Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 22:33   #2001
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ne govorim o jeb.......mene zanimaju neke druge stvari ....
a da.. lignjica
__________________
Prilikom oralnog sexa teško je ostat bez dlake na jeziku :D
zavodnik_st is offline  
Old 11.01.2008., 14:38   #2002
okej bez uvrede al jeste ovdi svi ovako jadni kako kažete?
barca fan is offline  
Old 11.01.2008., 14:43   #2003
Quote:
barca fan kaže: Pogledaj post
okej bez uvrede al jeste ovdi svi ovako jadni kako kažete?
nema uvrede buraz.... forum je čisto za ubijanje vremena i zajebanciju.... (barem meni)
neznam za druge...
__________________
Prilikom oralnog sexa teško je ostat bez dlake na jeziku :D
zavodnik_st is offline  
Old 11.01.2008., 14:44   #2004
kume bok....
Pali_andjeo is offline  
Old 11.01.2008., 14:46   #2005
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
kume bok....
ooo kak si mi buraz? šta mai? jes upeca šta?
__________________
Prilikom oralnog sexa teško je ostat bez dlake na jeziku :D
zavodnik_st is offline  
Old 11.01.2008., 14:49   #2006
Quote:
zavodnik_st kaže: Pogledaj post
ooo kak si mi buraz? šta mai? jes upeca šta?
jesam,jednu veiku štuku ...a ti,jel varaš kaj ovu svoju?
Pali_andjeo is offline  
Old 11.01.2008., 14:51   #2007
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
jesam,jednu veiku štuku ...a ti,jel varaš kaj ovu svoju?
hehehe ma ne varam ja... mi se ipak volimo nekako posebno
i baš nam je lijepo
nikad nisan imao potrebu da varam.... ako mi triba neka druga.... uvik zatražin "odmor" na koji dan
__________________
Prilikom oralnog sexa teško je ostat bez dlake na jeziku :D
zavodnik_st is offline  
Old 11.01.2008., 14:55   #2008
Quote:
zavodnik_st kaže: Pogledaj post
hehehe ma ne varam ja... mi se ipak volimo nekako posebno
i baš nam je lijepo
nikad nisan imao potrebu da varam.... ako mi triba neka druga.... uvik zatražin "odmor" na koji dan
joj ne motaj,ko papak zvučiš .....ja varam svaki put,i to više puta na dan
Pali_andjeo is offline  
Old 11.01.2008., 14:58   #2009
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
joj ne motaj,ko papak zvučiš .....ja varam svaki put,i to više puta na dan
takav san i ja jednom bio.... pa da vidiš kad se skupila redalica šamara.... kvragu
__________________
Prilikom oralnog sexa teško je ostat bez dlake na jeziku :D
zavodnik_st is offline  
Old 11.01.2008., 15:00   #2010
Quote:
zavodnik_st kaže: Pogledaj post
takav san i ja jednom bio.... pa da vidiš kad se skupila redalica šamara.... kvragu
.....al neću ni ja varat kad neku dobru uhvatim....imaš ti pravo kume
Pali_andjeo is offline  
Old 11.01.2008., 15:02   #2011
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
.....al neću ni ja varat kad neku dobru uhvatim....imaš ti pravo kume
kad dođe jednom... znat češ ja san gotovo 100% siguran da je ova moja točnije... 99%..
__________________
Prilikom oralnog sexa teško je ostat bez dlake na jeziku :D
zavodnik_st is offline  
Old 11.01.2008., 15:08   #2012
Quote:
zavodnik_st kaže: Pogledaj post
kad dođe jednom... znat češ ja san gotovo 100% siguran da je ova moja točnije... 99%..
pa šta radiš tu među nama usamljenima
Miss Hyde is offline  
Old 11.01.2008., 15:09   #2013
Quote:
miss Hide kaže: Pogledaj post
pa šta radiš tu među nama usamljenima
to se i ja pitam nekad
Pali_andjeo is offline  
Old 12.01.2008., 03:45   #2014
Quote:
Tuzni djecak XXL kaže: Pogledaj post
retaji
hvala ti na ovom, uistinu, detaljnom i iscrpnom izvještaju

a sad odjebi, povuci se u svoju mišju rupu i drkaj kurac,
ionako curu nikad nećeš nać
zidane21 is offline  
Old 12.01.2008., 04:59   #2015
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ljudi ,platite neku kurvu ili neš,pa se s njom ljubite,drpajte,jebite,vidit će te da nije to niš posebno

Jedini pametan predlog koji sam procitao na dve poslednje strane

Ajde ovako uradite kako vam receno tj. platite neku kurvu pojebite je dobro i posle se zalite kako ne mozete da nadjete devojku....

Nikad ne skodi malo vezbe zar ne?
propaosamdadadada is offline  
Old 12.01.2008., 10:40   #2016
Quote:
miss Hide kaže: Pogledaj post
pa šta radiš tu među nama usamljenima
a eto... malo se zezam... navikao se a i kum mi je tu
__________________
Prilikom oralnog sexa teško je ostat bez dlake na jeziku :D
zavodnik_st is offline  
Old 12.01.2008., 15:27   #2017
re

ajde ljudi, svi vi koji ste sad deprimirani, ocajni, tuzni ili se mozda brinete oko nekih stvari, pogledajte ovaj video i malo promislite koji su vam prioriteti u zivotu, meni je pomoglo...

http://youtube.com/watch?v=xavFb4WH7...elated&search=

__________________
It has been said something as small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world. - Chaos Theory
Mistyk is offline  
Old 12.01.2008., 21:27   #2018
Več sam se nagledao ovakvih videa...
Ne znam kako je to tebi pomoglo,ali meni sigurno nije.Samo me je vratilo u moju prošlost koja mi tako nedostaje
Užasno je kada te nešto stišče u prsima i imaš osječaj da češ umrijet od tuge...
S.T.A.R.S. is offline  
Old 12.01.2008., 21:35   #2019
Omfg...

