Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2007., 13:00   #21
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
sirotice... moje pantalone su kostale 100 eura
ne kupujem jeftinu robu i ne letim po snizenjima jer nemam zivaca, niti vremena
jednom sam kupila nesto na snizenju (spomenutu kosulju) i to mi je bio shopping dogadjaj

a ne, nisam frustrirana, ali si ti besna i dosadna... ajde ciao!
nije bitno koliko obleka košta nego kako se nosi...

pls.. ovo nije forum za svađu ili vrijeđanje... (uostalom mi se hoćemo normalno razgovarati a ne... ovo...)

mi trudnice se samo
pa i tebi šaljem puno i nebuš bila trudna svake godine ili svakog tjedna...
zato udahni, opusti se i uživaj u životu...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:00   #22
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
a jel... ako ja pazim i volim da kupujem samo skupu i luksuznu robu od finih materijala onda isto treba da bacim kao i ti svoju krpu koja vise ni na sta ne lici...
ja imam stare kasmirske dzempere koji izgledaju kao da sam ih juce kupila i njih bih trebala baciti?

nemoj sobom meriti druge... ne oblace se svi na pijaci kao ti
joj daj molim te, ovo nije forum gdje se kurcimo tko koliko ima i sta kupuje jer novac nije bitan a ujedno djevojko draga pa sta ti mislis da smo mi ostali sirotinja, joj daj molim te, sta se preseravas sa novcima ... sve se bojim koliko kupujes skupe stvari cim si i sma rekla da nema snovaca na bacanje, dogovori se sama sa sobom sta ces pisat na forumu
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:01   #23
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
hahahahahahahah ajme cure moje drage, pa sta je ovo ides mala , jebate pa hormoni od nekih fakat naprave svasta
ti nisi normalna, jedina stvar koju umes da kazes je da mi prozivas hormone, prosta si i kao sto rekoh... dosadna
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:01   #24
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da sam siromasna, nego da trosim pare mudro. Meni je bacanje novca kupiti nesto nekvalitetno ili samo zato sto je na snizenju i nije bas moj izbor i jednom cu u zivotu obuci.

Novac zaradjujem svojim radom i dobro pazim kako ga trosim, ne pada mi sa neba, nemam poslodavca koji ce mi oprostiti gresku... zaradjujem novac jer sam talentovana i brilijantna i ne treba mi neka glupaca (kao ove gore sto me vredjaju) da me uci zivotu.
to kolko imaš novaca na ovom forumu nije bitno...
možda si forum fulala..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:02   #25
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da sam siromasna, nego da trosim pare mudro. Meni je bacanje novca kupiti nesto nekvalitetno ili samo zato sto je na snizenju i nije bas moj izbor i jednom cu u zivotu obuci.

Novac zaradjujem svojim radom i dobro pazim kako ga trosim, ne pada mi sa neba, nemam poslodavca koji ce mi oprostiti gresku... zaradjujem novac jer sam talentovana i brilijantna i ne treba mi neka glupaca (kao ove gore sto me vredjaju) da me uci zivotu.
A zasto mislis je nesto kupljeno na snizenju nekvalitetno??? I da ce se to obuc samo jednom??? ..........a vrijedjanje ti uopce nije na mjestu a ako ti se zlato malo jos uvijek vrijedja onda sjasi sa ovog foruma i vrijedjaj negdje drugdje
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:03   #26
ako netko ima tako mnogo love da kupuje isključivo fancy robicu, a istovremeno mu je glupo zbog neisplativnosti kupovat trudničku odjeću, to je isključivo problem te osobe.
no predlažem da zaključimo prepirku jer ovo prepucavanje stvarno nema smisla. vjerujem da se na ovom forumu družimo da si pomognemo savjetima i razmjenom iskustava, a ne da se međusobno bacamo u bed pakosnim komentarima.
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:05   #27
da ne spominjem da smo off topic...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:05   #28
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
nije bitno koliko obleka košta nego kako se nosi...

pls.. ovo nije forum za svađu ili vrijeđanje... (uostalom mi se hoćemo normalno razgovarati a ne... ovo...)

