Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2006., 09:22   #21
evo, ako mislimo na iste

http://www.meli.com.hr/onama.php
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2006., 10:38   #22
Quote:
Azrijel kaže:
A di je ta slasticarnica? Imas broj ili adresu? Bas sam u fazi razmisljanja o svadbenoj torti. E da i koliko je kostala?
5 katova (trebali smo 4 ali nema stalak od 4 nego 3 ili 5) je bilo oko 1200 kn.
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 08:29   #23
kolaci

Dakle pitanje

Gdje uzimate kolace za svadbu i koliko vas kostaju i kakvi

Naime mi u resticu cemo imati kolace ali samo po stolovima, a za u kutije moramo napraviti druge. Mislite li da u kutijama koje dajete gostima trebaju biti isti kolaci koje su imali na stolu, ili mogu ici drugi kolaci.

Mislim njegova zenska ekipa je rekla da ce peci kolace ali meni je muka da se s tim zaj.... Pa imaju i pametnijeg posla od toga...

A ne znam. Mislim onda bi trebale napraviti za te kosare na stolu i za kutije.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 08:42   #24
ja necu imati nikakve kolace jer ja osobno ne volim kolace. da li ce moji gosti biti zbog toga sokirani? s obzirom da je ljeto mislila sam im ponuditi sladoled i vocnu salatu..........netko je spominjao ako se ne varam neki slasticarnicu jst CAKE ili slicno u petrovoj blizu MIOC-a
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 09:48   #25
Quote:
misiz S kaže:
Dakle pitanje

Gdje uzimate kolace za svadbu i koliko vas kostaju i kakvi

Naime mi u resticu cemo imati kolace ali samo po stolovima, a za u kutije moramo napraviti druge. Mislite li da u kutijama koje dajete gostima trebaju biti isti kolaci koje su imali na stolu, ili mogu ici drugi kolaci.

Mislim njegova zenska ekipa je rekla da ce peci kolace ali meni je muka da se s tim zaj.... Pa imaju i pametnijeg posla od toga...

A ne znam. Mislim onda bi trebale napraviti za te kosare na stolu i za kutije.

ma joj misiz S,imas toliko gnjavaze oko vjencanja i zaista mislim da gostima nece biti vazno kakvi su kolaci u kutijama.mozes i iste.

gle,ako je njegova zenska ekipa rekla da ce peci kolace,nek peku ako imaju vremena.

lolita11,ja bi stavila kolace,kao sto kazes ljeto je,pa da ne bi slucajno bile nezgode sa sladoledom... a kolaci ti uvijek mogu duze stajati
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 10:41   #26
meni su ti kolaci odvratni i uz sve troskove necu jos i na to trosit lovu...na svim vjencanjima na kojima sam bila ti su kolaci ostali nepojedeni na stolu...ovo je samo moje iskustvo i mislim da je to glup obicaj opcenito no, ko' voli nek izvoli.zasto gostima davat jos i kolace-nije im dosta skupocjen poklon? (nas ti vrazji konfeti kostaju 4000 kuna!!)

gore navedeno je samo moje misljenje i nikoga ne napadam ako je odlucio imat kolace ili ih voli!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 10:54   #27
prosle godine mi se buraz zenil, pa sam ja narucila nekih 70 kg kolaca, i malo sam se zeznula jer sam narucila 30 vrsta, sto je totalno nepotrebno. Sto je najgore, taj dan je bilo jaaaaaaaaako vruce, i neki su "ciknuli" ... pa predlazem ako je svadba u ljetnom periodu, da se vise uzimaju suhi kolaci.
Mi cemo uzeti kolace za stolove, i za doma, ali mislim da ih necemo poklanjati, iako su svi naviknuti na to.
moj dragi svira na svadbama, pa me svaku nedjelju dočeka kutijica sa kolačima ... hehe pravog sam uhvatila.... da nije svirač, vjerojatno bi bio pekar ili slastičar...ja pak jako volim slatko!!!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 10:55   #28
Meni je najveci gust pojesti kolace kada se vratim sa svadbe, prije nego odem spavati. Kada ne dobijem kolace jaaaakoooo sam razocarana. Ne znam zasto, ali uvijek me glad uhvati kad dodem doma.
puma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 10:58   #29
onda ce moji gosti biti jako razocarani
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 10:59   #30
Koogla sto mislis onda na jedno 90-ak ljudi jel dosta da se spece jedno 10 vrsta kolaca u ukupnoj kolicini od 20-kg (s obzirom da u resticu kolace dobivamo). Peci ce se izdrzivi kolaci, ono ne keksi ali ne kremasti kolaci. I trebju li biti isti kolaci u kutijama i na stolu ili ne?? Ili je OK ako su na stolu jedni a u kutijama drugi. Ili da samo dodamo po par komada na stolove tek toliko da budu??

