Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2015., 20:08   #281
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ne, prek neta, http://www.365games.co.uk

ovo kaj velis kako pamte, meni neugodno bude majke mi kad vidim koja je to memorija
hvala i nehvala
bankrotirat cu

gledala sam sinoc skoro sat vremena sto sve nude.
svasta nesto bi.
to mi izazov za mozak

moram vidjeti po knjiznicama,dal ima sistem posudjivanja drustvenih igara, jer ne mogu ne mogu ne mogu kupiti sve sto bi....

ne znam jel na kraju lutajuci sat propao (onaj birc na remizi, oni su nudili razne drustvene igre i rentanje prostora)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 20:33   #282
ima u knjiznicama igara, ali nije bas neka ponuda rekla bi
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 20:39   #283
btw, kak smo neke bodove sad skupili uzeli smo jos jednu igri, stigla je danas
https://boardgamegeek.com/boardgame/70323/king-tokyo
javim kakva je kad odigramo, necemo ju sad ni ispribavat dok forbidden island ne apsolviramo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 23:21   #284
Gdje ima kod nas za uzeti Dobble ili Spot it? I po kojoj cijeni?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 10:12   #285
summer, ubi me (edit: s ovim linkom na knjige)
našla hrpu knjiga i slikovnica koje bih htjela

Lei, imaš u Muelleru Dobble (ista stvar kao spot it). Cijena? Hmmm... oko 100kn? Neka netko ispravi ako griješim
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 10:28   #286
već sam stavljala link na igru sleeping queens (kraljevi,kraljice, vitezovi, zmajevi...) ali me stranica koju je summer stavila opet podsjetila na nju. Baš bi ju htjela i mislim da će se svidjeti oboje mojih klinaca, ali ipak ću se opet morati malo strpiti jer nema se više para
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 10:56   #287
ja ta toj strani love i love ostavila ali sad imam kindle
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 18:37   #288
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Gdje ima kod nas za uzeti Dobble ili Spot it? I po kojoj cijeni?
Imas u Mulleru, cijena je 105kn ako se dobro sjecam..
Ja bas neki dan narucio odavde: http://www.aliexpress.com/item/facto...538920146.html
S time da sam ju platio 7.90$, sad vidim da su digli cijenu za jedan $.. Postarina besplatna.. I uglavnom druge verzije tamo ne dolaze u metalnoj kutiji, ova dolazi.. Pa cu vidjeti za koji dan..
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 22:15   #289
tnx svima
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 14:39   #290
https://boardgamegeek.com/boardgame/5588/perfection

ima li igdje ove igre za kupiti?
ustvari nije društvena jer je dovoljan i samo jedan igrač ali baš mi se čini fora za vježbanje brzine i pamćenja

inače
na temu
Labirint SW je super, jedino što imamo predškolca kojem se neeeee daaaaaa razmišljati, i onda na pol odustane
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 16:56   #291
Quote:
mačkonja kaže: Pogledaj post
https://boardgamegeek.com/boardgame/5588/perfection

ima li igdje ove igre za kupiti?
ustvari nije društvena jer je dovoljan i samo jedan igrač ali baš mi se čini fora za vježbanje brzine i pamćenja

inače
na temu
Labirint SW je super, jedino što imamo predškolca kojem se neeeee daaaaaa razmišljati, i onda na pol odustane
ne znam ti za ovu igru, ali mi smo endavno dobili ovu i dobra je za percepciju, brzinu, jezik...
meni je fora, jer se stvarno u nekim milisekundama osjecam glupa i ne mogu dozvat rijec, a ona rastura
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 22:27   #292
Da zahvalim Summer što me navukla na kupnju Forbidden Island

Oduševljen sam kutijom u kojoj dođe, načinom kako se slaže ploča, igrom.

Igrali smo je valjda 20x u zadnjih par dana, mm je već pomalo mrzi Ali mora igrati jer je u troje zanimljivije.

