Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2016., 18:53   #461
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
aaa, sad i ja vidim, stvarno ih nema
dobro da imam par komada na lageru
Ima ih!
Na stranici 100, lijevi gornji kut, cijena 29kn
koalica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:02   #462
Quote:
koalica77 kaže: Pogledaj post
Ima ih!
Na stranici 100, lijevi gornji kut, cijena 29kn
koalice vidimo da ih ima u K5, ali pričamo o K6 a tamo ih nema
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:04   #463
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
koalice vidimo da ih ima u K5, ali pričamo o K6 a tamo ih nema
jok, nisam skuzila da se radi o katalogu 6
Ja sam još u 5....
koalica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:27   #464
Smile

Quote:
koalica77 kaže: Pogledaj post
jok, nisam skuzila da se radi o katalogu 6
Ja sam još u 5....
a neki s K5 već završili, sve 5
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:34   #465
ima li negdje online katalog 6?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:56   #466
Baš me pivlači Heaven Harmony kremasti gel za tuširanje sa đurđicom!
Kakav je miris i je li isušuje?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 20:40   #467
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Baš me pivlači Heaven Harmony kremasti gel za tuširanje sa đurđicom!
Kakav je miris i je li isušuje?
Meni niti jedan gel za tuširanje od Avona nije nikad imao nikakve nuspojave,dok od šampona za kosu bježim ko vrag od tamjana jer me svrbi vlasište, dobim prhut i općenito mi isušuju kosu,a jedna prijateljica je sasvim obrnuto. Morala je dermatologu zbog suhe i perutave kože,sve dok jednom nije skužila da je možda stvar u gelu za tuš, a puna usta su joj hvale za šampone i svaki koji proba joj odgovara. Sve je individualno,probaj s pakiranjem od 250 ml pa vidi,ako bude sve ok onda nemaš brige.
__________________
"I'm a man."
"Well,nobody's perfect".
this heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 23:01   #468
Cure, jesam ja corava ili u K5 nema Nutra Effects Hydration nocne kreme? Vidim samo dnevnu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 00:43   #469
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, jesam ja corava ili u K5 nema Nutra Effects Hydration nocne kreme? Vidim samo dnevnu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
misliš na Nutra Effects Hydration gel kremu koja se može koristiti ujutro i navečer jer klasične noćne Hydration nema? U k5 je nema, ali bit će u K6 po cijeni od 39 kn
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 00:50   #470
Avon #3

Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
misliš na Nutra Effects Hydration gel kremu koja se može koristiti ujutro i naveèer jer klasiène noæne Hydration nema? U k5 je nema, ali bit æe u K6 po cijeni od 39 kn


Da, da - mislim na tu gel kremu
Potrosila sam vec 2 ambalaze i htjela sam je sad opet uzeti, al vidim da je nema u ovom katalogu. Bas bzvz
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 13:41   #471
Cure, ako kod predaje narudžbe dodam korisnika (ima opcija Dodaj korisnika) i napišem drugo ime i prezime, hoće li paket u poštu doći na to novo ime?
Zapravo, umjesto na ime Avon Lady, da dođe na to novo, dodano ime?

Ako ne, što točno znači punomoć u pošti, da možeš podizati paket na tuđe ime?

Hvala
Clovers is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 21:45   #472
jel netko od vas Avon Lady dobio onaj sokovnik iz motivacijskog programa - AL club?
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 22:08   #473
Izašao je katalog 8 na bardzolubie:

