Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2011., 21:21   #201
zvijer slikica je pregenijalna,baš su medeni

Moj Ivan se počeo baš zanimati za Figa,prati ga pogledom i silno bi ga dirao,budući da nije nježan na kratko mu samo dopustim da ga dirne
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 01:05   #202
Ja sam veeeliki mačkoljubac, prava vještica, svaka maca mi se dođe mazit u krilo. Ali moram priznat...
Meni su dlake mojih 3 dlakavih ljubimaca nakon druge bebe postale previše za stalno čistiti po kući, robovala sam tome. Nisam ni znala u kolikoj mjeri dok nisu dobili izgon. Dobili ljetnikovac na terasi (na zimu ćemo vidjet kak ćemo...). Ionak su bili više vani neg nutra, uredno su cijepljeni, maze su velike. Zasad im paše.

Od perzijanera je letilo na sve strane, njegova dlaka je finija. Morala sam suđe pokrivati da ne padne na to dok se cijedi, čaše sve dooobro pregledati, svaki put kad gosti dolaze pregledati da im ne bi servirala neš dlaka uz suđe i klopu (padnu odnekud), imala prekrivala za stolce, četku za tepihe (za mace), cijele ceremonije održavanja "stanja bezdlačnosti" i maltretirala sam i MM-a s tim. On, ko pravo muško, nije obraćao previše pažnje na sve to, pa je uvijek meni ostajalo da čistim i pazim.
Kad je došla beba, pazila sam samo da ne budu blizu, kad je bila jedno 8-10mj. uspjeli smo ih dobit da se međusobno ne čupkaju, grebu. Respect.
Al sad s drugom bebom, a mala je još u pelenama... Nekak - imamo terasu veću od stana. I vrt. Složim im hacijendu cijelu vani fino, pa nek skaču i uživaju. Mali već oće iskočit iz ruku kad vidi miceke.
Mamanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 13:20   #203
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3493953_n.jpg

evo nese Zlo. Snjeguljica aka Gulica.
zabrijala je da je pas. grize, laje, i lovi sismise.
al svejedno ju volem.

Zadnje uređivanje Tupelo : 02.08.2011. at 14:43. Reason: Prevelika fotka
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.08.2011., 13:32   #204
))))
ova je nesto opako zabrijala. glumica.
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 23:43   #205
Postaju sve bolji i bolji prijatelji
Sve je počelo onog dana kada je mali bio buban i tada mu je Figo prišao i šapicama onako radio kako rade mace kada predu kao da je osjetio da malenome nije dobro
Prije toga ga se bojao i nije mu prilazio blizu

Evo i sličica

FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 23:59   #206
bas su smjesni a ivekic se vidi da je happy u drzustvu sa macom
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 00:03   #207
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
bas su smjesni a ivekic se vidi da je happy u drzustvu sa macom
Da jako ga voli,a kada ga dulje vrijeme ne vidi pa Figo dođe počne vrištat od sreće i brzo otpuže prema njemu
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.