Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2008., 01:32   #1
Prištić izaziva bolove

Znam da će zvučati malo glupo, ali nije prvi puta da mi se pojavilo, a čudno je pa zato pitam.

Pojavio mi se potkožni prištić na leđima (nije velik, nije ni neobičan), ali kada ga stisnem počne me boljeti (nije to neka strašna bol, čak nisam ni siguran da je bol, više neugodan osjećaj) u donjem desnom dijelu trbuha i proteže se nekih 10-ak centimetara dijagonalno u smjeru desnog ramena.

Zanima me kakva je povezanost između toga dvoje.

Pojavljivalo mi se to već par puta (koliko se sjećam uvijek je prištić na leđima bio, a bol na trbuhu, sve na različitim mjestima) i svi su mislili da se šalim jer je zbilja čudno, ali bolje provjeriti.
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 09:11   #2
Quote:
Fadolf kaže: Pogledaj post
Znam da će zvučati malo glupo, ali nije prvi puta da mi se pojavilo, a čudno je pa zato pitam.

Pojavio mi se potkožni prištić na leđima (nije velik, nije ni neobičan), ali kada ga stisnem počne me boljeti (nije to neka strašna bol, čak nisam ni siguran da je bol, više neugodan osjećaj) u donjem desnom dijelu trbuha i proteže se nekih 10-ak centimetara dijagonalno u smjeru desnog ramena.

Zanima me kakva je povezanost između toga dvoje.

Pojavljivalo mi se to već par puta (koliko se sjećam uvijek je prištić na leđima bio, a bol na trbuhu, sve na različitim mjestima) i svi su mislili da se šalim jer je zbilja čudno, ali bolje provjeriti.
Hm, mogao bi biti herpes zoster. Odi kod dr. da pogleda i spomeni mu to. Ako je herpes mora se liječiti.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 09:43   #3
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Hm, mogao bi biti herpes zoster. Odi kod dr. da pogleda i spomeni mu to. Ako je herpes mora se liječiti.
Baš sam pogledao za herpes zoster na netu i nije to ni slično kao meni (bar što se ostalih stvari tiče)... Jebiga, očito je samo neki čudan prištić...

Hvala!
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 15:20   #4
Quote:
Fadolf kaže: Pogledaj post
Baš sam pogledao za herpes zoster na netu i nije to ni slično kao meni (bar što se ostalih stvari tiče)... Jebiga, očito je samo neki čudan prištić...

Hvala!
a možda tiskanjem ujedno pritišćeš neki živac?
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 18:25   #5
Quote:
Fadolf kaže: Pogledaj post
Baš sam pogledao za herpes zoster na netu i nije to ni slično kao meni (bar što se ostalih stvari tiče)... Jebiga, očito je samo neki čudan prištić...

Hvala!
Gle, nemoj se oslanjati na te sličice, jer herpes zoster može izbijati i s unutarnje strane kože prema unutra i nije uvijek onakav kakav je na slici prikazan .Odi ti zlu ne trebalo do dr. Ako je i prištić, neki je upaljeni koji treba liječiti antibiotskom masti.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.