Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2010., 14:12   #21
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
ali mislim da 'momak' ima političko zaleđe.
Misliš? Ima ga još odkad je igrao tenis i jeo šnicle sa Tuđmanom.

Katedrala duha je tak i tak u kujcu, stoga ne vidim razlog da se makne Bruneka, savršeno oslikava stanje toj državnoj ustnovi.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:33   #22
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
ako su ti mladi novinari oni što se javljaju sa utakmica lige prvaka, jao ti ga nama!

ne znam zašto ne bi povukli sa drugih televizija novinare poput glavana, bulića, pancirova...
oni isto imaju svojih mana ali je jasno da se ljudi trude, dobro pripremaju za utakmice koje vode i imaju vrlo finu intonaciju te boju glasa
Oćeš da ti ja malo pričam kako se danas "radi" s mladim novinarima? Ok, to je iskustvo iz tiska, ali vjerujem da nije puno različito ni u ostalim medijima, posebno tamo gdje upliv nekih drugih sila mnogo izraženiji.

Ne radi se, eto kako. Od novaka se očekuje da u roku od pola godine donesu barem nekoliko velikih ekskluziva, a ako to nisu u stanju napraviti ni iz čega, onda ih se otpisuje kao netalentirane i sl.

Tako je svojevremeno urednik sportske u VL zavapio u nebesa da što je to s mladim generacijama, kao, od 1990.-ih se nije profilirao pravi novinar...

...da, očito je problem u ljudima, mladim i obrazovanim s diplomama, generacija retarda koja traje 12 godina, to je logičnije objašnjenje nego da je problem možda u nečem drugom.

Ali nebumo o tome...
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:36   #23
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
Misliš? Ima ga još odkad je igrao tenis i jeo šnicle sa Tuđmanom.

Katedrala duha je tak i tak u kujcu, stoga ne vidim razlog da se makne Bruneka, savršeno oslikava stanje toj državnoj ustnovi.
Imao je političku pozadinu dok mu je žena bila u Ministarstvu ovoga i onoga i športa.
Onsda miu je udarila pedalu ,pa sad ima samo pozadinu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:48   #24
Mene najviše smeta što se glavešine HTVa ponašaju kao da upravljaju komercijalnom, a ne JAVNOM televizijom...
i onda još taj promašeni koncept predstavljaju kao sofisticiran i napredan način upravljanja... mislim da bi ih svatko iole obrazovan, u ravnopravnoj i argumentiranoj raspravi, razbio ko beba zvečku.

Zadnje uređivanje Sht : 28.10.2010. at 15:54.
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:01   #25
nazalost Kovacevic nece dat ostavku, dok prijenose sportskih dogadaja ne svede na minimun minimuma, tako da za uzivanje u sport moramo imat internet televiziju, ili pricekat pocetak sportskog programa hoo. ja bi osobno rado prestao placat pretplatu hrt, a za tu lovu platio sportski program na max tv
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:37   #26
Quote:
Sht kaže: Pogledaj post
Mene najviše smeta što se glavešine HTVa ponašaju kao da upravljaju komercijalnom, a ne JAVNOM televizijom...
i onda još taj promašeni koncept predstavljaju kao sofisticiran i napredan način upravljanja... mislim da bi ih svatko iole obrazovan, u ravnopravnoj i argumentiranoj raspravi, razbio ko beba zvečku.
Meni se čini da se oni ne ponašaju uopće.
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:44   #27
Quote:
1+1=69 kaže: Pogledaj post
- neprenošenje kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre, govorimo ponovno o košarci
to me najviše raspizdilo. ej, za OLIMPIJADU!!! pa jel postoji veći sportski događaj konju retardirani?!

http://www.index.hr/sport/clanak/kos...ma/394911.aspx

Na javnoj televiziji se pravdaju neisplativošću prijenosa utakmica, velikom cijenom TV prava te pomalo bizarnim objašnjenjem - "da te utakmice nitko neće gledati".

http://www.index.hr/sport/clanak/hrt...ka/394545.aspx

S obzirom da je cifra za prava košarkaških utakmica u Ateni "ekstremno velika s obzirom na značaj", nekih 90 tisuća eura, na HRT-u tvrde da bi novac obveznika RTV pretplate zapravo bio bačen u bunar.

i onda 3 mjeseca poslije


http://www.index.hr/vijesti/clanak/o...gu/405808.aspx

Druga točka: Igor Štimac bubnuo je iznos od 400 tisuća eura za prijenos iz Harkiva, što su Sušec i Bruno Kovačević uredno odšutjeli, a njihov kolega i partner kasnije pokajnički pripisao "govorkanjima".

I na kraju, heroji s Prisavlja, koji su uspjeli slomiti Ukrajince i iz njihovih pohlepnih ralja iščupati taj prijenos, nisu uvjerljivo objasnili zbog čega se na isti način nisu izborili za košarku i rukomet. Tko je Sušecu dao ovlast da potroši 400 tisuća eura za jednu utakmicu? Kome će on to pravdati? Je li to marketinški pokriveno? I otkud mu pravo da trošenje novca tv pretplatnika, a još više javnu televiziju, koristi za Štimčev obračun s Markovićem?

znači 90 000 eura za cijeli predolimpijski turnir je puno previše, a 400 000 se ima za jednu jebenu utakmicu. lijepo.

"volim nogomet" se ne isplati komentirat.

Inače, nema novinara i komentatora do Borisa Mutića.
Dušmanović je debil, Cvitković još i veći.

smiješan ti je nick
safcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 15:43   #28
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Uskoro vam MAX Tv ide na satelit pa ce biti puno manje problema sa tim i puno brze ce se rjesavati zahtjevi...
Vec traju testiranja i uskoro ce biti vise infomacija i o paketima te cijenama istih...
sportivo znas da smo se malo prepucavali na nhl forumu ,ali sada ostavi to zanima kakve su im to seme s tim paketima na t-comu jel to nesto slicno b-netu posto sam dugogodisnji pretplanik maxtv pa me zanimaju neke informaciju ako mozes posalji mi na pm
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 15:56   #29
druga stvar sto se tice komentatora vise manje ce sloziti da su bosanci medu legendama (premda nisam bosanac ) znaci dobro se pripremi uoci tekme i unese zivosti u prijenos dok nasi koliko sam pohvatao rade neki na dvije televizije sto znaci automaski jos vise posla i jos sportova za pripremit se i komentirat ,a neki su dobri neki su losi sto se tice hrta ne bi im dao ni pretplatu ne gledam ih uopce samo sport pratim kao i vecina nas ,a tu oni nas gube cim nema prijenosa sporta nema reklama nema vule i zato kao "posluju u minusu"
necu dalje komentirati jer bi mogao napisati bibliju o tome
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 16:55   #30
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
sportivo znas da smo se malo prepucavali na nhl forumu ,ali sada ostavi to zanima kakve su im to seme s tim paketima na t-comu jel to nesto slicno b-netu posto sam dugogodisnji pretplanik maxtv pa me zanimaju neke informaciju ako mozes posalji mi na pm
Imas sportski paket u kojem su ti Arena Sport 1 i 2 , Espn America , Sportklub plus...i neki drugi.

To ti mislim kosta 60 kn mjesecno a ako uzmes na 2 godine onda 45 kn mjesecno, po meni nije previse buduci da se radi o vrhunskim sportskim kanalima koji donose prijenose svih liga petice.

Sad , kakve ce cijene bit kad dode na satelit to jos ni Bog ne zna
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 19:59   #31
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Imas sportski paket u kojem su ti Arena Sport 1 i 2 , Espn America , Sportklub plus...i neki drugi.

To ti mislim kosta 60 kn mjesecno a ako uzmes na 2 godine onda 45 kn mjesecno, po meni nije previse buduci da se radi o vrhunskim sportskim kanalima koji donose prijenose svih liga petice.

Sad , kakve ce cijene bit kad dode na satelit to jos ni Bog ne zna
ajd budi molim budi sada realan da li se isplati dugorocno uzimati preplatu ili ovako mjesec po mojesec da nebi nesto iskrsnulo na bozic sa nekom akcijom pa da se zajebem kriza je a pare su pare
i mala pohvala sa dva komentara na nhl-utakmici ,samo malo zivosti gledao sam neki dan detroit-phoenix malo bolja priprema i unijeti zivosti, te da upoznaju sudacke pokrete i vise manje su rijesili svoje mane (nemoj se ljutiti ali ovako im samo zelim pomoci u poslu)
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 20:13   #32
budem im rekao. brijem da je jedan bio bolestan neki dan kad se radilo.. a valjda ce krenuti bolje.
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 23:51   #33
Quote:
1+1=69 kaže: Pogledaj post
Kao pretplatnik Hrvatske Radio Televizije, kao građanin Republike Hrvatske i kao porezni obveznik, koristim svoje građansko pravo i pozivam na ostavku Brunu Kovačevića, bez imalo sumnje najgoreg urednika kojeg je HRT ikada imao.

Kovačević već godinama sramoti HRT nevjerojatnim gafovima koji nikako ne prestaju.

Zašto Bruno Kovačević mora otići:

- košarku je u 90 postotnom formatu izbrisao iz programa nacionalne televizije, danas je gotovo niti nema

- neprenošenje kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre, govorimo ponovno o košarci

- hrvatska nogometna reprezentacija jedno je vrijeme "gostovala" na RTL Televiziji jer je svojom nesposobnošću Brunko Kovačević to prouzrokovao, a samo milošću Željka Vele, novog sportskog urednika Arena Sporta, koji je odlučio HRT-u prodati prava na gostujuće utakmice reprezentacije samo zato da bi svaki građanin Hrvatske mogao pratiti svoju omiljenu vrstu, Kovačević je spašen novog gafa i sramote

- prošle godine, prvi put otkako je slobodne Hrvatske, HRT je djelomično izgubio prava na Ligu prvaka, a Kovačević je to još pokušao prikriti "pravima na Europsku ligu"

