Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2010., 09:38   #41
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
A kompromis se situacija u kojoj ni jedna strana nije postigla cilj nego samo djelomično ili uopće ne, odnosno totalno ...

Ono, on bi gledal nogomet a ona Čaroliju pa je kompromis da zajedno gledaju Globalno Sijelo
tako je.

u tom divnom zajedništvu nikome nije po volji

divim se svakome tko je sebe uvjerio u neko davanje, primanje, zajedništvo....

ne bih dala svoju samoću (jer će opet netko reći da možeš imat slobodu i u vezi, e pa samoću ne možeš) za NIŠTA NA SVITU!!!!!
123_sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 20:03   #42
Ja recimo ne bih dao svoj MIR nizašto na svijetu.
NewWorldOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 22:04   #43
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Imam 27 godina i nisam oženjen. A niti ne planiram. Dobro mi je biti sam. Imam vremena za sve što me zanima. Mogu čitati knjige, gledati filmove, spavati kad hoću, odmarati se, izlazit van...
Imam brata i sestru koji su oženjeni. Oni to ne mogu. U biti ne mogu ništa jer su opterećeni obiteljskim obavezama. Sav njihov život svodi se na posao i čuvanje djece. Užas živi.
Danas ima dosta neoženjenih ljudi i neudanih djevojaka. Je li brak postao suvišno opterećenje za nas koji iznad svega cijenimo svoju slobodu?
totalno te razumijem. ja sam žensko i imam 22 godine. i kad kažem da se ne želim udati i imati djecu prije tridesete - svi me čudno gledaju! ja volim svoju slobodu. htjela bih možda jednog dana biti u braku i imati eventualno jedno dijete, ali to mi nije jedini cilj u životu. i ne mislim da će me brak ili dijete ispuniti.
često za ljude poput nas kažu da su sebični, a kad onda vidim da cure love tipove na trudnoće da ih uvukle u brak ili kad bračni parovi prave dijete zato da spase brak ili da bi se oni zbližili?!? to je tek sebično.
brak i djeca sa sobom nose odricanje i dodatnu odgovornost, unatoč lijepim stvarima. a i postoji taj neki pritisak da se moraš udat, imat djecu itd inače si kao neuspješan u životu. to su gluposti. ja sebe trenutno smatram uspjehom, a muž i djeca ne postoje u mom životu.
a i kad smo kod toga puno je teže završiti faks i naći posao, nego napraviti dijete...
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 03:59   #44
Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
Za tebe su obiteljske obaveze "opterećenje i užas živi" ???

Pa, nedaj se podvesti takvim prizemnim osjećajima, uživaj život, momče.
Ja se samo pitam je li on oslobodio svoje roditelje, nadasve vjerojatno mamicu, tih opterećenja i obveza, da i ona može uživati u svom životu isto tako, i kada je to učinio ako i jest. Jer većina ovakvih koje znam koji se boje ikakvog robovanja ne vole robovati ni sami sebi, nikako u pogledu pranja i kuhanja (pitanje na koje on toliko izbjegava odgovor, bar do bana nisam našla da igdje rječju spominje brigu za samog sebe) pa tu čast prepuštaju drugima.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 10:27   #45
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Imam 27 godina i nisam oženjen. A niti ne planiram. Dobro mi je biti sam. Imam vremena za sve što me zanima. Mogu čitati knjige, gledati filmove, spavati kad hoću, odmarati se, izlazit van...
Imam brata i sestru koji su oženjeni. Oni to ne mogu. U biti ne mogu ništa jer su opterećeni obiteljskim obavezama. Sav njihov život svodi se na posao i čuvanje djece. Užas živi.
Danas ima dosta neoženjenih ljudi i neudanih djevojaka. Je li brak postao suvišno opterećenje za nas koji iznad svega cijenimo svoju slobodu?
ja bih sve što ti hoćeš mogao u braku 100%
samo je potrebna dobra organizacija
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 06:26   #46
Ma šta te briga, radi po svom. Kad ti zajebeš, onda si đubre a ona to zove slobodom izbora i još ti se ceri u facu. Otkad sam se riješio savjesti, riješio sam se i problema. Prosječan život je oko 70 godina, neš ga valjda utrošit na sekiracijju. Il drmaj nešto sa strane il se rastani. A ako je žena fina, budi i ti njoj
__________________
You, boy, owe everything to a name.
Alan 73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 11:23   #47
Vjerojatno to sve ovisi na kakvu osobu naletiš, ako u startu misliš da će ti to bit opterećenje, jebiga
metilj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 12:18   #48
Brak je oblik najstarijeg zanimanja sa ugovorom na neodređeno(bračnim)
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 20:34   #49
ovo je stvarno zanimljivo,čovjek od 27 god mentalnog sklopa tinejđera i još se sa time hvali????
Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 20:46   #50
pa i tinejđeri se žene
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.