Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2014., 20:45   #1
Hrvatska reprezentacija - opća tema

Mozda Hezonja i Saric u istom dresu:

Saric u Barci?


Premješteno s Općeg topica. Moguće je i dodavanje još starih postova, zasad neka stoji ovaj kao početni.
__________________
Lovely Jubbly

Zadnje uređivanje Chiro : 14.03.2014. at 15:06. Reason: mod edit
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:16   #2
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
Mozda Hezonja i Saric u istom dresu:

Saric u Barci?
To bi mu bila najveća greška u karijeri. Cibona mu je sasvim dovoljna a ako ode u neki veći klub i sezonu kasnije ide mu se u nba, jebat će ga kao i Bogdanovića.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:03   #3
Ja se nadam da će Šarić nastaviti karijeru u Europi, nekom jakom klubu.
Ako je ovo s Barcelonom istina, na njegovom ih mjestu to prihvatio, jer Šarića sadašnje projekcije šalju u Orlando, Charlotte, Philadelphia, Denver.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:24   #4
Ja bih volio da ode u Madrid.

Slažem se s većinom da bi bilo bolje još jednu sezonu u Europi, pogotovo u momčadi koja igra na višem nivou.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:27   #5
Ajmo malo logike, realnosti i matematike. Za šarića treba sada platiti milijun eura odštete, pa ako sada odabere neki europski klub neće tako lako u Nba, koji njega najviše zanima. Koji će to europski klub platit toliku odštetu i onda dozvoliti laganu izlaznu klauzulu prema americi ili druga opcija - kako će šarić tamo dobit prvi ugovor da plati recimo dva milijuna eura odštete europskom klubu od svoje plaće?
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:40   #6
dvije godine jos u europi. jos jedna u ciboni i jos jedna negdje. recimo real ili barca. ali mora u spanjolsku ligu
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:47   #7
ostaje dario u ciboni i sljedeće sezone
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:03   #8
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da će Šarić nastaviti karijeru u Europi, nekom jakom klubu.
Ako je ovo s Barcelonom istina, na njegovom ih mjestu to prihvatio, jer Šarića sadašnje projekcije šalju u Orlando, Charlotte, Philadelphia, Denver.
Kakav je problem s tim franšizama? Mislim da bi za Šarića bilo čak najbolje otići u Philu ili Orlando. Franšize sa jasnom vizijom i franšize koje će mladom igraču pružiti priliku.
Šariću je bolje da ide u NBA nakon ove sezone sa Cibonom. On bi u Barceloni postao još bolji igrač ali to nije dovoljno visoka razina na koju bi on trebao ciljati. U Americi bi se susreo sa dosta boljim treninzima, navikao bi se na ritam utakmica, imao bi trenere koji bi mu se dovoljno posvetili.

Ako ode u neki veći europski klub, zajebat će ga kao i Bogdanovića.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:08   #9
po meni idealno bi bilo da ostane još iduće sezone u ciboni i neka ima igre ovakve kakve ima sada, a imat će i bolje ako ne bude ozljede, bit će odlično i onda nakon te sezone ode u real/barcu ili recimo ulker (jer sam čitao da s tim klubom ima česte kontakte) i tamo odigra dvije sezone i onda za 3, 4 godine ode u nba i tamo bi već došao kao igrač sa 35+ min...
ali naravno, može on i iduće otići u neki europski klub pa onda u nba samo što će tada igrati ko mirza, a ipak mislim da je on bog košarke za mirzu...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:19   #10
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
po meni idealno bi bilo da ostane još iduće sezone u ciboni i neka ima igre ovakve kakve ima sada, a imat će i bolje ako ne bude ozljede, bit će odlično i onda nakon te sezone ode u real/barcu ili recimo ulker (jer sam čitao da s tim klubom ima česte kontakte) i tamo odigra dvije sezone i onda za 3, 4 godine ode u nba i tamo bi već došao kao igrač sa 35+ min...
ali naravno, može on i iduće otići u neki europski klub pa onda u nba samo što će tada igrati ko mirza, a ipak mislim da je on bog košarke za mirzu...

Jesi ti dobar? Trebalo bi mu jedno 40 utakmica da se navikne na ritam, pa još jedno 40 da se uhoda u igru.
Ako će ostajat u Europi, najbolje bi mu bilo još jednu sezonu povesti u Ciboni.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:21   #11
rudy i navarro su u svojim rookie sezonama imali prosjek 26 minuta po utakmicama...

+ što šarić sad u ciboni igra +35 min dok su njih dvojica u europi igrali 25, 26 min ko i u nba-u...

naravno da nije isto španjolska liga ili aba, ali i to nešto govori...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:35   #12
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
rudy i navarro su u svojim rookie sezonama imali prosjek 26 minuta po utakmicama...