Odlično je i što se igra zajednički pa mali ne šizi ako ne pobjeđuje

Super igra, planiram uskoro vidjeti što se još nudi na tom sajtu.


Od ostalog što smo dobili za blagdane, pogodak je bio i Monopoly.
Tražili smo junior varijantu, a dobili regular, međutim malom je vrlo brzo sjela igra, i uz manju pomoć tu i tamo (kad nema gotovine za isplatiti) sasvim lijepo igra.

Dobili i Scrabble Junior, međutim kako igramo cijelo vrijeme ove dvije gore spomenute, Scrabble čeka bolje dane.


Onaj Freddy Glavonja, kojeg je htio najviše od svega je naravno nakon 15 min završio u kutu i sad je zaboravljen (sljedeće godine ću se pobrinuti da ne dobije u ruke onaj prokleti MUller katalog ).

Dobio i Čovječe glupiraj se, koji mu je na našu žalost zabavan. Nama nije
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 08:10   #293
jel da?!
genijalna je igra jesi probala onu geister geister? isto je kooperativna
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 09:31   #294
ah, geister, geister je meni tiha patnja... ali sad naveliko igramo ubongo i imamo još na lageru alias pa stvarno ne dolaze u obzir nove igre
a ovaj fobidden mi stoji u opisu igara ali sam ja stvarno mislila da nije baš za male (doduše nije ni geister) pa sam ga stavila malo dalje na listu. Ali morat ću ga ponovo preispitati
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 09:42   #295
pa zavisi koliko male, moja od 6 g. zapravo sad ce 7, ga super igra. Daisyn mali je mladji nesto ali ne znam koliko
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 11:23   #296
Alias mi se čini super igra, ali se igra u parovima, a mi se ne možemo upariti, jer je 4. igrač još beba
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 11:38   #297
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
a ovaj fobidden mi stoji u opisu igara ali sam ja stvarno mislila da nije baš za male (doduše nije ni geister) pa sam ga stavila malo dalje na listu. Ali morat ću ga ponovo preispitati
moj je mali, ima 5.5. g (Summer, nešto više od godinu dana je moj mlađi od tvoje, imat ću neka pitanja na pp ).

ali igra se zajednički, osnove kretanja itd je shvatio, nakon par igri što smo se dogovarali i objašnjavali što i kako je i on počeo kombinirati kako da igramo.

super je i što onda svatko ima neki svoj princip kako da igra, tako da svi na nešto paze. on pazi da se otok ne potopi, mi samo pohlepno gledamo kako što brže do blaga



summer nisam to igrala, baš ću pogledati


sad će mi na redu biti Ubongo, i hoću Catan junior ali je u riječkom Mulleru ne pronalazim

e i znate čega sam se sjetila - one igre sa štapićima koji se prospu pa izvlače, to hoću
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 12:21   #298
catan junior neces ni naci u mileru, ima ih u Carta Magica
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 22:04   #299
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post

e i znate čega sam se sjetila - one igre sa štapićima koji se prospu pa izvlače, to hoću
mikado.

mi smo neki dan kupili alias junior. mali je to vidio i zapeo. nije sad neka vau igra, ali s obzirom da ima problema sa slaganjem rečenica, prepričavanjem i opisivanjem ovo je odlična vježba. malo smo izmijenili pravila s obzirom da nas igra 2-3, a igra je namjenjena za min. 4 igrača. mali je oduševljen i to mi je najvažnije.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 22:08   #300
Mikado, hvala

I mi smo dobili Alias, ali čekamo goste da možemo u četvero igrati.

Nisam uspjela naći Catan Junior ni na ovom sajtu što je Summer spomenula, samo regularni.
I bolje tako, dosta novog smo dobili, a ako dođe Catan to novo će postati staro.
Ugl i dalje mi se igraju Monopoly i Forbbiden Island, u idućoj ću turi Ubungo i Catan.

Btw trebalo bi vas zaposliti u PR-u tih igara
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.