Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2003., 13:51   #21
Re: Re: ToXini

Quote:
Nexus kaže:
Ja zaista ne želim biti kao one čangrizave i frustrirane polugladne babe koje se odriču svega i svačega da bi ''kvalitetnije'' živile...
Nabim to nakurac!
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 14:15   #22
Quote:
Drito Konj kaže:
eto, baš sam nešto razmišljo o tomu i reko jebo, daj mi čevap jebo, makar se i otrovao, organ izgubijo...
ne, fakat, sad nemam vremena, pljuvat cu te sutra s posla
zar nije šarmantan ovaj drito?Ha?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 19:00   #23
Re: ToXini

Quote:
darin kaže:
Dragi momci...
Razmisljate li vi ikada o hrani koju unosite u organizam? O svim tim toxinima koji ce vas jednog dana kostati krvozilnog sustava, srca i koznakojih jos organa...
Ovaj tekst mi daje ideju za petominutni filmski rad...

[prostor - soba, kamera se polako zumira u moj lik]

žderem hamburger na kauču, ekstra prepečen, kečap i majoneza (punomasna) mi se cijede po stolu, gutam žuju između zalogaja i jebem mater Štroku kaj je fulo gol... ustajem skinut ostrugat hambija s telke koji mi je izletio iz usta dok sam mu spominjo mater, kadli odjednom zvoni neko na vrata...

[prostor - polumračni hodnik u stanu, kamera na stropu usmjerena na ulazna vrata na drugoj strani]

(čuje se samo tiho mrmljajući glas) mrtvu mater ko je sad

ulazim u kadar, spretno držeći Žuju istom rukom otvaram vrata, kadli iza dotičnih stoji nasmiješen i veseo jehovin svjedok i izgovara gore citirani tekst...

dodirnut tekstom, odlazhem punomasni i kancerogeni hamburger na komodu i alkoholno piće također...

tad dohvaćam dvocijevku koja stoji u posudi za kišobrane, dvostrukom dozom sitne sačme zakucavam nasmješenom jehovinom svjedoku nasmiješeno lice na suprotni zid, retorički ga upitam "a ko sad živi zdravije", zaderem se ženi "Počisti ono il ću ti kosti slomit" (ipak je ovo muški kutak ) i vratim se tekmi zvačući svoj hambi i gutajući Žuju između zalogaja... I tad opizdim televizor nogom jer su u međuvremenu ukrajinci zabili i drugi gol...

Pouka tog kratkometražnog filma?

Uživaj u malim nezdravim zadovoljstvima života jer nikad neznaš kad će ti neko prosut mozak iz čistog mira dok ti gladuješ razmišljajući o kolesterolu i masnoćama
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 19:11   #24
Quote:
darin kaže:
kuzis, nemoj hejtat zdravu hranu, ja ne hejtam nezdravu. ali treba bit neka mjera.
mjera je u tome šta nakon što se nakrkam kile prepečenih čevapa, 5 masnih lepinja, tone luka i gajbe pive - svinjski masno i glasno podrignem sve nezdravo iz sebe
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 20:40   #25
Quote:
darin kaže:
Da nema nas zhena vec bi poodavno svi porikavali od ulja i kruha i skroba i zakrecenja krvnih zila.
netocno: nezenje zive duze
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 20:52   #26
Quote:
darin kaže:
Konjino, probaj. Pokopacu te. Nemas argumenata.

Da nema nas zhena vec bi poodavno svi porikavali od ulja i kruha i skroba i zakrecenja krvnih zila.
Vidis, znao sam ja da zene imaju neku svrhu, sad jos samo da skuzim sta je njihova korist u ovome...
__________________
Neem je dromen e's mee de dag in...
-=zErO-oNe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 16:29   #27
Quote:
xiola bleu kaže:
mos mislit kako im je stalo..
zato zene dulje zive od muskih..
Zene zive duze od muskih jer nemaju zene
Jeremijajooj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger