Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2004., 13:13   #41
ja bih na žalost (same sebe) išla do tih granica da bih htjela znati sve, ali ama baš sve o tome kako, zašto, gdje bla,blabla...

nekako uvijek razmišljam da će mi to pomoći da tu prevaru lakše stavim u "emocionalnu kutiju" koju ću pospremiti u ormar

mene bi više izluđivao mrak neznanja nego emocionalno-logično objašnjenje zašto se to dogodilo

i da upoznam tu curu bilo bi mi teško u početku, ali sigurno kasnije lakše.

jer cura nije ništa kriva...kriv je papak koji mi to nije rekao
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 15:04   #42
joj moram ovo podijelit s vama.
dakle upoznah ja prije nekih godinu dana jednu curu i sprijateljim se s njome. cura je onako ok, dobra, zvrckasta... i zove me stalno ajmo na kavu, ajmo u shoping, ajmo vamo, ajmo namo... više mi dopizd***. Al ono zna me dobro, zna mi dragog (s kojim sam 2 god)... i jednom prilikom prica meni dragi kako on nju pitao da bi li oni mogli malo onako puknut se al da nitko ne zna... (to je pitao svaku moju frendicu- fora je to neka medju nama, nema veze s ovim sto hocu ispricati) i ona... DAKLE... kaze PA AJDE MOŽE. On njoj da jel stvarno? Ona njemu da ČEKALA SAM DA ME PITAŠ.
I dogovorili se za spoj. Rekli ljudi da ona čekala. On samnom na večeri na drugom kraju grada bezobrazno se smije i prepričava mi sve.

OU MAJ GAD. Eto ti frendice hehehe

Definitivno bi htjela znati tko je ta osoba... ne da ju gadjam pokvarenim jajima dok šeta niz ulicu, nego čisto ovako- da vidim što ja to nisam imala a trebalo mu je
__________________
ponekad čak i ne radim : )
la GeGe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 15:12   #43
Re: I dont wann aknow ILI?

Quote:
lucy333 kaže:
Ok, ako mi takav to napravi i ne znam, nema veze. Ali, ako to napravi osjećajima, znači da mu ta osoba počne značiti nešto više nego ja, onda bi htjela odmah znati.
Daj me nemoj jebat s tom spikom "s osjećajima" i "bez osjećaja".

Šta postoji neki prekidač, na kojih klikneš pa se fukaš "bez osjećaja" s nekim, onda dođeš doma svojoj "ljubavi" pa vas dvoje "vodite ljubav". Sa osjećajima, ofkors.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 15:24   #44
htjela bi znat, sve

ak me lomiš, lomi me do kraja, pa da onda možemo ispočetka, skupa ili sami
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 15:41   #45
Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
*Girlie* kaže:
kad ste bili prevareni, ili kad biste bili prevareni, da li zelite znat detalje?
Činjenica da me više ne voli, pogodila bi me više od bilo kojeg detalja iz te avanture.

Kad, s kim, gdje, zašto, to je ono šta bi me sigurno zanimalo.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 16:00   #46
Re: Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
sweet Irma kaže:
Činjenica da me više ne voli, pogodila bi me više od bilo kojeg detalja iz te avanture.

Kad, s kim, gdje, zašto, to je ono šta bi me sigurno zanimalo.
Debela, a što ako te i dalje voli?
404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 18:51   #47
Re: Re: Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
404 kaže:
Debela, a što ako te i dalje voli?
Polazim od sebe. Kad volim i kada je u vezi sve u redu, ne varam.

Ako me i dalje voli, čeka ga težak put da to dokaže i povrati moje povjerenje.

Štrkljavi
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 19:53   #48
ja bi ga pitala kolko me volio dok je gudio po drugoj
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 22:17   #49
Nisam do sad bila prevarena iako mislim da me je bivsi varao zadnjih mjeseci nase veze iako nisam sigurna u to. Uvijek sam bial u vezama koje su trajale godinama i nisam obracala paznju na to, to je vjerojatno jako lose, al sta ces, volila sma i vjerovala sma ko sljepa kokos. Jeb ga. Al da me decko prevari htijela bi da mi kaze u facu da je to napravio i kada ali bez ostalih detalja jer me to ne zanima.
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 23:10   #50
Quote:
omexochitl kaže:
ja bi ga pitala kolko me volio dok je gudio po drugoj
A ja tebi moram nešto važno priznati.
Tvoj nick me neodoljivo podsjeća na antibiotik
404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 23:12   #51
Re: Re: Re: Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
sweet Irma kaže:
Polazim od sebe. Kad volim i kada je u vezi sve u redu, ne varam.

