Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2005., 17:46   #141
A mene ste se odrekli?

Vidim...

Sad ću kmecati dok me ne primite...

Sentimental is offline  
Old 31.01.2005., 18:45   #142
sentimental, cemu ? racunamo na tebe.
Lucy Fair is offline  
Old 05.02.2005., 18:51   #143
Re: Oj, literarni bogovi s bloga

Quote:
Sudden Sid kaže:
Ovo je prakticki kopija topica s MLK - a. Dakle, teta Lucy Fair ( http://olifant.blog.hr ) i moja malenkost ( http://vikend.blog.hr ) osnivamo knjizevnu grupu neafirmiranih (ili nedovoljno afirmiranih pisaca), a jedini uvjet je da pisete fikciju u prozi. Lucy je cak i navela listu clanova koje bi ona predlozila za clanstvo, ali bilo tko tko zeli pisati, moze se slobodno prijaviti
ja pišem fikciju, ali dosta loše. mogu li se pridružiti i koja je prednost ako sam pridružen?

evo link na moju stranicu
 
Old 06.02.2005., 21:13   #144
Re: Re: Oj, literarni bogovi s bloga

Quote:
Xerex kaže:
ja pišem fikciju, ali dosta loše. mogu li se pridružiti i koja je prednost ako sam pridružen?

evo link na moju stranicu
Jašta da možeš! (prevedeno - da )

Prednost ako si pridruzena je besplatno jelo i pice u sjedistu drustva... zezam se. Evo, Lucy nesto radi u vezi drustva pa cete uskoro biti upoznati s tim sto ce ovo drustvo raditi
Sudden Sid is offline  
Old 10.02.2005., 02:49   #145
vi i dalje brijete na to?
Drito Konj is offline  
Old 10.02.2005., 02:51   #146
Trebao bi se i ti uključiti u to. Onaj post o samoubojstvu, recimo, vrhunska je urbana proza.
stitch is offline  
Old 10.02.2005., 22:36   #147
Quote:
Drito Konj kaže:
vi i dalje brijete na to?
O da! Hoces se pridruziti, kojnu?
Sudden Sid is offline  
Old 11.02.2005., 03:02   #148
Quote:
Sudden Sid kaže:
O da! Hoces se pridruziti, kojnu?
a cemu? nisam pratio uvodni post
kao, nas par koji smo neš pisali onda radimo kaj s tim?
Drito Konj is offline  
Old 15.02.2005., 07:16   #149
savijemo u trubu i povodom državnog praznika formiramo mimohod i trubimo po ulici
časopis_tarzan is offline  
Old 24.02.2005., 01:03   #150
No dakle i ja svaku ovakvu inicijativu pozdravljam, iako rijetko objavljujem priče na blogu.
Ali zato spremam knjigu koja će sve zabaviti a la "Meet the Fockers" te novi scenarij za Gospodara prstenova 4. postTolkienovski dio

Šalu na stranu (a to uopće nije šala) .......

Zašto se ne bi vi u stvari priključili već postojećoj udruzi AGREST 3D - UDRUGA ZA POTICANJE I RAZVOJ DRUŠTVA TE
UNAPREÐENJE KULTURE, UMJETNOSTI I ZNANOSTI, u kojoj možete biti i posebni ogranak i mislim da osnivači ne bi imali ništa protiv (veza Punoglafka i SadisticoShy), a dobre su šanse da se već prvi proizvod mulitmedijalni DVD pojavi u javnosti u bližoj budućnosti.
I to ne potiho.
Ako sam dobro shvatila vama je cilj da se negdje pojavite i da vaše priče netko izda i na kraju i čita a da to nije blog.

Sentimental je vaš član i član AGRESTA 3D i mislim da vam može dati sve detalje, koje ne nađete na linku.

U svakom slučaju, sretno!
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Old 12.03.2005., 05:55   #151
Steta sto se svi ti dogovori vec godinama zavrse ovako.Nadje se ime grupe i onda se 2-3 sastanu i jedno vece skupa napiju.Mislim nema niti u tome nista lose ali beskorisno je bilo sto pokusavati bez novaca ili sponzora sa novcima.To kod nas u Hrvatskoj jednostavno ne ide.Ipak zelim vam uspijeh.
__________________
Tko je od nas crnji,
kruh ili ja ?
FOCUS is offline  
Old 13.03.2005., 22:56   #152
pa kažem i ja da je dobra ideja, iako mi se malo nije svidio pristup prema meni kada sam se javio za ovo...Da mi je netko barem pogledao blog i napisao da mu se ne sviđa, ali nisu učinili ni to...Ponavljam još jednom ono što sam doavno zaključio...Na blogu se stvorio kult od 50ak ili nešto više onih koji su vrijedni spomena, a ostale tko jebe...
3vil P is offline  
Old 14.03.2005., 11:59   #153
Najvise od svih podržavam sebe...pa onda druge


http://swat.blog.hr
__________________
Kako oblikovati potpise
swat is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.