- sportska redakcija nikada nije izgubila više ljudi nego otkada je na njenom čelu Bruno Kovačević

- sramotno trošenje novca na "cice i nogice" kako je jedan naš novinar opisao neukusne emisije, posebno u doba recesije, koje su pratile Svjetsko prvenstvo u nogometu, Kovačević dobro zna koliko je novca bacio na stvari koje su posve nepotrebne i koje su po mnogočemu nelogične

- sramotan odnos prema tenisu, iako se ta situacija djelomično popravila protekle godine, ostaju negativne strane koje su prethodile

-sramotan odnos prema "malim sportovima" kojih praktički niti nema na televiziji

- guranje vlastitog novinarskog neumijeća nauštrb kvalitete, o tome ću posebno nešto napisati

Bruno Kovačević je najlošiji novinar kojeg HRT plaća.

Prvo i osnovno, taj čovjek ima limitirano znanje o sportu, slušajući njegove prijenose primjerice tenisa, nekome tko je u tom sportu proveo pola života dođe da razbija glavom u zid. Bruno Kovačević nema niti elementarno znanje o tom sportu, a i dalje ga forsira. O drugim sportovima neću niti govoriti.

Drugo, nema televizije na svijetu koja bi u eter gurala čovjeka čiji je glas, za javno komentiranje događaja, jednom riječju očajan! Jasno, to nije njegova krivnja, no krivnja je što se i dalje gura u prijenose. Jednostavno, taj čovjek nema glas za komentiranje bilo čega i nevjerojatno jest da to ljudi na HRT-u ne prepoznaju.

Čini se da je i Formula1 odradila svoje,berem dok je on urednik.

Mogao bih pisati pola dana, navesti još masu razloga zašto Bruno Kovačević mora otići, no mislim da će ljudi shvatiti poantu.

Vrijeme je za sposobne ljude koji razumiju sport.
Zaboravio si rukomet i SP kojeg je prenosio RTL.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 02:07   #34
Sport će se lagano maknuti sa HRTa i to ne zbog Kovačevića nego zbog naina rada "državen televizije" koja HRT konačno postaje.

Nema formule, lige prvaka i tahvih događaja jer to nisu natjecanja za državnu televiziju.

Eventualno utakmice domaćih teamova.

Istina je da je sportski program otišao u kurac i prije ovog ali imajte na umu da nije Kovačević taj koji daje pare za prijenose. Na HRTu za to para nema. Ali kao što je netko napomenuo gore, sramotno je da ne prenose kvalifikacije za olimpijadu i takve stvari ali toga će ubuduće biti ako HRT u potpunosti postane državni servis.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 09:38   #35
HRT-u neželim ništa drugo nego da bankrotira i više napokon prestane sa postojanjem a mi da onda prestanemo sa ovim bacanjem 80kn svkaog mjeseca...nabijem ih sve redom na njihom odvratni program!
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 02:18   #36
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
ajd budi molim budi sada realan da li se isplati dugorocno uzimati preplatu ili ovako mjesec po mojesec da nebi nesto iskrsnulo na bozic sa nekom akcijom pa da se zajebem kriza je a pare su pare
i mala pohvala sa dva komentara na nhl-utakmici ,samo malo zivosti gledao sam neki dan detroit-phoenix malo bolja priprema i unijeti zivosti, te da upoznaju sudacke pokrete i vise manje su rijesili svoje mane (nemoj se ljutiti ali ovako im samo zelim pomoci u poslu)
Ah, sve ovisi o prioritetima, mislim da ce cijena sportskog paketa biti fiksna za stare korisnike, akcije su i ovako usmjerene na nove korisnike.

A ja ti nemam nikakve veze sa Sportklubom i njihovim komentatorima ako to impliciras
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 15:07   #37
vidiš, dugo sam mislio da si pancirov.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 17:31   #38
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
vidiš, dugo sam mislio da si pancirov.
he he , nisam al Panci mi je dobar prijatelj i dalje sjajno suradujemo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:17   #39
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Ah, sve ovisi o prioritetima, mislim da ce cijena sportskog paketa biti fiksna za stare korisnike, akcije su i ovako usmjerene na nove korisnike.

A ja ti nemam nikakve veze sa Sportklubom i njihovim komentatorima ako to impliciras
pa kako si otovrio ti topic sportklub, i onda primao prijedloge i upite za prijenose mozda sam ja lud pa ko je onda bio (valjda sam krivo shvatio)
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:50   #40
Thesufferingman sve si dobro shvatio. Sportivo je do prošle godine radio na Sportklubu, sada radi na Areni na zadovoljstvo onih stotinjak sretinka koji ga mogu slušati.
Gledajući ovu veliku migraciju komentatora sa Sportkluba na Arenu čini se da komšije puno bolje plaćaju, ili možda vole da im je šef Željko Vela, ko zna.
Sportivo pošto radiš na Areni možes li nam reći iz prve ruke ima li šanse da se pojavite kod b-neta ili su švabe debelo platile ekskluzvu. Ipak B-net već ima oko 200 000 korisnika što nije zanemariva brojka.
Valentino9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.