Ako me i dalje voli, čeka ga težak put da to dokaže i povrati moje povjerenje.

Štrkljavi
Jesi još uvijek bez veze? Ili bezveze?
Ha, sa takvim izgledom ...
404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 23:58   #52
Ja bi htjela znat s kim me je prevario! Valjda
Doduse nije mi se to nikad dogodilo pa ne znam.
Nisam sigurna dal bi mu oprostila, jer sam po prirodi dosta osjetljiva i teško zaboravljam ljudima kad me zajebu, zato mislim da ne bi bilo smisla nastavit vezu. Zapravo oprostila bi mu al više ne bi mogla bit s njim, ne zbog neke ljutnje nego jer se ja ne bi osjećala više dobro u toj vezi.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 02:14   #53
Quote:
klio kaže:
Ja bi htjela znat s kim me je prevario! Valjda
meni je to najgore
ja bi htjela znat da me je prevario al bez detalja
kao npr, za bivšeg znam sve iako mi je sad žao.. uglavnom ako ikad sretnem neku Teu neka me se čuva
(ma serem, žao mi je cure, bude vidjela koji je on živčani idiot)
__________________
Its amazing what goes into making something efortless

Zadnje uređivanje Naya : 13.07.2004. at 03:54.
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 05:00   #54
Quote:
404 kaže:
Tvoj nick me neodoljivo podsjeća na antibiotik
odoli!
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 08:33   #55
Re: I don't wanna know... ILI?

ja se drzim one stare...sto ne znas..ne boli te...
moja je cura jednom upoznala nekog lika koji ju je odusevio...ehm..gadura..hehe...i uglavnom..odlucila mi je reci...sto sam joj odmah rekao da nije pametno...i dan danas to mislim. Vise bih volio da nisam nista saznao! Nije mi trebala reci, a samo je htjela dobru stvar napraviti. Ali bolje da mi nikad nije rekla zbog mene i nje....iako je to sve skupa glupo...
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 09:06   #56
Re: Re: Re: Re: Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
404 kaže:
Jesi još uvijek bez veze? Ili bezveze?
Ha, sa takvim izgledom ...
a ja tebe neću ni pitat jesi još uvijek bezveze
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 10:44   #57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: I don't wanna know... ILI?

Quote:
sweet Irma kaže:
a ja tebe neću ni pitat jesi još uvijek bezveze
Zašto si mi se onda upucavala?
Kužim, iz sažaljenja
404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 11:08   #58
Re: Re: I dont wann aknow ILI?

Quote:
te@ kaže:
Daj me nemoj jebat s tom spikom "s osjećajima" i "bez osjećaja".

Šta postoji neki prekidač, na kojih klikneš pa se fukaš "bez osjećaja" s nekim, onda dođeš doma svojoj "ljubavi" pa vas dvoje "vodite ljubav". Sa osjećajima, ofkors.


Pa to je opće poznata stvar da muškarci funkcioniraju na taj način i to im ide. Oni mogu razdvijiti te dvije stvari. Žene su nešto posve drugo.
Ako ti poznaš nekog poštenog dečka, da bi stavila ruku u vatru za njega, kako to neće napraviti, ako mu se ukaže prilika, onda poznaješ stvarno izuzetke.
Na kraju, mislim da o tim stvarima mogu govoritit samo oni, koji su prošli takvo nešto, sve ostalo je filizofiranje, ja bi naparavila ovo ili ono. Nikad ne znaš, dok se ne nadješ u takvoj situaciji.
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 11:21   #59
Ne generalizirati.

edit: 'Opće poznato je' ... ma nemoj, tko to kaže? Na osnovu kojeg 'istraživanja' (koliko je ono opće moguće u sferi ljudskih emocionalnih zavrzlama)? To je spika nedojebane materijalističke popcorn 'kulture' (opće se ne mogu prisilit napisat tu sintagmu bez navodnika) zasnovane na potrošačkom mentalitetu svega -- kremica, chocolate barova, pa sve do partnerovih emocija i tijela. Oni koji se povinjuju programatskom djelovanju glasila takve 'kulture' bez trunčice samopreispitivanja su totalno u banani. A istina je da ih ima... ali sa obje strane spolne 'barikade'
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 13:53   #60
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Oni koji se povinjuju programatskom djelovanju glasila takve 'kulture' bez trunčice samopreispitivanja su totalno u banani. A istina je da ih ima... ali sa obje strane spolne 'barikade'
tru.
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.