Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 21:23   #2081
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
Za prevaru je potrebno dvoje, ne bi bio s drugom da ti to nisi želio, a to si i sam potvrdio ovim boldanim. Ako nije išlo nemoj mučiti i sebe i nju, pusti je, sigruno joj je i teže nego tebi jer nije ona bježala pred problemima u zagrljaj drugome već ti drugoj. Samo toliko od mene
znaš li ti, draga, pod kakvim se okolnosti moja prijevara dogodila i znaš li da se možda ni nije dogodila?

toliko od mene.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:32   #2082
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
znaš li ti, draga, pod kakvim se okolnosti moja prijevara dogodila i znaš li da se možda ni nije dogodila?

toliko od mene.
pa koliki moraš biti da priznaš nešto što se možda i nije ni dogodilo
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:35   #2083
zanimljivo mi vas čitati
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:35   #2084
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
pa koliki moraš biti da priznaš nešto što se možda i nije ni dogodilo
nije li dovoljna prijevara što sam se doveo pred taj čin?

dogodila se ili ne, pred čin sam se doveo. pod utjecajem raznih krivih okolnosti, bez imalo svjesti. ali to mi nije opravdanje.

sorry, ali ne želim više to ponavljati, za mene je ovo poglavlje završeno.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:50   #2085
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
nije li dovoljna prijevara što sam se doveo pred taj čin?

dogodila se ili ne, pred čin sam se doveo. pod utjecajem raznih krivih okolnosti, bez imalo svjesti. ali to mi nije opravdanje.

sorry, ali ne želim više to ponavljati, za mene je ovo poglavlje završeno.
Imaš pravo, bolje ne pričati ništa više
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:56   #2086
Gogs što se ne javiš toj curi s kojom si je varao, ili te i ona odjebala?
nominiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 05:39   #2087
Quote:
nominiran kaže: Pogledaj post
Gogs što se ne javiš toj curi s kojom si je varao, ili te i ona odjebala?
zanimljiv si
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 17:30   #2088
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
5 mjeseci

Pa sta je trebala žaliti još 3 godine.
Nisu sve tako glupe
Nisu. Ima ih i glupljih
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 17:53   #2089
Quote:
limunska kaže: Pogledaj post
Nisu. Ima ih i glupljih
Pričaš u svoje ime?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 18:41   #2090
Quote:
limunska kaže: Pogledaj post
Nisam bio tu neko vrijeme.
I dalje je sve isto. Alkohol me polako nagrizao. I što je najgore to mi odgovara.
Svaku nedjelju se napijam sam. Nemam kako drugačije provest vrijeme. Od njega otupim, zaspim. Ne mislim na prošlost.
Ujutro se borim sa mamurlukom pa ne mislim na prošlost.....

Vidio sam bivšu. Htjela je pričat samnom. Nisam htio.

Kad nađeš nakon 5 mjeseci nekog drugog....da. Pomislim ono. Nije me ni voljela ikada.


bla bla bla...... bla bla... bezveze
To.
Svatko ima svoje vrijeme žalovanja.
Fascinantan mi je moj bivši jedan, nakon prekida u roku par mj našao drugu, a do tada se kleo u vječnu ljubav.
Ni dan danas mi nije jasno kakva mu je to furka.
Srao ili se stvarno zaljubio? Aj ga ti znaj.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 18:55   #2091
Gogs, ja mislim da je prevara moguća čak i ako voliš nekoga :čeka drvlje i kamenje forumsko:

Što ne znači da opravdavam , ali nije da je nemoguće.

Jednostavno, splet svih okolnosti i situacija koje su se kroz neko vrijeme događale mogu kulminirati svjesno ili pak pod utjecajem, u tvom slučaju, alkohola. Nekako ne vjerujem da su stvari u životu uvijek isključivo crno-bijele.

I onda se drugo jutro probudiš i shvatiš da si zasrao.
Big time I, naravno, žao ti je. Ali neke stvari se ne daju popraviti. Npr. povjerenje. To je stvarno teško ponovno sastaviti. U biti, može se pokušati, ali onda se osoba koja je povrijeđena, u tom procesu pokušavanja, vrlo često pretvori u aždaju i nekoga tko kontrolira svaki korak. Zbog straha i neke nesigurnosti. Uvijek ti je u podsvijesti prisutna misao da te netko koga voliš prevario. A to je loše za oboje.

Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
Čak štoviše, forumašica je
Nemoj se ljutiti jer ne govorim ovo s lošom namjerom, ali probaj da ti forum ne bude neki način indireknog obraćanja njoj Razumijem da ti je teško i da je mnogo lakše izjadati se i ne vjerujem da je razlog tvom pisanju isključivo ona, ali vjerujem jednim malenim dijelom jest jer se podsvjesno nadaš da će ona ovo čitati i da će možda promijeniti mišljenje. Je li tako? Okej, možda sam ja u krivu, ali ljudska psiha je takva. To je način na koji funkcioniramo Mnogo puta na nesvjesnoj razini.

Ja apsolutno vjerujem da ti je žao i da voliš tu curu, ali ako ne ide dalje, počni se miriti s time. Da, teško je, ali je još teže ako neprestano pokušavaš nešto umjesto da gledaš u nekom novom smjeru
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:05   #2092
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post

Ja apsolutno vjerujem da ti je žao i da voliš tu curu, ali ako ne ide dalje, počni se miriti s time. Da, teško je, ali je još teže ako neprestano pokušavaš nešto umjesto da gledaš u nekom novom smjeru
mudro zboriš.

neka se sad okrene samome sebi, poradi na sebi i na svemu što želi popraviti & to je to. jednostavno nije upalilo i eto... događa se.

mislim da se on već polako počeo i miriti s činjenicom da je gotovo.
baby steps.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:45   #2093
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pričaš u svoje ime?
Naravno
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:53   #2094
Quote:
limunska kaže: Pogledaj post
Naravno
Da čujem
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:26   #2095
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Gogs, ja mislim da je prevara moguća čak i ako voliš nekoga :čeka drvlje i kamenje forumsko:

Što ne znači da opravdavam , ali nije da je nemoguće.

Jednostavno, splet svih okolnosti i situacija koje su se kroz neko vrijeme događale mogu kulminirati svjesno ili pak pod utjecajem, u tvom slučaju, alkohola. Nekako ne vjerujem da su stvari u životu uvijek isključivo crno-bijele.

I onda se drugo jutro probudiš i shvatiš da si zasrao.
Big time I, naravno, žao ti je. Ali neke stvari se ne daju popraviti. Npr. povjerenje. To je stvarno teško ponovno sastaviti. U biti, može se pokušati, ali onda se osoba koja je povrijeđena, u tom procesu pokušavanja, vrlo često pretvori u aždaju i nekoga tko kontrolira svaki korak. Zbog straha i neke nesigurnosti. Uvijek ti je u podsvijesti prisutna misao da te netko koga voliš prevario. A to je loše za oboje.



Nemoj se ljutiti jer ne govorim ovo s lošom namjerom, ali probaj da ti forum ne bude neki način indireknog obraćanja njoj Razumijem da ti je teško i da je mnogo lakše izjadati se i ne vjerujem da je razlog tvom pisanju isključivo ona, ali vjerujem jednim malenim dijelom jest jer se podsvjesno nadaš da će ona ovo čitati i da će možda promijeniti mišljenje. Je li tako? Okej, možda sam ja u krivu, ali ljudska psiha je takva. To je način na koji funkcioniramo Mnogo puta na nesvjesnoj razini.

Ja apsolutno vjerujem da ti je žao i da voliš tu curu, ali ako ne ide dalje, počni se miriti s time. Da, teško je, ali je još teže ako neprestano pokušavaš nešto umjesto da gledaš u nekom novom smjeru
hvala ti na razumijevanju...

što se tiče toga što je forumašica, stvarno se nisam obratio ovdje jer će ona možda jednog dana to pročitati. Ne želim raditi lažne profile i glumiti nekoga ili nešto što nisam.

Iako je forumašica, jako dugo nije bila aktivna i pitanje hoće li više biti. Sad to još manje mogu znati jer smo prekinuli sve kontakte.

Ne znam, možda je teško za povjerovati, ali kad sam počeo postati, uopće se nisam ni sjetio da je forumašica. Jedva sam joj se kasnije nicka sjetio.

U svakom slučaju, prijevara, puno grešaka se dogodilo i ja sam odlučio krenuti dalje. Uspio sam konačno maknuti sve slike s facea od nas. Ona je to uspjela odmah drugi dan.

nebitno. Idem dječjim koracima, ona korača bome pošteno. Ali neka. bitno da ja idem pomalo naprijed. To mi je najbitnije.

