Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 21:28   #181
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
ah tako.Pl i Sa, vladar podzemnog svijeta i mudri krojač ,tebi je progresivni Mo u 12. polju nagrada za sva čuvanja.Jel puno gomilaš saznanja?Ja znatiželjna, Pl u 3. polju,tu smo slične.
Pa ima dosta toga u mojoj škrinjici znanja. Ali to mi je prirodno stanje, mislim da bi mi bio dosadan život bez te kuće.
Tako da mi ni prog. Mjesec nije teško pao. Još će doći na Ve i Ma, a onda odlazi...
Eto da netko ima i drugačiji doživljaj te opake kuće.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:52   #182
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Pa ima dosta toga u mojoj škrinjici znanja. Ali to mi je prirodno stanje, mislim da bi mi bio dosadan život bez te kuće.
Tako da mi ni prog. Mjesec nije teško pao. Još će doći na Ve i Ma, a onda odlazi...
Eto da netko ima i drugačiji doživljaj te opake kuće.
ta škrinjica znanja je moć,samo malo ljudi zna za to.a kad dođe progresivni Mjesec na Ve i Ma u 12. polju ,eto gospodina i gospođe Smith.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:30   #183
Trenutno imam egzaktno progresivni Mars kvadrat natalna Venera?

Jel ima netko kakvih iskustava?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 18:19   #184
ovih dana mi se promijenio progresivni Asc,presao mi je u Djevicu.Vladar je postao Merkur.Progresivno Sunce se pomaknulo isto ovih dana na 11'Ovna u opoziciji s progresivnim Uranom na 11'Vage. Sta to donosi?Nisam objektivna prema samoj sebi,pa ako mi netko može protumačiti.


http://i65.tinypic.com/16i5cpj.png

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 07.12.2017. at 18:48. Reason: url
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:04   #185
Došao je progresivni Mo na moj Mars vl. 8., bilo je nekoliko katastrofa, šteta i gubitaka.
U dekadi je Jarca, tako da se sve odvija tamo gdje on djeluje, preko 4. i 3. kuće.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:21   #186
Meni ovo pr. sunce nema nikakvog smisla. Kad mi je bilo na 0,01 stupanj ribe, promijenila sam skroz karijeru i zaposlila se na mjestu koje je skroz u simbolici vodenjaka - udruga, humanitarna, globalna.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:08   #187
Tumače li se tranziti na progresivne planete i progresivne uglove?
Imam progresivni DESC na 18° 37' Škorpiona - a tu je upravo tranzit Jupitera i Marsa... a tranzitna Venera mi je na 18 Riba (trigon...) a progresivni Mjesec na 16 Riba...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:08   #188
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Tumače li se tranziti na progresivne planete i progresivne uglove?
Imam progresivni DESC na 18° 37' Škorpiona - a tu je upravo tranzit Jupitera i Marsa... a tranzitna Venera mi je na 18 Riba (trigon...) a progresivni Mjesec na 16 Riba...
Ispravak:

Imam progresivni DESC na 18° 37' Škorpiona - a tu je upravo tranzit Jupitera i Marsa... a progresivna Venera mi je na 18 Riba (trigon...) a progresivni Mjesec na 16 Riba...

Kako se tumači konjukcija progresivne Venere i progresivnog Mjeseca (natalno su u trigonu) ?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 15:32   #189
Kad progresivna Venera promijeni znak, je li se to pokazalo bitnim u vašim životima? Ja se svog prošlog puta ne sjećam...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 18:11   #190
meni se zadnjih mjeseci "promijenila" progresivna karta.Promijenio mi se progresivni Asc iz Lava u Djevicu,zasad nisam na svom tijelu ili imunitetu nista primijetila.Da li se nesto može uočiti tek tranzitom na prog Asc ili aspektom prog asc na natalnu planetu?
Progresivni vladar prog. Asc Merkur,isto je promijenio znak iz Ovna u Bika.Sad mi je nakon skoro 2,5 godine Mjesec iz Blizanaca progresirao u Raka.Barem neću voditi isprazne razgovore i maratonski čavrljati na telefonu.
Natalni Asc mi je u Raku.Sve u svemu,nikakve bitne promijene "nova postava" mi nije donijela.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 19:00   #191
i meni su prije koji mjesec znak promijenili i sunce i mjesec, gotovo istovremeno - i isto ništa. navodno je to značajno, ali za sada to ne vidim.

ali ja sam navikla da se u zadnje vrijeme ništa ne događa

tako da neću ništa očekivati niti od faze punog mjeseca za godinu-dvije.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 20:59   #192
Quote:
Ljelja kaže: Pogledaj post
i meni su prije koji mjesec znak promijenili i sunce i mjesec, gotovo istovremeno - i isto ništa. navodno je to značajno, ali za sada to ne vidim.

ali ja sam navikla da se u zadnje vrijeme ništa ne događa


Super mi je ovaj tvoj primjer Mjeseca u ovnu gdje se vidi koliko tom kardinalnom, vatrenom, muškom i aktivnom principu ne odgovara vodeni, pasivni žemski tempo.
Quote:
tako da neću ništa očekivati niti od faze punog mjeseca za godinu-dvije.
Moraš imati na umu da se progresije ne gledaju zasebno, uvijek se promatraju u odnosu na natalnu kartu i natalne potencijale. Pa tako kada Mjesec dotakne vrh nekog polja, on aktivira to polje svojom energijom i počinje ju "unositi" u tu sferu života, a njegov utjecaj ovisi od toga kako je to područje života integrirano natalno ili kada napravi aspekt na neku natalnu planetu onda se može očekivati emocionalna reakcija u odnosu na simboliku te planete ali opet kroz prizmu natalnih potencijala tih planeta, itd.


