Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2004., 21:01   #1
koliko se cesto vidjate?

kad ste u vezi s nekime, koliko se cesto vidjate, ako je moguce uopce generalizirati? pogotovo me zanima kakva je situacija sa ljudima koji su duze u vezi i ne zive zajedno, ofkors, jer oni koji zive moraju se (uglavnom) gledat htjeli - ne htjeli

anyway... pitam jer je meni skroz cudno ne vidjet se sa svojim deckom svaki dan. a ako se ne vidimo, podrazumijeva mi se da se jedno drugome barem javimo porukom. ne mozemo pricat na tel, nije bitno zasto, al eto ostanu nam samo te porukice. no u razgovoru s njim dosli smo oboje zajedno do pitanja... sta je uopce lose u tome da se ni ne cujemo cjeli dan? ja recimo nisam tip osobe kojoj je to normalno. jer ako se ne vidimo, zelim ga barem cuti preko tih blesavih poruka - barem neki kontakt. dok je on realnija osoba i kaze da ne vidi nista lose kad se nebi uopce culi cjeli dan. meni to vise nekako ide uz prijatelje nego uz partnera. dal je to ovisnost, dal ja pretjerujem?

ovo vjerovatno zvuci djetinjasto. no dosli smo valjda do te neke faze u vezi kad se stvari mijenjaju. stvarno je sve postalo nekako... stabilno. i to me ponekad strasi. no necu sad mjesati ove dvije teme. dakle kakva su vasa iskustva i pogledi na sve ovo? ima li moje pitanje uopce smisla, ili je to nebitno i jednostavno se treba prepustit, jer ipak, nema tu nikakvih pravila?
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 21:09   #2
Generalizirano:
Pon-čet: vidimo se svaki dan, bar na 5 minuta...
Pet i sub: ide svaki sa svojim društvom van, ako se sretnemo dobro, ako ne, opet dobro....
Nedjeljom smo cijeli dan skupa...
Naravno da ima iznimaka...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 21:14   #3
Re: koliko se cesto vidjate?

Quote:
*Girlie* kaže:
meni skroz cudno ne vidjet se sa svojim deckom svaki dan. a ako se ne vidimo, podrazumijeva mi se da se jedno drugome barem javimo porukom. ne mozemo pricat na tel, nije bitno zasto, al eto ostanu nam samo te porukice. no u razgovoru s njim dosli smo oboje zajedno do pitanja... sta je uopce lose u tome da se ni ne cujemo cjeli dan? ja recimo nisam tip osobe kojoj je to normalno. jer ako se ne vidimo, zelim ga barem cuti preko tih blesavih poruka - barem neki kontakt. dok je on realnija osoba i kaze da ne vidi nista lose kad se nebi uopce culi cjeli dan. meni to vise nekako ide uz prijatelje nego uz partnera. dal je to ovisnost, dal ja pretjerujem?
Ovo kao da govoris iz mene, ja se isto tako osjecam...ne pretjerujes, takve stvari su normalne. Ali to ti sve ovisi od osobe do osobe, ja znam neke osobe kojima po kojima je to pretjerano...
Mislim da se tu radi samo o tome koliko je tebi stalo do te osobe..ako ti je stalo stalno ces htjeti imat kontakt s njom pa makar i preko blesave poruke...ja se u potpunosti slazem s tobom po tom pitanju i bio bih jako sretan kad bih jednog dana nasao curu koja jednako misli...
Moj savjet: Budi ono sto jesi, pa makar i po cijenu da prekinete, vise ce te cijenit. Ajde uzivaj.

NEMOJ SE PRAVIT DA TI JE SVEJEDNO STO SE NE CUJETE SVAKI I NA TAJ SE NACIN PRILAGOĐAVAT...
boklec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 21:37   #4
Ja sam se sa svojom vidjal skoro svaki dan ,a kad nisam culi smo se phoneom..tak da je to u meni normalno....nis ne pretjerujes...
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 23:37   #5
ja sam se sa svojom zadnjom curom s kojom sam bio skoro tri godine vidio skoro svaki dan. nekad bi visili po cijeli dan zajedno ,a nekad barem na 5 minuta ako je moguce.Jedan dio veze smo zajedno isli u istu skolu pa je to malo olaksavalo sve,ali smo se i kasnije (kad sam otiso na faks) vidili dosta cesto. Ako se nebi mogli vidit onda bi se culi . Meni je to bilo normalno,a bilo je i njoj . Nije nam bilo dosadno (vecinom vremena) jer nismo samo visili doma .
neznam mozda to bas nije prenormalno al kad se neko ne zeli vidit samnom malo cesce onda imam filing koda mozda nije tako zagrijana za mene. sta ja znam mozda grijsim naravno. ipak ako se ne mozemo vidit ne radim neke scene niti ju stalno zivkam i saljem poruke jer bi to i mene izludilo. ipak nekad covjek mora imat malo vremena i za sebe. pogotovo ako ste introvertirana osoba kao ja npr.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 23:44   #6
ovo pisem po drugi put jer sam prvi put pred karaj poruke nesto sjebo.

