Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2012., 00:50   #61
Quote:
Dr House kaže: Pogledaj post
i mene zanima
I mene , konkretno me Utrine zanimaju...
morskipas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 16:38   #62
jesu na mladosti na vanjskom obavezne 'prave kupaće' za muške,tj može li se u kupaćim hlačicama kupat?
J.F.K. 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 17:02   #63
Može u kupaćim hlačama. Kad smo već kod toga, kad se otvaraju vanjski bazeni na Mladosti?
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 16:51   #64
Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
Može u kupaćim hlačama. Kad smo već kod toga, kad se otvaraju vanjski bazeni na Mladosti?
otvoren je Mladost vanjski već dva-tri tjedna
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:37   #65
kakva je sad situacija na bazenima utrina što se tice gužve i čistoće vode?
je li ima tamo sauna?
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 16:17   #66
Info za sve koji planiraju ići nekud na kupanac, u Jezerčici, Donja Stubica imaju popust 1+1 s kuponom. Kupon nabavite u ZG, u Turističkoj agenciji na Trgu, pored fontane i u blizini MCDonalda u časopisu, mislim da se zove: Kamo za vikend, tako nekako, i na predzadnjim stranicama imate jedan kupončić s kojim dobite drugu kartu gratis.

Recimo, večernje kupanje u tjednu od 18-20 sati, za dvoje odrasle osobe plaćate samo 35kn. I dobite 2 narukvice za 2 ormarića!

Voda čista, topla i nije gužva.

Idealno i za malu djecu. Jedino ne znam kako je s kartama u tom slučaju.

(možete pokupit više novina u turističkoj!)
__________________
////Ovo moderiram
Laura74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 17:54   #67
Usavršavanje plivanja - odrasli

Pozdrav svima. Zna li netko kako izgledaju treninzi usavršavanja plivanja za odrasle u Utrinama? Planiram ići, pa me zanima kako to izgleda i kakva je ekipa polaznika... Da se malo pripremim mentalno.
trnoruzhica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 12:28   #68
Bazeni Utrine

Vjerojatno budem ovih dana(možda i danas) išao na plivanje, pa me zanima treba li na što posebno obratiti pažnju? Isprepadalo me malo s bazenima koji su predviđeni samo za neke skupine, i da ne idem tamo, pa me zanima jesu li bazeni/staze za građanstvo odgovarajuće označeni?

I ima li bazen free parking? Iako vjerujem da idem pjehe, dobro je znati.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 23:42   #69
Planiram ovih dana kreniti na plivanje na Mladost. Ako se može javit neko ko ima iskustva sa tim bazenom i općenito rekreativnim plivanjem u Zagrebu. Budu li velike gužve i kad? Što je obavezno od opreme (kupaće gaće, naočale, kapa) ? Kakva je čistoća bazena? I općenito kako sve to funkcionira sa plivanjem za građanstvo?
bvd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 00:12   #70
Planiram ovih dana kreniti na plivanje na Svetice. Što je obavezno od opreme? Kakva je čistoća bazena? Iskustva...
EternityZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:02   #71
Quote:
EternityZG kaže: Pogledaj post
Planiram ovih dana kreniti na plivanje na Svetice. Što je obavezno od opreme? Kakva je čistoća bazena? Iskustva...
Bazen čist, garderoba ok. Trebaju ti kupace gace (ne siroke bokserice), ali sad preko zime ni ne kontroliraju. Sve drugo od opreme je opcijski. Najbolje je doc prijepodne jer je manja guzva pa je puno vise mjesta za građanstvo.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk
kaksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 16:14   #72
Da li preporucujete odlazak na utrinski bazen s bebom?
Jesu bazeni cisti i odrzavani?

Iskustva pliz
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2018., 00:40   #73
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Da li preporucujete odlazak na utrinski bazen s bebom?

Jesu bazeni cisti i odrzavani?



Iskustva pliz


Na bazenu Utrina sam već 6-7 godina 2x tjedno, a prošao sam sve javne bazene u Zg i mogu reći da je bazen Utrina vrlo uredan i da se voda redovno održava (prije koji tjedan je završeno ljetno čišćenje bazena).
stypezg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.