+ što šarić sad u ciboni igra +35 min dok su njih dvojica u europi igrali 25, 26 min ko i u nba-u...

naravno da nije isto španjolska liga ili aba, ali i to nešto govori...
Da, vjerojatno bi i njega zapalo nekih 20-tak minuta u prvoj sezoni, tj. start sa klupe ako bi bio u ekipi koja je playoff potencijal.
Evo Bogdanović je jedan od boljih igrača Eurolige, šta misliš koliko će on igrati u Netsima u slijedećoj sezoni?
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 02:38   #13
pa sve to zavisi u kakvu momčad dođe...bojan ako ostane u netsima trebao bi imati nakon par mjeseci +20 min minutažu jer većina netsa su starci i ne igraju previše baš, pogotovo na početku sezone...recimo mirza je početak imao kriminalan, ali je dobio svejedno dobru šansu i onda se malo iskazao, ali sve je to toplo-hladno, a i dalje ima okej minutažu za njega...ja sam uvjeren da će bojan biti ubojiti scorer već u prvoj sezoni jer on jednostavno nema što izgubiti, a ima veliko znanje i odličan šut...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 02:59   #14
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
pa sve to zavisi u kakvu momčad dođe...bojan ako ostane u netsima trebao bi imati nakon par mjeseci +20 min minutažu jer većina netsa su starci i ne igraju previše baš, pogotovo na početku sezone...recimo mirza je početak imao kriminalan, ali je dobio svejedno dobru šansu i onda se malo iskazao, ali sve je to toplo-hladno, a i dalje ima okej minutažu za njega...ja sam uvjeren da će bojan biti ubojiti scorer već u prvoj sezoni jer on jednostavno nema što izgubiti, a ima veliko znanje i odličan šut...
Pa to je sasvim okej da bude član rotacije i to je nekih 20-tak minuta. Ali sada govoriti o 30+ to je već redovni član prve petorke i jedan od važnijih igrača.
Bogdanović će bit daleko bolji igrač u NBA od Mirze.

Što sam mislio reći za Šarića. Ubrzo će imati dvadeset, da ostane još dvije ili tri godine u Europi, šta će dobiti s tim? Igrači sasvim normalno idu u NBA sa 20 godina ne vidim zašto bi Dario bio izuzetak posebno sa takvim potencijalom. Naravno, u početku bi bio vodonoša, igrao bi manje ali i dalje mislim da Europa nije ni blizu toliko dobra za razvoj mladog igrača njegovog kalibra kao što je NBA liga. On u svom klubu u Europi ne mora uopće biti vođa, ne mora biti glavni igrač kada će to u jednom velikom klubu pokazati tek za neke 3-4 sezone, a do toga će mnoge stvari naučiti.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 07:25   #15
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Kakav je problem s tim franšizama? Mislim da bi za Šarića bilo čak najbolje otići u Philu ili Orlando. Franšize sa jasnom vizijom i franšize koje će mladom igraču pružiti priliku.
Šariću je bolje da ide u NBA nakon ove sezone sa Cibonom. On bi u Barceloni postao još bolji igrač ali to nije dovoljno visoka razina na koju bi on trebao ciljati. U Americi bi se susreo sa dosta boljim treninzima, navikao bi se na ritam utakmica, imao bi trenere koji bi mu se dovoljno posvetili.
Ne znam odakle ti ovo, ali u NBA-u jedva imaju vremena za treninge. Ne bih htio nijedan drugi aspekt ocjenjivat, ali Šarić će u svakom slučaju bolje treninge imati u nekoj first class europskoj ekipi nego u NBA.
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 00:57   #16
Jonathan Givony ?@DraftExpress Feb 22
Fenerbahce fans tweeting me saying D.Saric could be a target for them this summer to replace Bojan Bogdanovic. Only problem is (next tweet)


Jonathan Givony ?@DraftExpress Feb 22
I doubt Bojan Bogdanovic is going anywhere. Also fired his US & Croatian agents & signed w/same agent of Fener head coach Zeljko Obradovic..
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 04:06   #17
Ako dario želi za godinu dana u Nba, vrlo su male šanse da pređe u nekog europskog velikana. Tamo bi morao odradit cca tri sezone.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 08:41   #18
Šarić nema kaj delati u Europi, on mora ići u NBA slijedeće sezone i to u neku slabiju ekipu gdje će odmah igrati i za godinu dana postati vođa ekipe.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:14   #19
Dario nema teorije da ode dalje u Europu.

On odlazi ili na kraju ove ili na kraju iduće i to iz Cibone.

Problem sa Realom i Barcelonom, a pogotovo Fenerom (slučaj Bojan) je takav da sad moraju platit 1M pa ga pustit za godinu-dvije, možeš mislit.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:15   #20
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Šarić nema kaj delati u Europi, on mora ići u NBA slijedeće sezone i to u neku slabiju ekipu gdje će odmah igrati i za godinu dana postati vođa ekipe.
Tako će i bit.

Mi smo u Šariću dobili igračinu koja će narednih 15 godina dignut našu reprezentaciju u neslućene visine zajedno sa Babom, Hezonjom, Mazalinom, Benderom i ostalima.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.