Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2008., 22:59   #201
cure moje pomagajte!!! trudna sam 16+2, jučer sam bila kod gina i sve je s bebom ok, do sada je bilo sve super...uzimala mi je jučer kontrolni bris...međutim jutros sam u gaćicama primjetila narančastu boju. iscjedak mi je inače normalne bijele do blijedo-žučkaste boje, a ovo narančasto je izgleda kad se "skori" preko noći...ne znam što to znači! jeli moguće da je od pregleda i uzimanja briseva??? nemam nikakve simtome poput svrbeža ni neugodnog mirisa. trebam li se bojati ili je to normalno? molim vas cure recite nešto! pusa svima!!!
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 12:49   #202
tina to ti je bilo od pregleda
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 14:52   #203
meni dnevni ulošci smetaju. prije trudnoće nisu. ali sad jesu.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:16   #204
čitam ja ali mi treba neka ful friška utjeha
trudna sam 6 tjedana, još nisam bila ni kod dr. zbog glupih praznika... i maloprije mi se pojavi smeđkast trag u bezbojnom iscjetku
pa što je sad? od čega? zbog čega? hoće li sve biti ok
__________________
...With sunlight in her hair she smiles like she don't care...

Mate i Nina
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 12:21   #205
da pojasnim, iscjedak je bio tako slab da nije bilo traga ni na gaćicama... umirem od straha svaki put kad idem u wc
__________________
...With sunlight in her hair she smiles like she don't care...

Mate i Nina
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 12:31   #206
nitko ti se ne javlja jer nismo mi online doktori, ako te strah odi do bolnice i provjeri, mi ti samo možemo poslati vibrice da je sve ok i da budeš pozitivna ~~~~~~~~~~~~~~~~~~


u tako ranoj trudnoći na jako malo toga možeš utjecati, to je prirodna seleekcija i nažalost loše stvari se događaju puno češće nego što si svi mislimo prije trudnoće, vjerojatno ćeš dobiti samo progesteron (utrogestan ili dabroston) i eventualno mirovanje i još jednom, budi pozitivna
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 13:13   #207
ja i dalje imam taj nekakav bjelkasti iscjedak...
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 14:35   #208
brinut ću se ako ga ponovno uočim.
ovo mi je druga trudnoća a prije nisam imala takvih situacija pa sam se prepala jer mi je jasno koji je ovo period... onaj najkritičniji kada puno toga može poći krivo. htjela sam zapravo samo čuti da će sve biti ok
sutra će valjda doći dr sa odmora pa ću zvati za termin pregleda.
__________________
...With sunlight in her hair she smiles like she don't care...

Mate i Nina
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 14:52   #209
Quote:
Cactusbuba kaže: Pogledaj post
brinut ću se ako ga ponovno uočim.
ovo mi je druga trudnoća a prije nisam imala takvih situacija pa sam se prepala jer mi je jasno koji je ovo period... onaj najkritičniji kada puno toga može poći krivo. htjela sam zapravo samo čuti da će sve biti ok
sutra će valjda doći dr sa odmora pa ću zvati za termin pregleda.
dok nema čiste krvi sve je ok
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 15:20   #210
doktori su još na godišnjem
dobro se osjećam i sve je ok
__________________
...With sunlight in her hair she smiles like she don't care...

