Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 10.02.2010., 17:16   #1
Kako znati da li me suprug stvarno voli??

Poslije gotovo 2ipo godine sto sam sa suprugom, udata godinu dana, imamo cerku od 8 mjeseci ja i dalje ne vjerujem svom muzu i on ludi a ja svaki dan pravim lom i urnebes u kuci zbog mojih raznoraznih umisljanja.Nije samo jedna stvar da mi smeta, svaki dan izmislim nesto novo ali u mojoj glavi to zvuci toliko istinito a muz je jako strpljiv sa mnom jer kaze da me voli a ja ovo sve radim zato sto ne osjecam da me on voli? Kako znati kad te neko voli? Ja sam ostala bez ikakvih osjecaja momentalno...svaki dan raskidamo, on gubi nadu da cu se ja promijeniti jer mu svaki dan obecavam kroz suze da hocu a duboko u sebi mislim da necu i raskida me to jaaaaaaaakoooooo. On sve radi u kuci, kuha, kupuje hranu, cisti, meni ne da nista da radim i nije mu tesko nista a ja bih sve to zamijenila da ne mislim da on iza mojih ledja stalno gleda u cure i izmislja uvijek razloge da treba da idemo u odredjenom pravcu samo zato sto je vidio neku curu zgodnu i onda ja poludim i tako je svaki dan u zadnjih 2 godine. Sve je to moja nesigurnost jer ja mislim da ne izgledam dobro i onda kad on gleda u te cure onda ja mislim da sam jos ruznija jer bi on uradio sve samo da prodje kraj tih cura. On meni konstantno govori da to nije istina, ali kad smo se poceli zabavljati on bi uvijek u drustvu ili ako smo na javnom mjestu skinuo ruku s mene ako neka cura prolazi i onda bi se ja osjecala bezvrjednom. Da skratim pricu postalo je gore, nista bolje, jer mu ja sada ne dozvoljavam da gleda tv gdje ima bilo kakvih zenskih bica i osjecam se totalno grozno jer smo ovisni o mojim osjecajima svakog dana.
Sta da radim?? Please heelp
mimozamoja is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.