Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.08.2012., 15:08   #1
Kako i gdje upoznati djevojku ???

Lijep pozdrav!

Evo imam jedan mali problemcic, pa bih volio cuti vasa misljenja.
Naime, vec dulje vrijeme pokusavam pronaci djevojku za ozbiljniju vezu, ali nikako da dodjem u takvu situaciju.

Zadnjih desetak godina zivim 300-njak km/h, ritam je uzasno brz. Prije faks, sada posao, treninzi, vlastiti biznis, nerazvijemno okruzenje u kojem zivim, da ne kazem ova financijska depresija, "gubitak" mnogih prijatelja, itd., doveli su me do toga da ne mogu doći u situaciju da upoznam djevojku za nekakvu normalnu vezu.

Analizirao sam sve stvari u kojima griješim i pokusao sam sve popraviti i mislim da sam uspio, ali sada jednostavno nikako da dođem u situaciju da pronađem djevojku.

Zivim u blizini Varaždina. Varaždin je postao grad duhova, "samcima" poprilično otežavajuća okolnost.

Nisam osoba za ceste izlaske (nemam sa kime izaci), trenutno radim 12-ak sati dnevno (vlastiti biznis), a nakon toga jos i treninzi (bavim se fitnessom i bodybuildingom). Tako da tesko dolazim u situaciju gdje mogu upoznati djevojku, bilo za prijateljstvo ili nesto ozbiljnije.

Isto tako pokusavam zivjeti "modernim" stilom zivota, izgledom tijela sam poprilično superiroran, financijski prosječan, te poprilično sramežljiv kada su djevojke u pitanju osim ako mi se stvarno ne pojave leptirici.

Uglavnom, da rezimiram, problem cijele price jeste u tome sto se svakodnevno krecem u istom krugu ljudi i jednostavno ne mogu ili možda ne znam doći u situciju da upoznam interesantnu djevojku za ozbiljnu vezu.

Pokusavam i preko iskrice i drugih web servisa toga tipa, pa cemo vidjeti.

Evo, moje isprike na poduljem postu, ali volio bih cuti vas "samce/samice" kako se vi borite s time, tj. kako da dođete u situaciju da upoznate djevojku i prikazete se u najboljem svjetlu, pa bilo kao prijatelj ili potencijalni partner.

Unaprijed zahvaljujem na svim konstruktivnim komentarima.
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.