Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2015., 21:44   #41
Evo da vam malo "osvezim" ovu temu u ovoj vreloj noci haha....

Naime imam 20.godina, skoro sest meseci sam bila u vezi sa deckom starijim dve godine od mene...dakle ja 20, on 22...mozda to i nije toliko bitno...Naravno, ljubav je brzo planula za ovih sest meseci mi smo bili zajedno na Zlatiboru, na raftingu, u Italiji, vodio me kod prijatelja na svadbu kao pratnju, drzao je nasu zajednicku sliku na whasappu (doduse na drugom broju i dan danas mi nije jasno sta ce mu dva broja), na coveru na fejsbuku, ja sam takodje svaki drugi treci dan kacila nase zajednicke slike na instagram, fejs, sve je to bilo propraceno komentarima kako smo divni, golubcici i slicno, onooo meni se cinilo da je TO TO jednostavno kao da smo preskocili upoznavanje i ziveli u nekom filmu...i BAM! Kraj...Sa njegove strane... Tek tako... On ima obaveza kaze... Mora da se posveti drugim stvarima... dobro ne znam ni ja sta sam ocekivala da se udam u 20 godina al opet za mene je to bilo to...ne znam zasto je radio sve to ako me ne voli...cemu zajednicka putovanja, vecere, sopinzi, slike kada je prekinuo sve ...mozda sam i ja slutila jer sam u poslednje vreme stalno kacila i oznacavala ga na nasim slikama...mozda sam na taj nacin trazila potvrdu lajkovima od drugih ljudi da se mi volimo jer ni sama nisam bila sigurna da li se volimo... sta vi mislite...da li ipak na kraju ljubav koja brzo plane se nesrecno zavrsi... da li sam mlada za "to je to"vezu?

Hvala.
Jelena94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.