Pa evo sa svojom zadnjom curom s kojom sam bio skoro tri godine vidio sam se skoro svaki dan. Nekad bi po cijeli dan visili ,a nekad ako bi mogli barem na 5 minuta. To je i njoj i meni bilo normalno. I nije nam bilo dosadno (vecinom vremena) jer nismo stalno visili doma nego smo isli okolo. Mozda je sve malo olaksavalo to sto smo jedno vrijeme isli u istu skolu. al opet kad sam ja otiso na faks smo se vidili dosta cesto. kad se nebi vidili onda bi se culi porukom ili preko telefona.
sta ja znam recimo ja bi imo filing da neka nije toliko zagrijana za mene ako se ne zeli bas cesto vidit samnom. mozda i grijesim naravno to je moguce. ipak kad se nebi mogli vidit i cut nisam davio da sam npr. stalno zivko i slao poruke, al bi se culi barem malo. to mi je bilo ok.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 23:45   #7
ma joj e pa pogledaj ovo. dva puta sam isti ***** napiso. ajde ajde sad me svi zajebajte .
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 23:45   #8
Normalno je da nakon određenog vremena provedenog zajedno ne osjećate toliku potrebu u tome da se vidite ili čujete svaki dan.
Sad je dilema u tome da li se netko od vas dvoje bolje osjeća kad se ne čujete/vidite ili ne.
U zadnjoj vezi sam po tome skužio da nismo jedno za drugo. Bilo mi je lakše ne slušat ju/ gledat svaki dan, ali to opet treba značit da bi bilo vrijeme da se u vezi neke stvari promijene, da se razmisli ima li smisla bit zajedno ili nema.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 00:26   #9
To *Girlie*

Pretjerujes.. Ali ako je to tebi bitno, a ocito je, onda mu reci da to tebi znaci puno, ali nemoj sad sjest i cekat da ti jedan dan ne napise "porukicu" ..a ako se to i desi nemoj mu to uzet za zlo..
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 00:31   #10
Quote:
river_city kaže:
ma joj e pa pogledaj ovo. dva puta sam isti ***** napiso. ajde ajde sad me svi zajebajte .


PS: To .. *Girlie* ... naravno kod svake veze je to razlicito i vi morate naci svoju sredinu, kompromis ili udovoljiti jednome od vas..
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 02:18   #11
vidjamo se skoro svaki dan ali se i uz to cujemo vise puta porukom tjekom dana + koji put telefonom. a pet,sub ili ned obavezno provedemo jednu vecer tipa kino,kazaliste, telka itd tj. neko multisatno druzenje
__________________
so long suckers...
nobrainatall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 03:46   #12
Re: Re: koliko se cesto vidjate?

Quote:
boklec kaže:
Mislim da se tu radi samo o tome koliko je tebi stalo do te osobe..ako ti je stalo stalno ces htjeti imat kontakt s njom pa makar i preko blesave poruke...
Ovo me ubolo u oci pa i u srce... znaci li to da ako se ne javim dragoj sms-om da mi nije do nje stalo?!

Ona je uvijek samnom - nosim je u srcu kud god odem... Za mene jedan dan ne javljanje nije nesto, a i nisam jedan od onih koji mogu provoditi sate na telefonu.
Gulpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 09:20   #13
Re: koliko se cesto vidjate?

svaki dan, u mjesec dana jedva ispadne jedan a da se ne vidimo
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 10:42   #14
Quote:
Bla, bla, bla...
Klepni me po glavi ak nisam praf, al gospojo, vama je lepe dosadno. I vama, dečecu vašem morti manje, al ovakovih tema ne bi bilo da se, gospojo draga, imate nečim ozbiljnim bavit.

Lepe kaže narodna: dokon um je đavolje igralište...

Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 10:55   #15
Re: koliko se cesto vidjate?

Mi smo Usamljena Srca. Mi se ne viđamo. Odi pitat one na ŽuD.

