Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2013., 02:00   #41
Obzirom da je topic turizam i nisam previse analizirao otocku populaciju koje je ionako sve manje, a jedino su otoci prek lita krcati, ne vidim razlog zasto bi vanjske tvrtke se morale zamarati snjima. Nitko ne govori da ce Jadrolinija propasti, ali pojavom stranih makar sezonski tvrtki bi poboljsalo i njeno poslovanje, odnosno morali bi se prilagoditi..eli



Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2
oukazadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 18:20   #42
ljudi voze iz domoljublja...koja pizdarija. nerenatabilne linije država dotira jer joj je to jel "posao". da ih ne dotira čemu onda država i porezi.

jadrolinija nije skupa kad gledaš grčke trajekte + koji će mi cazzo formula 1 po otocima. treba zabranit prilaz autima na otoke.

sve u svemu nije to loše, ali može puno bolje. Baldasar će izgubit koji glas ali ovo neko mora regulirat.
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 19:20   #43
Quote:
Šatrunčica kaže: Pogledaj post
Na luftmadracu valjda
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 15:22   #44
Postoji li popust od 20% na povratne trajektne karte na domaćim linijama?
Meni se čini da ne...
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 19:33   #45
Nažalost, ne...

Kad kupujem kartu za Supetar nikad nisam dobila popust za povratnu.
Koliko se sjećam, nisam ni za katamaran dobila popust kad sam kupovala povratnu kartu.

Mislim da bih trebali stavit popust, makar neki mali...
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:04   #46
Pa nema bas smisla davat popust na povratne karte jer na većini linija imaju monopol pa se realno nemaš ni vratit kako nego sa njima.
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 21:57   #47
Ima 20% popusta na povratne karte na linijama izmedju Hr i Italije (Dubrovnik-Bari, Split-Ancona, Zadar-Ancona). Bio je takav popust i na liniji Rijeka-Dubrovnik, ali linija se ukinula ove zime.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 18:12   #48
Trebam li isprintati potvrdu o kupnji karte ako sam kartu kupila preko interneta?
Kupila bi online karte za katamaran Zadar - Božava, ali nemam printer za isprintati kartu pa me zanima kako se karta preuzima, može li ostati na mobitelu ili kakva su pravila u vezi toga?
U nekom starijem članku na internetu sam pronašla da na e-mail stiže potvrda o plaćanju i potvrda o rezervaciji s popisom Jadrolinijih ureda u kojima se karta može podići. Za to podizanje karte u uredu Jadrolinije je li potrebno imati isprintanu potvrdu?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 07:47   #49
I mene zanimaju odgovori na gore postavljena pitanja.
Kupio bi kartu online za sutra pa koja je procedura?
Trebam li sa potvrdom svejedno otici do kucice i podici kartu ili mogu samo sa potvrdom uci na trajekt?
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 07:59   #50
samo pokažeš kartu na mobitelu tj. kod ulaska na trajekt ti sa ekrana očita 3d bar kod karte i to je to..... nema pootrebe za printanjem....
ivva1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 15:51   #51
Povratna karta kupljena.
Dobio sam dva ista maila sa potvrdom, nadam se da nisu 2x naplatili.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 17:28   #52
Hvala na odgovoru
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 11:38   #53
Trajektne linije

Da li znate da vise ne moze uzeti ferry iz Venezije do Pule , sa autom , ne mogu povjerovat da je ovo ukinuto !

Ima li mogucnost nekako oko Venezije uzeti ferry (a da se moze nakrcat auto) i stici do Pule ili Rijeke ,Zadar ? )

Jel tko zna ovo , za par dana trebam ici i sad svi planovi propali (
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 11:44   #54
Od Venecije do Pule ima manje od 300 km Kako ti mogu propasti svi planovi, trajekt je vozio 4 sata, sjedni u auto i vozi ta 4 sata i gotovo

(Da, razumijem da je trajektom ugodnije i udobnije, ali baš toliki defetizam "svi planovi propali" za nešto što se svodi na to da moraš malo voziti umjesto biti vožena )
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 11:56   #55
Koji crni trajekt iz Veneceije za Pulu?
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 12:02   #56
kemik hvala ) Ma stvar je u tome da vec vozimo nekih 1000km do Venezije gdje ostajemo preko noci , u toku dana malo setnje i htjela sam se nakrcati na ferry i stici u Puli gdje bi ostali jednu noc i onda sutradan u Zadar (gdje smo u family hotelu)

Buduci da ne moze ferry , ne znam da li bismo uopce isli u veneziju a i do Pule , zbog toga sam rekla , svi planovi rezervacije propadaju
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 12:04   #57
Goldie, ma sjecam se kad sam bila teen da smo isli ferryjem tako sa autom , e sad mozda je bilo iz Ancone do zadra,rijeke ili splita ne mogu se sjetit ali vjerovala sam da iz Venezije ima takav trajekt (tako smo zvali tada)
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 12:09   #58
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
Koji crni trajekt iz Veneceije za Pulu?
A postojao nekad jest, čak ne niti tako davno.

Ako odeš na Google Maps, upišeš da želiš ići od Venecije do Pule, kao prvu preporuku ti napiše taj trajekt Venecija Pula.

Ancona-Zadar još uvijek postoji http://www.jadrolinija.hr/red-plovid...e-linije-2016-
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 12:28   #59
kemik zbilja hvala lijepa jer ovo mi je dokaz da nisam prolupala nacisto ) Prosle godine poslije naseg odora u zadru , morali smo uzet ferry iz Splita do Ancone i nije bilo dobro jer smo pogrijesili uzeli smo ono da prespavas preko noci a zna se , rijetko tko moze spavati u tim uslovima. I zapravo zbog toga htjela sam ovog puta uzeti ferry tako preko dana , tri sata , ne moras vozat i biti koncentrisan i to je nesto
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 13:01   #60
Car ferry? Kad je to bilo? U socijalizmu?


Radio sam tamo prije 10 godina na takvom jednom trajektu, koji je ustvari bio veliki katamaran i više izletnički. Venezia lines.

Riječ ferry ne znači da možeš autom na taj brod.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.