Daj ti nisi normalan...
S.T.A.R.S. is offline  
Old 13.01.2008., 00:20   #2020
Thumbs down

ja imam 24 god i se isto nisam nikad poljubio niti imao curu, a kako stvari stoje niti neću u dogledno vrijeme

Nikad nisam volio velike gužve, buku, glupiranja i opijanja, pa nisam se ni previše družio niti tražio prijatelje već mrdao po kompu, i uglavnom sve što je dosad bilo od "prijatelja" je iz razreda gdje je spotano došlo, a sada više ne znam kako ni kome prići niti znam pričat sa nekime, uglavnom brzo nastane neugodna tišina i manjak tema, još preko neta ide jer imam vremena razmislit šta ću i kako reći, ali uživo teško, čak i sa "prijateljima"!!
Sve što se priča u društvu je ili prepričavanje filmova (dosadno jer ja ne pratim detalje i glumce kao da mi život ovisi o tome), glupiranja (ne znam, previše sam napet i ne znam kako da bi to mogao) ili nešto što se događa kod drugih (tu se isto ne mogu ukljčit jer ne poznajem nikoga nti imam kakve zanimljive priče za ispričat) i sl.
Iz cijele te priče ja ispadam dosadan, nezainteresiran, glup! i totani outsider

Ono što mene intersira su konkretni događaji sa ljudima, radit nešto, bavit sa sa sportom, biti voljen, bit iskren, dijelit doživljaje, bit prihvaćen i potreban, samo bez glupiranja, preseravanja, pijanja, kurvanja i sl.
Nikad ne bi prevario curu, zajebao nekog ili bio smrad, dapače imam apsolutno sve karakteristike odličnog prijatelja, samo uopće ne znam komunicirat sa ljudima i "zabavljat ih" (to dvoje sa punim sebe je PRESUDNO za bilokakv socijalni život) - bez obzira što svi kaže da kod drugih žele ovo ili ono (lojanost, dobrota, bla bla bla) - bez sranja ja to imam sve, dobar sam, drag, sve bi napravio za prijatelje, ne preseravam se, imam para, čak ni ne izgledam loše ali zato nemam nikavo samopouzdanje i komunikacijske vještine i stoga kraj svega ja sam prokleto sam
Nitko se čak ni ne trudi recimo iskoristit me - mislim hvala bogu na tome, ali opet

Imao sam jednu veliku ljubav iz škole, no nikad nije ništa bilo, a kasnije mi je na poziv dala košaricu, "prokurvala" se, počela dosta pit/pušit i to me dan danas grize, nekako na mahove jer se trudim ne razmišljat o tome kako se ona zabavlja, a ja živim u prošlosti, tako da osjećam se prazno, tužn i kao da me nešto polako jede iznutra, neću ni razmišljat koliko sam tona knedla progutao u sebi zbog toga, a posebno su mi drage one kad se netko koga voliš zažvali pokraj tebe sa nekime, a ti trebaš ostat hladan i skoncentriran
Mislim tko može voljet nekoga ili da mu je bar stalo 6+ godina?! to je nažalost u ovom trulom društvu postalo abnormalno, a normalo ponašanje uključuje stalne izlaske, zajebanciju na svakom čošku, mijenjanje partnera, opijanje, švrljanje okolo, i sl. što meni ne odgovara

Među ljudima sam napet u dovoljnoj mjeri da šutim ko riba, povremeno se smiješkam i mislim kako je jebeno dosadno - onda još i dođu komentari zašto šutiš? šta si tih? ...Da me nema nitko ne bi ni primjetio, doslovno, ja sam samo kao priljepak koji ako je i ako nije nema apsolutno nikakve razlike
Inače mi treba dosta vremena da prihvatim i upoznam nove ljude i to isključivo u društvu već poznatih - a to je isto rijetko ko prestupna godina, sam ne bi nikad,isto tako upisivat se po hobijima, sportovima, ovime, onime, to ne pali, sam ići negdje i upoznat nekoga- u sadašnjem stanju ne mogu i ne znam, samo bi izazvalo neugodu, sram i daljnje povlačenje

Ja kristalno shvaćam da je većini ljudi druženje, upoznavanje kao i uleti normalna stvar i da ne shvaćaju koliko meni i sl. socijalne situacije izazivaju blokadu, nesigurnost i strahove
Kao analogiju uzmite si hodanje po rubu zgrade - koliko god vam netko govori da nema straha jer imate žicu oko sebe vas je strah koji se ne može uklonit
Recimo još jedan apsurdni primjer, meni je dosta često neugodno na semaforu kad je neki auto sa srane, da li će se htjet utrkivat i da ne zuri u mene sa tom željom - mislim totalna glupost, ali to nije ono što racionalno mislim nego ono što osjećam
Alkohol isto ne pomaže, nakon što se prisilim da se napijem do ruba koliko toliko normalnog hodanja i teturanja blokada/sramežljivost ostaje u cijelosti, a dalje se napijat da ne znam ni gdje sam ni šta sam, pa da još bljujem mi ne treba
Sve u svemu razočaran sam ljudima, svijetom, dobivam samo loša iskustva, non stop ili bol ili ravnodušnost/ignoriranje ili dosadu i kako vrijeme prolazi sve više se osjećam jadno i nikakvo
Da li sam ko tužni dječak, ne znam, nadam se da ne, ali ovo je sve veliko sranje iz kojeg ja ne vidim dobroćudni izlazak

Dug je post ali morao sam se negdje jednom izjasnit, hvala na čitanju
tfl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.