Pokušavam što manje misliti na nju i što više se družiti s ekipom, u teretani sam svaki dan, kava i slično...

Dođem doma, malo pogledam forum i srušim se u krevet. Mislim da mi je sad to dobra rutina da se malo skockam u glavi.

Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
mudro zboriš.

neka se sad okrene samome sebi, poradi na sebi i na svemu što želi popraviti & to je to. jednostavno nije upalilo i eto... događa se.

mislim da se on već polako počeo i miriti s činjenicom da je gotovo.
baby steps.
jesam da, upravo to. baby steps.

uhvate me gadne faze tokom dana, tuga, nostalgija, preispitivanje, ali natrpao sam si masu obaveza koje me odvlače od tih loših misli i nekako preživljavam dan za dan... ne mogu vjerovat da je prošlo 19 dana, a kao da je jučer otišla. Nekako nemam baš dobar osjećaj o vremenu nakon tog prekida.


Ali jedna pozitivna stvar. Smršavio sam fino 9 kila i sad sam baš fit
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 07:10   #2096
Ne razumijem.. Sad mi se javlja.. I odjednom on želi vremena za sebe??
Znači ja dajem sve od sebe da budem s njim koliko mogu samo da njemu ne bude dosadno i da ne odlazi tražiti druge od dosade (jer nemože imati samo mene, mora imati i druge ženske prijateljice) i od**** me i sad odjednom, njemu treba vremena da vidi da li može bez bez mene biti?
Ja to (povrijeđen ego naravno) vidim kao; ja hoću malo šarati okolo pa ono, ti ćeš mi se sigurno nakon toga vratiti??

Mislim, žao mi je ali od te izjave jučer sam pala za 5 dana unatrag..
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 07:35   #2097
Ja bi to ignorirao u potpunosti. Ni sam ne zna sto hoce
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:03   #2098
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Ne razumijem.. Sad mi se javlja.. I odjednom on želi vremena za sebe??
Znači ja dajem sve od sebe da budem s njim koliko mogu samo da njemu ne bude dosadno i da ne odlazi tražiti druge od dosade (jer nemože imati samo mene, mora imati i druge ženske prijateljice) i od**** me i sad odjednom, njemu treba vremena da vidi da li može bez bez mene biti?
Ja to (povrijeđen ego naravno) vidim kao; ja hoću malo šarati okolo pa ono, ti ćeš mi se sigurno nakon toga vratiti??

Mislim, žao mi je ali od te izjave jučer sam pala za 5 dana unatrag..
Nažalost sve dok ćeš ti beskonačno udovoljavati on će diktirati ritam vašeg odnosa. Točnije, hoće li ga uopće biti, i ako hoće na koji način. Promijeni stav i daj mu nogu u potpunosti. Prvo će biti bijesan i ljut jer se ne igra po njegovim pravilima, ali onda će se malo zamisliti nad sobom. Bitno je da ne popuštaš i da budeš hladna i distancirana jedan dulji period ( cca 2mj )
__________________
http://youtu.be/XiCrniLQGYc
Gissel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:05   #2099
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Da čujem
Čut češ samo muljanja. Ljudsku jad i bijedu.
Meni je dosta toga. Okružen sam i dalje time, ali ne gledam u nj, nego kroz nj.

limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 07:47   #2100
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Ne razumijem.. Sad mi se javlja.. I odjednom on želi vremena za sebe??
Znači ja dajem sve od sebe da budem s njim koliko mogu samo da njemu ne bude dosadno i da ne odlazi tražiti druge od dosade (jer nemože imati samo mene, mora imati i druge ženske prijateljice) i od**** me i sad odjednom, njemu treba vremena da vidi da li može bez bez mene biti?
Ja to (povrijeđen ego naravno) vidim kao; ja hoću malo šarati okolo pa ono, ti ćeš mi se sigurno nakon toga vratiti??

Mislim, žao mi je ali od te izjave jučer sam pala za 5 dana unatrag..
užas. drži te u kategoriji "mogu radit s njom što želim". i dobro da si shvatila poantu te njegove rečenice. da te stvarno voli ne bi imao potrebu ostavljat te i imat vremena za sebe. ne treba ti to u životu.
__________________
Good decisions come from experience. And experience is often a result of bad choices :)
anica766 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.