Puma, znam, i apsolutno se slazem Zato ih i hocu.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:02   #31
Mi smo uzeli kolace u Slatkoj tajni, za nas cca 90 zena je rekla da je 16 kg i vise nego dovoljno.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:04   #32
Smatram da ne trebaju biti isti u kutijama i na stolu. Ovako ce gosti bar moci probati nesto drugo i novo kada dodu doma. Onih na stolu su se valjda najeli. Meni je bitno samo da su kolaci. I kad smo vec kod ljeta i kremastih kolaca, mislim da nece biti problema s rokom trajanja ako vrijeme nastavi biti ovako grozno. Jos cemo se i smrznuti.
puma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:06   #33
Quote:
stela25 kaže:
Mi smo uzeli kolace u Slatkoj tajni, za nas cca 90 zena je rekla da je 16 kg i vise nego dovoljno.
To i za stolove i za kutije ili samo za jedno od toga?

Doduse trebat ce mi malo i za posao i to, ali nista ogromno. Tek toliko da malo pocastim ljude.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:09   #34
Za stolove i za doma, necu dijelit kolace.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:15   #35
Quote:
stela25 kaže:
Za stolove i za doma, necu dijelit kolace.
Za doma mislis za dolazak po mladu i to ili???
Meni na stolove idu iz restica, a za kutije za kolace ce mi trebati jos jedno 15 kg (otprilike -kutije su od 300 grama i neka bude 50 kutija...)

Moja mama je isto rekla da ce nesto speci pa bu se valjda skupilo.

Al dakle meni je bitno trebaju li biti isti kolaci i na stolovima i u kutijama ili ne?? Ili mogu biti razliciti kolaci. Mislim ili da na stolove jos dodajemo nesto ovih domacih???
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:16   #36
Ja znam da se oko tih kolaca stvarno necu morati zivcirati..znam da ce mi pola familije nekaj peci..od bake, teta, sestricni itd..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:18   #37
Mislim da je dovoljno 50 dkg u kutijici, mozda i manje! A u kutijice mozes dodati ekstra neku vrstu....da nisu bas svi isti. Sve ovisi da li ces to slagati doma, ili u slasticarni. Meni ce raditi jedna zenska za koju sam sigurna da dobro radi... ali odlucila sam da necu poklanjati kolače. To je samo ekstra zezancija...jer kad se sjetim prosle godine i tih 80 kg kolača po cijelom stanu i vrućine, i zezancije sa tim kutijicama....zlo mi dodje...
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:20   #38
imas pravo 30 dkg je dosta po kutijici....
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:21   #39
Nase su kutije od 300 grama. Mislim napunit cemo mi njih. Domacim kolacima. Samo se vjerojatno nece ponoviti oni sa stola.
Ma nek budu sretni da ce uopce dobiti kolace
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:31   #40
baš to! Nemoj se previše zamarati sa time....a iskreno ja mislim da i na stolove stavljaju previše kolača, jer znam da uvijek ostane hrpa kolača na tim tacnama. Najgore je to što se prljaju, dime i tope...
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.