Mate i Nina
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 20:00   #211
ja ću poluditi od tog iscjedka, nikako se toga riješiti.dapače sve je jači i jači.još i vaginalete.ajme majko
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 21:35   #212
Quote:
Cactusbuba kaže: Pogledaj post
brinut ću se ako ga ponovno uočim.
ovo mi je druga trudnoća a prije nisam imala takvih situacija pa sam se prepala jer mi je jasno koji je ovo period... onaj najkritičniji kada puno toga može poći krivo. htjela sam zapravo samo čuti da će sve biti ok
sutra će valjda doći dr sa odmora pa ću zvati za termin pregleda.
...ja ću te malo utješit.Meni je ovo druga trudnoća,prva je završila spontanim,pojavio mi se crveni trag svježe krvi u 8 tjednu...Sad sam trudna 16 tjedana i jučer mi se pojavila kao neka smeđa sluz,prepala sam se i zvala ginekologa koji me utješio i rekao da nije ništa strašno i da mi je to od spolnog odnosa....tako da ti to ništa ne mora značit,al znam kako je
lanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 13:17   #213
Ja sam kroz skoro cijelu trudnoću imal bjelkasti iscjedak- to je normalno. Nekome se mogu pojaviti i gljivice- ide lokalna terapija i sve
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 10:59   #214
CActusbuba, nadam se da su prošli strahovi i da je sve OK. Ja sam u prvoj trudnoći u nekoliko navrata imala takav nekakav smeđi, crvenkasti iscjedak i umirala sam od straha, a eto sad imam bebića velikog i zdravog koji upravo pod mojim nogama sjedi ko kućni ljubimac (šala, naravno).
Sad, u drugoj trudnoći samo non- stop vlažim i opet paničarim... Puno ženskih oko mene je izgubilo svoje bebe, što ranije, što kasnije kroz trudnoću i vjerojatno me ti strahovi neće proći dok ne rodim i ovaj put.
A onda nastupaju novi strahovi i tako to ide, valjda dok nas jednom u dalekoj budućnosti ne bude...
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 12:14   #215
joj i meni je sada što idem više pred kraj trudnoće (31+) to mi je jači...moram sada opet uzimat vaginalete.
Žare 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 21:22   #216
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
dok nema čiste krvi sve je ok
Nažalost, iz iskustva znam da svaki drukčiji iscjedak treba biti alarm da se nešto događa. Imala sam decidualni polip i liječnici smatraju da je u tom slučaju u cijeloj trudnoći normalan smećkasti iscjedak. No to NIJE NORMALNO. Tražite odgovore i brisove, ne popuštajte i inzistirajte na dodatnim pregledima i analizama. Posebice u kasnijim tjednima trudnoće. Zbog takvoga gin. stava izgubila sam bebu u poodmakoj trudnoći...

Nije baš odgovor postavljačici pitanja, ali htjela sam upozoriti na to.
Borjana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 15:23   #217
Quote:
Cactusbuba kaže: Pogledaj post
čitam ja ali mi treba neka ful friška utjeha
trudna sam 6 tjedana, još nisam bila ni kod dr. zbog glupih praznika... i maloprije mi se pojavi smeđkast trag u bezbojnom iscjetku
pa što je sad? od čega? zbog čega? hoće li sve biti ok
tak se i meni dogodilo prije dva dana.. još me dan prije zabolio trbuh i ta bol mi je trajala pola sata dok sam išla doma s posla, a kada sam legla smirilo se, drugo jutro primijetila takav svjetlosmeđi, ali vrlo oskudan, iscjedak.. drugi dan s posla nazvala doktoricu, čisto da se smirim i da mi kaže da je to normalno, a žena se naljutila na mene kaj sam išla na posao, i rekla mi da moram odmah doma i mirovati neko vrijeme.. i piti dabroston i normabel..
trudna sam 8+4..
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 16:17   #218
ja imam iscjedak od početka trudnoće....kaže dr da je to normalno..
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:25   #219
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
tak se i meni dogodilo prije dva dana.. još me dan prije zabolio trbuh i ta bol mi je trajala pola sata dok sam išla doma s posla, a kada sam legla smirilo se, drugo jutro primijetila takav svjetlosmeđi, ali vrlo oskudan, iscjedak.. drugi dan s posla nazvala doktoricu, čisto da se smirim i da mi kaže da je to normalno, a žena se naljutila na mene kaj sam išla na posao, i rekla mi da moram odmah doma i mirovati neko vrijeme.. i piti dabroston i normabel..
trudna sam 8+4..
Meni se isti takav pojavio sad u 6 tjednu i doktor mi rekao da je to od hormona, da se nesmijem naprezat, bez stresa i odnosa. I dao mi vaginalete plimikol.
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:49   #220
Quote:
ane_007 kaže: Pogledaj post
ja imam iscjedak od početka trudnoće....kaže dr da je to normalno..
i ja isto. samo me pitala jel ima kakav miris, dok nema ok je.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.