mi trudnice se samo
pa i tebi šaljem puno i nebuš bila trudna svake godine ili svakog tjedna...
zato udahni, opusti se i uživaj u životu...
Sve je to lepo i u redu, ali mislim da si se pogresnoj osobi obratila sa ovim postom. Zaista nisam dosla da se svadjam, ali je neko poceo zlonamerno da me tumaci i napada. Ovde na forumu je neki komunizam, pa svako misli da ima pravo da boljem od sebe baci pesak u oci...
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:07   #29
Dobro Wedding, izvini sto sam te isprovocirala da me napadas i vredjas... nece se vise ponoviti. Sledeci put cu paziti da ti se sklonim sa menija
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:12   #30
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
Dobro Wedding, izvini sto sam te isprovocirala da me napadas i vredjas... nece se vise ponoviti. Sledeci put cu paziti da ti se sklonim sa menija
Nisi me isprovocirala, nego imas jako cudan nacin nastupa i nisam jedina koje te mozda i krivo protumacila pa je i vratila istom mjerom koja nije bila dobro primljena ... ove teme su ovdje otvorene samo radi nas i da pomazemo jedne drugima a ne da se svadjemo a pogotovo vrijedjamo jer ja tebe nisam nazvala ni glupacom ni nikako drugacije jer to nije moj nivo razgovora i ne pada mi na pamet da tako uopce nazovem nekog ....
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:13   #31
o bože
pa ti si prva počela sa provokacijama i vrijeđanjima
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:13   #32
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
Sve je to lepo i u redu, ali mislim da si se pogresnoj osobi obratila sa ovim postom. Zaista nisam dosla da se svadjam, ali je neko poceo zlonamerno da me tumaci i napada. Ovde na forumu je neki komunizam, pa svako misli da ima pravo da boljem od sebe baci pesak u oci...
komunizam..
nema tu boljih i lošijih..
dobrodošla u doba interneta...
sve smo mi iste... trudnice koje se kotrljaju po zemlji i koje peru hormoni..
mene sigurno peru... pa bi i ja mogla svatiti tvoj post kao zlonamjeran.. ali nisam...

nikako nemogu shvatiti kaj želiš postići ovakvim postovima tu...
mi smo ti agresiva samo na doktore koji nas ljute... ostalo smo flegma...
inače inače imaš jedan topic što vas je najviše iziritiralo u trudnoći pa navrati tamo i pucaj...
stvarno je terapeutski... mislim za sve nas...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:17   #33
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Nisi me isprovocirala, nego imas jako cudan nacin nastupa i nisam jedina koje te moza i krivo protumacila pa je i vratila istom mjerom koja nije bila dobro primljena ... ove teme su ovdje otvorene samo radi nas i da pomazemo jedne drugima a ne da se svadjemo a pogotovo vrijedjamo jer ja tebe nisam nazvala ni glupacom ni nikako drugacije jer to nije moj nivo razgovora i ne pada mi na pamet da tako uopce nazovem nekog ....
Mozda je cudan pristup, ali je on moj trade mark i zbog toga me i cene ljudi, bilo privatno, bilo profesionalno. Da, niste me razumele, ali to sto sam ti rekla da si glupaca... pa sta drugo da ti kazem ako mi prozivas hormone Najnormalnije i najsmirenije sam nesto pisala, bez ijedne mracne misli i onda mi dodjes ti i kazes da sam hormonska bomba i frustrirana...
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:19   #34
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
a jel... ako ja pazim i volim da kupujem samo skupu i luksuznu robu od finih materijala onda isto treba da bacim kao i ti svoju krpu koja vise ni na sta ne lici...
ja imam stare kasmirske dzempere koji izgledaju kao da sam ih juce kupila i njih bih trebala baciti?

nemoj sobom meriti druge... ne oblace se svi na pijaci kao ti
Iz kojeg dijela mog posta si ti skužila da se ja oblačim na placu ??? O čemu ti pričaš, molim te ?!?!?
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:21   #35
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
komunizam..
nema tu boljih i lošijih..
dobrodošla u doba interneta...
sve smo mi iste... trudnice koje se kotrljaju po zemlji i koje peru hormoni..
mene sigurno peru... pa bi i ja mogla svatiti tvoj post kao zlonamjeran.. ali nisam...

