Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 14:21   #21
kod mene je u susretima,kontaktima započetih veza, progresivni Mjesec bio u trigonu s natalnim Suncem,zatim progresivni Mjesec u konjukciji s natalnim Suncem, opozicija s natalnim Suncem,te progresivni Mjesec u konjukciji s progresivnim Suncem,ili progresivni Mjesec sekstil progresivno Sunce. Orbis za sve aspekte i kombinacije je 3 stupnja.
Jos sam imala kontakte progresivnog Marsa na natalnu Veneru,progresivna Venera na natalno Sunce.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 18:24   #22
..

Kod mene je progresivni Mjesec u 7 polju

Shvatih da se trebbalo dešavati sto čuda,,,...nešto ne primjećujem nešto bitno da se pokrenulo
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:12   #23
A i meni je sumnjivo to tvoje... Zaključila sam da je to jednostavno tako da ono što ti je jača strana ne bude značajno ugroženo ni pod najtežim tranzitima. (to sam se uvjerila na Sa kvadrate) Ali ono što teško ide, tu slabo ima pomoći.

Evo, meni je progresivni Mjesec došao na Ve, i srela sam ženu u inozemstvu, koju sam poznavala na neki način i prije, ali nisam to znala, i koja je zapravo iz ovih krajeva, što isto nisam znala.
Moja Venera je vl. 9. u 12.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:47   #24
...-

Ne razumijem o čemu se radi zaista.
Mjesec progresivni u Raku, a inače je Mjesec vladar mog 7 polja.

Na moje natalno Sunce u Biku je došla progresivna Venera u stepen tačno na Algolu !!
Ništa ne kapiram, no koči nešto svakako .....
Ja sam izgubljeni slučaj


Kod tebe je baš simbolika odradila stvar. Vidiš i ženska osoba (Mjesec) i daleko inostranstvo(12 kuća) Venerica ...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 07:48   #25
Kakva su vam iskustva sa progresivnim mjesecom na MCu?
Radi mii konjukciju u 9 mjesecu ove godine na MC i jupiter egzaktno na njemu,sekstil na natalni u 7.polju i trigon na saturn pa uran u 5.polju kao vladare 7.polja javnosti...

Čitam da da secondary progressed moon on MC can increase popularity and gives natus change in status position? (pitam zato jer mi dosta drugih sporih planeta aktivira vladare 5.,10.,11. polja kako solarno tako natalno,progresivno).

Meni u naredne tri godine radi fine konjukcije generalno kroz 10.(venera,sunce) i 11.polje(mars,merkur).

Pitam jer i po planetarnim terminima ulazim u period mjeseca narednih nekoliko godina,pa pretpostavljam da mjesec pojačava taj natalni u 7.polju(javnost).
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:51   #26
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva sa progresivnim mjesecom na MCu?
Radi mii konjukciju u 9 mjesecu ove godine na MC i jupiter egzaktno na njemu,sekstil na natalni u 7.polju i trigon na saturn pa uran u 5.polju kao vladare 7.polja javnosti...

Čitam da da secondary progressed moon on MC can increase popularity and gives natus change in status position? (pitam zato jer mi dosta drugih sporih planeta aktivira vladare 5.,10.,11. polja kako solarno tako natalno,progresivno).

Meni u naredne tri godine radi fine konjukcije generalno kroz 10.(venera,sunce) i 11.polje(mars,merkur).

Pitam jer i po planetarnim terminima ulazim u period mjeseca narednih nekoliko godina,pa pretpostavljam da mjesec pojačava taj natalni u 7.polju(javnost).

Sekundarni progresivni Mjesec na MC donosi ti stabilniju poziciju,popravljanje društvenog statusa, u trigonu sa natalnim Uranom i Saturnom -legalizacija ljubavne veze koja se može obznaniti, dovršavanje nekog kreativnog projekta i izlazak s njime u javnost, zarada od igara na sreću,povezivanje tebe sa starijim osobama i nova odgovornost.
Pitao si preopširno,pa sam tako i odgovorila.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:14   #27
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Sekundarni progresivni Mjesec na MC donosi ti stabilniju poziciju,popravljanje društvenog statusa, u trigonu sa natalnim Uranom i Saturnom -legalizacija ljubavne veze koja se može obznaniti, dovršavanje nekog kreativnog projekta i izlazak s njime u javnost, zarada od igara na sreću,povezivanje tebe sa starijim osobama i nova odgovornost.
Pitao si preopširno,pa sam tako i odgovorila.
Hvala na inspiraciji,računao sam na tebe.
Tranzitni je saturn izašao iz 5.polja pa je svakako moguće pokretanje kreativnog(pozornica)i izlazak sa time u javnost.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2019., 17:09   #28
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Sekundarni progresivni Mjesec na MC donosi ti stabilniju poziciju,popravljanje društvenog statusa, u trigonu sa natalnim Uranom i Saturnom -legalizacija ljubavne veze koja se može obznaniti, dovršavanje nekog kreativnog projekta i izlazak s njime u javnost, zarada od igara na sreću,povezivanje tebe sa starijim osobama i nova odgovornost.
Pitao si preopširno,pa sam tako i odgovorila.
izvlacim temu iz naftalina da pitam, sta bi mi donio prog mj u Ovnu, prog 11 nat 12 kuca? Radit ce egzaktan kvadrat na sunce u raku, samo kraj 2 kuce.

Ovo s mjesecom na MC mi se desilo prije 2 godine - mj usao u ribe egzaktan trigon na moje natalno sunce, meni pukne film dam otkaz taj dan niodakle, tj nisam vise mogla gledat sranja...katastrofa 2 mj zivota ali onda sam doslovno krenula na bolju/visu poziciju ali dosao je kao extreman emocionalni sok iako sam sama bila pokretac istog.
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2019., 20:57   #29
Sekundarni progresivni Mjesec

Ja sam imala progresivni novi Mjesec u 12. kuci u Vagi prije, cini mi se, skoro 2 god. i najavio je potpuno novi zivot. Ulazak prog. Mo u 1. kucu u Skorpiji poklopio se smrcu moje mame, u 7. mjesecu prosle godine. Tijekom cijelog ovog razdoblja prilagodbe na zivot bez nje prog. Mo je u 1. kuci u Sco i nosi sva obiljezja i simboliku takvog Mjeseca. Uskoro ce prijeci u Strijelca i, iskreno, ne mogu docekati.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2019., 21:47   #30
Quote:
VenusIllegitima kaže: Pogledaj post
Ja sam imala progresivni novi Mjesec u 12. kuci u Vagi prije, cini mi se, skoro 2 god. i najavio je potpuno novi zivot. Ulazak prog. Mo u 1. kucu u Skorpiji poklopio se smrcu moje mame, u 7. mjesecu prosle godine. Tijekom cijelog ovog razdoblja prilagodbe na zivot bez nje prog. Mo je u 1. kuci u Sco i nosi sva obiljezja i simboliku takvog Mjeseca. Uskoro ce prijeci u Strijelca i, iskreno, ne mogu docekati.
ja isto ovaj riblji mi je malo bio naporan...jedva cekam da ode u vatru...dok dodje na 4 onda ce mi i trigonirat natalni u strijelcu..jedino sto ne volim da je u 12 kuci predosjecam jos drame
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2019., 08:50   #31
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
izvlacim temu iz naftalina da pitam, sta bi mi donio prog mj u Ovnu, prog 11 nat 12 kuca? Radit ce egzaktan kvadrat na sunce u raku, samo kraj 2 kuce.

Ovo s mjesecom na MC mi se desilo prije 2 godine - mj usao u ribe egzaktan trigon na moje natalno sunce, meni pukne film dam otkaz taj dan niodakle, tj nisam vise mogla gledat sranja...katastrofa 2 mj zivota ali onda sam doslovno krenula na bolju/visu poziciju ali dosao je kao extreman emocionalni sok iako sam sama bila pokretac istog.
pr Mjesec kvadrat Sunce ,obzirom na položaj u poljima i sama simbolika - promjene u obitelji oko muskog člana ,promjena planova u vezi materijalnog,moguće promjene u dugovima,ako si dužna drzavi ili prijateljima ili oni tebi.
eto,nabrojala sam ti nekoliko mogućnosti...
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2019., 10:58   #32
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
pr Mjesec kvadrat Sunce ,obzirom na položaj u poljima i sama simbolika - promjene u obitelji oko muskog člana ,promjena planova u vezi materijalnog,moguće promjene u dugovima,ako si dužna drzavi ili prijateljima ili oni tebi.

eto,nabrojala sam ti nekoliko mogućnosti...
Hmm tata planira u penziju pa se nadam da je to... hvala ☆♡
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2019., 11:14   #33
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
Hmm tata planira u penziju pa se nadam da je to... hvala ☆♡
nema na čemu.Javi rezultat
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2020., 19:14   #34
Imat će mi za par mjeseci pro Mo trenutno u prvom polju - trigon s natalnim Ne/Ju u 5.polju,te trigon pr Mo sa natalnim Mc, koji je pak u trigon sa Ne/Ju. Neptun je vladar 9.,a Jupiter vladar 6.polja.

