Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 19:52   #61
Evo nama je na predavanju rečeno da je normalno da se pred kraj trudnoće krvari nakon pregleda, u tvom slučaju najvjerojatnije je riječ o čepu, babica je napomenula da nakon puknuča istog porod slijedi u roku tri dana. SRETNO
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 20:01   #62
Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
Ovak, bila sam jučer na redovnoj kontroli kod ginića, sve ok, pregled me nije ništ bolel al kad sam došla doma skužila sam da krvarim.

Zvala sam ginićku tj, dvoje njih i rekli su da to nije ništ strašno, bude prestalo. I ok, jučer je prestalo, samo kod piškanja je bio jedva vidljivi smeđkasti trag.

I sad malo prije, odem ja opet piškiti i kad ono, vidim na papiru prilično puno jaaaako tamno crvenog, više smeđeg, gustog iscjedka.

Sutra sam opet naručena kod ginićke, jel ju trebam nazvati ili je i to normalno?

Malo sam se splašila.
To ti je od pregleda, meni se isto desilo otisla sam odmah u bolnicu i tamo mi je moja gin. rekla da je od pregleda stvari unutra su osetljive nista strasno do sutra ce biti ok.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 12:57   #63
nakon pregleda može biti ii malo svježe krvi, ali meni ovo zvuči kao čep.. odmaraj sad puno i skupljaj snagu (i jedi!).. bebo će uskoro doći!!!
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 04:27   #64
Ja sam nakon pregleda u Petrovoj u prošli petak imala obilan smeđi iscjedak za što su mi rekli, zvala sam Petrovu, da je to normalno nakon pregleda u zadnjim tjednima ....

a mogao biti biti i čep kako kažu cure ...
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 15:06   #65
Gusti iscjedak prije termina

Hello svima,sutra mi je termin,a ima 2 dana primjetila sam jako gust i obilat iscjedak mlijecno zuckaste boje,ne znam kako da opisem,al doslovno je rastezljiv i ljigav i jako dosta ga ima,cure sorry na tako uzasnom opisu,fuuuj Inace mi je prije par tjedana u brisu nadena Ureaplasma urealytica,koristila sam Eritromicin ali je se nisam rijesila,ginekolog mi je rekao da posto mi je termin brzo a cisto sumnja da cu je se dotad uspit rijesit da zasad ostavim kako jest,da se ne trpam vise antibioticima. Sad ne znam je li to od toga ili neceg drugog,s obzirom da mi je bris bio uredan na sve ostalo. Ili je mozda zbog toga sta mi je termin tu,mislim,cilu trudnocu mi je bilo tog iscjetka al nikad u ovakvoj kolicini. Jel koja od vas imala slicnu situaciju ili zna sta o tome...?
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 16:13   #66
Mogao bi ti to biti sluzavi čep.............Brzo ćeš ti.......
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 16:22   #67
Da,al onda izlazi u "ratama",ha ha. Ne znam,meni vise lici na odvratan iscjedak,kazem,bilo mi je i prije al sad je u OGROMNIM kolicinama
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 16:30   #68
Pa čep ti može izlaziti i tako u komadima.
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 18:11   #69
Onda se nadam da je čep,iako nikakve druge simptome nemam....a sutra termin samo da se nije dolje razmnožilo šta
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 18:15   #70
imaš termin za šta?!
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:15   #71
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
imaš termin za šta?!
Pa za rodit
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 21:10   #72
aha... pa vjerojatno je to sve normalno. Kako cure kažu. Priroda radi svoje
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 21:58   #73
Mislim da ti je to sluzavi cep. Sigurna 80%. Ista stvar kod mene bila, samo ja mislila da je to kao moje regularno "vlazenje" - oprostite na izrazu, ali istina.
Meni je cak bio i lagano prosaran krvlju, pa ja rodila za 2 dana - pukao vodenjak, bez trudova.
Kazu, ako je bijeli cep, onda moze proci i vise dana i tjedana.
Makar vidim da je tebi termin sutra, pa mislim da bus onda vrlo brzo. Kofer kraj vrata, ti se opusti i sretno!!!!
burek9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 02:45   #74
Ne znam...sutra idem kod ginekologa pa cu vidit
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 15:19   #75
najvjerojatnije čep pogotovo ako su veće količine ali za svaki slučaj odi ginu...bolje provjerit i vratit se doma ..SRETNO..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 19:04   #76
Bile ste u pravu....ispao mi je čep. Idem u bolnicu,drzite mi fige
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 00:51   #77
Sretno!!
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:15   #78
bijeli iscjedak u trudnoci

bok
dok sam prala sudje primjetila sam da nesto izlazi,pa sam otisla u wc i primjetila na gacicama bijeli kremasti iscjedak sa dosta vode...
sto je to sad,stalno se bojim???
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:23   #79
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
bok
dok sam prala sudje primjetila sam da nesto izlazi,pa sam otisla u wc i primjetila na gacicama bijeli kremasti iscjedak sa dosta vode...
sto je to sad,stalno se bojim???
ee jel iscjedak bio gusti ili..??
eo što sam pronašla na netu-

Pojačan iscjedak

Mnoge trudnice primjete da imaju pojačani gusti bijeli iscjedak. Ovo je normalno u trudnoći. Ali ako primjetite neobičan miris ili svrbež, obavezno se javite svom liječniku.

koliko se sjecam ti ides u uto na pregled??reci mu to,nista te ne kosta... =)
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:23   #80
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
bok
dok sam prala sudje primjetila sam da nesto izlazi,pa sam otisla u wc i primjetila na gacicama bijeli kremasti iscjedak sa dosta vode...
sto je to sad,stalno se bojim???
Ja mislim da je to normalno, i meni se to zna desit a pogotovo nakon pregleda i uzv-a mi bude tako po 2-3 dana...i ja se prepadnem da nije neka upala ali valjda je to normalno...još počnem umišljat da sam nešto pokupila u gina tako da te skroz razumijem da se brineš!! Jedino ako bi trajalo duže onda bi pitala gina za mišljenje...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.