Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2006., 20:23   #21
Question

Imam jedan problem...
Stavila sam jednu slku za podlogu i čini mi se da sam sve točno po uputama napravila, ali slika mi nije došla!!!! Help!!
__________________
Zašto je img code off i kako se to mijenjaaaaaaa???
melody is offline  
Old 25.02.2006., 16:52   #22
tamo di ti je body,ono šta je unutar obrišeš i napišeš ovo unutar zagrada :{background: url(tu upišeš direktni link stranice); background-attachment: fixed;}
__________________
"All the world's a stage, And all the men and women merely players.." by William Shakespeare
billy joe is offline  
Old 25.02.2006., 17:04   #23
http://fornobody.blog.hr/arhiva-2005-11.html#1610916805

Znači svoji blog!
Onda, /arhiva
-godina-mjesec, sa 01
.html# ID
ID se vidi kad klikneš na komentare tog posta! Na linku!
Evo napisat ću za tebe za jedno poglavlje!
Ozz is offline  
Old 25.02.2006., 20:51   #24
Angry

Ubit ću se!!!!!!!! Zaboravila sam lozinku, upisala mail i korisničko ime, a on meni da ne postoji korisnik s takvim podacima!!!!!!!!!!!!

I koliko im otprilike treba da odgovore na mail???
__________________
Zašto je img code off i kako se to mijenjaaaaaaa???
melody is offline  
Old 26.02.2006., 17:30   #25
Moj problem riješen: napravila sam novi blog!
__________________
Zašto je img code off i kako se to mijenjaaaaaaa???
melody is offline  
Old 26.02.2006., 19:21   #26
Unhappy

ajde ljudi molim vas meni pomoize imam moju glazbu i zelim je ubaciti u blog znam da se moze sa put file ali to neradi jel jos ko moze reci hitno mi treba evo vam link pa vidite za sta: mojosijek

to sam ja napravio zasada privremeno tu glazbu dok nestavim glazbu moj osijek molim pomoc please
matej123 is offline  
Old 26.02.2006., 19:50   #27
www.divine-music.net
nemoj se patit s radio blogom,nije vrijedno toga.
__________________
"All the world's a stage, And all the men and women merely players.." by William Shakespeare
billy joe is offline  
Old 09.03.2006., 22:18   #28
Pitanjce: kako centrirati tekst?
__________________
Don't drive faster than your GuardianAngel can fly!
GuardianAngel is offline  
Old 10.03.2006., 11:42   #29
hvala, hvala, puno! ovako sam naučila stavljat slike i pozadinu, jedino još nisam uvatila ono sa stavljanjem muzike, a blogeditor na blogu mi ne triba...hvala, hvala puno! ovo je prava tema! c ya
-maky- is offline  
Old 10.03.2006., 12:35   #30
Više sam zadovoljna s uputama koje si dao u uvodu. ALI, uvjek ima ali, već nekoliko dana tražim po knjižarama i knjižnicama u Slavonskom Brodu knjigu s opisima naredbi za uređivanje stranica ili blogova, ali sve što se nudi su samo opisi gotovih alata raznih autora. Kolege su mi rekle da je to nekad bilo jednostavno naći na netu, ali danas ima previše stranica koje se otvore u googlu da bi ih mogla sve pregledati. Da li ti možda znaš neku od njih. Unaprjed zahvalna teta tili.
matilda- is offline  
Old 18.03.2006., 14:16   #31
copy

e ljudi moze mala pomoc. Mi može netko objasniti kako namjestiti na blogu da ono desni klik miša ne radi, da kad se stisne da izađe ono nedopušteno ili tako nesto.
Hvala
jvas01 is offline  
Old 19.03.2006., 14:57   #32
kako staviti filmić na blog?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 19.03.2006., 17:04   #33
ideš na tinypic
__________________
"All the world's a stage, And all the men and women merely players.." by William Shakespeare
billy joe is offline  
Old 20.03.2006., 02:04   #34
Quote:
matilda- kaže:
Više sam zadovoljna s uputama koje si dao u uvodu. ALI, uvjek ima ali, već nekoliko dana tražim po knjižarama i knjižnicama u Slavonskom Brodu knjigu s opisima naredbi za uređivanje stranica ili blogova, ali sve što se nudi su samo opisi gotovih alata raznih autora. Kolege su mi rekle da je to nekad bilo jednostavno naći na netu, ali danas ima previše stranica koje se otvore u googlu da bi ih mogla sve pregledati. Da li ti možda znaš neku od njih. Unaprjed zahvalna teta tili.
Našla sam sama:http://www.next.hr/radionica/phpmysql/html_skripta.doc
__________________
Ljubav je moja najveća motivacija![ http://matilda7.blog.hr/
matilda- is offline  
Old 06.04.2006., 22:12   #35
Mnogo hvala na ovom topicu. Mnogo je dobar. Samo me zanima još kako gore u logo..skroz gore stavit sliku? Tj. logo duguljasti.. Probat ću nešto iskombinirat u dreamweaweru pa skopirat kod..al ak neko zna ovak odma nek napiše ! THNX
Mjuzik is offline  
Old 09.04.2006., 17:46   #36
Saznao sam ovdje kako psotaviti sliku u boxeve raznih velicina, pa me sad zanima kako postaviti link na tu sliku, odnosno da kad se ta slika klikne odes na taj webpage.
__________________
Biti ili zbiti je pitanje sad.
Moj blog: Moj blog na blog.hr
dada-as is offline  
Old 10.04.2006., 07:20   #37
Imam malen problemcic, nadam se da mi netko moze pomoci. Za pocetak, pogledajte blog dolje u mom potpisu- primjecujete da je u svakom postu neka slika, no zanima me, moze li se ikako namjestiti da se tekst pojavljuje zbijen i kraj slike? Kao u wordu, dok ubacite nekamo sliku, pa kliknete na opcije, i birate da li da slika bude u ravnini s tekstom ili da tekst bude zbijen oko nje...(Razumije li me itko)?!
Belle is offline  
Old 10.04.2006., 17:13   #38
imam pitanje

neće mi staviti sliku za pozadinu, pokušala sam sada hrpu puta prema uputama iz ovog topica...i neće, ne znam zašto...ostavi mi običan dizajn predložak, njihov lokalni...

može pomoć???

htjela sa da mi se slika ne miče spuštanje i dizanjem kursa, u čem je moguće da griješim?hostala sam sliku na imagesnack
crvenaOS is offline  
Old 12.04.2006., 10:35   #39
Pronađeš gdje ti je body,ono šta je unutra obrišeš i napišeš ovo unutar zagrada :{background: url(tu upišeš direktni link stranice); background-attachment: fixed;}
__________________
"All the world's a stage, And all the men and women merely players.." by William Shakespeare
billy joe is offline  
Old 12.04.2006., 17:41   #40
Wink

ovdje ste stvarno sve super objasnili ali ako mozete napisati gdje tocno moram ubaciti direktni link slike ,kad stavljam slike vece od 200x150 u post,jer sam ga ubacivala na par mjesta i nista se nije dogodilo.gdje da ga ubacim?
 
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.