Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2016., 12:11   #41
Moze neko bi isao i do Baranje, Slavonije u toplice u Zagorje -nije sve u moru. Ne moras stavljati popust 100% kad imas pravo primit prijatelje -ne znam da li se to sta mjenjalo ali imas pravo primiti i nekoga bez placanja-rodbinu,prijatelje..tj ne trebas ni pravit racun,samo ga prijavis u e-visitor
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 12:40   #42
Ja bih prva u berbu dunja u Slavoniju
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 18:52   #43
Nema frke za otvaranje takve teme, jer je slicna vec postojala (o zamjeni smjestaja unutar Hr), ali odaziv je premali, na zalost.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 20:48   #44
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Nema frke za otvaranje takve teme, jer je slicna vec postojala (o zamjeni smjestaja unutar Hr), ali odaziv je premali, na zalost.
Kad budeš htjela u Split - javi se. Ja zainteresirana...
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 19:19   #45
Došla mi ponuda za Baleare(Palma), lijep stan s taracom i pogledom, dođe mi da odem sam na "službeni put", pa ravno u Magaluf i raspištoljim se.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 19:59   #46
to ti je najpametnije
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 20:20   #47
Još jedna ponuda stigla, ovaj put za Barcelonu, u centru, s balkonom.
Ne odgovaraju mi datumi, već imam bukirano tih 8 dana. I ovo odbijam.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 23:03   #48
Za ponude je bitna dobra lokacija.
Dubrovnik i Plitvice jedini hrv brendovi, za ostalo nikad culi. Mladi znaju za Zrce.
Pricao mi jedan iz St da je probao, ali ke dobio ponude za neka bezvezna mjesta.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 08:39   #49
Kexx, a kako ide s prijavama kod zamjene kuća?
Davno sam prijavila stan u Istri, ali nikada ništa nismo realizirali, jer mi je uletila bolja i dugoročnija ponuda s ruskim tenisačima.

Moram ponovno aktivirati, ali drugu lokaciju, da vidim možda nešto od južne Španjolske uleti za 11. mjesec. Da li se mogu prijaviti 2 objekta na jednom računu ili pak treba odvojeno za svaki pojedini objekt.
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 08:44   #50
Možeš staviti oba na jedan oglas, vidio sam da neki tako rade, ali na karti će ti biti samo jedna od te dvije lokacije. Npr. netko nudi stan u Milanu i vikendicu na lago di Como, stavi slike oba smještaja, opiše oba smještaja, ali samo jedan može staviti na kartu.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 08:46   #51
uf, to mi onda nikako ne paše, jer su objekti udaljeni dobrih 300+ km

ništa, onda ću napraviti zasebne oglase
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 08:51   #52
Mislim da je popust na dodatni oglas. Ako ti je sve na istom ovaj drugi smještaj neće moći biti pronađen na filteru.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 08:57   #53
hvala, evo ipak sam otvorila novi oglas
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:27   #54
Gdje to stavljate oglas?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:49   #55
Homeexchange.com. Moras platiti clanarinu i tek onda mozes staviti oglas.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:57   #56
Hvala nn
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:15   #57
Još jedna ponuda za zamjenu mi je stigla, ovaj put za San Francisco, lijepa obiteljska kuća. A što ako ne dobijemo vizu? Nezgodno je to sa USA.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 08:34   #58
I mi smo razmisljali o tome da damo jedan od apartmana za kucicu/stancic negdje. Samo nebi 7. i 8. mjesec jer nam onda dolaze stari gosti i to je sve godinu unaprijed rezervirano.
600 kuna mi je previse tako da cekamo dali ce bit po 300 ako ne jos cemo malo sacekat. Za pocetak smo mislili negdje blize sa zamjenom posto su nam djeca jos manja a najrade bi isli sa autom jer je suprugu zelja putovat sa autom i da tako razgledavamo EU.

Poslano sa mog SM-T535 koristeći Tapatalk
__________________
Under the motteld shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin on the table-tops,turning cartwheels,kickin up her heels at the Carnival Ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
bambi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 22:42   #59
Sestricna mi se uclanila u Cuch... nesto tako,za zamjenu smjestaju,besplatni smjestaj i od prve minute zasipaju je po 2 ponude dnevno od omladinaca iz Evrope-kad je jedan napomenio da ima finoga za zamotati rekla je da je ovo previše za nju i odustala....e,da, svi su puni fraza-divna,krasna zemlja,malo bi prespavali i isli dalje...a kad je ona zatrazila smjestaj-odgovor je bio-nazalost u tom periodu sam na putu (koga briga di si-daj krevet i kljuc ito je to) ali mozemo popiti čaj kad dodjem kod vas
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 10:44   #60
Još jedna ponuda, ovaj put za Prag, veliki stan u centru, lijepo uređen. Koliko su važne recenzije prethodnih gostiju vidljivo je iz toga što sam iz njih saznao da je to 5.kat bez lifta što u opisu ne piše, piše 5.kat, ali ne spominje lift ni da ima ni da nema, nisu ništa slagali, samo su prešutjeli.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.