio...prvut sam zbilja pretjerao, Broadway Blueshirt me izbacio iz takta (zapravo sam vec dosao ljut na forum), a drugi put sam se zafrkavao sa chatom i zezanjem iako je Whatever bio upozorio....

A sto jes jes, desnicari su ka krdo goveda u stampedu. Mozga nimalo, al zato jaka i organizirana snaga
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 18:44   #99
Quote:
napokon kaže:
To je tvoj konstrukt, na osnovi isto takvog konstrukta by revolution, a sad, evo i Brankice.
malo se manje pravit lud i pokazat odgovornost za (svoje) rijeci napisane.

ja - recimo - STOJIM iza toga da kad sam vidjela ovu primitivnu bljuzgu od posta koji si nakitio smajlicima da bi valjda potrcrtao koliko je zapravo (tebi) smijesna



napokon kaže:

Puste zelje... ja bi, recimo, tebe za ruku - malj pod ruku i na Savu. Isli bi hraniti ribice.

da - reagirala sam na to.

i kaj sad?

to su "konstrukti"? neee, to je zajebancija, to je jako zanimljivo i vrhunska je fora? jelda?
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 18:49   #100
Quote:
OrangeC2 kaže:
A sto jes jes, desnicari su ka krdo goveda u stampedu. Mozga nimalo, al zato jaka i organizirana snaga
To se zove zivotinjski innnnnstikt

Mislim da se to moze insekticidom istrijebiti, ne znam jel` to sigurno

Zivio drug Tito
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.