Javim na kojim životnim poljima ću možda što osjetiti od djelovanja.
Ili, možda ima tko kakvu ideju, kroz astrosimboliku šta bi moglo biti.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2020., 22:26   #35
Progresivni mjesec se približava neptunu u progresivnom 7. a natalnom 9. polju. u strijelcu.
Kakva je to energija, kako bi se mogla manifestirati?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 05:17   #36
Hvala na pomoći.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 20:02   #37
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Imat će mi za par mjeseci pro Mo trenutno u prvom polju - trigon s natalnim Ne/Ju u 5.polju,te trigon pr Mo sa natalnim Mc, koji je pak u trigon sa Ne/Ju. Neptun je vladar 9.,a Jupiter vladar 6.polja.

Javim na kojim životnim poljima ću možda što osjetiti od djelovanja.
Ili, možda ima tko kakvu ideju, kroz astrosimboliku šta bi moglo biti.
Mislim da je kod progresivnog mjeseca bitan znak jer dosta govori o emotivnom zivotu osobe u danom razdoblju. Jel tebi sad u Lavu? Ako je, onda ovi trigoni dodatno naglasavaju feel good razdoblje - zelja da se istaknes, budes kreativna (posao/karijera) i slicne lavovske preokupacije.
Inace vele da progresije vise govore o unutarnjim promjenama nego vanjskim, konkretnim dogadjajima, sto vise spada u domenu tranzita.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 20:07   #38
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
Progresivni mjesec se približava neptunu u progresivnom 7. a natalnom 9. polju. u strijelcu.
Kakva je to energija, kako bi se mogla manifestirati?
Daydreaming..
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 20:24   #39
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Mislim da je kod progresivnog mjeseca bitan znak jer dosta govori o emotivnom zivotu osobe u danom razdoblju. Jel tebi sad u Lavu? Ako je, onda ovi trigoni dodatno naglasavaju feel good razdoblje - zelja da se istaknes, budes kreativna (posao/karijera) i slicne lavovske preokupacije.
Inace vele da progresije vise govore o unutarnjim promjenama nego vanjskim, konkretnim dogadjajima, sto vise spada u domenu tranzita.
Je, u Lavu je. Dobro da si spomenula tranzite.
Imala sam već jednom tako postavljen Mjesec 120'nat Ne /Ju 120' Mc.
Prvo mi je Mjesec dotakao Neptun, dosta "bezvezan" aspekt koji mi je donio unutarnje znanje. Glupo je sad reći ali otkrila sam svoje omiljene pjesnike/pisce. Prepisivala sam u svoju tekicu sve što mi se od njih svidjelo. Cijelo ljeto sam marljivo radila na tome. Danas mi tekica predstavlja duhovnu vrijednost koju čuvam.
Kad je ubrzo pro Mjesec stvorio ovaj aspekt kojeg spominjem i koji uključuje Jupiter, dobila sam produženje ugovora ta posao, jedina ja od nas četvero. Neptun mi je inače vladar devet a Ju vladar šeste.
Tad je natalno Sunce kao dispozitor pr Mjeseca imalo konjukciju tr Saturna.I trigon tr Jupitera.
To su bili jedini postojeći tranziti te godine, a da su nešto značili.
Sad, jedini tranziti su na moj natalni Mjesec koji je već izgnjavljen od trigon Ju-Sa.
ne znam šta bi okinulo pro mjesec,imat ću u tom procvatu pomoć tranzitnog Jupitera u Vodenjak, ali ne znam jel dovoljno.
Sve si mislim kako bi mi bilo žao da taj predobar aspekt sa pro Mjesecom prođe samo u nekoj ugodi, razumiješ šta mislim reći.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 20:34   #40
Meni je trigon s Neptunom vrlo zalosno prosao...

Otkrila da je netko godinama zaljubljen u mene i bila zgrozena najvise time sto mi nije bilo jasno kako se uopce moze vidjeti kao moj tip osobe.

Ostala mi je u sjecanju bas ta nejasnoca/konfuzija.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.