http://bardzolubie.pl/katalogi/avon/...katalog/6-avon
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 15:40   #474
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
jel netko od vas Avon Lady dobio onaj sokovnik iz motivacijskog programa - AL club?
Nema ga do daljnjega, ne znaju kad će i hoće li ga uopće biti... po starom, lošem običaju.
Poslali su nam i SOF ali još nisu obračunali bodove pa ne možemo ništa iz njega naručivati mulci generalni.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 18:54   #475
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Nema ga do daljnjega, ne znaju kad će i hoće li ga uopće biti... po starom, lošem običaju.
Poslali su nam i SOF ali još nisu obračunali bodove pa ne možemo ništa iz njega naručivati mulci generalni.
ja sam naručila sokovnik tek u zadnjem unosu jer sam tada ispunila uvijet ali sam mislila da su oni koji su prije ispunili uvijet već dobili sokovnik.
a SOF sam dobila i ja i nakon njega obavijest da ne možemo još naručivati zbog toga što nisu obračunali bodove, oni i njihov sistem, ne mogu vjerovat da ne mogu naći osobu (nekog programera) koja će im napraviti program da radi kako Bog zapovijeda, strašno..... ma katastrofa
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 00:19   #476
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
ja sam naručila sokovnik tek u zadnjem unosu jer sam tada ispunila uvijet ali sam mislila da su oni koji su prije ispunili uvijet već dobili sokovnik.
a SOF sam dobila i ja i nakon njega obavijest da ne možemo još naručivati zbog toga što nisu obračunali bodove, oni i njihov sistem, ne mogu vjerovat da ne mogu naći osobu (nekog programera) koja će im napraviti program da radi kako Bog zapovijeda, strašno..... ma katastrofa
I ja sam ga naručila u zadnjem unosu, identična stvar ali ni cure koje su ranije ostvarile uvijet nisu ga još dobile...

Danas sam izbacila sve otrovne strelice kojih sam se sjetila u razgovoru s osobom zaduženom za nagradni i motivacijski program i odmah obećanje da će sve biti sređeno do kraja tjedna (prvo je bilo do kraja kampanje, moš mislit, kak da ne).
Malo sam priprijetila Mustafom i ostalima, nakon toga je razgovor s druge strane žice bio manje ne(argumentiran).
Pa sad strpljen - spašen. A nakon par minuta sam dobila SMS da mi u četvrtak stiže paket živo me zanima što će biti u njemu
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 08:58   #477
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
I ja sam ga naručila u zadnjem unosu, identična stvar ali ni cure koje su ranije ostvarile uvijet nisu ga još dobile...

Danas sam izbacila sve otrovne strelice kojih sam se sjetila u razgovoru s osobom zaduženom za nagradni i motivacijski program i odmah obećanje da će sve biti sređeno do kraja tjedna (prvo je bilo do kraja kampanje, moš mislit, kak da ne).
Malo sam priprijetila Mustafom i ostalima, nakon toga je razgovor s druge strane žice bio manje ne(argumentiran).
Pa sad strpljen - spašen. A nakon par minuta sam dobila SMS da mi u četvrtak stiže paket živo me zanima što će biti u njemu
ja sam sinoć poslala narudžbu i još uvijek sokovnik piše: Isporuka proizvoda čim bude dostupan
poludila sam kad sam vidjela da mi isto piše i za Luxe ruž nijansa PINK SATIN, već 3 narudžbe nakon što sam naručila ovaj ruž u K4 nikako da dođe, nema ga... još će mi kupac odustati!!!
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 14:51   #478
Djevojke, mora li punomoć za podizanje paketa biti ovjerena ili je dovoljno ispuniti podatke i potpisati?
Clovers is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 16:20   #479
Quote:
Clovers kaže: Pogledaj post
Djevojke, mora li punomoć za podizanje paketa biti ovjerena ili je dovoljno ispuniti podatke i potpisati?
A da odeš u poštu i pitaš?
Ili još jednostavnije nazoveš neki kontakt telefon pošte?
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 16:34   #480
Quote:
Clovers kaže: Pogledaj post
Djevojke, mora li punomoć za podizanje paketa biti ovjerena ili je dovoljno ispuniti podatke i potpisati?
Dovoljno je ispuniti i potpisati, ne mora biti ovjerena.
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.