I da, osobno mislim da pretjeruješ. Ali znam da ima puno ljudi koji razmišljaju kao ti, pa ako vama tako odgovara neka vam bude. Glavno da jedno od vas u toj vezi ne pati, da se nitko ne osjeća zakinutim. Ako se itko osjeća zakinutim, onda neš ne štima - naći kompromis ili produži dalje... pa budi Usamljeno Srce kao i mi ostali
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 11:10   #16
Ja se sa svojim dečkom još uvijek vidim gotovo svaki dan (u mjesec dana možda se dva dana ne vidimo), a jaaako smo dugo zajedno.
Nikad nisam razmišljala o tome da li je to pretjerano ili ne, mislim da je normalno da želiš što više vremena provesti s osobom u koju si zaljubljen.
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 11:15   #17
Quote:
Trillian kaže:
Ja se sa svojim dečkom još uvijek vidim gotovo svaki dan (u mjesec dana možda se dva dana ne vidimo), a jaaako smo dugo zajedno.
Nikad nisam razmišljala o tome da li je to pretjerano ili ne, mislim da je normalno da želiš što više vremena provesti s osobom u koju si zaljubljen.
Je, normalno da želiš što više biti s tom osobom. Ali ako se iz nekog objektivnog razloga ne možete taj dan vidjeti, čemu drama? Zar ako ti ne pošaljem poruku znači da mi nije stalo? Ako te nisam nazvala znači da ne mislim na tebe? Ja na to tako ne gledam... ali ok meni ionako kažu da nisam normalna
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 11:55   #18
Quote:
vrabac kaže:
Je, normalno da želiš što više biti s tom osobom. Ali ako se iz nekog objektivnog razloga ne možete taj dan vidjeti, čemu drama? Zar ako ti ne pošaljem poruku znači da mi nije stalo? Ako te nisam nazvala znači da ne mislim na tebe? Ja na to tako ne gledam... ali ok meni ionako kažu da nisam normalna
MA slažem se s tobom u potpunosti! Normalno da se ne MORAMO vidjeti svaki dan...ali dok mi to oboje želimo, ne znam zašto bi to nekome bilo čudno ili nenormalno...
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 19:59   #19
temu sam postavila ovdje jer se, najiskrenije, ŽuD nisam uopce sjetila a LJES je neozbiljan a moderatori mogu ovo slobodno preseliti, nemam nista protiv, dapace. inace mi se u dve i pol godine vidjamo svaki dan, gledano u globalu. uvijek pokusavamo barem pol sata izdvojit, ili evo sad kad je fax i oboje smo dosta zauzeti onda bar odemo zajedno na rucak, malo budemo kod njega, odemo u setnju ili slicno. sve u svemu ne mogu se pozaliti. ali neki dan se desilo bas da smo se tek kasno navecer culi, i pricali smo o svacemu i dotakli se te teme da li bi nam bilo cudno da se ne vidimo, i uopce ne cujemo cjeli dan, kao sto se toga dana zamalo dogodilo. i mene je na neki nacin pogodilo to sto bi njemu bilo svejedno i sto ga nebi zanimalo kako sam, sta mi se dogadjalo, itd., al sad kuzim da sam malo pretjerala, jer kako sam ja znala da se on malo kasnije nebi javio uostalom, i da se ne javi - normalno je valjda u neku ruku, samo sta ja na takav odnos nisam navikla, a ni ne zelim se navikavat. jer za frendove mi je cist normalno da se ne vidjamo i cujemo svaki dan, al za decka ne

a u biti ne poznam vise nikoga tko je u dugoj vezi tako da nisam imala koga pitat kako je kod njih situacija, a bas me zanimalo. vecina ljudi koje znam prekidaju veze u zadnje vrijeme, a oni ostali su dosta neozbiljni pa me ne zanima kako im je jer nemamo dodirnih tocaka uglavnom istina sve je relativno, ali ovo mjesto nam sluzi za izmjenjivanje misljenja, na kraju krajeva ako cemo razmisljat kako Sentimental kaze, pola tema na ovom forumu nebi postojalo

boklec: hvala na misljenju, potaknulo me danas da razgovaram s deckom i kazem mu skroz kako sve izgleda s mojeg stajalista

river_city: mislim da je bitno imat vremena za sebe, pogotovo ako si u dugoj vezi, ne smije se zanemarit svoje potrebe i svoj mir, na kraju krajeva nije lako funkcionirat kad nemas vremena stat i malo razmislit o svemu, jednostavno bit sam sa sobom.

Gulpa: jako lijepo receno... very romantic

BananaSkin: u pravu si

vrabac: ruzno je bit usamljeno srce, al jos je gore osjecat se kao usamljeno srce dok si u vezi s nekim, a takve stvari cak i najjednostavnija porukica tipa "nadam se da si dobro, mislim na tebe" moze izlijecit
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 21:22   #20
Quote:
na kraju krajeva ako cemo razmisljat kako Sentimental kaze, pola tema na ovom forumu nebi postojalo
Istina... meni je dosadno pa sad piskaram po ovom...

A ke se tiče svih ovih silnih tema, meni je to manje-više nepotrebno kompliciranje. Čast iznimkama koje se tu i tamo pojave.

Al kad ne bi bilo ljudi poput Girlie koji ne bi toliko kak ona komplicirali svijet bi, valjda, izgubio na dražesti...

A Sentimental ne bi bio Sentimental da ne zaključuje pametne stvari kad mu je dosadno...

Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.