U koji znak su progresirali?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 21:28   #193
Meni su nedavno progresivni ASC i tranzitni Saturn usli u Jarca u 2.kucu. Naglasak na financijama. Nikad u zivotu nisam stedjela niti bila nesto posebno oprezna s novcem, a sada se to promijenilo, sto mi je zapravo drago, jer to znaci da vise ne vezem vlastitu vrijednost uz stvari koje posjedujem. It was a long time coming

U isto vrijeme mi prog Sunce radi kvadrat na Neptun, energija mi je na nuli, ali doslovno. A i tata mi je dosta oslabio...godine....
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 21:31   #194
prije par dana progresivni Mjesec radio je egzaktni kvadrat na natalnu konjukciju Mo/Pl.Zapravo,to je bilo zadnih par dana tog aspekta,prije nego mi promijeni progresivni Mjesec u znak Raka.Jos sam si mislila da bi me mogle napast lude žene i naoko sam zaboravila na natalni položaj Mo/PL u 3. kući gdje su mi ludi susjedi.I tako mene napadne luda susjeda,jedva izvukoh dostojanstvo i živu glavu.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 21:35   #195
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
U isto vrijeme mi prog Sunce radi kvadrat na Neptun, energija mi je na nuli, ali doslovno. A i tata mi je dosta oslabio...godine....
taj aspekt hoće udarit na bake.to sam i ja imala + tranzit Neptuna na Sunce.A natalno Sunce kvadrat Neptun.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 22:08   #196
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post


Super mi je ovaj tvoj primjer Mjeseca u ovnu gdje se vidi koliko tom kardinalnom, vatrenom, muškom i aktivnom principu ne odgovara vodeni, pasivni žemski tempo.
ja se oduvijek čudim kako to da mjesec u ovnu nema neko od nepovoljnijih dostojanstva.

Quote:
Moraš imati na umu da se progresije ne gledaju zasebno, uvijek se promatraju u odnosu na natalnu kartu i natalne potencijale. Pa tako kada Mjesec dotakne vrh nekog polja, on aktivira to polje svojom energijom i počinje ju "unositi" u tu sferu života, a njegov utjecaj ovisi od toga kako je to područje života integrirano natalno ili kada napravi aspekt na neku natalnu planetu onda se može očekivati emocionalna reakcija u odnosu na simboliku te planete ali opet kroz prizmu natalnih potencijala tih planeta, itd.

U koji znak su progresirali?
Mo u vagu, So u bika. venera je u biku.

mada moram priznati da sam unazad kratko počela brijati na neke bikovske stvari, tipa materijalno mi postaje važno, što mi je do sada bilo apsolutno nebitno (natalno sunce u ribama). i tu sam si još uvijek skroz čudna.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 23:59   #197
Progresivni Merkur, vladar ASC-a i MC-a, mi promijenio znak, iz Riba u Ovna. A progresivni Mjesec iz Raka u Lava. Što očekivati? Zasada je još rano da mogu reportati što je bilo, ali mislim da bude nešto pozitivno.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 01:40   #198
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Progresivni Merkur, vladar ASC-a i MC-a, mi promijenio znak, iz Riba u Ovna. A progresivni Mjesec iz Raka u Lava. Što očekivati? Zasada je još rano da mogu reportati što je bilo, ali mislim da bude nešto pozitivno.
To znaci vise aktivnosti, vatre i sunca u zivotu . Merkur u Ovnu - vise komunikacije, vise proaktivnosti, nestrpljivost itd...prog. Mjesec u Lavu - dramaticnije emocije, potreba za kreativnim izrazavanjem, zaljubljivanjem, ali opet zavisi kakav ti je natal, ako imas vise vode recimo, mozda ti ovo nece pasati. Ja sam osjetila takvo olaksanje kad mi se prog Mjesec izvukao iz Riba i usao u Ovna - manje tuge i placa, vise aktivnosti, samopouzdanja, poduzetnosti itd.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 09:50   #199
Ja sam kombinacija vode i vatre, tako da mislim da mi bude pasalo. Hvala.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 11:28   #200
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Progresivni Merkur, vladar ASC-a i MC-a, mi promijenio znak, iz Riba u Ovna. A progresivni Mjesec iz Raka u Lava. Što očekivati? Zasada je još rano da mogu reportati što je bilo, ali mislim da bude nešto pozitivno.
Mislim da ćeš taj Me osjetiti, jer on nosi veći dio karaktera. Bar je meni tako bilo. A točno kad je ušao u Strijelca u mojoj 3. kući položila sam neki ispit jedina na tom roku i s četvorkom, iz međunarodnog prava (Strijelac) sjećam se da je bila hrpa nekih međunarodnih konvencija...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.