nikako nemogu shvatiti kaj želiš postići ovakvim postovima tu...
mi smo ti agresiva samo na doktore koji nas ljute... ostalo smo flegma...
inače inače imaš jedan topic što vas je najviše iziritiralo u trudnoći pa navrati tamo i pucaj...
stvarno je terapeutski... mislim za sve nas...
pa niko mi do sada nije prozivao hormone
nisam imala takva iskustva... generalno nemam neke probleme sa trudnocom, niti se neko usudjuje da mi soli pamet
osim na internetu... jer ne znaju sa kim imaju posla
salim se
zalila se svekrva na mene onomad...
Stavise, sada u trudnoci neke stvari vidim mnogo jasnije nego ranije... i hormoni uticu samo na brzinu promene raspolozenja, mogu da se rastuzim, ali nissam jos nijednom bila besna... kao sto sam ovde optuzena
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:21   #36
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
Mozda je cudan pristup, ali je on moj trade mark i zbog toga me i cene ljudi, bilo privatno, bilo profesionalno. Da, niste me razumele, ali to sto sam ti rekla da si glupaca... pa sta drugo da ti kazem ako mi prozivas hormone Najnormalnije i najsmirenije sam nesto pisala, bez ijedne mracne misli i onda mi dodjes ti i kazes da sam hormonska bomba i frustrirana...
Ovo se nas ne tice..... nije ovo forum razmjene misljenja necije profesionalnosti
U svakom svom postu si bila vrlo agresivana pa si takve odgovore i dobila i to ne samo od mene nego i od ostalih cura, i jos jednom ti govorim da ovo nije forum za hvaljenje nego za izmjenu podataka i kao pomoc jedne drugima a pogotovo ne za vrijedjanje jer tebe nitko nije vrijedjao i sve se cudim sto postovi vec nisu obrisani
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:21   #37
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
Mozda je cudan pristup, ali je on moj trade mark i zbog toga me i cene ljudi, bilo privatno, bilo profesionalno. Da, niste me razumele, ali to sto sam ti rekla da si glupaca... pa sta drugo da ti kazem ako mi prozivas hormone Najnormalnije i najsmirenije sam nesto pisala, bez ijedne mracne misli i onda mi dodjes ti i kazes da sam hormonska bomba i frustrirana...
sve smo mi hormonske bombe i frustrirane...

zato se i družimo...
pa trudnice smo.. kakve bi to trudnice bile da nismo takve...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:22   #38
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
Iz kojeg dijela mog posta si ti skužila da se ja oblačim na placu ??? O čemu ti pričaš, molim te ?!?!?
Isto tamo gde si ti zakljucila da se ja oblacim u dronjke i da govorim ljudima da treba da izgledaju kao vrece na prasnjavoj gomili.
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:24   #39
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ovo se nas ne tice..... nije ovo forum razmjene misljenja necije profesionalnosti
U svakom svom postu si bila vrlo agresivana pa si takve odgovore i dobila i to ne samo od mene nego i od ostalih cura, i jos jednom ti govorim da ovo nije forum za hvaljenje nego za izmjenu podataka i kao pomoc jedne drugima a pogotovo ne za vrijedjanje jer tebe nitko nije vrijedjao i sve se cudim sto postovi vec nisu obrisani
budu kad nas teta putnica dohvati...
nebu nas spasilo ni to kaj smo trudnice..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:25   #40
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Oprosti ali zasto beznadezno?

Ja sam ponosna kad mi netko kaze kako sam fancy trudnica jer ne hodam u trenirci i dronjcima nego u modernim hlacama i minicama.... do zadnjeg dana treba pazit na sebe i vodit brigu o svemu isto kao i prije trudnoce pa cak i vise ... da me netko ne shvati krivo ali stvarno mi nema goreg kad vidim trudnicu da se ne skida iz trenirke vec nakon 6 mjeseci trudnoce
, jebate pa to nije bolest to je jako lijepo stanje
A evo ti i moj prvi post koji je sasvim normalan a na koji si reagirala kao da te koljem i pocela sa napadima te si tako i osigurala cijelu hrpu napada i na sebe
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.